Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Kiki čestitam od srca i dobrodošao nam još jedan bebac

t8623.gif

Šta nam je sa Milicom*, da li se nešto zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki cestitke od srca, sve najlepse!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki čestitam od srca i dobrodošao nam još jedan bebac

Šta nam je sa Milicom*, da li se nešto zna?

Yoro...*milica je rodila Taru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovaj moj malisa u stomaku se ovih dana bas bas gura i sutira. sve vise sam ubedjena da se okrenuo kako treba da nije vise karlicno. dok jebio karlicno okrenut nisam osecala ovakve pokrete kao ovih nekoliko dana..

Kad trebas ici na uz da vidi dr u kakvom je polozaju? Mene je juce sve bolelo koliko me je jako sutirala, odakle joj vise snage samo se pitam... A posto je danas 4. dan od kako mi prosao termin otici cu popodne do bolnice cisto da se javim i na pregled...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yoro...*milica je rodila Taru...

Uh, sad mi je lakše.

Čestitam od srca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Kiki, a cestitke i tati... pa da je Mihajlo zdrav, srecan, pametan, i u svemu bolji od roditelja! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,Kiki!!!Konacno:)Verujem da si veoma srecna.Ljub i za mamu i bebu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, CESTITAM!!! Neka vam je sin zdrav, srecan, bezbrizan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad trebas ici na uz da vidi dr u kakvom je polozaju? Mene je juce sve bolelo koliko me je jako sutirala, odakle joj vise snage samo se pitam... A posto je danas 4. dan od kako mi prosao termin otici cu popodne do bolnice cisto da se javim i na pregled...

sad jos malo idem kod dr pa cemo da vidimo kad moze da me ubaci ovih dana na uz..

ajde, kupi prnjice i kreci !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad jos malo idem kod dr pa cemo da vidimo kad moze da me ubaci ovih dana na uz..

ajde, kupi prnjice i kreci !!!

Da, odem danas tamo i po naredbi: Poradjajte me ljudi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Kikiriki od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poruka od Kikiriki:

"Imala sam bas tezak porodjaj, 24h sam se otvarala,, ni lekovi nisu pomagali, na kraju su bebu vadili vakuumom, jer ja vise nisam imala snage da guram. Troje njih mi je lezalo na stomaku, ali nije vredelo. Na kraju ni posteljica nije htela da izadje, pa su mi radili reviziju (kopali je rucno iz materice) pod opstom anestezijom. I naravno da su me i sekli... Na kraju me nisu pustili u bebi frendli zbog bebe, jer je malecki bled i on se napatio."

Sad smo se culi, dr su stvarno svoje kaze Kiki uradili maximalno, ali prosto nije islo... Kaze da se namucila, popucali su joj i kapilari na licu od napona i sledeci put ce na carski i zbog bebe, da se ne pati... Malenog su joj sad doneli, pa cu lepe utiske da vam prenesem kad mi se javi kasnije. Ono najvaznije je da su oboje dobro. A inace mali Kikiriki ima obim glavice 38cm... On je jedan mnogo lep i velik deckic :wub:

Jedva cekam da javi kakav je, jer su joj ga tek sad doneli, videla ga je samo u sali na kratko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki draga bas bzv sto si tako prosla.....namucila se, a sigurno i uplasila :( ,al sad kad ugleda Mihaila nicega se vise nece secati i nista vise nece biti bitno sem njih dvoje :wub: :wub: Bebo javljaj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кикирики, честитке од срца, штета због мало тежег порођаја ал брзо се то заборави. Уживајте сада....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve isto kao ja. Uh sto mi je zao. Kroz strasne muke je prosla. Meni Luku nisu donosili 4 dana, bio je u inkubatoru, bas smo se plasili za njega. Ako su njoj tako brzo doneli bebu znaci da je ok. Samo kad je gotovo, sad neka se odmore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi dobro kad se setim, mnogo mi je zao kiki. Bebo prenesi joj da se ne brine za malog, ako je bilo sta zanima prenesi mi pitanje, kroz sve sam to prosla. Vakum nije naivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,sve čestitke od srca,da je živ i zdrav 100 godina... Šteta što si se teško porodila ali verujem da ćeš to vrlo brzo i zaboraviti! Pozdrav! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao sto je tako prosla, jeste da je sad to sve vec proslo ali mi je uvek krivo kad cujem tako nesto, ostane zenama porodjaj u takvom secanju i onda se unapred plase sledeceg...

Moja beba i dalje nece napolje, bili smo na ctg, otkucaji su u redu, kontrakcija nema... sad idemo svaki dan na ctg da pratimo stanje, pa ako za par dana ne bude nista videcemo sta cemo, napolje ce morati kako tako... znam da je kod svakog drugacije ali kad ovako procitam da se neko namucio nije mi sve jedno, zapitam se kako cu ja s mojom lenjivicom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao sto je tako prosla, jeste da je sad to sve vec proslo ali mi je uvek krivo kad cujem tako nesto, ostane zenama porodjaj u takvom secanju i onda se unapred plase sledeceg...

Moja beba i dalje nece napolje, bili smo na ctg, otkucaji su u redu, kontrakcija nema... sad idemo svaki dan na ctg da pratimo stanje, pa ako za par dana ne bude nista videcemo sta cemo, napolje ce morati kako tako... znam da je kod svakog drugacije ali kad ovako procitam da se neko namucio nije mi sve jedno, zapitam se kako cu ja s mojom lenjivicom...

Jacka, nemoj da razmisljas o tome... Iz iskustva ti kazem, ja sam u porodilistu i videla i cula svasta za tih 5 dana pre nego sto sam se porodila, dok sam lezala tamo... Misli samo na to kako ces kad sve to prodje ljubiti svoju bebicu... Znam da nije svejedno, ali trudi se da mislis pozitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poruka od Kikiriki:

"Imala sam bas tezak porodjaj, 24h sam se otvarala,, ni lekovi nisu pomagali, na kraju su bebu vadili vakuumom, jer ja vise nisam imala snage da guram. Troje njih mi je lezalo na stomaku, ali nije vredelo. Na kraju ni posteljica nije htela da izadje, pa su mi radili reviziju (kopali je rucno iz materice) pod opstom anestezijom. I naravno da su me i sekli... Na kraju me nisu pustili u bebi frendli zbog bebe, jer je malecki bled i on se napatio."

Sad smo se culi, dr su stvarno svoje kaze Kiki uradili maximalno, ali prosto nije islo... Kaze da se namucila, popucali su joj i kapilari na licu od napona i sledeci put ce na carski i zbog bebe, da se ne pati... Malenog su joj sad doneli, pa cu lepe utiske da vam prenesem kad mi se javi kasnije. Ono najvaznije je da su oboje dobro. A inace mali Kikiriki ima obim glavice 38cm... On je jedan mnogo lep i velik deckic :wub:

Jedva cekam da javi kakav je, jer su joj ga tek sad doneli, videla ga je samo u sali na kratko...

Kiki se baš namučila! :(

Uopšte mi nije jasno zašto u takvim situacijama ne rade CR!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh moon, misle valjda da ce ici kako treba i kad dodje do vakuuma tad je kasno za cr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila danas sa mojom devojčicom na UZ i CTG-u... sveje ok... raste malena,ima 2900 :wub: Šutala je non stop doktorku,nije joj dala da je gleda... samo se pitam na koga je stidljiva?! :D:P

Mrva mala,jedva čekam da dođe taj famozni dan... ali stvarno nije svejedno kad pročitam da se neko namučio... mislimo mi svi pozitivno ali ne možeš da ne pomisliš ni na nešto ovako,to je valjda jače od nas...šta znam.. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad se setim svog prvog porodjaja, koji je bio slican kao i Kikin, s tim da su mene i dete toliko napatili da je Milica bila 8 dana u inkubatoru i da i dan danas ima posledice od toga....

Prosto me je strah i da odem u bolnicu!!!!

Imam jos dosta do toga, ali....

Ali ipak postoji mnogo vise slucajeva kad sve prodje relativno lako, pa mi to ipak daje veliku nadu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, nemoj da razmisljas o tome... Iz iskustva ti kazem, ja sam u porodilistu i videla i cula svasta za tih 5 dana pre nego sto sam se porodila, dok sam lezala tamo... Misli samo na to kako ces kad sve to prodje ljubiti svoju bebicu... Znam da nije svejedno, ali trudi se da mislis pozitivno...

To me uvek i oraspolozi, kad pomislim da je to sve zbog moje bebice znam da cu izdrzati sta god treba samo da je konacno drzim u narucju :)

Ja sam bila danas sa mojom devojčicom na UZ i CTG-u... sveje ok... raste malena,ima 2900 :wub: Šutala je non stop doktorku,nije joj dala da je gleda... samo se pitam na koga je stidljiva?! :D:P

Mrva mala,jedva čekam da dođe taj famozni dan... ali stvarno nije svejedno kad pročitam da se neko namučio... mislimo mi svi pozitivno ali ne možeš da ne pomisliš ni na nešto ovako,to je valjda jače od nas...šta znam.. :huh:

Hehe, lepo napreduje dusa :) Ja sam radila samo ctg juce, a pitacu danas kad odem opet jel moze da mi uradi uz, cisto da proveri koliko ima plodove vode i ako moze da mi kaze koliko je teska otprilike jer mi zadnji put na uz nije rekla a bas me zanima :)

Samo da mislimo pozitivno i da se nadamo najboljem na porodjaju, sto kaze milicaivuk dosta vise je slucajeva koji prodju relativno lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas tako :rolleyes: dosta je vise njih koje prodju super. ma bez brige,pozitivno je to sto tamo vreme prolazi mnogo brze i ovo kad cujete 12 sati,24 sata..to izgleda tako puno,a tamo je stvarno sve drugacije. ajde Jacka,pa ti sa tikerom stizes Kiki heroja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.