Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I vise nego uzbudjena.

Nama je dnevna soba u braon bez kombinaciji,lepo su nam pricali da ne uzimamo braon boju,vidi se prasina nakon jednog dana,a mi ne slusamo.A sad svakog dana treba da brisem,mada sam ja oguglala,sto mi je na dohvat ruke ja probrisem kad mogu,ono sto je visoko ili bas nisko ne diram,pa kad moze mama ili muz neka brisu,a ako neko dodje pa vidi prasinu briga me.Trenutno mi je samo u glavi da izguramo jos ovo malo sto je preostalo i da rodim zdravu devojcicu,a sve ostalo je manje bitno.Ima vremena,cisticu i sredjivacu celog zivota,mogu valjda i ja tih 9 meseci da se opustim,uzivam i sve radove prebacim na druge.Tacno je da se vec osecam ko parazit,kad mi mama ili muz ciste a ja lezim po ceo dan,al ne daju mi ni do prodavnice da odem,mm mi ujutru donosi hleb,dorucak samo da ja ne bih izlazila.

lory :) i malabeba volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro drage moje kako ste spavale noćas?Ja užasno toliko su me ledja boljela da sam se jedva okretala .

Bekulino, i ostale cice koje imate problem sa leđima,

Ovo je vežba sa priprema, a ujedno i asana u jogi. Napravite razmak između kolena da vam prija. Izdah je kad glava ide na gore, udah kad se kičma grbi, brada ka grudima.

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima od nas! :) Recite mi da li je neka od vas osecala slicno ili isto kao i ja:zadnja dva dana me na momente nesto kao malo zgrci skroz dole u stomaku,bol je minimalan jako mali,osecaj nekako slican onom predmenstrualnom,ne znam ni ja kako da ga opisem...jesu li to neke male kontrakcije ill? Zna li neka od vas mozda?Mada sutra idem na ctg i pregled,pa cu pitati doktorku,al' opet,nesto sam malo zabrinuta. :huh:eNortjKzUjI0NzcxNFOyBlwwFaAC1w,,69.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima od nas! :) Recite mi da li je neka od vas osecala slicno ili isto kao i ja:zadnja dva dana me na momente nesto kao malo zgrci skroz dole u stomaku,bol je minimalan jako mali,osecaj nekako slican onom predmenstrualnom,ne znam ni ja kako da ga opisem...jesu li to neke male kontrakcije ill? Zna li neka od vas mozda?Mada sutra idem na ctg i pregled,pa cu pitati doktorku,al' opet,nesto sam malo zabrinuta. :huh:eNortjKzUjI0NzcxNFOyBlwwFaAC1w,,69.png

To mogu da budu pripremne kotrakcije, materica se polako sprema, ako se dešava povremeno, nama pravilnog intervala između, tj učestalosti, nemaš brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanamala i meni se to desavalo ranije,i zadnjih par dana,narocito kad sam u pokretu,kad legnem odmah je drugacije,ne znam sta je ali mislim da nije nista strasno i da je normalno.

Sanamala21 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije ucestalo,onako javi se par puta u toku dana mozda traje minut-dva,nije nista strasno ono da me jako boli ili slicno,ali nisam pre to osecala.Hvala ti puno na odgovoru :) svakao idem sutra kod dr pa cemo videti sta kaze. eNortjKzUjI0NzcxNFOyBlwwFaAC1w,,69.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho al ste se raspisale danas :)))

Ja sam uzela da operem bebin ves, da ceka spreman, uhvatila me manija za spremanjem, pa sam i dzogirala patos, al ostavicu nesto i za mm, da se ne forsiram :D

Jos imam da dokupim neke stvarcice u Aksi i apoteci, pa onda zakazujem depilaciju, frizera i farbam se konacno, i tako, da sve bude spremno pa posle samo da cekam da krene :D

I dalje nema vesti od Nanny?

Be positive, svaka cast na strpljenju..ja sam nesto utuvila sebi u glavu da moram do termina da se porodim, ne znam kako cu podneti ako bude malecka kasnila..mada znam da je to sasvim normalno i do nedelju-dve dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ga skoro gledala pravo uzivanje. Evo javno obecavam da cu tako kupati svog sina samo neka vise krene napolje :-):-):-) voli da ide na ctg pa to ti je. Sad poceli da mi zakazuju na dva dana :-)

lory :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen i ja sam molila boga samo da udjem u 9ti. Celu trudnocu sam pila utrogestan i lad sam konacno usla u 9ti on nikako da krene. Sad sam vec 5 dana u 1P om heheeh. Uziva on u stomaku bas ga briga sto ga mi iscekujemo. A sve spremno jos u avgustu :-):-):-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen i ja sam molila boga samo da udjem u 9ti. Celu trudnocu sam pila utrogestan i lad sam konacno usla u 9ti on nikako da krene. Sad sam vec 5 dana u 1P om heheeh. Uziva on u stomaku bas ga briga sto ga mi iscekujemo. A sve spremno jos u avgustu :-):-):-)

Njemu lepo, briga ga :)

Mene doktorka zabrinula rekla mi da je beba buckasta :D da ima veci obim stomaka nego sto bi trebalo, i da ukinem slatko potpuno.

Pa se sad bojim da ce biti teska i da cemo se namuciti obe..a bojim se i carskog reza, ne bih to volela, ne znam zasto, ranije sam mislila da bih rado odabrala cr da mogu

Eh, trudnoca..nikad kraja brigama...mislim da mi je jedino drugi trimestar bio onako opusten skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Komsinica sprema ajvar pa nas pozvala,a ja ko budala ne mogu da odolim pa sam pojela cak 4 kriske,jos on ljut,i sad mi je bas tesko.Tako mi i treba kad ne umem da se kontrolisem pa se prejedam.

Nema nikog vec par sati,sta se desava zene?Ima li vesti o nekoj novoj bebici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure pogledajte ovaj video,mene je odusevio :) [media=]

Hvala ti ...na ovome video snimku ja i MM smo odusevljeno svaku sekudnu upijali :wub: :wub: :wub: :wub:

Sanamala21 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari upravo mi se javila Dica,

Cr je bio zakazan za sutra, ali je mala Stefana malo pozurila.

Vodenjak joj je pukao u nocas u 4 i u 7 i 15 su joj uradili hitan cr.

Sve je super proslo. Bebica ima 3370gr i 54cm je dugacka :)

Dobro dosla STEFANA! :wub: :wub: :wub:

welcome-baby-girl.gif

jelena_, bekulino, atlagic i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo Dici na uspesnom porodjaju i dobro nam dosla devojcica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari upravo mi se javila Dica,

Cr je bio zakazan za sutra, ali je mala Stefana malo pozurila.

Vodenjak joj je pukao u nocas u 4 i u 7 i 15 su joj uradili hitan cr.

Sve je super proslo. Bebica ima 3370gr i 54cm je dugacka :)

Dobro dosla STEFANA! :wub: :wub: :wub:

welcome-baby-girl.gif

Diiivno :wub:

Dico, cestitam, sve najbolje tebi i Stefani :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zar niko nije u kontaktu sa Nanny?

Cekamo i od nje vesti al mozda niko nema njen tel..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

nanny 18.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012

Pretpostavljam da su se i Nanny i milim porodile, a mozda i cookie, ali nek stoje na spisku dok nam neko ne javi :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Dico! Neka je ziva i zdrava sto godina! Smajlice nemam par dana, rado bih ih stavila!

Jel moguce da ona pumpica aventova, tako nesto, kosta 5000? Danas smo bili u robnoj kuci leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja broj od Nanny pa sada mi je pisala da se rodio Marko juce, ima 3,5 kg i 51 cm, dobro se osecaju. Ljubi vas sve puno i zahvaljuje sto mislimo na nju!!!!

atlagic i jelena_ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!

Nek su zivi i zdravi !!!!!!!!!

Dico :wub: :wub: :wub: :wub:

Nanny :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Dico! Neka je ziva i zdrava sto godina! Smajlice nemam par dana, rado bih ih stavila!

Jel moguce da ona pumpica aventova, tako nesto, kosta 5000? Danas smo bili u robnoj kuci leto.

Evo pogledaj ovde, 3.921 din.

http://shop.aksa.rs/oprema-za-dojenje

ili ovde 3.781 plus poštarina za online

http://www.encimenci.com/kategorije1.asp?pagenum=2&cena=&brend=&uzrast=&kat2=100

A i ima i u Homecentru u Ušću, ali sam zaboravila cenu. Pogledaj i po apotekama, možda nađeš povoljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dico! Nanny!!!!!!!

Sreća, sreća, radost!!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bre i ovde kod mene je u svim apotekama 5000 bas sam sutra htela da idem da uzmem, sad ne znam da li je ista kao ove od 3000.

Jel ima neko ove sto su u ponudi u aksi ako je to to da narucim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.