Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Sitno,sitno....ima da se otkaci spisak samo tako :)

Mi se javljamo na raport ;)

Nesto net zeza pa nisam bas za kuckanje,ljubac stomacici :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javimo da nas skinete sa spiska, nasa N. se rodila juce u 02:40h. :)

aaaaaa Cestitam bebac !!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  • BEBERON 08.05.2013.
  • bebacbg 19.05.2013.
  • micolina 20.5.2013
  • Popadija 24.05.2013.
  • Zoks 24.05.2013.
  • gagaca 28.05.2013.
  • Lala79 29.05.2013.
  • malena jaa 06.06.2013.
  • KICA 17.06.2013
  • tomas 26.6.2013.
  • Soff 27.06.2013.
  • Brunda 28.6.2013.
  • Dijanadija 3.7.2013.
  • MamaMjau 06.07.2013
  • Djudja10.07.2013.
  • MimaS 11.07.2013.
  • Buvie 11.07.2013.
  • Voljena žena 17.07.2013.
  • VelNes 24.07.2013.
  • Maja:) 24.07.2013.
  • goricakis 03.08.2013.

Evo ga izmenjen spisak , jos da nam se Beberon javi i milina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam bebac2011!!! Uzivaj sa bebicom!

Ja sam danas bila u bolnici odprilike kada i BEBIRON, i mislim da smo se srele ali mi je bilo glupo da pitam :"E, jesi li ti BEBERON sa Bebca?" :-D U svakom slucaju, ako je to bila ona,a po papucama Hello Kitty bih rekla da jeste :-D ostala je u bolnici i nadam se da ce nam se brzo javiti sa lepim vestima i da potvrdi da je to ipak bila ona! :-)

Pomera se spisak bas lepo...

VelNes, Djudja, malena jaa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micolina, Beberon, gdje ste bucke, ima li sta novoga? :wub:

Ja danas bila kod doktora u drzavnoj, i vise ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim. Prije 3 nedelje mi je privatnik rekao da sam se pocela otvarati, da se beba spustila skroz nisko glavom i da skroz mirujem, a danas me ovaj isto detaljno pregledao i kaze da je sve zatvoreno, cvrsto i da je apsolutno sve u redu da mogu normalno da se krecem i sve... :wacko: Stvarno mi se ne ide traziti trece misljenje.... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lala, sad bas razmisljam sta li je sa Bebiron... Hehehe, ali imas ostro oko :D

A ne napisa nam sta su tebi rekli, jesi li se dogovorila oko epidurala?

Djudja ne znam sta da ti kazem, stvarno konfuzno, ja kakva sam koliko sutra ujutru bih krenula kod drugog doktora. Pa jesu li oni sasavi, ili si otvorena ili nisi... Stvarno nemam reci na te doktore :angry:

Djudja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da je obrnuta situacija, rekla bih da sam se u medjuvremenu otvorila, ali bas da sam se zatvorila, e to ne vjerujem :lol: Ma i ovo sto idem kod dvojice mi je puno, kud cu sad da me jos neko cacka vise... A i za kilazu su im isto oprecna misljenja, onaj mi rekao da sam ispucala bonus i da ni grama vise ne smijem dobiti, a ovaj sad nije nista, bas nista rekao.... a ja jedem kako mi je volja! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To za kilazu te bas briga sta pricaju, sama znas kako ti je najbolje. Kilaza je individualna, neko se ugoji 20 kg neko 8 kg, a po doktorima svi treba isto da se gojimo, bla bla ... Kod njih je sve po knjizu, ali malo sutra.

I sta ti sad da radis, mirovati ili ne? A jesi li mu rekla sta su ti rekli privatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na CTG-u i to je sve ok i mirno za sada i rekao mi je dr da dodjem u cetvrtak kada ce da pozove i anesteziologa da porazgovaram sa njim oko dalje procedure. Mene brine to sto mi je na zadnjem rezultatu krvne slike fibrinogen bio povisen a razumela sam da je bitno da koagulacija bude ok za epidural a on je bas vezan za koagulaciju. U petak sam ponovila vadjenje krvi samo za to da se proveri pa cu u sredu da vidim rezultate kada idem na kontrolu. Nadam se da ce biti i to ok.

Malena ides li ti kod nekog dr-a u bolnicu?

Djudja,moja kuma je imala slicnu situaciju i to pred porodjaj. Kad je krenula da se poradja kao bila otvorena pa posle se kao stegao grlic i kao da se zatvorio tako da je zavrsila na carskom,ali ti imas jos do porodjaja pa to ne mora da znaci nista... Njoj je dr koji je poradjao rekao da se zatvorila na psihickoj bazi! :-D

malena jaa i Djudja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kod nas su ti u bolnici jako drski prema svima koji idu privatno, tako da nista nisam htjela spominjati to, ali sam iskarikirala da me probada odozdo, da ne mogu hodati koliko me nekad sve boli, bla, bla, i bas me je posteno izgnjecio, kaze sve super, zatvoreno :blink: tako da cu ja opusteno, vecinom odmarati, ali i normalno, skuvati, oprati po kuci, lagana setnja, kavica... valjda cu dogurati do devetog... :)

MimaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem, ja cu prekosutra :D

Drzim ti fige za cetvrtak :wub:

Lala79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac2011 čestitke od srca! Kako je prošlo?

Đuđa, baš neverovatna situacija, nije mala stvar da ležiš kod kuće ako ne moraš, ja bih poludela da saznam da džabe mirujem :mellow:

Ja već dva dana nešto mučim muku sa želucem, boli me baš baš, kao da imam ciglu u želucu, i sve neka kiselina, nadam se da je samo prolazno. Mrzim gorušicu, FUJ! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja kao i kod nas, ne daj Boze da pomenes da ides privatano :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam i krenula u drzavnu cisto da se upoznam s doktorom i da misle kako mi oni vode trudnocu, a taj privatnik mi je dr vec deset godina i bas mu vjerujem. Iskreno, nisam ja bas ni mirovala skroz, ali sam prestala raditi, i hodati. Ali autom sam isla i na kave, i u prodavnice, i na vjezbice... Ne znam ja bolje mirovati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micolina, Beberon, gdje ste bucke, ima li sta novoga? :wub:

Ja danas bila kod doktora u drzavnoj, i vise ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim. Prije 3 nedelje mi je privatnik rekao da sam se pocela otvarati, da se beba spustila skroz nisko glavom i da skroz mirujem, a danas me ovaj isto detaljno pregledao i kaze da je sve zatvoreno, cvrsto i da je apsolutno sve u redu da mogu normalno da se krecem i sve... :wacko: Stvarno mi se ne ide traziti trece misljenje.... :huh:

Potrazi ti jos necije misljenje jer privatnici znaju nekada da pricaju u svoju korist , kako bi sto vise para uzeli :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potrazi ti jos necije misljenje jer privatnici znaju nekada da pricaju u svoju korist , kako bi sto vise para uzeli :angry:

Ma znam, ali opet bih morala ici privatno, a to mi je 50km voznje odavde, stvarno mi se neda. Ne znam, mozda sam samo danas iznervirana, jutro je pametnije. Vidjecu jos sa mm sta cemo se dogovoriti, jer se i on previse brine sto se ja krecem i vise nego sto je onaj "moj" dr preporucio... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje je da ako se ide kod privatnika a uporedo i kod nekog u drzavnoj ne spominjati to jer su ovi u drzavnoj jako sujetni i onda te ne sisaju ni dva posto kad dodjes kod njih.

Djudja,nego sta nego ces da izguras. Izgleda da onda kada smo mi najvise uplasene oko toga da ne krene pre nego sto bi trebalo bebcima se bas tad ne izlazi nego ih posle molimo da izadju kad dodje vreme. :-)

VelNes i Djudja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sve nesto kontam... bebuska ima vec dve kile, da izguram jos bar sedmicu-dve, a onda se odmah vracam svim aktivnostima, i poslu i svemu, pa valjda nece da se udomaci previse da je moram moliti i tjerati da izadje :D stvarno ne zelim da prenesem, vec mi je u neku ruku dosadilo, krupna sam, teska... a ako se i rodi od 36.nedelje na dalje, mislim da nema rizika, bice tad preko 2.5kg, a i blizanci se inace radjaju oko te nedelje, nekad i ranije pa budu dobri, valjda ce i ova moja smrlja da razvije pluca i ojaca :) ljubi je majka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se porodila prekjuce u nedelju u 21:20 i mali djole ima 2750

jos uvek smo u bolnici.oni menstrualni bolovi su bili kontrakcije tako da

je porodjaj prosao brzoo i lako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Micolina, bravo Bebac2011!

CESTITAM OD SRCA! Ljubite vase bebirone i uzivajte sada! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac2011, Micolina, cestitke.Spisak nam bas krenuo.Ja od danas krecem na vezbe,valjda cu izdrzati posto jos pijem partusisten jer ako ga ne pijem imam bolove.Inace,mene svako vece snadju neke buve ili zivci ili ne znam sta je vec,po celu noc se cesem jer me svrbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  • BEBERON 08.05.2013.
  • bebacbg 19.05.2013.
  • Popadija 24.05.2013.
  • Zoks 24.05.2013.
  • gagaca 28.05.2013.
  • Lala79 29.05.2013.
  • malena jaa 06.06.2013.
  • KICA 17.06.2013
  • tomas 26.6.2013.
  • Soff 27.06.2013.
  • Brunda 28.6.2013.
  • Dijanadija 3.7.2013.
  • MamaMjau 06.07.2013
  • Djudja10.07.2013.
  • MimaS 11.07.2013.
  • Buvie 11.07.2013.
  • Voljena žena 17.07.2013.
  • VelNes 24.07.2013.
  • Maja:) 24.07.2013.
  • goricakis 03.08.2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se porodila prekjuce u nedelju u 21:20 i mali djole ima 2750

jos uvek smo u bolnici.oni menstrualni bolovi su bili kontrakcije tako da

je porodjaj prosao brzoo i lako....

Mikolina CESTITKE !! Ljubi Djoleta i odmarajte :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitamo Micolina! Sve najbolje tebi i Đorđu! :)

Možda nam ni Beberon više nije 2 u 1.... :)

VelNes i Miljuška volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.