Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ma Claro lako ces ti(kad si vec tako aktivna),a lako cu i ja,ma samo da nam stigne taj dan... :lol: :lol: ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Claro lako ces ti(kad si vec tako aktivna),a lako cu i ja,ma samo da nam stigne taj dan... :lol: :lol: ;)

stići će, čekale ga ili ne :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takilend vidim da si se porodila! Zelim ti sve najbolje i da je bebac ziv i zdrav. Nadam se da si ti ok i da ces se brzo oporaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske bas smo ga "usitnile"..blizi nam se, slatki dogadjaj

Jao sinoc mi se bas spustio stomak, mislila sam porodih se...i...lazna uzbuna. Ali brzo cu, osjecam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske bas smo ga "usitnile"..blizi nam se, slatki dogadjaj

Jao sinoc mi se bas spustio stomak, mislila sam porodih se...i...lazna uzbuna. Ali brzo cu, osjecam :unsure:

Dabo, lepo sam ja rekla da cemo nas dve zajedno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo, lepo sam ja rekla da cemo nas dve zajedno ;)

Vi , pa mi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi , pa mi :lol:

Mozda nas vi i preteknete, nista jos uvijek kod nas. :)

Na ovom tikeru pise jos 1 dan ...do slatkog dogadjaja. Bas bih voljela da bude tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda nas vi i preteknete, nista jos uvijek kod nas. :)

Na ovom tikeru pise jos 1 dan ...do slatkog dogadjaja. Bas bih voljela da bude tako

Kada je tebi termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kak0o ste? bas nam se priblizilo :D

mene dva dana ledja bole,ali samo leva strana,kao da sam se uvrnnula pa vise nisam sigurna jel to predporodjajni bol u ledjima ili sam se negde ukocila(mada ja se ne secam da jesam)

veliki pozz i ljubac vama i bebicama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, nisi se ukocila. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kak0o ste? bas nam se priblizilo :D

mene dva dana ledja bole,ali samo leva strana,kao da sam se uvrnnula pa vise nisam sigurna jel to predporodjajni bol u ledjima ili sam se negde ukocila(mada ja se ne secam da jesam)

veliki pozz i ljubac vama i bebicama :wub:

I ja osećam takav bol..izgleda je to neka priprema za dan D :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je tebi termin?

24....al mislim da ce biti do kraja ove nedjelje. ovaj kraj se bas oduzio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

24....al mislim da ce biti do kraja ove nedjelje. ovaj kraj se bas oduzio

Kraj je uvek tako dugačakkk hehe..osećaš li bolove? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kak0o ste? bas nam se priblizilo :D

mene dva dana ledja bole,ali samo leva strana,kao da sam se uvrnnula pa vise nisam sigurna jel to predporodjajni bol u ledjima ili sam se negde ukocila(mada ja se ne secam da jesam)

veliki pozz i ljubac vama i bebicama :wub:

ma mene sve boli, umirem od brige...a tek mucnina, ubija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mene sve boli, umirem od brige...a tek mucnina, ubija

Zašto brineš bwe..biće sve dobro..ja se mislim dal da nastavim da pijem još malo ove tabletice..imam neki osećaj da čim pretanem da ih pijem da biće svašta :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kraj je uvek tako dugačakkk hehe..osećaš li bolove? :rolleyes:

osjecam, svugdje bez tamo gdje treba, :lol: boli me glava, zeludac, nesto kao jajnik (dr.kaze beba upire u kuk), itd...sjutra idem na kontrolu, nadam se da ce biti sve ok. razdiru me nekakve misli, ...pih...grozno, ne mogu a se opustim i uzivam u ovom kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osjecam, svugdje bez tamo gdje treba, :lol: boli me glava, zeludac, nesto kao jajnik (dr.kaze beba upire u kuk), itd...sjutra idem na kontrolu, nadam se da ce biti sve ok. razdiru me nekakve misli, ...pih...grozno, ne mogu a se opustim i uzivam u ovom kraju

Ma biće sve ok bre...bitno je da si stigla do kraja termina, tako da sada možeš očekivati svakoga dana..ja imam još malo da guram, al evo brzo prolaze dani..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma biće sve ok bre...bitno je da si stigla do kraja termina, tako da sada možeš očekivati svakoga dana..ja imam još malo da guram, al evo brzo prolaze dani..

e vidim na tikeru, blizu si, zapravo jos tih 4-5dana do 37 sedmice je potrebno, a poslije kako hoce...moze odmah napolje :D , nego vidim ja da ovi bebci uzivaju u stomaku pa im nije do izlaska. Lutke male..uopste nisu glupi. Tako mali a takve "bistrice" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e vidim na tikeru, blizu si, zapravo jos tih 4-5dana do 37 sedmice je potrebno, a poslije kako hoce...moze odmah napolje :D , nego vidim ja da ovi bebci uzivaju u stomaku pa im nije do izlaska. Lutke male..uopste nisu glupi. Tako mali a takve "bistrice" :lol:

Ih pametno to bwe od početka, znaju šta hoće hehe..aj odoh da spavam, već mi se oke sklapaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih pametno to bwe od početka, znaju šta hoće hehe..aj odoh da spavam, već mi se oke sklapaju..

spavanje, uh, postalo mi je "mrak film",...namjesti se ako mozes, sa ovakvim stomakom i disi duboko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

spavanje, uh, postalo mi je "mrak film",...namjesti se ako mozes, sa ovakvim stomakom i disi duboko...

Pričaj mi o tome..zaspim i u pola noći me probudi bol u stomaku..valjda ne mogu nikako da se namestim..više ni jastuk ne pomaže :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislite da se nisam ukocila? a zasto me onda boli samo jedna strana i to kad se oslonim na nju? :D

dabo,i meni neka neobjasnjiva mucnina... al beba nemirna kao i obicno,sve mi se cini da necu jos 10 dana :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje spavajte dok mozete i sa tibama, verujte mi na rec posle nema spavanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislite da se nisam ukocila? a zasto me onda boli samo jedna strana i to kad se oslonim na nju? :D

dabo,i meni neka neobjasnjiva mucnina... al beba nemirna kao i obicno,sve mi se cini da necu jos 10 dana :)))))

Meni se nesto cini da ja nocas idem u porodiliste...uh...nesto stisla "muka" zestoko, borim se da izdrzim do ujutro, jer poradjati se nocu, kad babice i doktori spavaju :mellow: , uopste mi ne djeluje privlacno. :unsure:

Ako me sjutra nema na forumu, znate gdje me mozete naci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje spavajte dok mozete i sa tibama, verujte mi na rec posle nema spavanja :)

Jel..hvala na informaciji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.