Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012</p>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bre i ovde kod mene je u svim apotekama 5000 bas sam sutra htela da idem da uzmem, sad ne znam da li je ista kao ove od 3000.

Jel ima neko ove sto su u ponudi u aksi ako je to to da narucim?

Obrati pažnju šta ide u pakovanju, možda su te od 5000 sa dodatnim bočicama... Ili posude za čuvanje mleka.

Ovo ti treba

http://shop.aksa.rs/...anje-mleka.html

Ova od 3.279 je nešto drugo, samo za bradavice.

Zovi ih telefonom, za svaki slučaj, pre nego što poručiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obrati pažnju šta ide u pakovanju, možda su te od 5000 sa dodatnim bočicama... Ili posude za čuvanje mleka.

Ovo ti treba

http://shop.aksa.rs/...anje-mleka.html

Ova od 3.279 je nešto drugo, samo za bradavice.

Zovi ih telefonom, za svaki slučaj, pre nego što poručiš.

Ovde se iznajmljuju elektricne,10 evra nedeljno !

Dico,Nany CESTITAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja broj od Nanny pa sada mi je pisala da se rodio Marko juce, ima 3,5 kg i 51 cm, dobro se osecaju. Ljubi vas sve puno i zahvaljuje sto mislimo na nju!!!!

Aaaa odlicno :)))

Nanny, cestitke i sto brzi oporavak od cr :wub:

Marko, dobrodosao na svet :):wub:

Nanny voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bre i ovde kod mene je u svim apotekama 5000 bas sam sutra htela da idem da uzmem, sad ne znam da li je ista kao ove od 3000.

Jel ima neko ove sto su u ponudi u aksi ako je to to da narucim?

ja imam Aventovu rucnu i super je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj dve bebice :wub: :wub:

Nanny,Dico cestitam,da su vam decica ziva i zdrava a vama sto brzi oporavak zelim :**

Predpostavljam da su se Milim i Cookie porodile cim se ne javljaju a ni Jelenek i Jovane nema.

Koja je sledeca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Video je divan :wub:

Be positive nasmeja me,voli Vukasin da ide na ctg :lol:

Ja imam Aventovu pumpicu sa jednom flasicom.U Aksi je 3900 plus postarina oko 250 dinara.Mislim da jeftinije necete naci.Mozda negde u nekoj apoteci ali obavezno gledajte da je bez BPA.

be positive voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno su se i milim i cookie i jovana i jelenek svi posle mene su se verovatno porodili. Ja cekam respect jer ipak mi je to drugarica iz drugog trimestra pa da lepo ispratim sve, a onda cu ja na tenane :)

jelena_ i respect volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny i Dico čestitke da su bebice žive i zdrave vama brz oporavak :):wub: :wub:

:wub: :wub:

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be positive e sve si blesava :) jedino da Nadja krene nocas u sta cisto sumnjam pa da ti mene ispracas,veujem da ce te zadrzati sutra.

be positive voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro mame svaki dan isto pitanje jel ko novi rodio..To je glavna tema sada u trecem trimestru ,gdje ste cureeee vi koje jos cekate 9mj.jel moguce da vas nema ili nas je mali...

Kod nas danas hladno 10 c i kisa..slabo spavali imala neke bolice po dnu stomacica i kicme valjda je to sve uredno jer sad nista ne boli...kakve ste vi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Al ste se vi raspisale sinoc dok nas nije bilo:) Mi smo lepo pavkale,ustajale samo jednom,jeste da nismo dugo,ustale smo u 7 al za sad smo odmorne,a za neki sat ce opet da nam se spava,al danju nekako tesko mozemo da zaspimo.Al je zahladnilo kod nas.

Ja stvarno sad pocinjem da provodim dan u wc-u,ajde sto piskim,nego cim nesto pojedem,odmah praznim creva,zaova mi kaze da se to desava pred porodjaj i da cu se verovatno vrlo brzo poroditi.

Jedna moja drugarica je trudna i nosi trojke :)

Dico,Nanny cestitamo! Penjemo se polako na spisku.

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny i Dico čestitke da su bebice žive i zdrave vama brz oporavak

Hej ja sad vidim :) :) Čestitam od srca :wub: :wub: :wub:

Imamo temu porodilje - pa ću da kopiram post da i druge žemske vide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012

Evo da imamo na uvid spisak,9.-ta sam,jos ako su se ove 4 zenice koje ste pomenule vec porodile i be positive ce skoro,odoh ja na 5.mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012

Evo da imamo na uvid spisak,9.-ta sam,jos ako su se ove 4 zenice koje ste pomenule vec porodile i be positive ce skoro,odoh ja na 5.mesto.

Bravo za spisak i faja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro i kod nas je kišovito i hladnjikavo ali neka je bas mi je ova vrućina smetala.

Atlagic nebrini i ja imam te bolove od krsta nemogu da ustanem uitru treba mi po 10 minuta da ustanem a kad spavam na stranu tako me kuk zaboli da se jedva okrenem na drugu stranu ali to je valjda i normalno .Uh jedva čekam ovaj deveti mjesec :P:wub::)

atlagic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric i od nas! Do sada smo spavale!

Ja i mm smo imali neki pokusaj sexa nocas ali POKUSAJ,tako da znam da ga nece biti dok se ne porodm :(

Be positive draga hoces li se poroditi ove godine :):wub: :wub: :wub: :wub: :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar dan :))

Zene koje znaju da peglaju bebece stvarcice i pelene, svaka vam cast :D

Ja inace nista ne peglam sebi niti muzu, stvari lepo istresem posle pranja i lepo zakacim i budu ravne, a kosulje ne nosim. Eventualno jednom u sto godina, i tad mm ispegla, jer to zna bolje od mene.

I sad uzela da peglam pelene i stvarcice, pa to je haos..one malecne rukave opeglati je nauka :D

A valjda cu se izvestiti vremenom.

Marina cula sam za tu vest za pdv, mada se ne radujem nesto posebno, ja sam honorarac tako da nam zvanicna primanja ne prelaze tu sumu ali bas da mi krenu da cackaju po prihodima ne zelim, jos mi fali samo poreska na vratu..

Ne znam sto nisu odmah ukinuli pdv sa cene i gotovo. Nego kao fore..ma..glupost

FutureMum voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam videla, ne znam za preduzetnike kakva potvrda ide? Mozda resenje iz poreske? SAmo sto ce ovaj pdv od 20% da nas dokrajci.

Dobro jutro i od nas, vreme je za cizme! Ukrali su mi smajlice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro mame svaki dan isto pitanje jel ko novi rodio..To je glavna tema sada u trecem trimestru ,gdje ste cureeee vi koje jos cekate 9mj.jel moguce da vas nema ili nas je mali...

Kod nas danas hladno 10 c i kisa..slabo spavali imala neke bolice po dnu stomacica i kicme valjda je to sve uredno jer sad nista ne boli...kakve ste vi??

Imam i ja jer nezgodno spavam , sve me rebra bole stomak svasta nesto pa prodje! Nemoj se brinuti i sekirati nista procice i ova nedelja kao i sve druge u najboljem redu pa ces da mi pravis drustvo do kraja!!!

atlagic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da će pdv povraćaj da bude na račune od 2013, a ja kao čuvam sve što smo do sada pazarili. I ovaj limit od 80.000 po domaćinstvu... Totalno bzvz. Mi imamo firmu registrovanu na mog dečka + ja sam zaposlena u drugoj firmi, prijavljena na ceo iznos plate. Tako da za nas ništa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam jos uvek :) Idem danas u 4 na pregled i da vidim sta ce da mi kazu, ali imam osecaj da cu opet kuci :)

Sad jos i zahladnelo, a ovo moje dete koliko se premislja verovatno nece hteti da izadje ni na ovoj hladnoci pa ce da ceka toplije dane :)

Nemojte da se brinete za bolove u krstima i ledjima... TEK CE DA VAS BOLE! :) :) :) Mene svakim danom sve vise, a kad treba da legnem da spavam muka me hvata. Tad me bole i krsta i stomak pa onda sve mislim sad ce da krene, a ono nece ne popusta i na kraju posle dva tri sata ja zaspim sa bolovima....

Jel pije neko PRENATAL? Ja danas popila poslednji. Jel se to pije i posle porodjaja? Ja ne bih vise da kupujem ako nema potrebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam jos uvek :) Idem danas u 4 na pregled i da vidim sta ce da mi kazu, ali imam osecaj da cu opet kuci :)

Sad jos i zahladnelo, a ovo moje dete koliko se premislja verovatno nece hteti da izadje ni na ovoj hladnoci pa ce da ceka toplije dane :)

Nemojte da se brinete za bolove u krstima i ledjima... TEK CE DA VAS BOLE! :) :) :) Mene svakim danom sve vise, a kad treba da legnem da spavam muka me hvata. Tad me bole i krsta i stomak pa onda sve mislim sad ce da krene, a ono nece ne popusta i na kraju posle dva tri sata ja zaspim sa bolovima....

Jel pije neko PRENATAL? Ja danas popila poslednji. Jel se to pije i posle porodjaja? Ja ne bih vise da kupujem ako nema potrebe

Evo kazu sutra ce biti malo lepse, mozda ne toplo, ali bar ce biti suvo, pa mu reci da moze da izadje, nece mu trebati kisobran :D:wub:

Ja pijem mamavit, i taman imam do termina da dovrsim kutiju. Mislim da necu kupovati posle, mada ne znam, neko kaze kao i dok dojis da se piju..mozda da pitas tvog dr-a koji te vodi ima li potrebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.