Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Konacno su mi uplatili bolovanje za jul!!!

Cula sam i ja tu vest za PDV,za nas isto to ne vazi.

Zene ja samo nesto jedem,neverovatno kolko mi se povecao apetit,non stop bih nesto grickala,ako beba ne izadje pre termina,ja cu se ugojiti ko krava,a na vagu ne smem ni da stanem,mere me samo u bolnici kad idem na kontrolu mada se njihova i nasa vaga razlikuju za nekih 3-4 kila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i ja jer nezgodno spavam , sve me rebra bole stomak svasta nesto pa prodje! Nemoj se brinuti i sekirati nista procice i ova nedelja kao i sve druge u najboljem redu pa ces da mi pravis drustvo do kraja!!!

EHH nadam se najboljem naravno...samo neka prodje sto pre da se dohvatimo 9mj.onda cemo se druziti malo aktivnije :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko, za ovaj Hbs antigen samo se vadi krv, i pretpostavljam da mogu i da doruckujem pre toga, nije kao kad ti gledaju krvnu sliku, secer i to pa ne smes nista jesti tog jutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Dancic svima :) Cestitam novopecenim mamicama,sve najlepse zelim... :) Hellen,ja sam nedavno radila taj test,ali posto sam morala odraditi i krvnu sliku,onaj klasican nalaz, ja nisam jela.Samo ti izvade krv i to je to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DICO CESTITAM. DA NAM JE IMENJAKINJA ZIVA I ZDRAVA. :rolleyes: :) LJUBIMO VAS STEFAN I JA :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny cestitam,da je Marko ziv i zdrav... Ljubimo vas :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene ceo dan po ovom vremenu? Ja sada odoh kod zubara ...uf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny,Dico cestitam od srca,neka su bebe zive i zdrave 1000000 godina a vama zelim brz oporavak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be positive na raport :)

Ja sam bila na ctg-u,sve ok,kontrakcija nema.Sutra na uz u D.M a ovaj dr. iz zrmunske koji mi je procitao nalaz je rekao da se javim u ponedeljak da pogleda izvestaj sa uz i ako je beba stvarno krupna d ase dogovorimo za prijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj kiselina me sahrani.. :( :( :( :( :(

Ne pomaze ni zrno ovo ni zrno ono ni korica hljeba...ni neke tabletice sto sisam ....ma sahrani meeeeeee :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema je Be positive,da je niksu ostavili :rolleyes:

Zaboravila sam da napisem da Mamavit moze da se pije i u toku dojenja.Ja jesam i sada cu ponovo,pogotovu sto kuburim sa ks.U svakom slucaju ne moze da skodi a ide zima,nece biti velikog izbora svezeg voca i povrca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čestitam svim novim mamama!

ja sam se porodila još 14.09... 17.09 došla kući! da znate zbog spiska!

nikako da stignem da napišem...

želim svim ženama koje porođaj tek čeka da se porode brzo i lako kao ja! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mucim muku sa gorusicom,osecam se ko da cu da bljujem vatru.Par dana je bilo sve ok,dok nisam jela ljuto,i cim sam uzela juce onaj ljuti ajvar odmah je krenulo.Pobacacu sve sto je ljuto iz frizidera,jedino tako cu moci da se odviknem od ljute hrane.

Zene,gde ste,nesto ste se ulenjile zadnjih dana???S kim cu ja da kuckam do porodjaja?

Jovana cestitamooooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012

Za samo jedan dan skocih ja za tri mesta.Joj,blizi se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mucim muku sa gorusicom,osecam se ko da cu da bljujem vatru.Par dana je bilo sve ok,dok nisam jela ljuto,i cim sam uzela juce onaj ljuti ajvar odmah je krenulo.Pobacacu sve sto je ljuto iz frizidera,jedino tako cu moci da se odviknem od ljute hrane.

Zene,gde ste,nesto ste se ulenjile zadnjih dana???S kim cu ja da kuckam do porodjaja?

Jovana cestitamooooo!!!

samnom ćeš da kuckaš ni ja neznam šta je ovo čak ni novi niko .A ja i ti ćemo se još načekat pogotovo jaaa

:wub: :wub:

:wub: :wub:

:wub: :)

:) :)

FutureMum voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam tu sam :)

Bila danas na pregledu otvorena jedan prst, kontrakcija nema. Sutra ujutru u pola 8 idem da me prime u porodiliste.

Dr mi je rekla da ce me ukljuciti na indukciju pa ako krene tada porodice me , ako ne onda ce ponovo u nedelju a do tada da lezim tamo na odeljenju. Ja sad mislim da je to rekla samo da me utesi . Ne verujem da nece hteti ako me ukljuce sutra. Ja sam resila sutra da se porodim! Dosta se on meni baskario u stomaku! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mucim muku sa gorusicom,osecam se ko da cu da bljujem vatru.Par dana je bilo sve ok,dok nisam jela ljuto,i cim sam uzela juce onaj ljuti ajvar odmah je krenulo.Pobacacu sve sto je ljuto iz frizidera,jedino tako cu moci da se odviknem od ljute hrane.

Zene,gde ste,nesto ste se ulenjile zadnjih dana???S kim cu ja da kuckam do porodjaja?

Jovana cestitamooooo!!!

Mene isto strasnooo ubija zgaravica i nista ne pomaze..najgore mi nocu nmg da spavam kao zmaj se osjecam da cu da bljujem..Ima da se druzimo ne brini mi koji cekamo novembar bicemo sa tobom do kraja...Kakav ruzan neki dan,tako se i osjecam sve nesto boli stomak,krsta,prepone,tacno sam danas za raspad sistema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana cestitam,sve najbolje vam zelim!

Zene mislim da mi je ispao cep.E sad iako sam trecerotka pojma nemam kako to izgleda jer prethodna dva puta sam indukovana.Kao neka sluz,gusta,providna ali svugde citam da treba da bude prosarana crvenim koncicima pa nisam sigurna da je to to :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Atlagic i ja se bas bezveze osecam,kakav dan takvo mi je i raspolozenje.

Be positive drzimo fige da sutra sve prodje brzo i lagano.Jel ima neko tvoj broj da javi ili ces imati net?

Marina hvala za link.Iako sam u dojenju iskusna nije na odmet procitati ove tekstove.Evo i od mene jedan link.Urednica sajta je savetnica za dojenje Tereza Miljkovic Kis http://www.superbeba.../kolica-dojenja ima puno korisnih tekstova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao respect evo i meni isto pre pet minuta samo sto je meni krvav. jesam rekla da cemo zajedno :-):-):-) sad sam zvala dr kaze da ne krecem ranije ako ne krenu bolovi. da se bar nocas naspavam,a sutra cemo da poguramo malog :-):-):-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ja nikakve bolove nemam sem sto se nekako cudno osecam.Napravila sam nekoliko palacinki da se pocastim i naruckam da u slucaju krene nesto nocas da se desava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sretno cure :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam neki cudan osecaj u stomaku kao pre kad treba da dobijem. nije jak bol ali neprijatan osecaj. ja jela zuzu i jogurt ceo dan mi se to jelo. sad idem da odspavam ako me strefi nocas bar da budem odmorna. Pa da se sutra lepo na praznik porodimo :-) da stignu vukasin i nadja

atlagic, lory :) i FutureMum volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.