Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Divnolooo Mika! Bas mi je drago da ti je bio tako lep porodjaj. Cestitam jos jednom, uzivajte! :wub:

Beberon, normalno je da te uhvatila frka, pa to je najvazniji dogadjaj u zivotu jedne zene. I meni je bio treci porodjaj pa mi uopste nije bilo svejedno. Ali cim zakoracis u porodiliste, nekako se odmah osetis sigurnije i opustenije, bez brige, sve ce biti OK. ;)

Mislim da ce Micolina da se porodi veoma uskoro, a mozda se vec i porodila. :)

Miljuška i BEBERON volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, u pravu si Nasha, cim udjes u porodiliste, osetis da su svi u istom sosu, ko da si cudak neki sto luta, pa naidjes na svoje "boeme" ja cim sam se sa muzem cula kaze sta da mi donese, ono meni na pamet pale karte! Daj karte, ovi otezu sa indukcijom, treba to docekati, pivo nije dozvoljeno, bar da ruke zabavimo s necim!

bilo dobro kartanje na patologiji...

BEBERON, Djudja i nasha volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, mi sedimo na ovoj temi, a stomaci nam se obesili ko suve sljive, oli ici na od 0-6 ili da pravimo temu "drustvo iz separea"?

Mika, Amber jel to bese mala sirena? Jako mi se svidja ime, mi nismo jos upisali Milenu ali mislim da ne vredi da nagovaram muza na Amber, nece upaliti...

BEBERON, nasha i mika86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, mi sedimo na ovoj temi, a stomaci nam se obesili ko suve sljive, oli ici na od 0-6 ili da pravimo temu "drustvo iz separea"?

Mika, Amber jel to bese mala sirena? Jako mi se svidja ime, mi nismo jos upisali Milenu ali mislim da ne vredi da nagovaram muza na Amber, nece upaliti...

dodjite na temu za bebice....cekamo vas.....

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel je mala sirena, cini mi se.

A Amber je ovde bas cesto kod Holandjana...a meni se isto puno svidja :) I upalilo, mada se "publici" ne dopada, hteli su radije neko nase... :)

Meni u izgboru bilo Iris i Amber...Amber pobedila :)

BEBERON i Miljuška volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro stomacici...zelim vam dobar pocetak radne nedelje...ja sam nesto onako,nisam najbolje....sinoc se nadala keksu,ali sam skroz ispala iz forme i od keksanka nije bilo nista :((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mika86,bas je lepo ime,kao i citava prica deluje ko iz bajke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,evo mi se probudili.Citavu noc sam se nesto okretala i prevrtala,razmisljala sam pa sam kasno zaspala,ali dobro odmorna sam...Posle zovem dr.pa vam javljam sta smo se dogovorili.

mika86 i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mika86, divan porodjaj :wub:

nadam se da cu se i ja odluciti za porodjaj kod kuce.

citam mesecima razna iskustva i sto vise citam veca mi je frka od porodilista, sve izgleda kao lutrija..

moj izbor porodilista je zvezdara i apartman, to ukoliko ne bude porodjaj kod kuce, jer mi je to porodiliste najblize(max. 10min) a i po svemu procitanom mi je najprihvatljivije.

danas vam se i zvanicno pridruzujem, vidim da se ovde upraznjavaju mesta, pa je red i da ih odmah popunjavamo. :)

ovaj... htedoh reci, bolje vas nasla! ;)

VelNes i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, mi sedimo na ovoj temi, a stomaci nam se obesili ko suve sljive, oli ici na od 0-6 ili da pravimo temu "drustvo iz separea"?

Miljuska, pa ja sam se prijavila tamo na 0-6, ali nema tebe.. ;)

Beberon, mislimo na tebe! :)

Poljubac i za ostale trudnice, jos malo pa eto i vas sa bebicama u rukama.. :wub:

BEBERON i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mika bas mi je drago,sto je sve teklo tako lepo,uzivajte sada :wub:

Ja se sad cula sa dr.rekao mi da dodjem u 14h. Nista mi nije pominjao dal ostajem odmah...

Ako vidite da me nema do sutra ujutru da vam se javljam,znaj te da sam se porodila :) pa me i skinite sa spiska,da vam ga otkocim vise ;):)

Djudja, VelNes i Lala79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mika86, divan porodjaj :wub:

nadam se da cu se i ja odluciti za porodjaj kod kuce.

citam mesecima razna iskustva i sto vise citam veca mi je frka od porodilista, sve izgleda kao lutrija..

moj izbor porodilista je zvezdara i apartman, to ukoliko ne bude porodjaj kod kuce, jer mi je to porodiliste najblize(max. 10min) a i po svemu procitanom mi je najprihvatljivije.

danas vam se i zvanicno pridruzujem, vidim da se ovde upraznjavaju mesta, pa je red i da ih odmah popunjavamo. :)

ovaj... htedoh reci, bolje vas nasla! ;)

svejedno dobro dosla :wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mika predivno!!!!! Tako ti zavidim na divnom porodjaju, kod kuce, u kadi, kontam da mnogo znaci i manje boli. Ovde u NS bas to nije opcija :( A ako hoces muza onda kesiras fine pare!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno Beberon, opusi se samo... Rekla sam ti da ces dogurati do 13-og ...

:wub:

Mika cestitam, i ostalima zelim dobrodoslicu.

Ja danas krecem sa pranjem i peglanjem, da me beba ne preduhitri, ali koilko vidim ovde svi redom preskacu termine :P

Ljudi, a gde ste vi u toje temi od 0-6? Nigde vas ne vidim, pa mi nista nije jasno :blink:

BEBERON i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno dobro nam dosla.

Beberon,sretno danas i da nas obradujes uskoro.

BEBERON i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasha, Malena, ja otvorila temu tamo krmeljive okice, a evo pridruzili je u neku decu veliku sa krmeljima, nista od odgovora. Krkamo hloramfenikol malopre sam zvala dr i kaze ok je to, nista joj nece biti od hloramfenikola par dana. Masirali, turali mleko, fizioloski, acidi borici, povidon jod, prokuvanu vodu, kamilicu... jedino od tobrexa bezim jer sam zamrzela kortikosteroide davno, svih fela. Napravili mi psorijazu detetu od par bubuljica na laktovima pa kad smo prestali i par godina iskulirali bubuljice ili sta vec ono sve manje i manje svako prolece. Bem ti kortikosteroide i triderm itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zenskice :wub: odosmo da se spremamo. Saljem vam poljupce svima.

Zoks i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mika86, čestitam! :wub:

BEBERON, srećno! :wub:

Nisam stigla ranije da vam se javim, u subotu sam bila na depilaciji (komplet) B) uživancija! Nakon toga, sam otišla kod doktora na pregled, bio je baš, baš, grub prilikom vaginalnog pregleda, ja sam čak jauknula! Stavio mi je dvije-tri sprave, kad' mi oči ne ispadoše, mislila dam da će mi probiti nešto 100%, ali eto, ništa. Ni čep mi ne ispade :P Et' to je to, čekamo sada... :wub:

BEBERON, Miljuška, mika86 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko je pominjao da za neku temu, da bi joj pristupili treba 100 postova? Neko caskanje bese u pitanju ako se dobro secam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beberonka , srecno danas pa nam se javi brzinski kad budes mogla :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko je pominjao da za neku temu, da bi joj pristupili treba 100 postova? Neko caskanje bese u pitanju ako se dobro secam...

to je tema cekamo plusice, ali je sada otvorena , vise nije uslov da imas vise od 100 postova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala velnes! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala velnes! :*

Nema na cemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za podforum Fotografije,Razno i U poverenju treba preko 100 postova.To se sve nalazi u zasticenom delu foruma :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.