Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pazi, meni to baš tako deluje, kao da me rukama čačka po preponama. Jer nisu to toliko jaki udarci kao oni u predelu oko pupka i malo iznad pupka, a tamo su mu nogice mislim.

tako i meni, nadam se da cu brzo, sutra idem na pregled mozda mi nesto konkretno i kazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neko mi reče da spavam na levom boku, uglavnm tako i spavam, i imam osećaj da me još više bole rebra tako :unsure:

I meni se to dešava. Prvo me je žuljala nisko, a sad kada je veća taj osećaj je u rebrima i to isključivo sa leve strane. Onda gledam da sam na desnom boku, čak je pomalo i gurkam dok se ne pomeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MamaMjau cestitke i sto brzi oporavak, i da uzivas s malim andjelom. ja necu citati pricu dok ne rodim, inace cu se prepasti pa necu nikad roditi , a sad sam tako blizu dogurala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Mamamjau, sve najnajlepse! A Munche se ne javlja odavno...bice da i tu ima novosti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene beba sutira bas nisko,negde ispod kuka :wacko: Da li je moguce da se okrenuo pa da rukama gura,a da su mu noge gore kod rebra jer uglavnom kad me zvizne tako visoko zaboli,a i nisko zaboli,pogotovo ako udara u besiku i sve imam utisak da cu se upiskiti,da izvinete :blink: Osetim je tako nisko pogotovo kad setam malo duze...Ljudi moji ja se plasim da se ne porodim ranije :o jedva cekam UZ u utorak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene beba sutira bas nisko,negde ispod kuka :wacko: Da li je moguce da se okrenuo pa da rukama gura,a da su mu noge gore kod rebra jer uglavnom kad me zvizne tako visoko zaboli,a i nisko zaboli,pogotovo ako udara u besiku i sve imam utisak da cu se upiskiti,da izvinete :blink: Osetim je tako nisko pogotovo kad setam malo duze...Ljudi moji ja se plasim da se ne porodim ranije :o jedva cekam UZ u utorak.

mislim da se ne moras brinuti zbog tog, meni se isto dosta rano okrenuo prema dolje i tako stoji i sutira me. i isto tako cesto mi se tako namjesti da se ne mogu ispravit jedno vrijeme kad ustanem, i nisko me udara isto kao da mi kukove ceska, a i visoko u rebra. al eto jos nisam rodila, cak mi secini da cu i preci termin kako je pocelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da se ne moras brinuti zbog tog, meni se isto dosta rano okrenuo prema dolje i tako stoji i sutira me. i isto tako cesto mi se tako namjesti da se ne mogu ispravit jedno vrijeme kad ustanem, i nisko me udara isto kao da mi kukove ceska, a i visoko u rebra. al eto jos nisam rodila, cak mi secini da cu i preci termin kako je pocelo.

Jeste ali meni je trece i to jedno za drugim,a tebi prvo :D tako da ja ne verujem da cu docekati termin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste ali meni je trece i to jedno za drugim,a tebi prvo :D tako da ja ne verujem da cu docekati termin...

izdrzi jos malo :) ti si bar onda upucena u dosta stvari, ja kao pala s marsa samo citam sta je normalno, a sta ne. ispada da je sve u trudnoci normalno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izdrzi jos malo :) ti si bar onda upucena u dosta stvari, ja kao pala s marsa samo citam sta je normalno, a sta ne. ispada da je sve u trudnoci normalno ;)

Vecina stvari je normalna :D upucena jesam ali i meni je frka da sve bude ok kao predhodna dva puta,valjda zato sto znam sta me ceka. Ne zna se da li je bolje znati ili ne znati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecina stvari je normalna :D upucena jesam ali i meni je frka da sve bude ok kao predhodna dva puta,valjda zato sto znam sta me ceka. Ne zna se da li je bolje znati ili ne znati :lol:

ma biti ce ok, drzim fige. pa ne znam sta je bolje, al kazu najlakse je prvi put, ne znas sta te ceka, a mislim da ima u tom i istine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti ces pre mene u svakom slucaju :D ja imam da guram jos nekih mesec i po dana ako ne i krace ;)

MaliCrv i Ivana1985 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja bre,kako se odluci za 3 komada,ja ovo jedno i ne mogu da zamislim drugo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto mislim imati par komada, al vidit cemo hocu li biti istog misljenja nakon prvog ;)

MaliCrv i Djadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa imam dogovor sa suprugom da mu rodim 5-oro ali smo smanjili na 4-oro :D Prva kad se rodila odmah smo radili na drugoj,jer nikakvih problema nisam imala pri porodjaju,bilo mi bas lepo,a trece se desilo ne planirano,ali ipak smo bili srecni zbog toga,ja sam bila ono u fazonu "pa jos se nisam ni zaposlila" dok mm u fazonu ma samo nek se radjaju bice za sve,e sad kad se i ovo rodi pravicemo pauzu do moje 27-28god.(ako uspemo :D ) da se ja prvo zaposlim pa onda da rodim i cetvrto i dosta :lol:

Magarence, takica, ljubi i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamamjau cestitam od srca :wub: i brzo se oporavi!

I meni je drugii porodjaj bio duzi i tezi u odnosu na prvi, a sad cemo videti za treci.

Joj, ja sinoc nikako da zaspim, svaki cas sam isla u wc, cak mi je u jednom trenu krenulo i na gore,samo sto nisam povratila...

zaspala sam oko 3h, a u 8 se vec probudila.

Sad sedim u Pancevu u parku i uzivam dok se deca igraju sa tatom :rolleyes:

ljubi, MamaMjau i Mihaela-Ela volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo prozivka!!!! Gde su nam najstarije sa spiska danas? Ne javljaju se ili sam propustila?

  • Munche 08.07.2013
  • MimaS 11.07.2013.
  • Buvie 11.07.2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke MamaMjau. :wub:

Ja sam se javila. Nista nema kod mene... :blink:

MamaMjau i MaliCrv volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi, meni to baš tako deluje, kao da me rukama čačka po preponama. Jer nisu to toliko jaki udarci kao oni u predelu oko pupka i malo iznad pupka, a tamo su mu nogice mislim.

Meni prosto neverovatno da u taj mali deo moze da stane i bebina glava i jos da mi ceprka rukama :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prosto neverovatno da u taj mali deo moze da stane i bebina glava i jos da mi ceprka rukama :)))

Pa mislim da glava još nije tako nisko. Možda samo rukama čačka. Ko će ga znati. Ja uopšte ne mogu da prepoznam gde mu je šta. Znam samo da sam se šokirala kad sam osetila pokrete u preponama, kao da imam vanzemaljca nekog unutra.

BgB voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mislim da glava još nije tako nisko. Možda samo rukama čačka. Ko će ga znati. Ja uopšte ne mogu da prepoznam gde mu je šta. Znam samo da sam se šokirala kad sam osetila pokrete u preponama, kao da imam vanzemaljca nekog unutra.

Verovatno se beba polako spusta u porodjajni kanal,pa ispituje teren rucicama :wub: Koliko vidim ti ces nju samo da izbacis :D

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a moja ovako mala pa udara tako jako vec 24 sata da me ceo stomak boli. jedva idem, jedva lezim. u isto vreme i nisko u stomaku i kod rebara...obrce, okrece..ne znam gde ce vise i kad ce da spava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno se beba polako spusta u porodjajni kanal,pa ispituje teren rucicama :wub: Koliko vidim ti ces nju samo da izbacis :D

Jao Sanja, davno mi neko nije nešto lepše rekao...

Iz tvojih usta, odnosno tastature, u Božije uši.

sanjabre voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sada beba stuca u stomaku,osecam je malo ispod kuka,predpostavljam da joj je tamo glava... Jao jedva cekam UZ u utorak :)

Fox voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mi da se javimo na prozivku, nista za sad, bili na ctg, super je sve, jednostavno Iskri se ne ide napolje. Jos sam ja sinoc bila na frizuri, da se pripremim ako krene, ali nista..

Mamamjau cestitamoooooooooooooooooooooo :wub:

Sanjabre, pa vi ste bas efikasni, covece, 3 dece a jos nemas 27/28 godina!!!

MimaS, MamaMjau i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Mama Mjau , zao mi je sto si se namucila ali bitno je da sada ti i tvoja bebica uzivate :wub:

MamaMjau voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.