Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Nanny srecno jos jednom :** Jedva cekam da se javis sa izvestajem :)

Ostale mamike dobro jutro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be positive ne verujem da ces mene sacekati jer ako ova smizla kao braca joj bude lenja realno ja mogu da izguram do 10-og oktobra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenice!

Nanny dobra ti je ta ideja da uzimas stvari od muza,dobro si me podsetila,jer stvarno ne bih da bacam pare na neke stvari koje posle nikad necu nositi,osim mozda jos u nekoj trudnoci a mozda tad budem jos krupnija pa mi i one budu male.Ja ne mogu da prezalim sto sam letos kupila tri cetvrt pantalone-trudnicke sa pojasom,dala sam ogromne pare da mi stoje u ormaru.Srecno danas,pa nam javi lepe vesti kad budes mogla!

be positive i ja vec nekoliko dana imam proliv,juce posebno a evo i jutros,procitala sam da se javlja neposredno pred porodjaj,al meni je jos rano.I ja sam cula da se beba smiri skroz kad resi da izlazi :)

Ne znam sta da radim,hranim se normalno,jedino sto jedem mnogo voca,pa da nije zbog toga?Juce mi je ceo dan pucalo nesto po stomaku,imala sam grceve i gasove,bas mi je bilo grozno.Imate li neki savet???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i sad osecam neki pritisak u stomaku,narocito kad stojim ili hodam,a kad stavim pojas odmah mi je bolje.Jel moguce da je to od tezine bebe pa me pritiska?Bas je neki cudan osecaj,ne boli me,vec kao neka nelagodnost,ne znam kako da opisem.Jel se desava i vama?Ja vec razmisljam da odem do lekara,a moja dr od danas 2 nedelje na odmoru,pa mi se ne ide kod drugih,znam kako su neljubazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. sad ces sve cesce da osecas pritisak u stomaku, a pogotovo pritisak na besiku.

Nanny, mislim na tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i sad osecam neki pritisak u stomaku,narocito kad stojim ili hodam,a kad stavim pojas odmah mi je bolje.Jel moguce da je to od tezine bebe pa me pritiska?Bas je neki cudan osecaj,ne boli me,vec kao neka nelagodnost,ne znam kako da opisem.Jel se desava i vama?Ja vec razmisljam da odem do lekara,a moja dr od danas 2 nedelje na odmoru,pa mi se ne ide kod drugih,znam kako su neljubazni.

To je upravo taj pritisak u stomaku kao moj pre 2 dana sto me obuzeo strahom,ushodala sam se al nije prolazilo,strvdnuo se stomak a pritisak neki neugodan vuce dole.. uz to i bol po dnu kicme...reko eto zla pocelo je....isprepadana jedva zaspem i usnem bez tegoba ikakvih,,,uh sad me najvise muci zgaravica zbog koje oka ne sklopih sinoc kad nisam zaplakala koliko me przilo u grlu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:bekulino sve najljepse ti zelimo :wub: od srca...SRETAN RODJENDAN :wub:

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Hvala vam svima na lepim zeljama, zlatne ste :wub: :wub: :wub: .

Lepo sam spavala, a mislila sam da cu celu noc presedeti.

Javicu se cim budem mogla, puno vas ljubim. :wub:

Juce nisam mogla da se ulogujem, pa da danas pozelim Nanny srecno, i da sve prodje u najboljem mogucem redu, da cujemo uskoro lepe vesti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekulino srecan rodjus :wub::P:D

Dobar dan i od nas :D

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekulino srecan rodjendan :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan rodjendan Bekulino!

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan rodjendan Bekulino!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure::wacko::blink::ph34r::mellow:

Sta je bilo Dico?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trema :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trema :unsure:

Bice sve u redu draga ne brini :)

Dica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cookie kakav ti jw to tiker ima preko 40 nedelja :-)

:D ... ima, znam.. ma tako je od pocetka na mom tikeru, ne pokazuje bas tacno, nego zuri par dana.. znas da smo jos onomad komentarisale kako smo sudeci po tikeru ostale trudne isti dan, a termini nam razliciti.. mada tu smo negde obe

joooj ja sutra na ctg, a i dalje se osecam isto ^_^

bekulino srecan rodjendan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene sad sam dosla sa CTG-a i dogovorila se sa doktorom da mi sutra ukljuci indukciju (posto ova mala mrvica nece da krene sama), treba da sam tamo u 8.ujutru tako da POZELITE MI SRECU SUTRA samo da moja curica bude ok i da se ja ne patim dugo.

A inace se bas booojim,nema mi nocas spavanja od treme a ni sutra uvece od bolova:-) Drzite mi fige!

p.s. javljam, tj. javljamo se cim stignem kuci! Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekulino, srecan rodjendan :))

Zene sad sam dosla sa CTG-a i dogovorila se sa doktorom da mi sutra ukljuci indukciju (posto ova mala mrvica nece da krene sama), treba da sam tamo u 8.ujutru tako da POZELITE MI SRECU SUTRA samo da moja curica bude ok i da se ja ne patim dugo.

A inace se bas booojim,nema mi nocas spavanja od treme a ni sutra uvece od bolova:-) Drzite mi fige!

p.s. javljam, tj. javljamo se cim stignem kuci! Pozdrav svima!

Srecno, bice to sve ok, drzimo ti fige :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene sad sam dosla sa CTG-a i dogovorila se sa doktorom da mi sutra ukljuci indukciju (posto ova mala mrvica nece da krene sama), treba da sam tamo u 8.ujutru tako da POZELITE MI SRECU SUTRA samo da moja curica bude ok i da se ja ne patim dugo.

A inace se bas booojim,nema mi nocas spavanja od treme a ni sutra uvece od bolova:-) Drzite mi fige!

p.s. javljam, tj. javljamo se cim stignem kuci! Pozdrav svima!

Milim SRECNO DRAGA SUTRA ....JAVI SE CIM MOGNES :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde nesto pusto danas :huh:

Meni danas pritisak 90/70, nesto mi to mnogo nisko..

A Sara ima 3080 grama :wub:

Rekla mi doktorka da ukinem slatko, izgleda sve ode njoj u stomacic :o , obim stomacica je nesto veci nego sto bi trebalo..

Rekla sam muzu ne sme da bude niceg slatkog u kuci..jer cim ima ne mogu a da ne pojedem.

Sad 2 nedelje necu da pipnem slatkise do narednog uz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekulino srecan rodjendan,lepo provedite danasnji dan!!!

Dico verujem da te drma opasna trema al pokusaj maksimalno da se opustis,pusti neku muzikicu koja ti prija i uzivajte,uz tebe smo,bice sve ok.

milim draga za tebe isti savet,opusti se,znam da ti nije lako,ali razmisljaj samo pozitivno,I puno srece sutra,da se sve lepo zavrsi.

Dica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekulino srecan rodjendan :)

Milim srecno sutra,da sve bude ok,da se brzo oporavis i da uzivas sa svojom bebom.Cekamo te mi na temi Caskanje :rolleyes: ja sam imala indukciju,nemoj nista da se plasis,samo misli pozitivno,misli na bebu...i sve ce brzo biti gotovo.Jel uzimas epidural?

Dico cemu trema?Kako se poradjas?I za tebe vazi isto misli pozitivno,na svoju bebu i sve ce biti ok.

Drage moje verujte mi svaka bol,sve muke se zaborave kada vas dodirnu one male rukice,kada ugledate lice svog andjela. :wub: Svima koje ste u zavrsnici zelim lak porodjaj i brz oporavak i da nastavimo da se druzimo na ostalim temama :rolleyes:

Dica i FutureMum volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.