Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I ja sutra na CTG!

Sad ne znam sta da radim. Celu trudnocu idem na depilaciju. Malo mi je neprijatnija nego pre, ali samo na pocetku, posle se naviknes na tu bol pa bi mogao i da spavkas.

Razmisljala sam da li da odem na jos jednu depilaciju pred porodjaj, ali sam se dvoumila zbog infekcije, a ti me sad bas zaplasi.

Ne znam da nema tu neka zlezdica pa da se ona nije upalila?

Ja se isto depiliram celu trudnocu, tako sam i sad otisla da se srdim pred porodjaj:) ma ja tu ni nemam nesto dlaka a i za 3 dana mi je nemoguce da uraste dlaka...ne znam sta je...sutra cu da isimam docu da me pregleda kad budem otisla na ctg:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooooo dok ova glava skonta ove izmjene na forumu...jedva nesto :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo nije moj TICKER :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene de vas pitamo nesto :)

Ovih dana cujem od mame i sestre (one me gledaju svaki dan )

da mi se stomak spustio ...sta li to znaci :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he pa lepo izgleda forum, jos da vidimo kako cemo se snaci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene de vas pitamo nesto :)

Ovih dana cujem od mame i sestre (one me gledaju svaki dan )

da mi se stomak spustio ...sta li to znaci :blink:

Pa valjda da se blizi porodjaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa valjda da se blizi porodjaj :D

Pa...pa....pa....(zbunjena) ja tek usla u sedmi 28 punih nedelja danas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas...E sad se treba snaci na novom forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej nema mi tikera,hm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ja vec pola sata cackam u podesavanjima svoj nalog ... da vidim sta sve ima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa...pa....pa....(zbunjena) ja tek usla u sedmi 28 punih nedelja danas :)

e pa onda ces morati da cekas jos malo :D mozda je lazna uzbuna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AKO SE MOGU SNACI UBIJTE ME. NE ZNAM NI GDJE SU SMAJLICI,NE ZNAM NI KAKO DA POSTAVIM TIKER...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa onda ces morati da cekas jos malo :D mozda je lazna uzbuna :D

Boze kud cu ranije ..gluvo bilo hahahahaahah :o:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AKO SE MOGU SNACI UBIJTE ME. NE ZNAM NI GDJE SU SMAJLICI,NE ZNAM NI KAKO DA POSTAVIM TIKER...

Idi na svoj profil....pa desno ima IZMENI PROFIL pa lijevo Popis ...pa klikni tu....i eto postavi tiker ...ja sam tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze kud cu ranije ..gluvo bilo hahahahaahah :o:) :) :)

Draga ja koliko znam i koliko sam cula zene koje nose devojcice imaju mahom spusten i okrugao stomak! Tako da nemoj da brigas,jos ce ona da te sutira :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=lory :)' timestamp='1345139029' post='487956]

Draga ja koliko znam i koliko sam cula zene koje nose devojcice imaju mahom spusten i okrugao stomak! Tako da nemoj da brigas,jos ce ona da te sutira :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:* :* :*

Namuci se sa tikerom i ne uradih nista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim propuste koje je pravio moj lekar dok mi je vodio trudnocu...

Ja sam B negativna,moj muz A pozitivna,beba nam je B negativna kao ja.Nikad me nisu poslali da radim antitela niti sam nesto primila pre porodjaja,a posle su rekli da ne treba jer je beba ista krvna grupa kao ja.Moj doktor je kad me je primio na odeljenje samo zacudjeno pogledao u mene kad sam rekla da nikad nisam radila antitela jer mi nije ni rekao ni trazio i prokomentarisao:PA,VALJDA NISTA NECE DA TI FALI!?

Ovo je bre za ubistvo,majke mi...

Da,bas sam to htela i da pitam...Marija_pg el je moguce da je to sto sto su te tad porodili razlog za to sto se srce nije jos dovoljno razvilo kod tvoje Andree?Ne secam se kad ti je bese bio termin ali mi se cini da si bila pri sredini spiska,kad sam ja bila treca,otisla sam da se porodim i posle vise nzm,ali tako mi se nesto cini.Nisu trebali jos da te porode,ja mislim?Ah,da,sad sam tek provalila,nase devojcice su cak i rodjene istog dana,prvog avgusta...

Draga trebalo bi da primis tu zastitu zbog druge trudnoce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga trebalo bi da primis tu zastitu zbog druge trudnoce!

Babica i doktorka su mi rekli da se rogam ne prima ako je beba isto negativna kao ja,samo u slucaju da je pozitivna...a posto je ista krvna grupa i isto negativan rh faktor kao ja,nisu mi ni dali...Pedijatar mi je rekao da je to zbog toga da se kod druge dece koju budem rodila ne bi razvila hemofilija,ali posto je beba isto negativna znaci da ja tih antitela nisam ni imala,niti ih imam pa nema potrebe da primim injekciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babica i doktorka su mi rekli da se rogam ne prima ako je beba isto negativna kao ja,samo u slucaju da je pozitivna...a posto je ista krvna grupa i isto negativan rh faktor kao ja,nisu mi ni dali...Pedijatar mi je rekao da je to zbog toga da se kod druge dece koju budem rodila ne bi razvila hemofilija,ali posto je beba isto negativna znaci da ja tih antitela nisam ni imala,niti ih imam pa nema potrebe da primim injekciju...

Kkao su meni objasnili ta inekcija se prima bas da se ne bi stvorila ta antitela,rekli su mi da prva trudnoca super prolazi jer beba bilo da je koje krvni grupe ima svu zastitu,ali da je druga trudnoca sto posto rizicna i da je tesko izneti trudnocu do kraja! Mozda ja nisam dobro shvatila ali su mi tako objasnili !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, pa kad me sad slog nije udario! Jedva sam se snasla, nisam umela ni da se ulogujem... :unsure:

Sve sam procitala, a zapamtila sam samo lepe vesti od Marije i majogbebca, jako se radujem, samo napred :wub:

Ladno mi se vratio tiker od pre par meseci :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego istraumirala sam se jutros...radila sam depilaciju pre 3 dana i ne verujem da moze vec da bude urasla dlaka...naime imam bubuljicu velicine zrna graska na unutrasnjoj strani velikih usana...bolucka i kao da je upaljena...ne znam sta bi to moglo biti....bas je nezgodno:(((

Tu postoje žlezde koje mogu da se zapuše pa upale(pitala ginekologa pa mi je on objasnio), dešavalo mi se mnogo puta nevezano za depilaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu postoje žlezde koje mogu da se zapuše pa upale(pitala ginekologa pa mi je on objasnio), dešavalo mi se mnogo puta nevezano za depilaciju.

Uh kako bi bilo dobro da je tako nesto bezazleno i da mogu da rodim mog piska prirodno....

Joooooj zene dajte neke metode za porodjaj...kako da ga poguram:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene laku noc vam zelimo!Odoh na spavanje i rekoh aj da proverim da li mi je tiker i ime na mestu.Sutra cu sve da isitam sta ste pisale. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babica i doktorka su mi rekli da se rogam ne prima ako je beba isto negativna kao ja,samo u slucaju da je pozitivna...a posto je ista krvna grupa i isto negativan rh faktor kao ja,nisu mi ni dali...Pedijatar mi je rekao da je to zbog toga da se kod druge dece koju budem rodila ne bi razvila hemofilija,ali posto je beba isto negativna znaci da ja tih antitela nisam ni imala,niti ih imam pa nema potrebe da primim injekciju...

Ja sam dobila iste informacije kao i ti. Rogam se prima ako si ti rh negativan faktor, a beba je pozitivan. No ako se brines, pokusaj da se raspitas kod strucnih lica.

Uh kako bi bilo dobro da je tako nesto bezazleno i da mogu da rodim mog piska prirodno....

Joooooj zene dajte neke metode za porodjaj...kako da ga poguram:)))

Koliko se secam, penjanje uz stepenice, ananas (mmmnjam), sex, sex, sex, stimulacjija bradavica, cucnjevi, sex, sex i sex!

O da secam se da se dosta njih porodilo odmah po odlasku kod frizera, izgleda bebe vole da im mame budu lepe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.