Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Djudja apsolutno nikakvih naznaka, nikakvih simptoma.. Kao da mogu ovako jos jedno 3 mjeseca.. :unsure: A da se ne lazemo, ne mogu..!! Jedino sto se eto nocu beba primirila, nesto mi ovih zadnjih dana zna biti malo muka, pa ne jedem nista sem voca, a budem gladna kao vuk.. Ali bolova nemam nikakvih.. Nama je sutra prva godisnjica braka, bas bi bilo divno kad bi se i Milica pridruzila slavlju.. :wub: Sad sam vidjela da sam u prvom jutrosnjem postu napravila brdo gresaka, izvinjavam se, stvarno sam bila tek iz kreveta i kao komirana.. :lol: :lol: :lol:

MimaS, neca79 i Djudja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A termina sto se tice, po zadnjoj mens. je 08.07., ali posto je kod mene ciklus tacan kao sat na 26-ti dan, onda je dr rekao da je po tom termin 06.07... E sad.. Vidjecemo.. A ja se sve nadala da necu prenijeti.. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buvie,ce vidimo. Bas bi bilo fora. :lol: Mene celu noc rasturaju menstrualni bolovi,i celo jutro,samo setam da ne mislim. Al nikakav toliko jak bol,ko lagano mucenje. :D Mi cemo izgleda sve da prenesemo. ^_^

Pa ako se bolovi pojacaju, a lako je moguce, mozda nam preskocis red na spisku :) priprema se sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A termina sto se tice, po zadnjoj mens. je 08.07., ali posto je kod mene ciklus tacan kao sat na 26-ti dan, onda je dr rekao da je po tom termin 06.07... E sad.. Vidjecemo.. A ja se sve nadala da necu prenijeti.. <_<

Pa cekaj, dan jos nije zavrsio, ima jos sanse :)

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BgB pa ima i toga, ja sam sebi sve to nekako isplanirala za veceras nekad, ali nema apsolutno nikakvih bolova, ne znam treba li biti.. :) Prica mi drugarica da je cijeli dan na nogama bila, rucak pravila, sredjivala i posle rucka sudje oprala i otisla na wc i eto oko 7 navece joj pukao vodenjak i u 3 ujutro se porodila.. Tako da se i ja stalno nadam.. :rolleyes:

MaliCrv i BgB volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja apsolutno nikakvih naznaka, nikakvih simptoma.. Kao da mogu ovako jos jedno 3 mjeseca.. :unsure: A da se ne lazemo, ne mogu..!! Jedino sto se eto nocu beba primirila, nesto mi ovih zadnjih dana zna biti malo muka, pa ne jedem nista sem voca, a budem gladna kao vuk.. Ali bolova nemam nikakvih.. Nama je sutra prva godisnjica braka, bas bi bilo divno kad bi se i Milica pridruzila slavlju.. :wub: Sad sam vidjela da sam u prvom jutrosnjem postu napravila brdo gresaka, izvinjavam se, stvarno sam bila tek iz kreveta i kao komirana.. :lol: :lol: :lol:

tako i kod mene, beba me napokon pusti da spavam po noci, al se ipak budim umorna . ipak nikakvih naznaka da ce nesto pocet, a ja vise ne mogu cekat , samo osluskujem kad ce taj dan vise

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nocas dva puta povracala od gorusice, imala sam uzasno jaku kiselinu...na svakih sat i po sam se budila...i tako do osam jutros. kao pregazena sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je bilo dobro,otvaram mail i vidim Sanja kaze da se keksate,a ispod Neca :" Ja sam sinoc 2x..." :D Taman sam pomislila svaka cast,kad ono mucak,nije na to mislila :D

neca79, Munche, MaliCrv i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Djudja,mene to vec danima tako. :D Nista se ne pojacava....Skup Georgina! :lol:

Nego,neko je napisao za groznicu,ne secam se ko :blink: ,al da dam savet,preseci cen belog luka na pola i staviti na nju,pece,al trebase izdrzati 5-10 minuta 3-4 puta dnevno i prodje. To je meni moju izlecilo,zajedno sa medom. Med se stavi na gazu i drzi na groznici 10 minuta,isto vise puta.

Hahahaha SuperStar i ja isto. :lol: Perverzni umovi. :rolleyes:

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je bilo dobro,otvaram mail i vidim Sanja kaze da se keksate,a ispod Neca :" Ja sam sinoc 2x..." :D Taman sam pomislila svaka cast,kad ono mucak,nije na to mislila :D

hehehe nadoknadila sam jutros onako slomljena, vredelo je kao za dva puta :lol:

SuperStar i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvije noci za redom.. Vau! Jos onaj oljusak pred zoru, kao komirna sam, tacno sam se odvikla spavati normalno.. :D Divan osjecaj.. Bebana je bila mirna, evo sad se probudila, pa malo udara, nekako mi je u zadnje vrijeme najnemirnija navece posle setnje, a tako mi i dr rece juce da je to normalno.. Nikako da se naviknem na njena istezanja, kad nogicama i rebra, a glavom ili rukicama dole, pa boli, boli.. I odmah na toalet.. :lol: Sad sam vec i postala pravo nestrpljiva, jedva cekam da je vidim.. :wub: Ima li nam Djudje? Sprema li se na svadbu ili?? :rolleyes:MamaMjau jesi li nam tu?? Pusa za stomacice.. :wub:

Kuci sam,idem svaki dan na CTG,juce su mi otvorili istoriju u dnevnoj bolnici... Pokusavam da isteram ovog malog kao sto sam i njegovog brata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MamaMjau? Ima li sta novo? :huh:

Munche, imas li ti kakvih simptoma da ces uskoro?

Nema jos nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta su ti rekli, ima li nekih naznaka?

Ja sam danas bila na ctg-u, stanje hvala Bogu u redu što se bebinih otkucaja srculenceta tiče, a kontrakcija i dalje nema.

I moj maleni je pre 12 dana bio 3350 gr, pitam se koliki je sad, a koliki će tek biti ako dobacimo do termina.

Baš me zanima koja će pre od nas dve, s obzirom na to da nam je termin na samo dan razlike... :) Ja nemam nijedan jedini simptom.

Nemam ni ja simptome :) Ja sam resila da se poradjam 12. ili eventualno 13. jer nam je tada godisnjica (12.crkveno, a 13. gradjansko vencanje) B)

Prvi sin je rodjen na rodjendan mm, cerka 7 dana posle mog rodjendana (majstori zavrsavali potkrovlje pa je morala da saceka) ,tako da sad poklonim muzu za godisnjicu

drugog sina i ja sam zavrsila sa poklonima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, kako smo sve blizu porođaju, a nijednoj se ništa konkretno ne dešava. Jedva čekam da se neka od nas porodi, da malo prodrmamo spisak, možda onda krene. :)

Ja sam celi dan bila napolju, sad došla kući malo da iskuliram sat-dva i uveče idem opet u šetnju.

neca79 i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, kako smo sve blizu porođaju, a nijednoj se ništa konkretno ne dešava. Jedva čekam da se neka od nas porodi, da malo prodrmamo spisak, možda onda krene. :)

Ja sam celi dan bila napolju, sad došla kući malo da iskuliram sat-dva i uveče idem opet u šetnju.

blago tebi kad mozes setati, ja ne mogu metar ledja me ubiju :( vjerojatno mi to malo usporava , manjak fizicke aktivnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne verujem da usporava.

Ja se šetam i radim kao na baterije, pa vidiš da opet ništa.

Neće oni napolje dok sami ne smisle. :)

Ivana1985 i MaliCrv volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne verujem da usporava.

Ja se šetam i radim kao na baterije, pa vidiš da opet ništa.

Neće oni napolje dok sami ne smisle. :)

tako bi se razveselila da veceras pocme, mislim sad bi mi bilo drago, a kad pocme sam Bog zna koje ce reakcije biti :)

MaliCrv, Djadja i Munche volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena,to si u pravu,mozemo mi i na glavi da dubimo,dzabe dok sami ne odluce. :D

VelNes i Munche volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako bi se razveselila da veceras pocme, mislim sad bi mi bilo drago, a kad pocme sam Bog zna koje ce reakcije biti :)

Isto.. :D Al' svejedno, jednom mora i to proci.. ;) Ja sam sad prodisala, sparina je ubijala u pojam cijeli dan, a sad se kisa ispada kao luda.. Lakse se dise, jos da mi mm dodje s posla, pa da malo i prosetamo.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, kako smo sve blizu porođaju, a nijednoj se ništa konkretno ne dešava. Jedva čekam da se neka od nas porodi, da malo prodrmamo spisak, možda onda krene. :)

Ja sam celi dan bila napolju, sad došla kući malo da iskuliram sat-dva i uveče idem opet u šetnju.

i ja jedva cekam da krenete i da se sve redom porodite pa i ja da dodjem na red :lol:

Djadja, Ivana1985 i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheehhee kako smo krenule , sve cemo u jednom danu :D

Inace, ja sad kazem mm da mi fino ubrzamo nasu Iskricu keksom, a kako me je pogledao u fazonu jesi li ti zeno normalna, pa da jos nesto zeznemo?!?! Ne da tajo svoju cer sto bi nas narod rekao :P

A sto me hormoni nesto danas pucaju, znaci sad sam se rasplakala uz seriju svi vole Rejmonda, pa da li je to moguce da se nekom desi?! Haos! A tek sto sam otecena, imam i botoks na usnama za porodjaj....

MimaS, Djadja i Munche volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj buvie bas si sasava ali sto kazes da malo ubrzas proces,ali ste u pravu nikako da krenu porodjaji,ali kad krene bice veselo,

Neco tebi se bas poradja :) i ti ces da dodjes na red ne brini ;) .

Nego htedoh da pitam da li se mora skinuti :huh: pirsing kad se krene na porodjaj?

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.