Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

CESTITAM MIKA! Divnooo! Znala sam da ce ici brzo, cim si strpljivo cekala da beba sama krene kad joj je vreme. LJUBIM VAS PUNO OBE! Neka je sa srecom i uzivajte! :)

mika86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooo sta se sve izdesavalo... Mika draga cestitam,da ste zive i zdrave saljem vam zagrljaje i poljupce :wub:

MimaS drago mi je da si napokon kuci,uzivaj sad i pazi se,budi disciplinovana ;)

Ja sam jos uvek u komadu,jutros bila na CTG-u sve ok...vidim da ste se zabrinule :) nego ja nikako da vam se javnem.Ne brinite,cim krene nesto da se desava,ja vam javljam ;)

MimaS i mika86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao na tronu sam :) a secam se kad sam bila poslednja,kako brzo proleti vreme. I eto,otkocio nam se spisak,tako da bi skorije trebalo da idem i ja :)

Lala79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mika86, čestitke od srca!

A sada zabava može da počne! :D

Jao što je to lepo, kod kuće se porodila, hoću i jaaaaa! (kod nas u bolnici nema čak ni to da ti muž prisustvuje na porođaju <_< )....

MimaS, dobrodošla kući, čuvaj se...

Beberon, u niski start ;)

Baš volim što nam se otkočio spisak.....

MimaS, BEBERON i mika86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mika !!!! Cestitam , uzivajte :wub: :wub:

Mima S super sto su te pustili kuci , odmaraj sto vise , kuckaj se sa nama i ima vreme da proleti :wub:

Bebiron ti si jos tu ???!!! :P

mika86, BEBERON i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, ja vam se za 3 dana pridruzujem i zvanicno, a vec neko vreme virkam ovde, krisom ;)

cekala sam da se mika porodi i sad cekam malo detaljniji izvestaj, jer i ja razmisljam o porodjaju kod kuce.

miko, cestitam! :wub:

znam da si ti u inostranstvu, ali i kod nas postoji mogucnost porodjaja kod kuce, ne preko zdravstvenog osiguranja, ali ima jedna babica koja se time bavi vec dugi niz godina.

i mene zanima kako je sve izgledalo u tvom slucaju, a svakako ovih dana nameravam da pozovem ovu babicu i da se raspitam za detalje, pa cu doneti odluku.

e tako, pravite se da me ne vidite, ozvanicicu se za 3 dana :D

mika86 i BEBERON volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, ja vam se za 3 dana pridruzujem i zvanicno, a vec neko vreme virkam ovde, krisom ;)

cekala sam da se mika porodi i sad cekam malo detaljniji izvestaj, jer i ja razmisljam o porodjaju kod kuce.

miko, cestitam! :wub:

znam da si ti u inostranstvu, ali i kod nas postoji mogucnost porodjaja kod kuce, ne preko zdravstvenog osiguranja, ali ima jedna babica koja se time bavi vec dugi niz godina.

i mene zanima kako je sve izgledalo u tvom slucaju, a svakako ovih dana nameravam da pozovem ovu babicu i da se raspitam za detalje, pa cu doneti odluku.

e tako, pravite se da me ne vidite, ozvanicicu se za 3 dana :D

ma sta za 3 dana upadaj odmah , vreme je svakako :wub: :wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mika !!!! Cestitam , uzivajte :wub: :wub:

Mima S super sto su te pustili kuci , odmaraj sto vise , kuckaj se sa nama i ima vreme da proleti :wub:

Bebiron ti si jos tu ???!!! :P

ahahahaha....da VelNes draga,tuuu sammm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahaha....da VelNes draga,tuuu sammm :)

E neka si , i onako za koji dan neces imati vremena da nam se javis :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E neka si , i onako za koji dan neces imati vremena da nam se javis :D;)

vec mi unapred nedostajete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo :wub: cestitam Mika, kako se zove bebuska? Pusa za obe!

MimaS konacno! Jeeej! Moja kucica, moja slobodica! :wub:

Pusa za sve loptice!

BEBERON i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Mika! Samo neka je sve ok, bas se bilo nekako oduzilo. Sad ajd napred Beberon pa svi po redu, evo mene na tribinama svaki dan!

Voljena žena, BEBERON i nasha volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Mika! Samo neka je sve ok, bas se bilo nekako oduzilo. Sad ajd napred Beberon pa svi po redu, evo mene na tribinama svaki dan!

Veruj mi da jedva cekam.Imam neku dozu straha,ali jedva cekam da se sve to zavrsi kako treba i da dodjemo kuci i da se mazimo i rastemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Tokom nedelje Crvenog krsta sve

bebe rodjene od 11. do. 15 maja

prilikom odlaska iz kragujevačkog

porodilišta dobiće prigodne

poklone."

BEBERON, imas fore taman da uklopis u ponedeljak doktora i "prigodan poklon"! :-D

Eto,neko se setio i beba u nasem gradu...

BEBERON voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,je l' se desavalo da su se nekoj navratile mucnine i onaj bljutavi osecaj u ustima sa puno pljuvacke u 9.mesecu,kao na pocetku? Ja samo cekam kada cu poceti i da povracam a jutros se zamalo desilo... Jede mi se samo obicna kifla sa susamom i jogurt. Sve drugo mi je bljak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,je l' se desavalo da su se nekoj navratile mucnine i onaj bljutavi osecaj u ustima sa puno pljuvacke u 9.mesecu,kao na pocetku? Ja samo cekam kada cu poceti i da povracam a jutros se zamalo desilo... Jede mi se samo obicna kifla sa susamom i jogurt. Sve drugo mi je bljak...

napustilo me je to davno :) ma klopaj kiflicu i jogurt i uzivaj :lol:

a sto kazes,da se neko seti i nasih beba,mada su i prosle godine u maju dobijale,znam par nji da su dobile...

citam malopre da ti dr.rekao da mozda neces sacekati termin,ne razmisljaj o tome i meni receno da postoji mogucnost,pa vidi :) nista jos uvek.I da ti kazem,ako me posluzi sreca pa sacekam dr.do ponedeljka imacu srece jer je dezuran :) ceo dan i noc ce biti u porodilistu...

Lala79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se do sada strpela Lena,strpece se jos sutra i prekosutra,pa neka izlazi, dosta je probila termin. :-) Meni je rekao isto 13.da dodjem pa cu ja opusteno. Meni posle odgovara isto kasnije zbog selidbe. Ali,niko nas nista ne pita kad su takve stvari u pitanju. :-)

U pravu si BEBERON i sto se jela tice. Jedem sta mi se jede,sad je beba svakako formirana i samo nabacuje salce i kilazu. :-D

BEBERON voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se do sada strpela Lena,strpece se jos sutra i prekosutra,pa neka izlazi, dosta je probila termin. :-) Meni je rekao isto 13.da dodjem pa cu ja opusteno. Meni posle odgovara isto kasnije zbog selidbe. Ali,niko nas nista ne pita kad su takve stvari u pitanju. :-)

U pravu si BEBERON i sto se jela tice. Jedem sta mi se jede,sad je beba svakako formirana i samo nabacuje salce i kilazu. :-D

od 14h ce biti tamo u ponedeljak,ali cucu se sa njim pa cu da ti javnem ;) znaci mozda se i sretnemo :) eeeejjjjj a sto da se javis, da vidi dal moze da te porodi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lala i Beberon, a sta se inace dobija kod nas u porodilistu? Ili samo daju za neke praznik i odredjene datume?

Mozda vam se i ja pridruzim u ponedeljak u bolnici, i ja tad treba da idem na kontrolu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mika cesttike za tebe i bebicu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljam da smo danas dobili jednu buckavu buljavu bebanu. Ima 3870g, 51cm i evo je spava pored mame.

Porodjaj je proso dobro, kuci, relativno brzo..

Cucemo se jos..

Eto i zvanicno odosmo sa spiskaaaa :D

cestitam...zeljno iscekujemo da cujemo iskustvo.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lala i Beberon, a sta se inace dobija kod nas u porodilistu? Ili samo daju za neke praznik i odredjene datume?

Mozda vam se i ja pridruzim u ponedeljak u bolnici, i ja tad treba da idem na kontrolu :D

ma ne dobija se nista...samo tako za neki praznik itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dal ima nesto pozitivno u ovom nasem porodilistu? Tuga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dal ima nesto pozitivno u ovom nasem porodilistu? Tuga!

ima, po koji doktor i babica :)

malena jaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da i da ne zaboravim,malena mozemo i po neku bubu da dobijemo :lol:

Lala79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.