Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jutro stomacici....Mi smo spavale u djelovima....sva sam natecena....a za ledja da ne pricam otpadose ;(

Beba je bila bas aktivna juce ;) sunce moje milo i drago :) Al da vas pitam..jel koju zaboli mjesto gdje se beba pomjeri...meni npr,,juce razvuce stomak i zna me tu zaboliti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas. Mi smo jutros poranili jer smo morali opet na ctg. Hvala Bogu, danas je super, malisa je bio miran pa se sve lepo i uredno ocitalo. Bas sam lose spavala, sto od vrucine, a i brinula sam kako ce danas proci...

U naredne dve nedelje treba da uradim nalaze i onda idem na uz pa da vidimo kad ce biti nas dan D :) I sve to, ako mi ne pukne vodenjak ranije :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutrooo svima,kako ste jutros,kako je prosla noc..Ja sam imala drustvo sinoc do 2h kad ja ne mogu u grad oni su dosli kod mene :) pa sam se bas lepo provela sa drugaricama.. :)))

PASULJICE SVE NAJJJLJEPSE :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sutra idemo opet da vadimo krv...kao i svaki mjesec zbog RH neg.grupe i pracenja antitjela dal su se pojavila...pa u utorak na UZ na kontrolu...Ma joj kad mu izbiflam pitanja koja sam na papir smjestila nece znati sta ga je snaslo :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pisem vam na brzinu samo da javim da sam se porodila, dosla nam je na svijet nasa mala Irini 22.08 u 23.00! Porodjaj je prosao super, vise o nevjerovatnom porodjaju i svemu vam pisem narednih par dana cim nadjem malo vise vremena. Samo kratko, svim zenicama koje se trebaju poroditi porucujem-bez nerviranja i puno razmisljanja o samom porodjaju-sve to prodje tako brzo da se vise i ne sjecate nebitnih detalja i bolova, kada uzmete u ruke svoje zlato zivot se mjenja i sve je onda savrseno i na svom mjestu! Pozdrav svima i ako se neka sa spiska porodila a nisam uspjela nista da procitam- cestitam od srca!

jelena_, Nanny, Hellen i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TIJANAKI CESTITAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tijaniaki cestitam, da ste zive i zdrave ti i tvoja bebica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pisem vam na brzinu samo da javim da sam se porodila, dosla nam je na svijet nasa mala Irini 22.08 u 23.00! Porodjaj je prosao super, vise o nevjerovatnom porodjaju i svemu vam pisem narednih par dana cim nadjem malo vise vremena. Samo kratko, svim zenicama koje se trebaju poroditi porucujem-bez nerviranja i puno razmisljanja o samom porodjaju-sve to prodje tako brzo da se vise i ne sjecate nebitnih detalja i bolova, kada uzmete u ruke svoje zlato zivot se mjenja i sve je onda savrseno i na svom mjestu! Pozdrav svima i ako se neka sa spiska porodila a nisam uspjela nista da procitam- cestitam od srca!

tijanaki Cestitammooooooooo :******** Da ste zive i zdrave ....:****

tijanaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIRO 25.08.2012.

Smey 28.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Jovana.zvezda 19.09.2012

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

jelena_k 28.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

DanS 29.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

bekulino 04.11.2012.

Malabeba 09.11.2012

Lory:) 10.11.2012

Lena86 10.11.2012

atlagic 21.11.2012.

Petra 27.11.2012

pretpostavljam da su se i kaficica i ciro vec porodile, ali neka ih na spisku dok se ne jave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,ja da javim...

Nocas u 3:50 rodila se mala Andjela duga 54 cm i teska 3800 grama... :D

Skinite KRISTINU S sa spiska,kaze da svaki put kad ga pogleda oseca se ko na prijemnom :)

Sve je proslo kako treba hvala Bogu...ona je umorna i spava jer su je izmucili,cekali da se otvori 5 prsta pa je sekli i tako....

Ja samo da javim lepe vesti :)

TIJANAKI cestitam,sve naj naj.... :)

malabeba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dico jeste kao sok i ja je popijem ali posle 10 do 20 minuta kreće mučnina i povracanje užas :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ja sam Dica,trazili mi novi nik!Valjda ce mi vratiti,zalila sam se <_<

Tijanaki cestitam!!!

Kristina s cestitam!!! Uzivajte sa vasim devojcicama!

Malabebo mene ume da zaboli kad nezgodno lupne,juce mi se i noga na tren kocila koliko je bila bezobrazna :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina S cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijanka čestitke :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dico jeste kao sok i ja je popijem ali posle 10 do 20 minuta kreće mučnina i povracanje užas :mellow:

Jel pojedes nesto posle nje?Treba da je pijes pre jela.Jel znas to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu vracen mi je nik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja malopre nisam mogla da se ulogujem sa svjim nikom

kristina s ... cestitam, zelim ti brz oporavak :wub:

.... evo brisnuli smo i nju sa spiska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijanaki i kristina CESTITAM! Polako pristizu drugarice :-) zelim vam brz oporavak i da uzivate sa vasim devojcicama.

Kad sam dosla na bebac bila sam poslednja na spisku, sad ne smem da pofgledam samo vas je nekoliko ispred mene...

Mene nocas zaboleo stomak jer sam spavala otkrivena a radila.klima i onda sam se istripovala da cu da se porodim pa sam cekala celo jutro :-) al nista :-)

malabeba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malabebo i meni se desava da me beba sutne pa me na sekundu zaboli celo to mesto,posebno kad mi udara po jajnicima i besici,a stalno je osecam i negde unutra,pozadi.I ja tako za svaku kontrolu spremam spisak pitanja pa smaram dr po sat vremena.

Mi sutra idemo po doznake i uput za komisiju,pa cemo taman privatno da zakazemo i 4D,nadam se za sutra,eventualno utorak.

tijanaki,kristina s cestitke i od nas!Meni su juce creva svirala ceo dan,ne znam sta im je bilo,moj muz je stavio glavu na stomak,a devojcica ga je sutnula 3 puta,on je bio presrecan,prvo me pitao jel to ja radim ili je stvarno beba.A desila mi se jutros jedna cudna situacija,bila sam u prodavnici i usla je za mnom jedna starija romkinja,i pitala me u kom sam mesecu,ja sam rekla osmi,ona kaze nosis decaka,ja odgovaram ne nengo devojcicu,i ona mi na to kaze,nije tacno rodices decaka,i to ti je drugo dete.Dete mi je prvo ali sam imala spontani prosle godine pa mozda je mislila na to,bas sam se zbunila skroz,gde bas da naidjem na gataru.Inace kod nas je poceo vasar pa cemo veceras mozda malo da se prosetamo do tamo,jer od sutra najavljuju kisu,konacno da s emalo rashladimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja primecujem zadnjih dana da nekako sve teze ustajem iz kreveta,treba mi pet minuta da se okrenem i promenim polozaj,slabo spavam,non stop se budim.Jutros sam se probudila sva ispresavijana,pa sam se utripovala da sam zgnjecila bebu.Sva sam u tom tripu da je ne povredim,pa izbegavam da savijam stomak,da cucnem,za svaku glupost zovem muza da mi pomogne.

A juce nisam mogla da izdepiliram prepone ker od stomacica nista ne vidim pa sam uzela ogledalo.Ne mogu da secem nokte na nogama,i postajem prava trudnjaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja primecujem zadnjih dana da nekako sve teze ustajem iz kreveta,treba mi pet minuta da se okrenem i promenim polozaj,slabo spavam,non stop se budim.Jutros sam se probudila sva ispresavijana,pa sam se utripovala da sam zgnjecila bebu.Sva sam u tom tripu da je ne povredim,pa izbegavam da savijam stomak,da cucnem,za svaku glupost zovem muza da mi pomogne.

A juce nisam mogla da izdepiliram prepone ker od stomacica nista ne vidim pa sam uzela ogledalo.Ne mogu da secem nokte na nogama,i postajem prava trudnjaca.

Ista sam ti takva....ne mogu da se brijem...nokte mi MM sjece a i lakira Bogme :) A s obzirom d aje picajzla ma kakv predikir sve on to uredno odradi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina i Tijanaki CESTITKE !!! Drago mi je sto je sve proslo super, uzivajte sada sa svojim devojcicama.

Videcete, to su mala neverovatna bica. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tijanaki i kristina s cestitke i od mene!sve najljepse vam zelim i uzivajte sa bebanima!

ja nesto jedva cekam da se jave kaficica i ciro, nema ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malabebo i meni se desava da me beba sutne pa me na sekundu zaboli celo to mesto,posebno kad mi udara po jajnicima i besici,a stalno je osecam i negde unutra,pozadi.I ja tako za svaku kontrolu spremam spisak pitanja pa smaram dr po sat vremena.

Mi sutra idemo po doznake i uput za komisiju,pa cemo taman privatno da zakazemo i 4D,nadam se za sutra,eventualno utorak.

tijanaki,kristina s cestitke i od nas!Meni su juce creva svirala ceo dan,ne znam sta im je bilo,moj muz je stavio glavu na stomak,a devojcica ga je sutnula 3 puta,on je bio presrecan,prvo me pitao jel to ja radim ili je stvarno beba.A desila mi se jutros jedna cudna situacija,bila sam u prodavnici i usla je za mnom jedna starija romkinja,i pitala me u kom sam mesecu,ja sam rekla osmi,ona kaze nosis decaka,ja odgovaram ne nengo devojcicu,i ona mi na to kaze,nije tacno rodices decaka,i to ti je drugo dete.Dete mi je prvo ali sam imala spontani prosle godine pa mozda je mislila na to,bas sam se zbunila skroz,gde bas da naidjem na gataru.Inace kod nas je poceo vasar pa cemo veceras mozda malo da se prosetamo do tamo,jer od sutra najavljuju kisu,konacno da s emalo rashladimo.

Tako je meni isto u autobusu žena rekla da nosim devojčicu i da ću se poroditi 6. i tad sam se i porodila. Još je dodala da će sve biti dobro. Tad sam možda bila 8. mesec. :)

Tijanaki, čestitam!

B.mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.