Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

FutureMum-sladak stomacic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciro cestitam zelim ti brz oporavak, a drugaru Dtefanu da bude zdrava i dobra bebica i da slusa mamu.

Sto se mene tice kontrakcije su bile lazne prosle su posle tri sata samo sto su me bolele ali ipak ne dovoljno da bi malisa izasao. A evo vec dva sata se toliko praca i gura da ne znam sta cu sa sobom :-) dusa mala:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIRO CESTITAMO DRAGA, NEKA NAM JE BEBAC ZIV I ZDRAV! LJUBIMO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja se evo upravo vratila iz Gradske, sad pijem kafu :)

bili na ctg-u, sve je ok, jos uvek nema kontrakcija, rekli za 7 dana opet da dodjem i da ce me tada najverovatnije pregledati i vaginalno

Sta si imala obuceno?:) :) hihi mozda smo se i videle, ja sam oko pola 9 bila tamo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje.Evo da vam javim da sam se porodila 21-og.Danas smo izasli iz bolnice jer je bebac dobio zuticu al mu je sve proslo.Stefan je tazak 3.700 i 56 dugacak.Sve je dobro proslo,za 20 min je bilo gotovo,rekla sam ja da cu trece kao iz pracke :P:lol: Ljubim vas sve :wub: :wub: :wub:

Cestitam od srcaa

jejamoonwalker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciro cestitam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi smo isle na pregled....pa ovako za grceve u listovima magnezijum mi prepisao...za bol sa desne strane kad hodam..boli zato sto je tu joj glava :)

i teska sam zene moje 1800-2000 eto nema greske ..napredna sam .....

Za 2 nedelje opet....reko zasto tako brzo..kao sad ces cesce dolazit..i da uradim krvnu sliku i mokracu ....tak.....

Uglavnom to je to ..

Cmokic

Dica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje.Evo da vam javim da sam se porodila 21-og.Danas smo izasli iz bolnice jer je bebac dobio zuticu al mu je sve proslo.Stefan je tazak 3.700 i 56 dugacak.Sve je dobro proslo,za 20 min je bilo gotovo,rekla sam ja da cu trece kao iz pracke :P:lol: Ljubim vas sve :wub: :wub: :wub:

ČESTITAMO! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pre neki dan smo slikali nas stomacic,evo slicice...a obim struka nam vec 103cm,mada meni deluje da uopste nemam veliko stomace

Bas si mi slatka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciro, sve najljepse zelim tebi i Stefanu! ljubi i djevojcice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me :) nisam se jos porodila, jos uvek imam lazne bolove :(

Danas sam bila na CTG u frontu. Bez promene, samo sto Uros ima 3550 :blink: Moja dosad najveca beba :D.

Ciro cestitam od srca, bas mi je drago da si lepo prosla..Nadam se da cu ja bar priblizno kao ti :D

Smey cestitamo :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta si imala obuceno? :) :) hihi mozda smo se i videle, ja sam oko pola 9 bila tamo..

hehe, danas sam bila skroz u belom (bele tri cetvrt pantalone i bela tunika) .. mada ne verujem da smo se slucajno videle, ja sam tamo bila oko pola 12 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Azuriran :)

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Predpostavljam da su se Kaficica i Jeja porodile ali ih neka na spisku dok se ne jave.Ako se jesu porodile na boju 10 sam :)

A pre mesec dana bila sam na sredini a sad sam treca ili mozda druga ili cak prva na spisku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe, danas sam bila skroz u belom (bele tri cetvrt pantalone i bela tunika) .. mada ne verujem da smo se slucajno videle, ja sam tamo bila oko pola 12 :)

Oo ja vec bila kuci tada :) kakve su sestre na CTG-u, jel su ljubazne? Ona klinka na salteru i nije bila bas nesto, valjda rutina, svaki dan jedno te isto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni se cini ko da sam juce bila poslednja na spisku

Oo ja vec bila kuci tada :) kakve su sestre na CTG-u, jel su ljubazne? Ona klinka na salteru i nije bila bas nesto, valjda rutina, svaki dan jedno te isto..

pa sta znam, ok su u sustini, bar ja do sada nisam imala neki problem s njima... a na salteru uglavnom radi ona bucka jedna (ona je jako ljubazna... a pored nje jos radi i ona starija zena sa kratkom plavom kosom, ona je tu i tamo - zavisi kakav joj je dan valjda :lol: )... a ta klinka je verovatno uletela na kratko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni se cini ko da sam juce bila poslednja na spisku

pa sta znam, ok su u sustini, bar ja do sada nisam imala neki problem s njima... a na salteru uglavnom radi ona bucka jedna (ona je jako ljubazna... a pored nje jos radi i ona starija zena sa kratkom plavom kosom, ona je tu i tamo - zavisi kakav joj je dan valjda :lol: )... a ta klinka je verovatno uletela na kratko

Tu stariju sa plavom kosicom sam videla, trazila je neke papire tako da nije obracala paznju na svet oko sebe :) posto ti imas CTG tek za sedam dana, taman kad dodjes da odradis svratis da me posetis ako se porodim do tad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene samo sam svratila da vam pozelim srecu i da bude ''dvaput zigne i gotovo''. a010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene samo sam svratila da vam pozelim srecu i da bude ''dvaput zigne i gotovo''. a010.gif

Evo ja ti zahvaljujem od srca :) ja bih bas to volela..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posto ti imas CTG tek za sedam dana, taman kad dodjes da odradis svratis da me posetis ako se porodim do tad :)

aj vazi :lol:

zene samo sam svratila da vam pozelim srecu i da bude ''dvaput zigne i gotovo''. a010.gif

jooj, iz tvojih usta u bozije usi -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste od jutros trudnice???

Mi smo sinoc bili na pregledu,i bas sam se iznervirala,ovi nasi lekari su stvarno za poludeti.

Ispostavilo se da me samo navukla dr da dam 2000 za UZ privatno,a mogla je u bolnici da me pregleda za dzabe,navodno ovaj je mnogo bolji i ukljucice malo i 4D.

Kad je ukljucila 4D beba se bas lepo bila namestila i u 2 navrata smo joj videli lice,mnogo je slatka,i ova glupaca od dr kaze ajde da se vratimo na obican UZ da izmerimo sta treba,pa cemo da se vratimo na 4D da je uslikamo u lepsem polozaju.

Malo sutra,beba vise nije htela da se namesti,stalno se vrpoljila,na kratko je okrenula profil i ova guska je ni tad nije slikala,posle vise nije htela da se namesti,joj,kolko sam se iznervirala.

Sve vreme je dr cutala,ja je pitam ona samo sturo odgovori,devojcica je teska oko 1800gr.

Ono sto me najvise zbunilo je sto mi je ona druga dr rekla da nisko nosim i da je posteljica na zadnjem zidu zato i nemam veliki stomak.A ova sad kaze da ne nosim nisko i da je posteljica na prednjem zidu.Moze li to da se promeni tokom trudnoce,malo mi je nelogicno?

A nasa curica je sve vreme mrdala ustima kao da sisa,ima lep nosic na tatu.

Napisali su mi u nalazu da je plodova vda bistra dovoljne kolicine,uredni pokreti ploda i srcana akcija,prednjaci glavica(jel to znaci da je okrenuta glavom na dole?),i nema vidljivih anomalija.Ispisani su sledeci parametri BPD 8.10cm AC 26.73cm HC 27.09cm FL 6.64cm,pretpostavljam da je to sve ok,ona nama nije rekla ni da je u redu i da nije u redu.Samo je rekla da ce devojcica biti dugonoga jer je butna kost kao da sam u 35.nedelji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila daj Boze da bude i nama i tebi tako.

Malabebo bas ste napredne.

malabeba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila daj Boze da bude i nama i tebi tako.

Malabebo bas ste napredne.

Svasta sam ti napisala i nesto mi je iskocilo :o

Uglavnom, najbitnije je da je devojcica ok, da se lepo razvija, a i imace duge noge :lol: .

I meni je posteljica na prednjem zidu i prilicno mi je veliki stomak, i mislim da bas zato osecam bebu uvek napred, ne lupa mi po bubrezima i ledjima. Ako prednjaci glavica i ja mislim da se beba pravilno namestila za porodjaj, moj malisa je bio karlicno okrenut, jako me je bolelo kad me udari nogicama dole jako nisko i u jajnike. Sad mislim da se i on lepo namestio.

Meni je nesto taj 4D kod vas jeftin, mislim da u NS kosta 10.000 dinara, ako sam dobro razumela.

Ja sam bas lose spavala, svasta sanjala, kiselina me ubila, ma sto puta sam se probudila :wacko: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciro cestitamooooooo nek je živ i zdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene....kako ste...jutros sam ustala rano mama mi dosla d ami pomogne ovih 36 kvadrata ocistit :wub: ....ajde...svaka pomoc je dobro dosla ne ? ;)B) kaze Jovana nemoj da cucis citiram ''Rascerecenih'' nogu :blink: mogla bi se pocet otvarat..reko pa ne nosim nisko..kaze..glava joj je dole tako da nemoj...

Sta vi mislite ..?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kada sam bila zadnji put na 4D moj bebac nije dozvoljavao da mu se vidi lice samo malo nosić i gornja usna a doktor je baš bio uporan da mu vidimo lice ali se bebac pobezobraznijo i nije dao kod nas tj.u Trebinju mozemo da idemo na uputnicu i besplatan je 4D a bez uputnice je 60 km to je privatna klinika mislim da su sad otvorili i u Beogradu "Ultra medika " se zove trebam ponovo da idem dvadesetak dana pred porod jer je duga pupčana vrpca što doktor kaže da je dobro za bebu jedino se mora kontrolisat dvadesetak dana prd termin da se nebi obamotala oko bebice .Jedva cekam ponovo 4D možda dadne da mu se vidi glavica tj .lice :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam koliko se vidi.....ali ja i tajo smo vidili jasno :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.