Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja hvala bogu nemam problema sa oticanjem nogu i ruku,nosim istu obucu kao i pre.VelNes,mojoj drugarici je takodje jedno stopalo bilo vece tokom trudnoce pa nije mogla da nosi iste cipele,sto joj se nastavilo dugo i posle trudnoce.Alo nadam se da kod tebe to nece biti slucaj,sredice se to posle porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad ces i ti za koju nedeljicu kod nas ovde , Uh jos malo :D nesto mi se oteglo kao gladnom godina, a opet sa druge strane malo me frkica hvata :D

Kako ste nam vas dve lepotice ? :wub:

Da l' ces da budes tu kad dodjem :) ? Mi smo super,sutira me kao luda,iako je posteljica na prednjem zidu,ko zna kako bi bilo da je pozadi ^_^

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogurasmo do trećeg,hehe... :)

Proganjam te na svakoj temi AHAHAHAHA >:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke! Jel nas primate? Bili smo danas na uz u dz, i teški smo 1021g. Po doktorki i tikeru smo 26+3, a vidim sajt bebac mi kaže 27, a tako je i kod dr kod koje idem privatno.

Hm, nema veze, važno je da smo veliki i da imamo dugačke noge-kojima šutamo mamu u bešiku :)

Beban je postavljen karlično, voli da sedi :)

Brunda, VelNes i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brisite nas sa spiska. 20.5 rodio se Konstantin 3.5 kg,52cm,

jos smo u bolnici zbog zutice,pa se javljamo kad stignemo kuci.

Ljubac stomacici,zelim vam brze i lake porodjaje

MimaS, Buvie, milena026 i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Zoks i bebici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brisite nas sa spiska. 20.5 rodio se Konstantin 3.5 kg,52cm,

jos smo u bolnici zbog zutice,pa se javljamo kad stignemo kuci.

Ljubac stomacici,zelim vam brze i lake porodjaje

cestitke mami i bebici...ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brisite nas sa spiska. 20.5 rodio se Konstantin 3.5 kg,52cm,

jos smo u bolnici zbog zutice,pa se javljamo kad stignemo kuci.

Ljubac stomacici,zelim vam brze i lake porodjaje

Jaooo cestitam Zoks . Uzivate , ljubi nam Koleta :wub:

k28023.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da l' ces da budes tu kad dodjem :) ? Mi smo super,sutira me kao luda,iako je posteljica na prednjem zidu,ko zna kako bi bilo da je pozadi ^_^

Nadam se da cu biti ovde bar dok ti ne dodjes , posle mogu da se poradjam kad god , samo da doguram do 37 nedelje :D tako da taman kad ti dodjes , budemo jos nedelju dve zajedno ovde i onda mozemo da odbrojavamo :wub:

Neka devojke neka sutira, Ogi i ja se se svaki dan svadjamo , stalno me sutira pod rebra ili u besiku , pa se guramo , sto on mene sto ja njega :D

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena ti jos uvek radis :o svaka ti cast !!

Ja imam problem druge prirode , meni hvala Bogu ne naticu noge , pijem onaj magnetrans svaki dan i puuuno vode ( to puuuno je za mene max 1,5 l dnevno na silu) moj problem je sledeci a vi mi se smejte jer se ja smejem sama sebi :D POVECALO MI SE STOPALO :( ,sve sto obujem mi je KNAP i zulja me :(

a taman sam izvukla sve moje diiivne lagane sandalice iz cipelarnika :ph34r:

Radim, radim, a kako stvari stoje ja ću iz kancelarije direkt u porodilište :)

Al' pošto sam samoj sebi gazda, to ima i svoje prednosti i mane- mogu sebi da namincam kako hoću i da ugovaram poslove za ono vreme kad mi odgovara, a s druge strane nema ko da zaradi osim mene, a i ne valja mi da budem zatvorena baš dugo, zbog prirode posla. Inače, nisam karijerista.

Što se stopala tiče, to je i moj problem, sve mi je za broj manje, ja mislim da je to od oticanja. Mislim ja kad kažem da mi natiču noge, ja na to mislim, stopala su mi nekako uvećana, a od skočnog zgloba pa naviše mi ništa nije oteklo. Kad se zagledaš nisu li ti i prstići na nogama malo deblji nego inače? :)

VelNes to se i meni desilo, htela sam za svadbu sad za vikend neke stiklice da obujem, inace su mi sve 36 br i sve su mi male!!!! valjda ce nam se vratiti nasa stopala?!?!?

A kad ti noge oticu jel treba piti vise ili manje tecnosti?

Više. Što više ispiškiš to bolje.

Dogurasmo do trećeg,hehe... :)

Pozdrav devojke! Jel nas primate? Bili smo danas na uz u dz, i teški smo 1021g. Po doktorki i tikeru smo 26+3, a vidim sajt bebac mi kaže 27, a tako je i kod dr kod koje idem privatno.

Hm, nema veze, važno je da smo veliki i da imamo dugačke noge-kojima šutamo mamu u bešiku.

Beban je postavljen karlično, voli da sedi.

E nek ste nam vas dve dobrodošle! :)

Brisite nas sa spiska. 20.5 rodio se Konstantin 3.5 kg,52cm,

jos smo u bolnici zbog zutice,pa se javljamo kad stignemo kuci.

Ljubac stomacici,zelim vam brze i lake porodjaje

ZOOOOOKS! Čestitam od srca! Da nam pišeš iskustvo s porođaja čim se vrneš.

Ljubi Koleta, nek nam je živ i zdrav i veliki porastao! :)

Nena82 i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim, radim, a kako stvari stoje ja ću iz kancelarije direkt u porodilište :)

Al' pošto sam samoj sebi gazda, to ima i svoje prednosti i mane- mogu sebi da namincam kako hoću i da ugovaram poslove za ono vreme kad mi odgovara, a s druge strane nema ko da zaradi osim mene, a i ne valja mi da budem zatvorena baš dugo, zbog prirode posla. Inače, nisam karijerista.

Što se stopala tiče, to je i moj problem, sve mi je za broj manje, ja mislim da je to od oticanja. Mislim ja kad kažem da mi natiču noge, ja na to mislim, stopala su mi nekako uvećana, a od skočnog zgloba pa naviše mi ništa nije oteklo. Kad se zagledaš nisu li ti i prstići na nogama malo deblji nego inače? :)

E ako si sama svoj gazda onda u redu , taman sam pomislila da imas nekog nenormalnog poslodavca koji te izrabljuje . Onda ti je oprosteno :lol:

Prstici ... hm nekako su drugaciji ali nije nista alarmantno . :)

Ali moje sandaleeee b0431.gif

Voljena žena i Lala79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoks, cestitam! Ljubi nam drugara Konstantina i zelim vam brz oporavak i izlazak iz bolnice!!!

Popadija,meni je cep poceo da ispada jos pre 7 dana i jos se nista ne desava, tako da to moze da krene i bez toga. Ja sam ocekivala da ce brzo posle ispadanja ali oduzilo se. :-)

svejedno, sta se desava kod tebe? Jesi li bila kod dr zbog tih bolova?

Dobro nam dosle sve nove trudnice u ovu nasu druzinu...

Penjem se ja polako ka tronu...A ovaj moj bebac izgleda ceka tatin rodjendan 28.pa da mu dodje kao poklon! :-) Jutros na ctg-u sve mirno..Nema kontrakcija,mada me sad nesto steze u krstima. Ja sam danas u pizami celog dana i izlezavam se... Vreme lose a juce smo dosta i setali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni malo naticu stopala ali mogu svu obucu da nosim tako da sam zadovoljna. Jedino me nervira sto mi dosta naticu prsti na rukama i bole zglobovi na rukama i zna da bude bas bolno ujutru dok mali ne razradim prste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno nema nam Popadije danas . Mozda je pocelo :)

Lala i ti si pri kraju , jooos malooo 121fs725372.gif

Lala79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo popadije, sinoć sam išla do porodilišta, zbog kontakcija, uradili mi CTG, ima nejednakih kontakcija, prst sam otvorena, htjeli me ostaviti, ali eto, ja ih pitala, ako baš ne mora, da ne ostajem. Već znate da me moj doktor (načelnik) ispalio, pa ću večeras kod druge doktorice, privatno, da joj objasnim situaciju i da me preuzme, ako bude htjela, s' obzirom da je dan pred termin, ali eto... Čućemo se večeras. IMAM TREMUUUUUUUUUUUUU!!!!

Inama, paper_moon, MimaS i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  • Popadija 24.05.2013.
  • gagaca 28.05.2013.
  • Lala79 29.05.2013.
  • malena jaa 06.06.2013.
  • KICA 17.06.2013
  • tomas 26.6.2013.
  • Soff 27.06.2013.
  • Brunda 28.6.2013.
  • Dijanadija 03.07.2013.
  • Djudja 04.07.2013.
  • MamaMjau 06.07.2013
  • MimaS 11.07.2013.
  • Buvie 11.07.2013.
  • Voljena žena 17.07.2013.
  • VelNes 24.07.2013.
  • Maja:) 24.07.2013.
  • goricakis 03.08.2013.

Obiđe me Zoks :rolleyes: skinula sam je sa spiska, a vi trudnjače ubacite "nove" drugarice trudnice. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Popadija, drzimo fige da sve bude brzo i lako i bolje da budes kuci sto duze nego da se setkas po bolnici i da cekas kada ce da krene. Javljaj sta se desava...

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi i Nena82 recite nam kada su vam termini porodjaja i da li nosite batu ili seku pa da vas ubacimo na spisak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja je raspolozena i ne poradja se,moze da ostavi neki savet na temi

bebac.com/forum/index.php?showtopic=4281&st=0&gopid=680189&#entry680189

hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Zoks! Uzivajte :*

Koliko vidim sve ostale su na broju i u komadu... Pa da vidimo kojim cemo sad redom, samo da opet ne zakoci spisak kao pre :D

Popadija, i ja imam tremu nevidjenu :ph34r:

Dobro dosle trudnjace, dajte termine pa da vas upisemo zvanicno :wub:

Bas me brine Bebiron, sto je nema... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad u okviru škole za trudnice bila u porodilištu, sproveli su nas kroz sve, prijemno, porođajnu sobu, sobe za porodilje, a videli smo i prateće elemente (wc, kupatilo, trpezarija)...upoznali se sa babicama....

I videli smo puno malih beba..... :wub:

Elem kod nas je baby friendly program (isključivo), mame su u šestokrevetnim sobama, i pored svake je njena bebica. Sve se ori od bebećeg plača.... :wub:

Jedino ne znam kako te žene spavaju, ali verovatno ih savlada umor.

Elem, pitala ja koliko se ostaje u bolnici, i kod nas je obavezno 5 punih dana, pa još ako dobije bebac žuticu onda još i duže...ali izdržaćemo...

Zaista je vreme da se Beberonka javi, mada ja verujem da su dobro i ona i bebica....ali bilo bi lepo da ipak potvrdi....

malena jaa i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi i Nena82 recite nam kada su vam termini porodjaja i da li nosite batu ili seku pa da vas ubacimo na spisak :wub:

Termin mi je 25.8. i nosim batu. Hvala trudnici koja me ubaci :)

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  • Popadija 24.05.2013.
  • gagaca 28.05.2013.
  • Lala79 29.05.2013.
  • malena jaa 06.06.2013.
  • KICA 17.06.2013
  • tomas 26.6.2013.
  • Soff 27.06.2013.
  • Brunda 28.6.2013.
  • Dijanadija 03.07.2013.
  • Djudja 04.07.2013.
  • MamaMjau 06.07.2013
  • MimaS 11.07.2013.
  • Buvie 11.07.2013.
  • Voljena žena 17.07.2013.
  • VelNes 24.07.2013.
  • Maja:) 24.07.2013.
  • goricakis 03.08.2013.
  • Nena82 25.08.2013

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proganjam te na svakoj temi AHAHAHAHA > :)

:ph34r::wub: Dobro,može ti si ok lik,al nisi jedina koja me proganja :lol: .Ajde čekam te u trećem,ili preskoči pravila pa uskoči nekad ovde,da vidiš šta su muke tantalove :D

termin mi je 24.avgust ove godine :D ,nosim dečaka.

Turite me na spisak.

VelNes i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.