See who gave reputation

1. Dica

2. Isabella

3. lexy

4. mala zvoncica

5. Hellen

6. Judy

7. Puslica

8. BlueFairy

9. veka73

10. nataša p.

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Sve o vantelesnoj oplodnji
      Započeo/la Dzindzer · Objavljeno
      Ja sam isto iz Pančeva ali sam pred postupak promenila prebivalište na Beograd i potpuno sve uradila besplatno u trošku grada/države.. Radili smo u Jevremovoj, hvala Bogu uspešno. Isto tako znam da i bez promene prebivališta možeš sigurno u Novom Sadu u Feroni takođe o trošku države ceo postupak.. Mislim da ispod 3-4.000€ ne izađe ceo postupak nažalost, ali to nagađam, nemam informaciju
    • Sve o vantelesnoj oplodnji
      Započeo/la Kezebeka · Objavljeno
      Dobar dan!  Ja i moj muz se spremamo za vantelesnu preko pokrajine ! Posto smo iz Panceva radili bi u Bg zbog blizine.Molim vas preporuku za kliniku , dvoumimo se izmedju Jevremove , Specijalne bolnice Beograd, Bis intermedikus ili Teofanovic. Od pokrajine smo dobili 200.000 za postupak, koliko ce nam jos trebati za doplatu?
    • Porodiliste "Narodni Front" - Beograd
      Započeo/la Vesko · Objavljeno
      Najgore moguce iskustvo. Kazu da ima da nas nema pa tako ce i biti. Ko moze nek se seli iz zemlje a ko mora a moze nek ide u ino da se porodi. Doktor ginekolog Relja Lukic, na najgori moguci nacin nam je prezentovao zdravstveni sistem Srbije.   Pod 1, placali smo ga privatno. Pod 2, dao da mi zenu operise neki pripravnik pa je rez izgledom kao da je to radio mesar. Pod 3, rekao da mi zena nece biti manekenka za bikini tako da izgled reza prema ovom primarijusu nije bitan.   Ovog coveka, licemera, hteo sam da tuzim, sva dokumenta sam pripremio! Ali jedino cega se plase jeste iznosenja istine javno!  
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Macka · Objavljeno
      Mislim da ako uradis sad test, mozda ti i pokaze. Al sacekaj bar do 24. Mozda se i tripujes.
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Meseceve mene · Objavljeno
      Pozdrav djevojke.. Ovako - Zadnju m.sam imala 24 avgusta, muž i ja se malo zezali da tako kažem, (vec imamo dvoje djece) za treće se nešto nismo dogovarali , pričali, nekog kao ajde pa šta bude. Tako da smo mi par puta išli do kraja, i po svemu sudeći i dan pred  ovulaciju ( osjetim svaki mjesec kad je ovulacija, cijeli dan me pomalo zateže ljevi jajnik , i imam neku čudnu bol) i sad trebam dobiti za 7 - 8 dana..   Nekih 10 dana dana prije nego što trebam dobiti , grudi me ubijaju, a sad nista , ni mrvicu me ne bole , i to mi je čudno. I od juče mi je počeo bol u donjem djelu stomaka kao da ću svaki čas dobiti, a to mi se dešava dva dan pred očekivanu menstruaciju. Sad se pitam da li ovo mogu biti znaci trudnoće, malo me frka iskreno?  Sa prvo dvoje simptomi su bili isti kao pms, smao što nisam dobila hahahahhaha 
  • Teme