Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ovo je strasno nemogu da umanjim sliku šta vi radite kako ih umanjujete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello, dragi moji stomačići :)

Možete da proširite spisak :)

Nama je termin 19.decembar :)

Pozdrav i poljubac svim bebicama i mamama :)

lory :), Pettra, atlagic i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

Jutric i od nas!

Ustale smo u sedam,celo jutro radimo nesto,ubija me dosada! Malena je toliko aktivna da ne mogu da spavam ni nocu ni danju,mada mi mm kaze da sam jutros hrkala,verovatno zato sto mi je nos non-stop zapusen :)

Futuremum i ja sam sanjale sve i svasta pa kad nadjem znacenje nije mi dobro po dva dana,ali hvala Bogu sve je u redu,tako da nemoj da brines,trudnicama svasta pada na pamet,ali se slazem sa Pettrom da ides do crkve ako si vernik! Ja tako radim!

Znate kod nas kažu ako je oblačno svašta čovjeku dodje na san ja iskreno neobraćam pažnju na snove .Vjernik sam odem do crkve zapalim svjeću i to je to nikad negledam značenje snova :držim se onog šta se god desi Božija volja on zna zbog čega je to dobro .Nemoj da se opterećuješ mnogo snovima :)

lory :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Ja se po celu noc budim, okrecem, prevcrem, ustajem :wacko: . Malisa je juce toliko udarao da sam stojeci gledala tv :lol: , nisam znala vise kako da se namestim i sta da radim :) .

Po ceo dan razmisljam o porodjaju, kako ce proci, sta jos treba da uradim, pravim spisak za mm sta on sve treba da uradi i tako :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello, dragi moji stomačići :)

Možete da proširite spisak :)

Nama je termin 19.decembar :)

Pozdrav i poljubac svim bebicama i mamama :)

Dobrodosla :))

Dobro jutro!

Ja se po celu noc budim, okrecem, prevcrem, ustajem . Malisa je juce toliko udarao da sam stojeci gledala tv , nisam znala vise kako da se namestim i sta da radim .

Po ceo dan razmisljam o porodjaju, kako ce proci, sta jos treba da uradim, pravim spisak za mm sta on sve treba da uradi i tako :) .

Aaaa frka jos 4 dana :D

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

nanny 18.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012

Decak ili devojcica, Anabel? Da znamo kako da obojimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla :))

Aaaa frka jos 4 dana :D

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

nanny 18.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 12.10.2012

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Botox2204 29.11.2012.

Annabel_Lee 19.12.2012

Decak ili devojcica, Anabel? Da znamo kako da obojimo :)

Ne znamo da li je bata ili seka i nećemo da znamo :) Neka to bude iznenađenje za sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa frka jos 4 dana :D

:ph34r::D

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znamo da li je bata ili seka i nećemo da znamo :) Neka to bude iznenađenje za sve :)

Aaaa dobro onda :)) Lepo..

Od retkih ste..mm isto hteo da ne zna, ali kako bih ja nestrpljiva i radoznala izdrzala da ne kupim nista od stvarcica za devojcicu/decaka, i da znam za pol a da mu ne govorim 9 meseci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello, dragi moji stomačići :)

Možete da proširite spisak :)

Nama je termin 19.decembar :)

Pozdrav i poljubac svim bebicama i mamama :)

DOBRODOSLA DRAGA <3

Annabel_Lee voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa dobro onda :)) Lepo..

Od retkih ste..mm isto hteo da ne zna, ali kako bih ja nestrpljiva i radoznala izdrzala da ne kupim nista od stvarcica za devojcicu/decaka, i da znam za pol a da mu ne govorim 9 meseci :D

A doktor nas je bar 3 puta do sad pitao :) Prvi put još negde u 3. - 4.mesecu. Moj dragi ima teoriju da čim je mogao tako rano da vidi da mora da je ugledao 'visuljak' :P A što se stvari tiče, uvek može da se kupi nešto u beloj, žutoj, zelenoj boji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A doktor nas je bar 3 puta do sad pitao :) Prvi put još negde u 3. - 4.mesecu. Moj dragi ima teoriju da čim je mogao tako rano da vidi da mora da je ugledao 'visuljak' :P A što se stvari tiče, uvek može da se kupi nešto u beloj, žutoj, zelenoj boji :)

To jeste, i ja sam dobila neke stvarcice od sestre koja ima sina, a stvari su bele, zute, zelene, cak i crvene..nisam ja za iskljucivo plavo/roze to me nervira, takva ostra podela odece..ali eto neku haljinicu i to sam morala da uzmem za devojcicu moju..nekako sam znala da je devojcica jos od pocetka :wub:

A naravno hocemo i batu..nadam se da ce i on doci za par godina :)

Verujem da vecina roditelja zeli i musko i zensko dete, pa kojim redom dodju, nije vazno

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello, dragi moji stomačići :)

Možete da proširite spisak :)

Nama je termin 19.decembar :)

Pozdrav i poljubac svim bebicama i mamama :)

Dobrodosla :wub:

Kako si? Napokon da se malo popenjem na ovom spisku!

A jeste dan malo bzv, i ja bih zaplakala za glupost , stoji mi knedla neka a nemam ni na koga da se naljutim, sama sam :blink:

Annabel_Lee voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anabel LEe dobro dosla! Zelim ti lep treci trimestar i da ti sto pre prodje deveti mesec jer se meni bas oduzio :) :) :)

Ja sam malopre ustala bas sam se naspavala od 2 do 11. Samo tri put sam isla da piskim :) :) :) Zmureci :) Prvi put za 6 meseci da sam se uvece pokrila konacno da osetim malo hladnoce...

Ja bih mogla i danas da idem da se porodim, al ne pitam se ja nista... :) :)

Annabel_Lee voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dancic i od nas...

Mi smo isle dok.za oe vaginalete sto su me pekle....

Kao daj da vidim sta sam ti prepisao....pa pita "I peku te''? " Pa zar toliko''?

NEEEEEEEE ET MENI DOSADNO PA IZMISLJAM REAKCIJU NA LIJEK DA BI DOLAZILA U BOLNICU !!!! ccc :)

Pa mi prepisao neke Nystatin vaginalete....citam na netu to nesto za gljivice...i kao dodji u utorak da te na stolu pregledam ( ko da me je do sad na podu pregledao ) ahahahah ...al to je ono da mi izbliza zaviri u malu :) Strasno mrzim takve preglede :wacko::ph34r: Al dobro....

lory :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha da te pregleda na stolu :) :) Ja mislim da sam jedina zena koja ne mrzi te preglede meni to skroz opusteno. Samo mi je prvi put bilo bljak jer sam se sva isprepadala i stegla, a posle opustencija :) Kad vec mm ne zalazi bar doktor neka pogleda kakvo je stanje hahahahaha

malabeba, My happiness i atlagic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha da te pregleda na stolu :) :) Ja mislim da sam jedina zena koja ne mrzi te preglede meni to skroz opusteno. Samo mi je prvi put bilo bljak jer sam se sva isprepadala i stegla, a posle opustencija :) Kad vec mm ne zalazi bar doktor neka pogleda kakvo je stanje hahahahaha

ahahahaahhahahaha e dobra si ....ja se zezam sa MM pa mora da me pece znas li ti odkad dole nista nije uslo hahahahahha ...

lory :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Annabel Lee dobrodosla draga,zelimo ti prijatnih 3 meseca sa nama ovde!

Mi spremamo rucak,uglavnom leskarimo i piskimo samo,bice ova nasa devojcica prava popisulja.Kad mi je bas puna besika,narocito nocu,probudi me bol u stomaku,koji prestane cim se ispiskim.

malabebo stvarno si legenda,uvek me nasmejes!I kod mene nista nije uslo mesecima,videcu od ponedeljka dal ce i mene da pece:) I ja se strasno bojim tih vaginalnih pregleda,nikako ne mogu da se opustim,posebno sad kad sam trudna,znajuci da je beba jako nisko.Sreca,pa me do sada nisu ni gledali,ali verujem da hoce kad udjem u 9.mesec.

Annabel_Lee i malabeba volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anabela dobrodošla ! Eeeeeeeeeeeeee došli smajlićiiiiiiiiiii ! :wub: :rolleyes:

Penjemo se i mi polagano na spisku :wub:

Annabel_Lee voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahaahhahahaha e dobra si ....ja se zezam sa MM pa mora da me pece znas li ti odkad dole nista nije uslo hahahahahha ...

I mene nasmije svaki put blagoti baš si pozitivna :rolleyes:

malabeba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ne listam temu, da li neko zna sta je sa Bullet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EHEHHEEH malabebo bas me nasmija...svaka ti zlata vrijedi mora da ce Kaca biti stalno nasmijana :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage nase hvala na cestitkama. Mi smo juce dosli iz bolnice, imali smo malu zuticu, sada se navikavamo kuci. Moj Dimitrije je rodjen sa 3850, dugacak 52, srce moje cupavo, ima bas veliku kosicu, Opsirnije pisem cim nadjem malo vremena. LJUBIMO VAS SVE PUNO :wub: :wub:

EVOO SRETNE VIJESTI KOJE SI TRAZILA ..PUSAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze,kakvu svekrvu imam,za pozeleti,kad bi se salili.

Moja mama jadna propade sredjujuci mi kucu,a sveki jutros dosla,pije sokic,kaficu,moja mama da ne gubi vreme,brise sporet,frizider,zamrzivac...a ova bre prstom da mrdne.Navodno moja mama mladja 3 godine pa moze da radi a sto je operisala kicmu to nije bitno,a ova gospodja se svrcka po ceo dan.

Ama da se jednom ponudila da pita treba li nesto da spremi,da pomogne,ma jok,bas me iznervirala.

I samo se sprema kad stigne unuce sta ce sve baka da mu kupi,jedva cekam da se porodim,da vidim sta ce tolko da kupi.

A i jasno mi je stavila do znanja da nece da mi pomaze kad se porodim,ona je to sve sama zavrsavala,njena cerka joj nije davala da joj pomogne ni malkice,pa mogu onda i ja sama.Koja luda zena,pa gde mogu i da kuvam,i da cistim,i da perem,peglam,i da pazim na bebu.Pa imam i ja dusu.

Samo da Bog pozivi moju mamu,da nije nje,ja bih riknula.

Jeste da mi je muz tu,al on covek radi s parama,ne smem njega mnogo da opteretim,ne daj Boze da napravi neki manjak u banci da ne mozemo da se izvucemo iz dugova posle.

Izvinite na opsirnijem postu al sam morala nekako da s eispraznim,ova moja sveki me izludela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVOO SRETNE VIJESTI KOJE SI TRAZILA ..PUSAA

Hvala ti, duso!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze,kakvu svekrvu imam,za pozeleti,kad bi se salili.

Moja mama jadna propade sredjujuci mi kucu,a sveki jutros dosla,pije sokic,kaficu,moja mama da ne gubi vreme,brise sporet,frizider,zamrzivac...a ova bre prstom da mrdne.Navodno moja mama mladja 3 godine pa moze da radi a sto je operisala kicmu to nije bitno,a ova gospodja se svrcka po ceo dan.

Ama da se jednom ponudila da pita treba li nesto da spremi,da pomogne,ma jok,bas me iznervirala.

I samo se sprema kad stigne unuce sta ce sve baka da mu kupi,jedva cekam da se porodim,da vidim sta ce tolko da kupi.

A i jasno mi je stavila do znanja da nece da mi pomaze kad se porodim,ona je to sve sama zavrsavala,njena cerka joj nije davala da joj pomogne ni malkice,pa mogu onda i ja sama.Koja luda zena,pa gde mogu i da kuvam,i da cistim,i da perem,peglam,i da pazim na bebu.Pa imam i ja dusu.

Samo da Bog pozivi moju mamu,da nije nje,ja bih riknula.

Jeste da mi je muz tu,al on covek radi s parama,ne smem njega mnogo da opteretim,ne daj Boze da napravi neki manjak u banci da ne mozemo da se izvucemo iz dugova posle.

Izvinite na opsirnijem postu al sam morala nekako da s eispraznim,ova moja sveki me izludela.

Ma mama je uvek mama! Ja bih joj (svekrvi) bezobrazno rekla šta planiram da nabavim, ne bih da mi babe kupuju "nešto lepo".

A ovaj tvoj pop, pa šta se čudiš što ga sanjaš, pored godišnjice od smrti svekra i sahrane zbog koje si bila opterećena, tebi treba neki tamo sanovnik! Nesreća, nije nego. Opuštencija samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.