Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Da ne pričam o tome da sam pojela sve što sam videla u frižideru... :(

Čak i trulu jabuku...

Počeću da štrikam :D

E, Kiki slatko me nasmeja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, Kiki slatko me nasmeja

Jutros sam malo smanjila broj obrtaja...ali moraću da se šetam da potrošim ono od juče :D

Ali nema nam još Ive mamice...možda je njeno čedo odlučilo da izađe napolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja usla u 31 nedelju bravo ja jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bravo zvonka,bravo jos malo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našetah se ja po lekarima ovaj dan... Išla sam na CTG, i što se toga tiče sve je super, nema kontrakcija još. Juče sam prestala da pijem Partusisten tako da bi sad već mogle i da počnu :ph34r: Pitala sam Dr.za one leukocite i kaže da najverovatnije nije ništa, da je normalno da budu povišeni sad, i rekao mi je da pijem čaj od brusnice. Radila sam i urinokulturu jutros, tek u ponedeljak su rezultati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našetah se ja po lekarima ovaj dan... Išla sam na CTG, i što se toga tiče sve je super, nema kontrakcija još. Juče sam prestala da pijem Partusisten tako da bi sad već mogle i da počnu :ph34r: Pitala sam Dr.za one leukocite i kaže da najverovatnije nije ništa, da je normalno da budu povišeni sad, i rekao mi je da pijem čaj od brusnice. Radila sam i urinokulturu jutros, tek u ponedeljak su rezultati.

Dobar je i čaj od peršuna, okej je ukusa i kupuje se u apotekama. Meni je sredio problem. Lepšeg je ukusa nego uvin.

Znači, sad čekamo koja će pre, ti, Kiki, MamaIva, Jascka. . . . . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbitnije da si usla u 37 nedelju djevojcice hoce da porane hehhehehe

Ja ne vidim da ova moja zuri :) Od sinoc se vrti, gurka, stuca i ne da mi nista da radim, umesto da uziva u svom lepom velikom kreveticu ona se guzva u stomaku, ccc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Ni ja nešto ne verujem da će da porani... Mojoj sestri je termin bio 31.decembra (sa devojčicom) a porodila se 07.januara, eto ona je zakasnila :) Ako je genetika u pitanju, možda ja pređem i u maj :lol:

Jacka,ti si baš usitnila... Jel jedva čekaš ili se plašiš? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i mojoj mami je termin bio 1.jul a ja se rodila tek 12.jula :) valjda nece i moja cura tako... Jos smo mi na srecu s terminima lepo prolecnim, ne bih mogla ni da se zamislim po vrucinama jul-avgust sa sve stomakom, bar nam je eto lakse sto nisu vrucine... A iskreno i nije me strah, samo jedva cekam da pocne, a ne ovako, sve nesto zigne po malo i trt nista... sto pre pocnu ti bolovi pre ce i da prodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xexee...da! Ma i ja jedva čekam! :wub:

A što se vrućine tiče-ja se i sad jedva borim, non-stop mi je vruće, znojim se... Što kažeš ti, kako bih izdržala tek u letnjim mesecima ja ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To za znojenje - jesu hormoni ili sta, ali ja se u zivotu nisam ovako znojila, ne vredi ni stik ni nista, kako sta skinem samo trpam u masinu...

A moja cura mozda ceka pa da obraduje baku, posto je mojoj mami sad 12.aprila rodjendan pa nas mozda onda iznenadi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja usla u 31 nedelju bravo ja jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Supeeer još samo 9 nedelja :)

Našetah se ja po lekarima ovaj dan... Išla sam na CTG, i što se toga tiče sve je super, nema kontrakcija još. Juče sam prestala da pijem Partusisten tako da bi sad već mogle i da počnu :ph34r: Pitala sam Dr.za one leukocite i kaže da najverovatnije nije ništa, da je normalno da budu povišeni sad, i rekao mi je da pijem čaj od brusnice. Radila sam i urinokulturu jutros, tek u ponedeljak su rezultati.

E, da brusnica je super za to, puna je vitamina C...ali i puno puno tečnosti...

Ja ne vidim da ova moja zuri :) Od sinoc se vrti, gurka, stuca i ne da mi nista da radim, umesto da uziva u svom lepom velikom kreveticu ona se guzva u stomaku, ccc :)

Pričaj mi o tome... Ali znaš tamo imaju sve na gotovo, a ovde te mora da se sisa, te mora da se kupa, te te tu nešto oblače, prevrću...pa mama i tata u principu mirišu dobro...a ostali te nešto maze ljube, a neki ti se i ne dopadaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam danas bila na pijaci (sama), spustila se peške od Kalenića do Južnog Bulevara, nosila kese +- 5kg, spremila ručak, sredila sudove...a beba...mrda se ali je još u fazonu "Joj što mi je lepo ovde". Danas planiramo da idemo kod sveki, a to je na trećem spratu bez lifta :D, možda to upali :D mada čisto sumnjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam danas bila na pijaci (sama), spustila se peške od Kalenića do Južnog Bulevara, nosila kese +- 5kg, spremila ručak, sredila sudove...a beba...mrda se ali je još u fazonu "Joj što mi je lepo ovde". Danas planiramo da idemo kod sveki, a to je na trećem spratu bez lifta :D, možda to upali :D mada čisto sumnjam...

Jao,ja sad vidim ovaj tvoj tiker-1 day to go :lol: Ne znam zašto, ali mislim da će tako i biti-da ćeš se sutra upoznati sa tvojim malenim :wub:

Inače,što se tečnosti tiče-zbog Partusistena nisam smela više od 2l vode, iako bih popila 5 :D a pošto sam juče prekinula sa njim-pijem kao kamila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,ja sad vidim ovaj tvoj tiker-1 day to go :lol: Ne znam zašto, ali mislim da će tako i biti-da ćeš se sutra upoznati sa tvojim malenim :wub:

Inače,što se tečnosti tiče-zbog Partusistena nisam smela više od 2l vode, iako bih popila 5 :D a pošto sam juče prekinula sa njim-pijem kao kamila...

Nešto čisto sumnjam, on se tamo ustoličio, i neće na napolje :) još barem...ali iz tvojih usta u božje uši...

Ajde, kamilo, samo navali...to ti je pametno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vas dragi nekad toliko iznervira da biste ga najradije ubile????? GRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vas dragi nekad toliko iznervira da biste ga najradije ubile????? GRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

naravno...pogotovo sad u trudnoci,kad bi trebao da ima najvise razumevanja prema meni,on samo se zali i nervira me.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene jako bole kukovi zadnjih par dana,da li se i vama to desavalo?

Inace imam siroke kukove ali sada su ...ccc i pretpostavljam da ce tako ostati zauvek,i kad smrsam,zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene zadnjih dana samo muka al me nebole kukovi nego dole nekad ...

E i meni je muka,a nisam imala mucnine osim na samom pocetku kad sam saznala da sam trudna.Vise bih to nazvala kiselinom nego mucninom..nekako cudan osecaj,i ponekad me zaboli dole jer nisko nosim,a nosim i pojas...ne kazu za dzaba da sad u stvari pocinju prave muke...blago nama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma i ja sam na pocetku imala i sad opet kiselina ubi bas blago nama :)))

JOS MALOOOOOOOOOO :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja neznam kako tvoj sin al moj kao da imam 3 a ne jedno pa nocas od 4 do pola 8 nisam oka sklopila koliko me udarao evo i sad ....jaoooooooo

hahahhahahhahah nemoj da se zalis!!!! meni laptop na krilu i kad me cica lupi, ceo laptop se pomeri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vas dragi nekad toliko iznervira da biste ga najradije ubile????? GRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Ne toliko...ali ja imam konjske živce...mada ume da me dovede baš do usijanja...

Supeeer još samo 9 nedelja smile.gif

ma kiki to po tikeru 9 al znas da ja cr cim udjem u 9 a to je za mesec dana tj.5 nedelja maximum ....

Hehe ne znaš, šta ako se dr. predomislii :D pa budeš i ti malo duže stomaklija...

Mene jako bole kukovi zadnjih par dana,da li se i vama to desavalo?

Inace imam siroke kukove ali sada su ...ccc i pretpostavljam da ce tako ostati zauvek,i kad smrsam,zar ne?

Hoće to...jbg...pripremaju se za izlazak novog člana familije :D

I mene su tako boleli. Ali prođe to, samo par dana se oni tako nameštaju...kod mene barem je tako bilo.

I eto vidite, i kukovi se namestiše, i sve se namešta ali mali sedi li sedi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe ne znaš, šta ako se dr. predomislii biggrin.gif pa budeš i ti malo duže stomaklija...

jok jok nema sine moj plati pa se klati :)))

i moj je aktivan zvoncice :) buduci fudbaleri :D ranije sam ga osecala samo na jednoj strani ,kad suta,pomera se,a sad..sad kao sto ti kazes...kao da imam tri bebe ,ali neka i bolje to nego da je neki kilavko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne toliko...ali ja imam konjske živce...mada ume da me dovede baš do usijanja...

Hehe ne znaš, šta ako se dr. predomislii :D pa budeš i ti malo duže stomaklija...

Hoće to...jbg...pripremaju se za izlazak novog člana familije :D

I mene su tako boleli. Ali prođe to, samo par dana se oni tako nameštaju...kod mene barem je tako bilo.

I eto vidite, i kukovi se namestiše, i sve se namešta ali mali sedi li sedi...

Uf,bas je to neka bezvezna bol...samo da prodje brzo kao i tebe :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene kukovi još uvek bole, i to je počelo od 7.meseca još... Doduše,sada u manjem intezitetu, ne budi me bol više toliko noću...ili sam ja oguglala na to pa mi je postalo normalno :lol:

A najžešća mi je fora kad mi kažu-naspavaj se sad jer kad dođe beba onda ti nema spavanja! A kako da se naspavam kad se zbog kukova bar po 5-6 puta noću budim <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su boleli par dana, pa prestanu, pa onda za mesec dana opet par dana...i to u prvom trimestru tako pa onda drugi trimestar ništa, pa u trećem trimestru sad tako po par dana p amesec dana ništa pa opet malo bolucne. Sve u svemu, izdržljivo :) ili da bolje kažem, na rate :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.