See who gave reputation

1. Lena 77

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la _milicaaaa_ · Objavljeno
      Cao devojke, nova sam ovde. 
      Odnos sa deckom je bio 31.12. na 1.1. Menstruaciju sam dobila 1.1. u toku dana kada sam je i ocekivala.Ciklusi mi variraju od 27-32 dana, s tim da su uglavnom na 31.32. Ejakulacija se desila na ruci koja je obrisana malo i oprana nedovoljno s tim da nije osusena pa smo se mi uplasili da tako nismo preneli ejakulat u mene. Testove sam uradila 16.1. 22.1. i 23.1. i svi su negativni. Menstruaciju ocekujem 1.2. Od simptoma imam bol u grudima i bol u stomaku kao pred dobijanje traje par minuta i nestane. Takodje imam i beli iscedak mada to mi se nekada javlja i pre menstruacije. Da li mislite da mogu iskljuciti trudncu obzirom da je test uradjen 23 dana od odnosa i da li mislite da sam rano uradila. Hvala puno unapred i izvinite na dugom postu.☺️
    • Mravi U Kuci
      Započeo/la NecaPereca995 · Objavljeno
      Ja sam kod kineza kupovala kredu i to mi je rešilo problem. 
    • Dečije sobe
      Trenutno sređujemo sobu za bebca.  Ali više idemo ka restauraciji nego ka kupovini novih stvari. Imate li savete, klipove kako sve odraditi po pravilima?  
    • Restauracija namestaja
      Trenutno sređujemo bebinu sobu koja stiže uskoro.  Nisam ljubitelj kupovine novih stvari i poslednjih trendova. Više volim sama da napravim nešto.  Jedan od načina jeste restauracija, dosta sam čitala o ovoj temi i benefitima. Jedan zanimljiv članak delim sa vama Restauracija nameštaja Ukoliko imate slične tekstove, klipove sa savetima, koracima kako mogu da preuredim ormar, kinder ili police, podelite sa mnom.   Unapred hvala puno i nadam se da že mi ovakavi forumi pomoći u prvoj trudnoći. Jako sam nervozna, svašta sam slušala, svakooog... a to nije dobro.  
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Mimi. S · Objavljeno
      Molim vas za misljenje. Naime radimo na bebi vec neko vreme. Nakon ovulacije po mom racunanju krecu da me bole opasno grudi(nikada ranije me nisu tako bolele sem prve trudnoca) onda zigaju jajnici kao ludi oba probadanja. Uradim test crtica se vidi ali pod svetlom bleda ja reko ma umislila sam. Odem uradim opet opet se vidi al jaooo bleda gotovo pod svetlom samo je uociti. Odem kod doktora jer sam se upasila dal nije vanmatericna ali to je sve 7dana pre ciklusa, on kaze cini mu se da vidi nesto na ultrazvuku kao tackica, al ne sme da tvrdi radi betu. Ja uradim betu ona <1 E sad ne znam sta da mislim cekam ponedeljak da opet vadim betu.  Ali razmisljam mozda sam prerano uradila pa tipa ono da na dan menstruacije ako se duplira ona bi trebala biti oko 5 Simptome imam za trudnocu a to su  grudi koje pakleno bole kao nikad  Molim da li je neko imao iskustvo ovakvo??? 
  • Teme