Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Lenaje izgleda da tvoja beba ceka CHI,BM i Claru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj ndrage moje,nisam u bolnici ahhahahahahha :D

nisam ni ono uradila,nekako mi mrsko...verujte da nemam volje a kad zamislim sebe ovoliku u akciji spopadne me smehotres :D sacekacu da se sama odluci za iszlazak.. kako ste vi? i sta je sa dabom,niko ne zna?

Kad tad će morati da izadje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih sutra trebalo da vidim svoju bebicu na UZ.. s obzirom kada smo zadnji put bili.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih sutra trebalo da vidim svoju bebicu na UZ.. s obzirom kada smo zadnji put bili.. :lol:

Obavezno pisi kako je bebica... :)

Ja vec sad imam svakakve simptome... A i 1.put sam imala... Npr.uuuzasno mi se spustio stomak par dana ranje... A sad je spusten vec mesec dana... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno pisi kako je bebica... :)

Ja vec sad imam svakakve simptome... A i 1.put sam imala... Npr.uuuzasno mi se spustio stomak par dana ranje... A sad je spusten vec mesec dana... :blink:

Ma izgleda ćemo ti i ja ranije..stalno imam neke bolove, koji su prilično jaki :blink: pa prestanu..sada mi već svi govore kako mi se spustio stomak..inače danas sam ispila zadnju tableticu gyniprala..videćemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu vas cekati,al da malo pozurite :D

jedini "simptom" mi je iritirajuci sevanje,kao da cu se upiskiti al znam da ona ceprka dole,kad se smiri to prodje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu vas cekati,al da malo pozurite :D

jedini "simptom" mi je iritirajuci sevanje,kao da cu se upiskiti al znam da ona ceprka dole,kad se smiri to prodje....

Ma začas se pojave simptomi..kada krene, krenulo je..ne mora nekad ni da bude prethodnih simptoma :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e a koliko sam se plasila porodjaja sad jedva cekam samo da se porodim,sve nestalo...i strah i panika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo ceprkanje bas traje... :D

odoh da prilegnem,laku noc vam zelim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e a koliko sam se plasila porodjaja sad jedva cekam samo da se porodim,sve nestalo...i strah i panika :D

:lol: kod svih je tako, narocito ako prebacis termin. Sad ces ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho Lena, da ti neces mozda danas da nas napustis na tri dana :wub: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sada stigla sa pregleda..uput nisam dobila :blink: ..radila sam ctg, kaže da je bebica dobro i da neću ja još :lol: :lol:kako me nerviraju što mi ne daju uput :angry: ..sada sledeće nedelje da se javim da mi ponovo urade ctg, pa ćemo videti..svi ostali rezultati su mi dobri..sada samo čekamo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sada stigla sa pregleda..uput nisam dobila :blink: ..radila sam ctg, kaže da je bebica dobro i da neću ja još :lol: :lol:kako me nerviraju što mi ne daju uput :angry: ..sada sledeće nedelje da se javim da mi ponovo urade ctg, pa ćemo videti..svi ostali rezultati su mi dobri..sada samo čekamo :rolleyes:

Drago mi je sto je bebica dobro... :)

A sto ne daju uput,nije mi jasno?!Jel treba da molimo,grrrrr...?Ako mi ova moja kaze isto mislim da cu je ubiti na licu mesta! dbe80b7bc277980809e39a72c94775d6.gif

Ps:Ja sam sinoc nekih 5min.,mislila da je to to... Pocele kontrakcije,sa bas malim razmakom,pa je pocelo i da boli,... ali proslo... :) Jos malo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je sto je bebica dobro... :)

A sto ne daju uput,nije mi jasno?!Jel treba da molimo,grrrrr...?Ako mi ova moja kaze isto mislim da cu je ubiti na licu mesta! dbe80b7bc277980809e39a72c94775d6.gif

Ps:Ja sam sinoc nekih 5min.,mislila da je to to... Pocele kontrakcije,sa bas malim razmakom,pa je pocelo i da boli,... ali proslo... :) Jos malo... :)

Ako mi veruješ, nemam pojma zašto mi ne daje uput..danas sam baš i tražila, a on meni..ctg im je pokazatelj kada će se ko poroditi, pa zbog toga nije potrebno :blink: ..nemam pojma, baš sam se iznervirala..još mi zakazao sledeće nedelje opet da dodjem na ctg..valjda će tada da da :huh:

Još malo..i mene povremeno strefe takvi bolovi, da pomislim..gotovo..ali prodju :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

clara,BITNO DA JE BEBICA DOBRO <3

i meni to svaki put kazu,dobro je i nece iz maminog stomaka :D

e da vam se pohvalim da sam se jutros probudila sa blagim bolovima,kao menstrualni al su prosli cim sam piskila ahahahahaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

clara,BITNO DA JE BEBICA DOBRO <3

i meni to svaki put kazu,dobro je i nece iz maminog stomaka :D

e da vam se pohvalim da sam se jutros probudila sa blagim bolovima,kao menstrualni al su prosli cim sam piskila ahahahahaa

ih... ja taman pomislila ti ode do porodilista... kad ono... "mosha"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

clara,BITNO DA JE BEBICA DOBRO <3

i meni to svaki put kazu,dobro je i nece iz maminog stomaka :D

e da vam se pohvalim da sam se jutros probudila sa blagim bolovima,kao menstrualni al su prosli cim sam piskila ahahahahaa

Jupi..počelo je počelo..tako je i meni bilo..nestanu, pa se vrate..ne brini, uskoro ćeš ti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheeeee mosha!

javljam vam ako naleti opet taj bol :D

hvala na bodrenju,mazite stomacice i decicu,odoh malo na sunce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheeeee mosha!

javljam vam ako naleti opet taj bol :D

hvala na bodrenju,mazite stomacice i decicu,odoh malo na sunce :D

Ima li novosti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami... Sunce odavnoooo zaslo a Lene nema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda je to bilo TO :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li noviteta? Jel resilo Lenino detence da izadje? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno ima samo mi jos ne znamo... Nadam se da ce seuskoro i ona i Dabo javiti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, devojke, ja sam nesto za Lenu ubedjena da se "desava" :wub:

Ako ima bar neko "kontak" sa njom ajde da nam javi.

A za Dabu sam ubedjena da se porodila. Bas, bas dugo je nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene,moram opet da napisem MOSHA :D

nista! juce sam bila na UZ i beba je jos visoko,grlic razmeksam ali zatvorem,bebana 3600gr a posteljica drugi stepen zrelosti :D rekao mi dr ako se ne porodim do kraja sledece nedelje ostavice me u bolnici i poroditi..

kako ste vi? lepo ovo vreme,a mene isijas zeza grrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.