Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ovo nase je Pierre cardin uzeli smo u robnoj kuci leto. Trazi auto sddiste.koje moze da bude i nosiljka. U Leto ih je bilo puno mi smo izabrali ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,sve se da izdrzati zarad malih guzica... :):wub: I mi smo uzeli to autosediste-nosiljku marka je JUNGLE,oko 5600 je kod nas u Su,krem sa sivim da nam se slaze uz kolica. :)

be positive voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad se setih da sta sam htela da vas pitam pre neki dan :) :) :)

Narocito ove iskusne mame.

Kakvo svetlo koristite nocu u sobi gde je beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad se setih da sta sam htela da vas pitam pre neki dan :) :) :)

Narocito ove iskusne mame.

Kakvo svetlo koristite nocu u sobi gde je beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad se setih da sta sam htela da vas pitam pre neki dan :) :) :)

Narocito ove iskusne mame.

Kakvo svetlo koristite nocu u sobi gde je beba?

Nama je upaljena lampa citavu noc na najmanje,krevetac je pored moje strane kreveta tako da mogu da pratim bebca.Tako sam i sa cerkicama isto.

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BE POSITIVE ja sad vidim da je tebi ostalo jos dva dana do termina. Nema mi smajlica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste jos samo dva dana ali dr kaze da ne veruje da ce beba tako brzo. Mali lenjivac :-) sad cu ja da kocim spisak :-) kako nam je drugar Stefan? Ljubimo vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEEEEE evo da se i mi javimo bili danas na kontroli e što se načekasmo od pola devet do pola jedan ali dođosmo na red.Sve je ok doktorica zadovoljna kaže duga bebica .U mislila sam da ce opet nesto pocet o debljanju u trudnoći ali je rakla da je zadovoljna hm kako i nebi kad sam dobila za 33 nedelje samo 5kg.A vidim da pričate o auto sjedištu mi smo dobili na babine kad sam Kseniju rodila na njemu piše da je od 0-18 kg marka je Brevi ali nikad nisam stavljala bebu u njega tek kad je napunila 6 mj nešto me strah nekako kad bi je stavila izgledalo mi je kao da sjedi.Znači on ne izgleda kao korpa sjedište.

e ovakvo je kod nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste jos samo dva dana ali dr kaze da ne veruje da ce beba tako brzo. Mali lenjivac :-) sad cu ja da kocim spisak :-) kako nam je drugar Stefan? Ljubimo vas

Stefan je mali nemirko,bice kao sestrice,hehehe.... Malo ga muce grcevi pa se nosamo,pa i kad ga ne muce on bi opet na ruke...Nekad ga prevarim pa ga stavim u lezaljku. Nema veze,Vukasinu je lijepo u stomaku pa decko uziva.Ljubimo i mi vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestra je isto kao CIRO,lampa celu noc. Mi smo kupili jednu sada,plavu,da ne bude bas sve roze i ljubicasto,taman plavi abazur ne sljasti puno.

Jooooj sutra idem u porodiliste da se javim i valjda u ponedeljak ce da me smeste,valjda nece sutra :unsure: Bas sam se uzvrpoljila :wacko: ufff :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da i nama je gorela lampa citavu noć ali smo uzeli sijalicu u plavoj boji da nebude baš pretjerana svjetlos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestra je isto kao CIRO,lampa celu noc. Mi smo kupili jednu sada,plavu,da ne bude bas sve roze i ljubicasto,taman plavi abazur ne sljasti puno.

Jooooj sutra idem u porodiliste da se javim i valjda u ponedeljak ce da me smeste,valjda nece sutra :unsure: Bas sam se uzvrpoljila :wacko: ufff :blink:

Ma ne brini Dico,bice sve u redu,ne sjekiraj se.Mislim,nije lako,prvi put ti je,pa razmisljas previse,al ne brini,to ce doci i proci.Ljubim te...

Dica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage nase hvala na cestitkama. Mi smo juce dosli iz bolnice, imali smo malu zuticu, sada se navikavamo kuci. Moj Dimitrije je rodjen sa 3850, dugacak 52, srce moje cupavo, ima bas veliku kosicu, Opsirnije pisem cim nadjem malo vremena. LJUBIMO VAS SVE PUNO :wub: :wub:

CIRO, kristina s, Dica i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bullet draga pa on je bas zgodan deckic :-) devojcice cuvajte se :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive kako se osecas?Kad ides na kontrolu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pozdravimo devojke u finišu! be positive,Dico,Nanny, ljubimo vas i želimo sreću i da se što pre družimo u ćaskanju! :wub:

Dica i Nanny volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pozdravimo devojke u finišu! be positive,Dico,Nanny, ljubimo vas i želimo sreću i da se što pre družimo u ćaskanju! :wub:

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad se setih da sta sam htela da vas pitam pre neki dan :) :) :)

Narocito ove iskusne mame.

Kakvo svetlo koristite nocu u sobi gde je beba?

Meni je rekla patronazna sestra da treba lampa koja ima podesavanje za jacinu ili kako rekose iskusnije mame slabija sijalica da ne sljasti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dico ja samo jedva cekam da odem da se porodim. Preko dana mi je super ali uvece kad pomislim da greba da spavam o da cu ustati bar 5 pita da piskim muka me uhvati. Inace nemam nikakve druge tegobe. U nedelju ponovo idem na kontrolu ako Vule ne krene do tada :-)

Nancika odbrojavam minute i sve se nadam da ce bas sad da krene ali izgleda da ce Dica pre mene :-):-) ljubi nam Oljicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravoo mamice vjerujem da je dugacak svaki minut vama koje ste odbrojale do kraja... ;) zelim vam svu srecu na svijetu i da bude sto brze..mi smo odlicni,samo se vrcka i skace na sve strane..bitno je da je sve uredno...pusaaa od nas za vas :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Petra i ja je ranije nisam osecala nocu,verovatno je mrdala li je bilo mesta unutra pa ja tako uspavana nisam ni osetila pokrete.A sad joj vec postaje tesno pa me ponekad,ne toliko cesto,lupne bas jako i probudi me.

Ja sam nocas sanjala svestenika,u sanovniku pise nesreca,nikad nisam verovala u to a sad sam pocela svasta da tripujem.

Devojke,ja ne znam kako je vama,al ja dok lezim sve je u redu,cim ustanem osetim neki blagi bol u stomaku,nije nista jako,kao neki pritisak ili kao upala misica?Jel to normalno?

Jucerasnji grozan dan mi se ipak lepo zavrsio,drugarica koja 2 god nije mogla da ostane trudna mi je javila da je u drugom mesecu,i bas me obradovala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Petra i ja je ranije nisam osecala nocu,verovatno je mrdala li je bilo mesta unutra pa ja tako uspavana nisam ni osetila pokrete.A sad joj vec postaje tesno pa me ponekad,ne toliko cesto,lupne bas jako i probudi me.

Ja sam nocas sanjala svestenika,u sanovniku pise nesreca,nikad nisam verovala u to a sad sam pocela svasta da tripujem.

Devojke,ja ne znam kako je vama,al ja dok lezim sve je u redu,cim ustanem osetim neki blagi bol u stomaku,nije nista jako,kao neki pritisak ili kao upala misica?Jel to normalno?

Jucerasnji grozan dan mi se ipak lepo zavrsio,drugarica koja 2 god nije mogla da ostane trudna mi je javila da je u drugom mesecu,i bas me obradovala.

Ako si vernik idi do crkve upali svecu!

Ja cesto istegnem misic pa me boli sa leve strane , vec sam navikla.

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neznam šta je ovo nemogu da stavim nijedan link!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be positive, jel sutra ides u porodiliste? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric i od nas!

Ustale smo u sedam,celo jutro radimo nesto,ubija me dosada! Malena je toliko aktivna da ne mogu da spavam ni nocu ni danju,mada mi mm kaze da sam jutros hrkala,verovatno zato sto mi je nos non-stop zapusen :)

Futuremum i ja sam sanjale sve i svasta pa kad nadjem znacenje nije mi dobro po dva dana,ali hvala Bogu sve je u redu,tako da nemoj da brines,trudnicama svasta pada na pamet,ali se slazem sa Pettrom da ides do crkve ako si vernik! Ja tako radim!

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.