Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja nesto ne verujem u te njene reci.sigurnije mi je ono sto lekar vidi na UZ.

Za dan dva idem na kontrolu,pa cemo videti sta ce dr reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijanaki i Kristina cestitam od srca,zelim vam brz oporavak i sve najlepse,uzivajte sa vasim bebicama :wub:

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nesto ne verujem u te njene reci.sigurnije mi je ono sto lekar vidi na UZ.

Za dan dva idem na kontrolu,pa cemo videti sta ce dr reci.

Izgleda je ova moja bila neka profi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro stomacici....Mi smo spavale u djelovima....sva sam natecena....a za ledja da ne pricam otpadose ;(

Beba je bila bas aktivna juce ;) sunce moje milo i drago :) Al da vas pitam..jel koju zaboli mjesto gdje se beba pomjeri...meni npr,,juce razvuce stomak i zna me tu zaboliti.....

Meni se desava da me zaboli stomak (i to traje par minuta) kada se beba bas na tu stranu namesti, i gura.. Ali cini mi se da se to desava uglavnom kada sam umorna, ili ako sam u duzoj setnji. Ako sam odmorna i leskarim, onda ne boli, iako se beba isto ponasa i samo gura isto mesto na stomaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.Haha romi su cudo:-) meni su dve ciganke rekle da je decak jedna mi je prislana ulici a.druga na pijaci. Isto pokazuje i uz tako da nema greske hehehe ma samo nek su zivi i zdravi pol mi je nebitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika izgleda da stvarno jeste,bas cudna situacija,i tvoja i moja.

Sad mi je samo dala temu za razmisljanje dok ne odem na UZ.

Sreca pa nismo jos nista kupovali za bebu,mi svi ocekujemo devojcicu,a ako je ona stvarno nesto zna ko ta tvoja,onda ce biti decak.

Ma svejedno,radovacemo se podjednako sta god da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijanaki i Kristina s, CESTITAM!!!

tijanaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije rekla ni kad cu da se porodim,rekla je da ce sve biti dobro i da cu roditi decaka.Ja joj kazem da lekari kazu da je devojcica.A ona onako sigurna kaze:pricacemo posle kad s eporodis,ja ti kazem da je musko.

Ja sam se nasmejala i otisla kuci,pricam muzu sta mi se desilo,on ne moze da veruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika izgleda da stvarno jeste,bas cudna situacija,i tvoja i moja.

Sad mi je samo dala temu za razmisljanje dok ne odem na UZ.

Sreca pa nismo jos nista kupovali za bebu,mi svi ocekujemo devojcicu,a ako je ona stvarno nesto zna ko ta tvoja,onda ce biti decak.

Ma svejedno,radovacemo se podjednako sta god da bude.

Ma ja i ne vjerujem u te price...naravno da postoji i slucaj kada UZ pogrjesi tj dokt.ne opazi dobro ...ali to su rijetki rijetki slucajevi.....ja sam svog na foru kao dokttore meni niko ne vjeruje da nosim djevojcicu..i kad je pitao sto..ja sam znala da je siguran u svoje opazanje ...

Hm..ciganke...ma i one nisu ko prije ...samo se opusti sta god da je tvoje je ..najvece blago :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su vec pocele promjene raspolozenja...totalno na svakih sat ja sam drugacija...cas mirna cas nervozna cas mila i njezna.....sto je najgore od svega moja mama ispasta ...ma ni na koga mi nije sladje nego na nju se istresti ,nek mi bog oprosti jer i ja cu bit majka al et...nazalost tako je....:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malabebo nece ona da se naljuti na tebe,pa i ona je bila trudna i razume sve to.

I ja sam takva a posto sa muzem i mamom najvise vremena provodim najvise oni ispastaju.

Sad su mi moji doneli ajvar koji obozavam,pojela sam skoro celu teglu i pola hleba a ljut je i ne mogu da se zasitim.

malabeba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AAA opet nemam smajlije!!

TIJANAKI I KRISTINA S CESTITAMO OD SRCA I ZELIMO VAM SVE NAJBOLJE!!!

Nisam mogla da se ulogujem jutros, evo tek sad uspela.. jao kako je toplo, strasno..

tijanaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina prima infuziju i transfuziju pala je tri puta od jutros...mnogo je iskrvarila.Ali beba je dobro...

Ja samo da prenesem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista sam ti takva....ne mogu da se brijem...nokte mi MM sjece a i lakira Bogme :) A s obzirom d aje picajzla ma kakv predikir sve on to uredno odradi :)

Mene moj i obrije, spor je ali odradi :D Inace od udarca i mene zaboli ako je nezgodno ili neki zivac pritisne, ja mazim tu da se pomeri tako smo jednom osetili njenu rukicu ili nogicu ne znam :wub: pa je pobegla kada smo je mazili!!

Ja zene ne mogu da se zasitim koliko mi se slatko jede...A uradim juce krvnu sliku i sve je slicno kao proslog meseca samo je gvozdje skocilo?!? Nije mi jasno kako..

Sutra posle vise od 5 nedelja idemo na kontrolu i jedva ceeekam!!

Tijanaki cestitam!!!

tijanaki i bekulino volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo bili na zadnjoj kontroli pre vise od mesec dana,i ja jedva cekam da ovih dana odemo opet da vidim kako smo napredovale.

Kod nas se malo naoblacilo ali je i dalje vruce i sparno,jedva se dise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijanaki,Kristina cestitam od srca,da ste nam zive i zdrave sto godina :wub:

tijanaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina prima infuziju i transfuziju pala je tri puta od jutros...mnogo je iskrvarila.Ali beba je dobro...

Ja samo da prenesem...

O bre bas bezveze,nadam se da ce joj uskoro biti bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina i Tijanaki, zelim vam sve najbolje, da su devojcice zive i zdrave, a vi da se brzo oporavite.

Ju, koliko parce torte sam sad pojela :blink: . Ali je lepa, ne zalim! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel pojedes nesto posle nje?Treba da je pijes pre jela.Jel znas to?

Da ali sam morala da pijem 2 uitru 2 naveče petnes dana pa onda po jednu uitru jednu naveče ali nikako nisam mogla i dr mi je rekla da je dosta trudnica nepodnosi ali da je najbolja i propisala mi feroglobin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da vas pitam dali vam se desi da nekad prođe po pola dana a da se beba ne mrdne kod nas su bila dva slučaja gdje se završilo tragično i sad čim mi se beba malo duže nemrda odmah mislim da nije nesto ok pa nemogu ni da spavam uzas :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da vas pitam dali vam se desi da nekad prođe po pola dana a da se beba ne mrdne kod nas su bila dva slučaja gdje se završilo tragično i sad čim mi se beba malo duže nemrda odmah mislim da nije nesto ok pa nemogu ni da spavam uzas :unsure:

Nemoj se opterecivati, normalno je da se ne mrda ceo dan.. meni se desavalo da je nema po ceo dan, e onda uvece zuuuuuurka :) tako da, nema brige.

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina prima infuziju i transfuziju pala je tri puta od jutros...mnogo je iskrvarila.Ali beba je dobro...

Ja samo da prenesem...

Uh bre, iskreno se nadam da ce biti sve ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da vas pitam dali vam se desi da nekad prođe po pola dana a da se beba ne mrdne kod nas su bila dva slučaja gdje se završilo tragično i sad čim mi se beba malo duže nemrda odmah mislim da nije nesto ok pa nemogu ni da spavam uzas :unsure:

Ja sam negde procitala da kada zelimo da je osetimo popijemo vode i legnemo sa malim jastukom ispod ledja i onda se osetre udarci. Mada ni to naravno ne pali uvek jer i one imaju svoj ritam a i doktor kaze da ne mora da se mrda non-stop. Nasa beba kada cuje usisivac blizu neverovatno se uplasi pa pocne da lupa :D ili neku muziku glasnu. Opusti se i uzivaj. I ja sam imala lose iskustvo ali moramo biti pozitivne!

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam baš ste me smirili mada mi je ovo treće ali sam nekako zaboravila :) .Mada sam sad i raspoložena dobila sam prije sat vremena malog bratića baš sam hepi :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da vas pitam dali vam se desi da nekad prođe po pola dana a da se beba ne mrdne kod nas su bila dva slučaja gdje se završilo tragično i sad čim mi se beba malo duže nemrda odmah mislim da nije nesto ok pa nemogu ni da spavam uzas :unsure:

Ljubavi...nemoj da se brines..meni je moja znala po dva dana da bude skroz mirna i onda opet normala..mrda se, javlja....cak moja prijateljica je znala po pet dana ...pet..da ima to neko zatisje....ali nije se tripovala....tako da samo opusteno.....i uzivaj..Ljubimo te

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.