Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

dobrodosla mackice i hvala na lepim zeljama :D

ja sam danas raspremila detaljno stan,noga me bolela ali sam odmarala..e valjda cu sutra dobiti neke bolove :) znam da cekate vec desetak dana da se porodim,zamislite tek kako je meni ufffffjrdva cekam

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla mackice i hvala na lepim zeljama :D

ja sam danas raspremila detaljno stan,noga me bolela ali sam odmarala..e valjda cu sutra dobiti neke bolove :) znam da cekate vec desetak dana da se porodim,zamislite tek kako je meni ufffffjrdva cekam

:wub:

Jel znaš da i ja polako postajem nestrpljiva..kako mi dr reče prošle nedelje 1., 2...mislim da ću ja doći i do 10. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam usla u 37.iliti 39.nedelju... :D E sad se vise ne cuvam,niti cu imalo da lezim,kracaem u radnu akciju! :lol:

Pozdrav Mackice! :) Po tvom postu vidim kako izgledamo zapravo-nit' snage,nit' volje,nit' zivaca...hihihii... :D Nije tako strasno,samo se mi puno zalimo... :lol:;)

Ma ja imam osećaj da ćeš ti da otvoriš sezonu :P:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

clara,neces tako dugo,ti imas bolove :D brzo ces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

clara,neces tako dugo,ti imas bolove :D brzo ces

Šmlc..nešto ih nemam više :lol: :lol: Ne znam šta se dešava, ovih dana ih je više bilo, sada ništa :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zatisje pred buru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zatisje pred buru :D

To i ja nešto počela da mislim :lol: :lol: ..kakva je kod tebe situacija večeras? ima li promena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima,za pola sata mi se 5 puta stvrdnuo stomak i malo me boli kao i ledja...ali beba se ne smiruje..veruj mi da mi je vise smesno da pisem sve sto pomislim da je bi moga biti neki znak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima,za pola sata mi se 5 puta stvrdnuo stomak i malo me boli kao i ledja...ali beba se ne smiruje..veruj mi da mi je vise smesno da pisem sve sto pomislim da je bi moga biti neki znak :D

Polako, nećemo malerisati..možda je to to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citkam vas od jutros...ajd vise nek neko otvori sezonu :lol: :lol: lenaje sta cekas? :Pti idi u bolnicu ko ja i reci im ,,ne mogu vise poradjajte me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: :rolleyes:

joj ahahhahahaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citkam vas od jutros...ajd vise nek neko otvori sezonu :lol: :lol: lenaje sta cekas? :Pti idi u bolnicu ko ja i reci im ,,ne mogu vise poradjajte me

Izgleda ovi bepci hoće u isto vreme :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda ovi bepci hoće u isto vreme :lol: :lol:

al bi bila festa ovde..kad sam vec ovde da se pazalim da me danas bas bole krsta prvi put od pocetka trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al bi bila festa ovde

uskoro, uskoro..ovi bebani samo što nisu krenuli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilika,ja sam tako mogla jos ostati pre 11 dana(dr mi rekao) ali ja nisam htela,volela bih da krene spontano :D al ako ne krene do 1. moram ostati u bolnici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilika,ja sam tako mogla jos ostati pre 11 dana(dr mi rekao) ali ja nisam htela,volela bih da krene spontano :D al ako ne krene do 1. moram ostati u bolnici

Ma šta si se uhvatila za to spontano..samo da izadje bwe :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilika,ja sam tako mogla jos ostati pre 11 dana(dr mi rekao) ali ja nisam htela,volela bih da krene spontano :D al ako ne krene do 1. moram ostati u bolnici

uhhhhhh da mi neko sad da ponudu da se porodim u prvoj nedelji 9tog meseca ljubila bi mu stopala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhhhhh da mi neko sad da ponudu da se porodim u prvoj nedelji 9tog meseca ljubila bi mu stopala :lol:

Hoćeš li da se porodiš u 1. nedelji 9. meseca? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zenske vama je druga trudnoica,ja samo gledam da izbegnem ostajanje u bolnici po 2,3 dana do porodjaja,a i mislim da bi mi bilo lakse da istrpim bolove kod kuce nego da me tamo indukcijom muce,ne znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zenske vama je druga trudnoica,ja samo gledam da izbegnem ostajanje u bolnici po 2,3 dana do porodjaja,a i mislim da bi mi bilo lakse da istrpim bolove kod kuce nego da me tamo indukcijom muce,ne znam....

Nije bwe indukcija mučenje..meni su je dali, al je nisam ni osetila..toliko slabo dejstvo imala na mene..gore je ono kada se otvaraš satima..i samo šetaš, šetaš, šetaš :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoćeš li da se porodiš u 1. nedelji 9. meseca? :lol: :lol: :lol:

aha imas vezu u bolnici? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha imas vezu u bolnici? :lol:

Ću je nadjem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bwe indukcija mučenje..meni su je dali, al je nisam ni osetila..toliko slabo dejstvo imala na mene..gore je ono kada se otvaraš satima..i samo šetaš, šetaš, šetaš :blink:

meni indukovali prvi porodjaj..dali indukciju i za 4 sata se porodila...ma nema pravila bitno da se dobro zavrsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni indukovali prvi porodjaj..dali indukciju i za 4 sata se porodila...ma nema pravila bitno da se dobro zavrsi

Da..au, moram malo da prilegnem..poče neko probadanje..tako mi i treba kad vičem ne boli me ništa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da..au, moram malo da prilegnem..poče neko probadanje..tako mi i treba kad vičem ne boli me ništa :lol:

ma jok nemoj da legnes ..cek ti to odlazes porodjaj? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.