Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

srecno pasuljcice ! zelim ti brz i lak porodjaj, i da isteras tu malu lenstinu napokon napolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pasuljcica 21.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Smey 28.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

Ok, vas tri zenske resile u 2 dana da me dovedete na vrh spiska :) Pa, makar ide "sve po spisku" :lol: Ajd jos da vidimo koliko cu sad ja da kocim.... nadam se ne mnogo!! a i red je da presecemo trend i s jednom devojcicom :)

bekulino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Imamo li novih bebica? :)

Danas bar tri :rolleyes:

Meni jos malo dolazi zena za tepihe i da mi ocisti namestaj, uhvatila me higijenska manija, ja bih i zidove oprala :huh: . Samo mislim o tome sta bi sve moglo i trebalo da se opere, precisti ^_^ .

Jos da prezivimo ove vrucine do ponedeljka i bice super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mamice :)

Meni su juce bile kontrakcije na 10 minuta, izmucile su me za medalju. Jos trebali da idemo na neko krstenje, a ja uzela sredjujem kucu, da mi kuca ne ostane u haosu ako budem morala u bolnicu :D

Sredila kucu, isla na krstenje i kontre se smirile :/

Pasuljice, ako me i danas bude boleo stomak , mm me vodi u front, mozda budemo cimerke :)

Ima li vesti od Cire?

Bekulino dobro dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pasuljcica 21.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Smey 28.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

Ok, vas tri zenske resile u 2 dana da me dovedete na vrh spiska :) Pa, makar ide "sve po spisku" :lol: Ajd jos da vidimo koliko cu sad ja da kocim.... nadam se ne mnogo!! a i red je da presecemo trend i s jednom devojcicom :)

Lepotaaaa :wub: :wub: :wub: Imamo puno bebironaca sad u septembru :) :) I da nam se spisak stalno širi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutroooo zeneee!! Sta je ovo, jos ni jedne bebe? Ja ocekivala bar dve :)

Moj bebac je juce bio relativno miran, javljao se tu i tamo ali bio je miran, legnem ja sinoc, razmisljam kako cu da spavam lepo, kad eto ti mog nemirka tacno u 0:00 :)

LJUBAC ZA SVE

PS. BEKULINO dobrodosla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Imamo li novih bebica? :)

Danas bar tri :rolleyes:

Meni jos malo dolazi zena za tepihe i da mi ocisti namestaj, uhvatila me higijenska manija, ja bih i zidove oprala :huh: . Samo mislim o tome sta bi sve moglo i trebalo da se opere, precisti ^_^ .

Jos da prezivimo ove vrucine do ponedeljka i bice super!

Draga, ja sam zvala coveka da mi opere sav mebl po stanu i usisa od zidova(jer smo imali majstore) do svih coskova po stanu...profesionalac za sve pare....zvacu ga bar jednom godisnje od sad:) tako da usisavanje zidova se radi i to je skroz ok...pa i tu se prasina lepi:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od nas...mi smo malo losije spavali nocas...ko

Iko god sam opustena ipak nije sve jedno sad kad je izvesno da ce biti sutra, ako ne danas...jutros mi je definitivno ispao cep...ijao zene sto je sluzav, kao slina je...nema sanse da ga ne vidite ili ne osetite kad ispadne...ja sam ga brisanjem uhvatila na toalet papiru...e da i ne mora da bude krvav...meni je bio belicast sa malim neki komadicima i koncicima braonkastw boje:)))) POCELO JE POCELOOOO

jejamoonwalker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajmo jeja....moze...uuuuuu sto bi to bilo dobro:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od nas...mi smo malo losije spavali nocas...ko

Iko god sam opustena ipak nije sve jedno sad kad je izvesno da ce biti sutra, ako ne danas...jutros mi je definitivno ispao cep...ijao zene sto je sluzav, kao slina je...nema sanse da ga ne vidite ili ne osetite kad ispadne...ja sam ga brisanjem uhvatila na toalet papiru...e da i ne mora da bude krvav...meni je bio belicast sa malim neki komadicima i koncicima braonkastw boje:)))) POCELO JE POCELOOOO

:) :) Opala, imamo šta da pratimo danas, večeras... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od nas...mi smo malo losije spavali nocas...ko

Iko god sam opustena ipak nije sve jedno sad kad je izvesno da ce biti sutra, ako ne danas...jutros mi je definitivno ispao cep...ijao zene sto je sluzav, kao slina je...nema sanse da ga ne vidite ili ne osetite kad ispadne...ja sam ga brisanjem uhvatila na toalet papiru...e da i ne mora da bude krvav...meni je bio belicast sa malim neki komadicima i koncicima braonkastw boje:)))) POCELO JE POCELOOOO

Drzimo palceve da sve brzo i lako prodje. Verujem da ti nije sve jedno, ja u subotu idem samo na konsultacije pa frkisem, pravi sam junak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...nemam frku ovako u realnosti, ali ako ostane za sutra, kako je dogovoreno, ne znam kako cu nocas zaspati...mislim da ce mi ovo biti najduzi dan u zivotu, a i noc:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dajte zene nesto pricajte, zapitkujte danas da imam zanimaciju, poludecu:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na bolovanju od 4.meseca.I kod kuce sam znacajno smanjila obim poslova,retko kuvam,operem sudje jedino,usisavanje i ciscenje sam prebacila na muza...

Uvek zaboravim da pitam,jel jedete ljuto,ja obozavam da jedem ljuto,doduse jedem manje od kako sam trudna ali ipak pojedem po neku papricicu,jel moze to da skodi bebi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro ...tj dan ....

Mi smo jutros isle da ovjerimo zdrastvenu jer nam je sl sedmice kontrola....i sretnem staru prijateljicu i daj kafu ..i sjedim ja tako...odjednom ...ZAMANTA MI SE reko draga Adrijana ja tebe ne vidim..kaze nemoj me prepadat..a ja zene nemas pojma da ista vidim :blink::wacko: ..popijem 3 case vode i dodjem sebi....ako nije pao pritisak...ili mi je od vrucine ..... :unsure: ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od vrucine verovatno,i ja od jutros samo vodu pijem,poludecu vise od ovog sunca,kad ce te kise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od nas...mi smo malo losije spavali nocas...ko

Iko god sam opustena ipak nije sve jedno sad kad je izvesno da ce biti sutra, ako ne danas...jutros mi je definitivno ispao cep...ijao zene sto je sluzav, kao slina je...nema sanse da ga ne vidite ili ne osetite kad ispadne...ja sam ga brisanjem uhvatila na toalet papiru...e da i ne mora da bude krvav...meni je bio belicast sa malim neki komadicima i koncicima braonkastw boje:)))) POCELO JE POCELOOOO

Pasuljcice,mene su porodili jedno sest sati nakon ispadanja sluznog cepa...bila sam 4 prst otvorena kad je ispao,a i od silnog brckanja jedne babice koja je bila resila da me malo pogura i rucno pa sam vristala kao nenormalna.I to mi je ispadao iz delova...pre pregleda,i nakon pregleda.Drzim ti palceve,ja mislim da ce to u toku veceri :)Ljudi Kristina mi se jos nije javila,zvacu je malo kasnije kad se budem uhvatila za telefon da zovem KG....mislim da ce ona danas u toku dana,najkasnije sutra... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro ...tj dan ....

Mi smo jutros isle da ovjerimo zdrastvenu jer nam je sl sedmice kontrola....i sretnem staru prijateljicu i daj kafu ..i sjedim ja tako...odjednom ...ZAMANTA MI SE reko draga Adrijana ja tebe ne vidim..kaze nemoj me prepadat..a ja zene nemas pojma da ista vidim :blink::wacko: ..popijem 3 case vode i dodjem sebi....ako nije pao pritisak...ili mi je od vrucine ..... :unsure: ..

sledeći put nek ti neko izmeri pritisak, vrlo je moguće da je naglo pao (ako inače imaš normalan)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sledeći put nek ti neko izmeri pritisak, vrlo je moguće da je naglo pao (ako inače imaš normalan)...

Inace je 120/70 110/70 tak varira nista preko znaci malo nizi....taman se Kaca probudi i poce mrdat..a meni se zamanta..e reko boze sacuvaj..prepade me :blink::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nesto pada pritisak. Obicno je 120 -75

juce mi je bio 100 -60. A sva oticem, kao da imam visok pritisak.

Sto se ishrane tice, bas se zdravo hranim, inace a pogotovo u trudnoci. Ali mi je u zadnje vreme krvna slika toliko bila losa ( i pored toga sto krkam i cveklu i blitvu i spanac) pa sam dobila da pijem Ogestan.

Nego od skoro je pocela da mi se pije kokakola, nju inace nikada ranije nisam volela da pijem.

EEE evo drug mi javio, da mu se upravo porodila zena u NF , dobili su sina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, ja se iskreno nadam da cemo izdrzati do sutra, ako smo vec do sad....sutra mi je doca u bolnici:))) ma kako god samo da sve bude u redu...

Ja sam radila i u devetom, samo sto moj posao nije vezan za striktno radno vreme...desi se da radim i po 20 h, a i 1 h...ono sto je dobro sto ja prihvatam poslove, pa mogu i da iskalkulisem...mislim da je dobro da se radi u trudnoci:)))bar vreme brzo prodje... Meni je sve proslo jaaaaaako brzo:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace je 120/70 110/70 tak varira nista preko znaci malo nizi....taman se Kaca probudi i poce mrdat..a meni se zamanta..e reko boze sacuvaj..prepade me :blink::unsure:

I ja imam isti, a kad sam bila trudna i kako je trudnoća odmicala, ja bila sve teža - tako kad padne pritiSKE, ja legam da spavam... :D Znao je da bude 100/40, al ja sam tad pila vodu sa kašičicom soli, probudi me posle minut :) Posle sam i preventivno (jer je bila zima) s vremena na vreme pila raso (zapušim nos :D)....

malabeba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nesto pada pritisak. Obicno je 120 -75

juce mi je bio 100 -60. A sva oticem, kao da imam visok pritisak.

Sto se ishrane tice, bas se zdravo hranim, inace a pogotovo u trudnoci. Ali mi je u zadnje vreme krvna slika toliko bila losa ( i pored toga sto krkam i cveklu i blitvu i spanac) pa sam dobila da pijem Ogestan.

Nego od skoro je pocela da mi se pije kokakola, nju inace nikada ranije nisam volela da pijem.

EEE evo drug mi javio, da mu se upravo porodila zena u NF , dobili su sina :)

Jao i ja bi mogla gaziranog na izvoz.....fantu ..sveps..... kolu..al znam da nije preporucljivo..moze jedna casa...nece nista naskodit ..al kad vidim na reklami onaj sveps biter lemon zazubice mi krenu :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, ja se iskreno nadam da cemo izdrzati do sutra, ako smo vec do sad....sutra mi je doca u bolnici:))) ma kako god samo da sve bude u redu...

Ja sam radila i u devetom, samo sto moj posao nije vezan za striktno radno vreme...desi se da radim i po 20 h, a i 1 h...ono sto je dobro sto ja prihvatam poslove, pa mogu i da iskalkulisem...mislim da je dobro da se radi u trudnoci:)))bar vreme brzo prodje... Meni je sve proslo jaaaaaako brzo:)))

Hehe, za drugo nećeš tako da pričaš - kažem ti iz iskustva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja bi mogla gaziranog na izvoz.....fantu ..sveps..... kolu..al znam da nije preporucljivo..moze jedna casa...nece nista naskodit ..al kad vidim na reklami onaj sveps biter lemon zazubice mi krenu :P;)

Hormoni su čudo(višta) :D... Ja slatkiše nikad nisam jela pre trudnoće, ni bananicu a evo i sad ne mogu da se skinem sa njih... Kad se setim ja u devetom - milka od 300 grama za 10 minuta... Da mi se bar smučila, no ništa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.