Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Meni se nesto cini da ja nocas idem u porodiliste...uh...nesto stisla "muka" zestoko, borim se da izdrzim do ujutro, jer poradjati se nocu, kad babice i doktori spavaju :mellow: , uopste mi ne djeluje privlacno. :unsure:

Ako me sjutra nema na forumu, znate gdje me mozete naci ;)

Uh bwe..bice sve ok..drzimo ti fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bwe..bice sve ok..drzimo ti fige :rolleyes:

drzim i ja fige!

SUTRA ULAZIM U 9.MESEC!!!naaaapooooookoooooon!!! idemn na uz kod doce,pacemo da vidimo sta on kaze...imam i kalendar da precrtavam dane!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malo devojke,jos malo! :D

Dabo,javi nam sto pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dabo,srecno ako si vec otisla u bolnicu.

zelim ti brz i lak porodjaj,da sve bude super :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislite da se nisam ukocila? a zasto me onda boli samo jedna strana i to kad se oslonim na nju? :D

dabo,i meni neka neobjasnjiva mucnina... al beba nemirna kao i obicno,sve mi se cini da necu jos 10 dana :)))))

nemoj da ocekujes da se beba smiri. I moja beba je bila nemirna do porodjaja. A i Anci je cekala da se beba umiri pa se porodila sura dan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzim i ja fige!

SUTRA ULAZIM U 9.MESEC!!!naaaapooooookoooooon!!! idemn na uz kod doce,pacemo da vidimo sta on kaze...imam i kalendar da precrtavam dane!!

Precrtavaj, precrtavaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj da ocekujes da se beba smiri. I moja beba je bila nemirna do porodjaja. A i Anci je cekala da se beba umiri pa se porodila sura dan. :D

e cao drage moje trudnice

ja sam u 27 nedelji cekala sam bebu 7 godina i evo docekala da zatrudnim nema nista ljepse od toga beban je nemiran jaako ali neka je sve je to slatko puno podrske svima u porodjaju jel moze neko da mi objasni koji sam ja sad mjesec mene ubise ove nedelje bune me uf hvala i pozdrav :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e cao drage moje trudnice

ja sam u 27 nedelji cekala sam bebu 7 godina i evo docekala da zatrudnim nema nista ljepse od toga beban je nemiran jaako ali neka je sve je to slatko puno podrske svima u porodjaju jel moze neko da mi objasni koji sam ja sad mjesec mene ubise ove nedelje bune me uf hvala i pozdrav :rolleyes:

sjajne vesti,zelim ti lepu trudnocu i da sve bude ok,da rodis zdravu bebicu. ja bih rekla da je 27.nedelja sedmi mesec trudnoce... uzivaj

takilend,jedva cekam da se porodim,sto se mene tice ne bih cekala ni da se spusti ni da se smiri :D ja bih i veceras ako moze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Moja doso. to je predivna vest.

lenaJe, mene su stalno ispitivali da li mi se beba smirila i kada im kazem da nije, svi su mi pricali da necu jos. Nema to nikakve veze. A razumem te kad kazes da jedva cekas. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sjajne vesti,zelim ti lepu trudnocu i da sve bude ok,da rodis zdravu bebicu. ja bih rekla da je 27.nedelja sedmi mesec trudnoce... uzivaj

takilend,jedva cekam da se porodim,sto se mene tice ne bih cekala ni da se spusti ni da se smiri :D ja bih i veceras ako moze :D

Hehhe.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske, evo me ja da nastavimo druzenje...od sinocnih kontrakcija nista...u prevodu lazne su bile :blink:

pa mozete li da zamislite od 8 do 12 bolovi na 5 minuta, bez preskoka i onda sve redji i redji u 3 sata nista, bolova nema. Da mi je ko rekao da od sve muke nece biti nista (sinoc), pomislila bih "ovaj je lud". Ali sta je tu je, tjeramo jos koji dan. Opet na ctg u petak, pa da vidimo kako stoje stvari.

Inace, hvala vam svima na podrsci...divne ste.

Pozd..kiss :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske, evo me ja da nastavimo druzenje...od sinocnih kontrakcija nista...u prevodu lazne su bile :blink:

pa mozete li da zamislite od 8 do 12 bolovi na 5 minuta, bez preskoka i onda sve redji i redji u 3 sata nista, bolova nema. Da mi je ko rekao da od sve muke nece biti nista (sinoc), pomislila bih "ovaj je lud". Ali sta je tu je, tjeramo jos koji dan. Opet na ctg u petak, pa da vidimo kako stoje stvari.

Inace, hvala vam svima na podrsci...divne ste.

Pozd..kiss :)

Ma biće sve ok..ovih dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma biće sve ok..ovih dana ;)

ovo postaje vjecnost..ja bih malo brze ako kako moze <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo postaje vjecnost..ja bih malo brze ako kako moze <_<

Ti ubrzaj..kreni sa fizikalisanjem hehhe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti ubrzaj..kreni sa fizikalisanjem hehhe :lol:

Bih rado, ali ne mogu, odmah me zaboli ispod stomaka, previjam se satima dok prodje. Bolje da sjedim i ne diram djavola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske, evo me ja da nastavimo druzenje...od sinocnih kontrakcija nista...u prevodu lazne su bile :blink:

pa mozete li da zamislite od 8 do 12 bolovi na 5 minuta, bez preskoka i onda sve redji i redji u 3 sata nista, bolova nema. Da mi je ko rekao da od sve muke nece biti nista (sinoc), pomislila bih "ovaj je lud". Ali sta je tu je, tjeramo jos koji dan. Opet na ctg u petak, pa da vidimo kako stoje stvari.

Inace, hvala vam svima na podrsci...divne ste.

Pozd..kiss :)

gledaj to ovako-ne moze doveka :lol: kad trad ce morati da se rodi :lol:

samo ti odmaraj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bila na uz,beba je super,cak mi je pomerio termin porodjaja na 13.10! svaki put je sve ranije i ranije....

jedino me je poslao da u betaniji proverim kolicinu plodove vode posto mu se cini da je balgo umanjena,pa da cisto budemo sigurni.nadm se da me nece zadrzati tamo,da cu sutra samo da obavim pregled i da se vratim kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bila na uz,beba je super,cak mi je pomerio termin porodjaja na 13.10! svaki put je sve ranije i ranije....

jedino me je poslao da u betaniji proverim kolicinu plodove vode posto mu se cini da je balgo umanjena,pa da cisto budemo sigurni.nadm se da me nece zadrzati tamo,da cu sutra samo da obavim pregled i da se vratim kuci

ma biće sve dobro bwe..ja sutra vadim krv i dajem bris na analizu, pa ćemo videti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage trudnice :)

ima li novosti? dabo? kod mene ni u najavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage trudnice :)

ima li novosti? dabo? kod mene ni u najavi :D

Ja radila završne analize danas, pa ćemo videti..au, ala si ti usitnila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

usitnila,al nista od kontrakcija...cak me ni ledja ne bole osim ovog glupog isijasa...

i ti si se [priblizila...ja kad sam davala te finalne nalaze izgledalo mi kao da cu se 5 dana posle njih poroditi :)))))) al se oduzi nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas dobila uput da idem na test za zuticu..kako se on radi? ima li ono ,,nemoj da jedes i pijes nista`` ili to za ovja test nema veze??

dobila sam i uput za porodiliste....

bila na uz u gak-u,sve je ok,kolicina plodove je ok,ali opet mi je drago da su proverili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

usitnila,al nista od kontrakcija...cak me ni ledja ne bole osim ovog glupog isijasa...

i ti si se [priblizila...ja kad sam davala te finalne nalaze izgledalo mi kao da cu se 5 dana posle njih poroditi :)))))) al se oduzi nesto

Ja malopre sam mislila da sam gotova..krenuo stomak da boli, ledja, karlica..ma sve..nekako i do sada bolelo, al ovo baš potrajalo..sada je bolje.. ma tu smo pred finišom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas dobila uput da idem na test za zuticu..kako se on radi? ima li ono ,,nemoj da jedes i pijes nista`` ili to za ovja test nema veze??

dobila sam i uput za porodiliste....

bila na uz u gak-u,sve je ok,kolicina plodove je ok,ali opet mi je drago da su proverili

Nemam pojma kako se radi taj test..šmlc..blago tebi..hoću i ja uput za porodilište :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas dobila uput da idem na test za zuticu..kako se on radi? ima li ono ,,nemoj da jedes i pijes nista`` ili to za ovja test nema veze??

dobila sam i uput za porodiliste....

bila na uz u gak-u,sve je ok,kolicina plodove je ok,ali opet mi je drago da su proverili

Koliko ja znam smes i jesti i piti,nema veze sa tim... ;) Jedino ako radis i druge analize krvi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.