Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

jao kakav divan dan, upravo se vratila iz setnje :) .. mislim da se evo vec skoro dva meseca nisam setela ovako preko dana, hahaha

ja bas sutra idem tamo na ctg. kad dodjes, javis se onoj sestri na salteru i kazes joj zbog cega si dosla, odnosno sta imas zakazano. za uz knjizice ostaju kod nje na salteru, a za ctg ne mogu da se setim, mislim da je ista procedura ... ali recice ti ona vec.

Nisam znala da se zakazuje, pozvala sam danas, rekli mi na koji broj da zovem i naravno niko se nije javljao.. a ici cu sutra da zakazem za sredu ako mogu, ako ne onda cetvrtak, petak a onda u nedelju mogu da se porodim :) sto bi to bilo lepoooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da se zakazuje, pozvala sam danas, rekli mi na koji broj da zovem i naravno niko se nije javljao.. a ici cu sutra da zakazem za sredu ako mogu, ako ne onda cetvrtak, petak a onda u nedelju mogu da se porodim :) sto bi to bilo lepoooo...

ma da, imaju tu foru sa zakazivanjem... da se ne bi kao pravila guzva ili sta ti ja znam... ali nije strasno, zakazuju tipa - odes danas a zakazu ti za sutra, ne ceka se nesto preterano puno.. u retkim slucajevima zakazuju tek za dva ili tri dana.. mada su mene par puta primili i bez zakazivanja, ali u tom slucaju je bitno samo rano da odes.. oko pola 8.

uf, da, priblizilooo se :D a posto bi trebalo da se ipak porodis pre mene, drzim fige da sve prodje lako i kako treba i naravno ocekujem izvestaj iz Gradske.. nemoj to slucajno da zaboravis ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam smey :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey cestitam! Zelimvti brz oporavak i da uzivas saa svojom devojcicom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage nase! SMEY CESTITAMO DRAGA, NEKA JE ZIVA I ZDRAVA A TEBI ZELIMO BRZ OPORAVAK!

Jao sto sam mrzovoljna, trebam do Gradske da odem ali me tooooooooooooliko mrzi....

LJUBAC ZA SVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma da, imaju tu foru sa zakazivanjem... da se ne bi kao pravila guzva ili sta ti ja znam... ali nije strasno, zakazuju tipa - odes danas a zakazu ti za sutra, ne ceka se nesto preterano puno.. u retkim slucajevima zakazuju tek za dva ili tri dana.. mada su mene par puta primili i bez zakazivanja, ali u tom slucaju je bitno samo rano da odes.. oko pola 8.

uf, da, priblizilooo se :D a posto bi trebalo da se ipak porodis pre mene, drzim fige da sve prodje lako i kako treba i naravno ocekujem izvestaj iz Gradske.. nemoj to slucajno da zaboravis ^_^

Odlicno, sad cu se spakovati i odoh da zakazem mada me mrzi, strasnoooo :) izvestaj iz Gradske dobijas, necu zaboraviti.. I, hvala na lepim zeljama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smey se porodila, devojcicu je dobila

cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey, cestitam, neka je ziva i zdrava!

Dobro jutro devojke :)

Mi smo lepo spavali, danas nista ne radim, samo cu da leskarim i odmaram... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Smey,da ste nam zive i zdrave!

Dobro jutro stomacici :)

Pere se prva tura vrsa za Nadju (ili Lanu ili Vanju :P) Heheh jedva cekam da peglam,to se odavno nije desilo :lol:

I ja bih trebala danas do Zemunske na ctg ili da zakazem,ne znam kako to ide.Dr. mi je dala uput za ctg kod njih da ne idem u Front jer je em daleko,em guzva,ceka se satima.

Nema je ni danas Jeja...da li vec uziva sa Ukijem? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZeMske jel su torbe spremne za porodiliste? Ja jos nista nisam spremila,sutra ulazim u deveti i bio bi red da se spakujem :D Oteglo se ovo sredjivanje stana,poremetilo mi planove skroz.U prosloj trudnoci je sve bilo spremno ihahaj ranije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smey se porodila, devojcicu je dobila

ČESTITAM!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZeMske jel su torbe spremne za porodiliste? Ja jos nista nisam spremila,sutra ulazim u deveti i bio bi red da se spakujem :D Oteglo se ovo sredjivanje stana,poremetilo mi planove skroz.U prosloj trudnoci je sve bilo spremno ihahaj ranije :)

Meni je ostalo da ubacim jos par stvarcica u hodu i gotovooooo, spremna sam za nedelju :) danas krevetac namestam i trebam da ispeglam jos par stvarcica..

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smey čestitam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZeMske jel su torbe spremne za porodiliste? Ja jos nista nisam spremila,sutra ulazim u deveti i bio bi red da se spakujem :D Oteglo se ovo sredjivanje stana,poremetilo mi planove skroz.U prosloj trudnoci je sve bilo spremno ihahaj ranije :)

Ja sam sve oprala i opeglala, za porodiliste je sve kupljeno, osim spavacica, nikako da nadjem koja mi odgovara, i to cu ovih dana da obavim. Nisam nista spakovala, ali je sve na jednom mestu.

Jesi li dobila pp, ne znam da li uopste umem da je posaljem? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske gde su nam sakrili temu o Uni i Andrei? Ne mogu da je nadjem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja sad ne mogu da je nadjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SMEY cestitam...nek ste obe zive i zdrave....zelim ti brz oporavak..... :****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smey cestitke i od nas,svakim danom sve vise beba,to je divno!

Mi danas u 18.30 idemo na 4D,jako sam nestrpljiva da vidim kako smo napredovale,a s druge strane strepim da ne cujem nesto lose,lekari su me bas naplasili,i kad god idem tamo sva sam nikakva,

Sinoc smo bile u poduzu setnju.Jela sam neki pasulj,pa je poceo stomak da mi se nadima,pa neki grcevi po stomaku,ja sam se prepala,moj muz takodje,ja sam odmah pomislila da su mi pocele kontrakcije jer me bas bolelo po par sekundi,jedva sam stigla do kola,i kad sam dosla kuci,trk u wc,i posle mi je bilo bolje.Mada i od jutros osecam neki pritisak u stomaku,a ledja ne prestaju da me bole.Malo sam se preforsirala i rekla sam sebi da cu odsad ici samo u kratke setnje.

Javljamo vam se kad dodjemo s pregleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smey se porodila, devojcicu je dobila

Cestitam, Smey!!! Sve najbolje tebi i curici :))

Aj da azuriramo spisak :)

Ciro nam jos stoji ovde, posto nismo cule vesti..

CIRO 25.08.2012.

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smey cestitke i od nas,svakim danom sve vise beba,to je divno!

Mi danas u 18.30 idemo na 4D,jako sam nestrpljiva da vidim kako smo napredovale,a s druge strane strepim da ne cujem nesto lose,lekari su me bas naplasili,i kad god idem tamo sva sam nikakva,

Sinoc smo bile u poduzu setnju.Jela sam neki pasulj,pa je poceo stomak da mi se nadima,pa neki grcevi po stomaku,ja sam se prepala,moj muz takodje,ja sam odmah pomislila da su mi pocele kontrakcije jer me bas bolelo po par sekundi,jedva sam stigla do kola,i kad sam dosla kuci,trk u wc,i posle mi je bilo bolje.Mada i od jutros osecam neki pritisak u stomaku,a ledja ne prestaju da me bole.Malo sam se preforsirala i rekla sam sebi da cu odsad ici samo u kratke setnje.

Javljamo vam se kad dodjemo s pregleda.

Nemoj da se sikiras nista....ides na 4 D da vidis svog andjela i misli samo pozitivno ...vidjeces bice sve ok!!!! Javi rezultate....

I mi zene u pola 12 idemo na kontrolu na UZ..javim se kad dodjem Cmoookic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi nam i ti koliko je Kaca porasla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi da se pohvalimo, juce smo bili na pregledu pa smo gledali bebu, malo 4D malo obican i sve je u redu , imamo 1kg i 100gr :wub: Grlic je 3,6cm zatvoren! Sada mi je lakse. Jedino mi je rekao da je hemoglobin losiji 104 pa je preporucio planinu! Mi cemo probati ali ne verujem jer smo vec dva puta isli negde pa ga ne pitah jel moze to sa hranom nekom da se poboljsa? Znate li?

Smay cestitam!!!!

atlagic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Petra jedi crnu dzigericu,grasak,brokoli,spanac,cveklu,borovnice,kakao.Nije li ti prepisao neki lek,ja zbog smanjenog hemoglobina pijem Heferol kapsule vec par meseci i najverovatnije cu ih piti do kraja trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.