Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Mene jedino neko da upohuje u porodjajnu prasinu pa mozda onda krene :D

Hehe treba da radimo na skladištu za porođajnu prašinu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smokvice, Jacka i Kikiriki dajem vam fore do nedelje :D Mislim da je krajnje vreme ;) a ja posle odmah za vama :D Postala sam nestrpljiva, jedva čekam da kreneee... :rolleyes:

[/quote

Желим вам што лакши порођај, па да уживате са бебицама. Ја да издржим до Васкрса да се не породим а после како хоће...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sutra idem kod doktora....ako veceras ne krene porodjaj....moja mala se cvrsto drzi...njoj se izgleda ne upoznaje mamica.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac je krenuo u akciju :) DRžimo ti palčeve...negooo ove cure sa plusića se posipaju bebi prašinom...hoćeš li ti malo da zaprašiš mene i Jacku porođajnom pa da se i mi porodimo :D

kiki ja sve cekam ti da se porodis,pa onda jacka i ja....tako bi trebalo da bude...al nas bebe nesto zezaju.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jutros bila na pregledu da vidi jesam li otvorena,međutim nisam,dr. kaže da neću još,tj.beba neće još....tako da ja imam još da guram... :rolleyes:

Uffffff,a tako mi je postalo teško... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sutra idem kod doktora....ako veceras ne krene porodjaj....moja mala se cvrsto drzi...njoj se izgleda ne upoznaje mamica.. :(

I moja šmizla glumi alpinistu :D Umesto da se polako spušta, ona se sve više penje gore, ne mogu da dišem od nje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba izgleda malko smotana, po cele dane nesto rovi i busi a nikako da nadje put ka napolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba izgleda malko smotana, po cele dane nesto rovi i busi a nikako da nadje put ka napolje :D

nije ona smotana hahahhaha zna ona tacno sta treba :D primirje pred oluju!!!!!!!!!!!!cek cek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se od sinoc cini da se bebac okrenuo kako treba, ili tripujem

sinoc je bilo LUDO TUMBANJE I LUPANJE SA SVIH STRANA. danas je isto dosta lupao uglavnom gore levo-desno ispod grudi. ovih mesec dana i malo vise od kako je bio karlicno okrenut svako lupanje je bilo dole, kao po debelom crevu da me lupa..

ovo danas je bilo drugacije..

verovatno mi se samo cini , videcemo ovih dana jos..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba izgleda malko smotana, po cele dane nesto rovi i busi a nikako da nadje put ka napolje :D

Potpisujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se od sinoc cini da se bebac okrenuo kako treba, ili tripujem

sinoc je bilo LUDO TUMBANJE I LUPANJE SA SVIH STRANA. danas je isto dosta lupao uglavnom gore levo-desno ispod grudi. ovih mesec dana i malo vise od kako je bio karlicno okrenut svako lupanje je bilo dole, kao po debelom crevu da me lupa..

ovo danas je bilo drugacije..

verovatno mi se samo cini , videcemo ovih dana jos..

Kad ćeš na UZ da vidiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ćeš na UZ da vidiš?

pa kao nisam planirala da idem kod dr do 3 maja pa onda da se dogovorimo i kad cu na uz ali veceras cu je zvati da se dogovorim sa njom da ipak idem ranije..

ne toliko zbog uz koliko da ranije uzmem i uput za zuticu i ostalo sta mi treba.. tog 3 maja vec cu biti 37+2 a sa Lukom sam se porodila u 37+4 pa da TO BITNO RANIJE OBAVIM..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa kao nisam planirala da idem kod dr do 3 maja pa onda da se dogovorimo i kad cu na uz ali veceras cu je zvati da se dogovorim sa njom da ipak idem ranije..

ne toliko zbog uz koliko da ranije uzmem i uput za zuticu i ostalo sta mi treba.. tog 3 maja vec cu biti 37+2 a sa Lukom sam se porodila u 37+4 pa da TO BITNO RANIJE OBAVIM..

Pa da 3.5. je daleko...a analize da ipak imaš spremne... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki sestro svako jutro ustanem i vicem mm pali komp da vidim jel kiki rodila :lol:

A Kiki u 10-om mesecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesto smo sve nnestrpljive, i kiki je glavni razlog sto skacemo za komp..

kad se ona porodi tu je Jacka

pa Majcek

smokvica 90

bebilica

tu je i sandra990...

zanimljivo, zakuvalo se !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

onda stizemo stashica i ja

zvoncica 79

ko jos, pomazite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se ja porodim, sve ćete se poroditi...Sad me žiiiivo interesuje koliki će da bude :D Zeza me tetka da kad se rodi može odmah u jaslice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja gledam po mojoj prvoj curici koliko sta i taco znam koliki bude

Kod mene može samo u pasulj da se gleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

" slusaj cero tebi je GSP rekao " t2031.gif

heh izgleda da je GSP stvarno bio najbliži, za sad barem...

ja sam ivana pre tebe, par dana posle sandre :) a ti kiki najbolje da se uzdas u taj termin po menstr.tako se to ovde radi i nema setanja nikavog beba i moja prednjaci po uz po zadnjem pregledu ali termin ostaje isti tako da nista ne brini...znam da si se vise smorila i ja sam, a mogu misliti kako je tebi...meni je samo rekla dr.termin je 16.maj po meci to je to ako beba hoce pre dobrodosla, ako ne 16og te saljemo u porodiliste pa nek odluce sta ce :) takoi ti ne brini nista posle sutra ako je termin po meci 16.4 cini mi se da si rekla e od sutra se broji da si prenela bar tako meni dr.moja rece tako je ovde....

Ma tu je problem što je po meci 16.4. ali pod uslovom da sam imala na 28 dana. A ja sam imala na 23-24 dana. Tako da kad se to uračuna, moj termin je bio 12-13.4. nema šanse da je 16.4. jer prosto to se računa po pogrešnim parametrima. Kod vas verovatno računaju po meci ali individualnoj meci, a ne grupnoj kao kod nas...A meni je taj termin po grupnoj meci. Zato se ja i brinem, da će da gledaju da mi izazivaju porođaj po tom kasnijem terminu koji je nerealan. Bojim se za bebicu da ima sve kako treba...Uh daj bože da sve prođe kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je smokvica zene ? :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je smokvica zene ? :)))

Bila je tu juče...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je tu juče...

Vidim,ali rece da ide kod dr..ma bre kikiriki i ona te prestigla :)

ali ko se zadnji poradja ...najsladje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim,ali rece da ide kod dr..ma bre kikiriki i ona te prestigla :)

ali ko se zadnji poradja ...najsladje :D

Ma ako bre, samo da se svi na krajul lepo isporađamo pa makar i dve nedelje posle termina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u ponedeljak idem da mi da upute koji mi trebaju i da vidi kad da me ubaci za uz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ako bre, samo da se svi na krajul lepo isporađamo pa makar i dve nedelje posle termina :)

Vala bas,samo da svima sve bude ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.