Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Samo da se javim na raport :D Nemam nikakve bolove danas,niti sam ih imala nocas ili ih pa nisam osetila.Naspavala sam se kao nikad od 23h do 7:30 uz jedno budjenje.

Anonymous dobrodosli u zavrsnicu :)

Be positive super da je sve lepo proslo.Jedva cekam da vidim slicicu naseg drugara :wub: Ljubni ga umesto nas :**

FutureMum javi kako je prosla kontrola i srecan ulazak u deveti :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javnemo da u 18h idemo na kontrolu,i ne znam kako je mojoj devojcici al ja sam jako uzbudjena,pa nismo je videli vise od mesec dana.

Odosmo mi sad da spakujemo torbu za porodiliste da budemo spremne.Pa mozda i ja na kraju prodjem ko be positive da mi je torba spakovana vise od mesec dana,pa da se plazma,bonzita i bombonice pokvare :)

Danas ces vidjeti svoju curicu na ult.uzivaj u trenutku.a torba nije na odmet spremna :P ali sta ce reci muz sto se pre pakujes...jel to dozvoljeno?

Ja cu kad udjem u 9mj sve nabaviti i oprati a oni neka peglaju i namestaju kako znaju i onako niko to nezna tako savrseno uraditi tako da ce biti popravki heheh kad se pcelica moja i ja vratimo kuci...nas ceka jos i krecenje ceeele kuce..to je veliki posao al bitno samo da se nesto desava da brze prodje ovaj 8mj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage zenice!

Puno hvala svima na podrsci i lepim zeljama :wub:

Juce smo dosli kuci, malisa samo rucki i spava, dobar je deckic za sada. Ne voli bas da se presvlaci, ali nekako se izborimo. Ja se dobro osecam, sutra idem na skidanje konaca, rana me skoro i ne boli. Mama mi je tu pa mi pomaze oko svega.

Sto se tice samog cr, na kraju sam se odlucila za spinalni i mogu vam reci da je bilo prilicno traumaticno iskustvo, ali o tome cu posati na odgovarajucoj temi. U svakom slucaju, zelela sam da cujem prvi plac i da ga vidim odmah po rodjenju pa ostalo nije ni bitno.

Sad cu malo da citam sta ste radile i pisale i ko nam se jos pridruzio pa cu se javiti kasnije.

Sve vas puno ljubimo Marko i ja :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo konacno da se i ja javim da sam u prosli utorak, 18.09. dobila moju Mariju, tesku 3730gr. i 54cm dugacku:-) Ma ne mogu da je se nagledam, posebno kad pravin grimase dok spava, jos samo da se naviknem i ja na nespavanje i da rana od epiziotomije zamladi, ma ima samon da se mazimo i uzivamo:-)

Svima ostalim svjezim mamicama koje su se takodje porodile ovih dana cestitam od srca! Ljubim vas sve puno!

Kuckamo se na caskanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

atlagic sto se tice torbe mm se ne buni,zna da kad krenu bolovi necu moci tad da se pakujem,bolje na vreme.Potpuno ga razumem,prosle god sam imala spontani,veoma nam je tesko to palo,pa se sad svega plasimo.

Nanny puno pozdrava za tebe i Marka,uzivajte!

milim cestitamo!Pretpostavile smo da je Marija vec stigla jer vas nije bilo neko vreme pa smo vas skinule sa spiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :)

doslo vreme da se pridruzim vama nadam se da me primate :D

pratila sam povremeno desavanja kod vas.. zelim svima da cestitam na bebcima ♥

Mi cekamo decaka, termin je 27.12.

ali kako smo nemirni, ne bi nas cudilo da poranimo koji dan. (ako moze na mamin rodjendan bebac.. :wub: )

Dobro nam došli, Anonymous :)

milim, Nanny, be positive, ljubite svoje slatke bebice u moje ime :wub: Verujem da taj prvi period privikavanja nije lak, ali ništa nije ni teško da se istrpi zarad vaših dušica :wub:

FutureMum, obavezno javi kako je bilo na kontroli :)

Ja sam definitivno zaključila da se bebac i ja budimo u isto vreme :) Mislila sam da umišljam i da je budan i mrda dok spavam, a ja ne osećam, jer imam čvrst san, ali sam skopčala da je miran kad se budim da idem do WC-a, da pajki noću, a par minuta nakon što otvorim oke, eto ga i on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javicu vam naravno.Verovatno sutra ujutru,posto cemo veceras posle kontrole u setnjicu,pa ko zna kad se vracamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

respect draga puno srece,zelim ti brz i lak porodjaj,javi nam se cim budes mogla,pa da i tebe brisemo sa spiska.

Joj,odoh ja skoro na 4.mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na dobrodoslici :wub:

respect, drzim fige da sve prodje kako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

atlagic sto se tice torbe mm se ne buni,zna da kad krenu bolovi necu moci tad da se pakujem,bolje na vreme.Potpuno ga razumem,prosle god sam imala spontani,veoma nam je tesko to palo,pa se sad svega plasimo.

Nanny puno pozdrava za tebe i Marka,uzivajte!

milim cestitamo!Pretpostavile smo da je Marija vec stigla jer vas nije bilo neko vreme pa smo vas skinule sa spiska.

razumijem ja tebe najbolje,ali ja bas zato idem protiv uroka kupujem za bebicu jer zelim i moram vjerovati da cemo ovaj put zajedno doci kuci...moj muz je suzdrzan od svega kao i prva dva puta ne govori nista u vezzi toga jer ne pakuje se on nego ja hehehe a za bebicu sam krenula kupovati prvog dana kad sam saznala pol..na svakom pregledu kupim joj ponesto... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

recpect draga sretno ti bilo i sto pre nam dodjite kucici :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

respect, drzimo palcice da sve prodje brzo i lako. Ljubimo vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage zenice!

Puno hvala svima na podrsci i lepim zeljama :wub:

Juce smo dosli kuci, malisa samo rucki i spava, dobar je deckic za sada. Ne voli bas da se presvlaci, ali nekako se izborimo. Ja se dobro osecam, sutra idem na skidanje konaca, rana me skoro i ne boli. Mama mi je tu pa mi pomaze oko svega.

Sto se tice samog cr, na kraju sam se odlucila za spinalni i mogu vam reci da je bilo prilicno traumaticno iskustvo, ali o tome cu posati na odgovarajucoj temi. U svakom slucaju, zelela sam da cujem prvi plac i da ga vidim odmah po rodjenju pa ostalo nije ni bitno.

Sad cu malo da citam sta ste radile i pisale i ko nam se jos pridruzio pa cu se javiti kasnije.

Sve vas puno ljubimo Marko i ja :wub: :wub: :wub:

Cestitam ti duso,nek je ziv i zdrav. grlim vas oboje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Respect, srecno!! :))

milim, cestitam :))

Anonymous, dobrodosla u treci!

Be positive, cestitam jos jednom :)

Nanny bas lepo sto ste stigli kuci..uzivaj sa svojim bebanom..doduse znam da je tesko uz rano u pocetku, ali najtezi deo si zavrsila :)

Valjda nisam nikog ispustila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne javlja nam se jelena_k, sad nakon sto se ona i respect porode imamo pauzu od dve nedelje pa onda dolazim na red :rolleyes:

FutureMum voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Respect, držimo ti fige, javi se kad budeš mogla.

milim, mi vidimo nema te, nadali se da je to zato što imaš mnogo slađe obaveze. ČESTITAM DRAGA!!!!

Nanny, poljubac tebi i bebi.

be positive, respect nas je redovno obaveštavala, pratili smo situaciju. Želim ti divno materinstvo i svrati opet u 3. trimestar dok mi ne pređemo tamo kod vas, mama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas na poslednju probu vencanice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anonymous, dobro došla!

Joj! Penjem se polako, prolete vreme časkom.

Kad ste krenule sa peglanjem?

Veliki deo sam nabavila, ali još ništa nije oprano. Kuma prala sve što mi je pozajmila Arijelom, na koji sam alergična, pa moram to ponovo, a nove stvari imaju još etikete.

Moram da se pohvalim, juče smo naručili zidne stikere.Načisto sam odlepila koliko su slatki! Nadam se da su boje uživo lepe i da je kvalitetna štampa.

post-61698-0-10457100-1348582616_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anonymous, dobro došla!

Joj! Penjem se polako, prolete vreme časkom.

Kad ste krenule sa peglanjem?

Veliki deo sam nabavila, ali još ništa nije oprano. Kuma prala sve što mi je pozajmila Arijelom, na koji sam alergična, pa moram to ponovo, a nove stvari imaju još etikete.

Moram da se pohvalim, juče smo naručili zidne stikere.Načisto sam odlepila koliko su slatki! Nadam se da su boje uživo lepe i da je kvalitetna štampa.

Ja danas perem i peglam poslednju turu stvari za bebu..a pocela sam prosle nedelje..bilo je do sad 4 ture vesha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ja sam krenula u porodiliste,pukao mi je vodenjak :)

puno sreće na porodu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci imamo dve mlade u trecem trimestru,bas lepo.

Anonymous kad je vasa svadbica?

Mi cemo za nesto vise od sat vremena biti na kontroli,a ja sam toliko napeta ko da ce tamo da me kolju.Bolje bi bilo da se sto pre porodim inace cu izludeti od silnog razmisljanja.

Zenice drzite nam fige da nam dr sve lepo kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29.9. s'tim sto mi pravimo i 7.10. :D (nisu hteli da udovolje nama, pa smo mi morali da udovoljimo na obe strane, mislim na matorce) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anonimus dobrodošla! Da se i mi javimo danas išli da vadimo nalaz antitjela dobar je i nadamo se da da je završeno sa antitjelima iduća sedmica kontrolica paćemo vidjet .A napokon iduća sedmica ulazimo u 9 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Ja sam već počela pripremat torbu za porodilište jer nemože čovjek stići sve odjednom:)

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.