Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dragana sa srecom,da se sto pre javis sa lepim vestima,brz i lak porodjaj zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo, ako hocete, pogledajte cime se ja bavim dok cekam svoje pile. stavila sam u temu Hobi ali i ovdje reko da s vama podijelim..ima tu mnogo vise stvari, ovo je samo dio..Uglavnom, meni nikad nije dosadno ;)

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

:wub:

Ovo je prelijepo. Do prije par godina sam jako cesto isla u Sarajevo i kupovala sam narukvice i minjuse od koze.. Ovo obozavam!!

Svaka cast! Prelijepo potroseno vrijeme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je prelijepo. Do prije par godina sam jako cesto isla u Sarajevo i kupovala sam narukvice i minjuse od koze.. Ovo obozavam!!

Svaka cast! Prelijepo potroseno vrijeme :)

Hvala ti mnogo! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage nase i od nas konacnooo! Krecili smo, sredjivali, ima toga jos, nekako uspeh da prezivim..

DRAGANA JEL STIZE PAVLE?

Da li se neko cuo sa Draganom? A Nanchika kako nam je?

LJUBIMOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da, nisam nista citala sta ste pisale jer ste puuuuuuuuuuuuno pisale :lol: ajde u kratkim crtama sta, kako, gde, ima li nekih novosti... ljubimo vas sve puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kao da se ja poradjam :rolleyes: , imali vesti od Dragane :unsure:

Potpis :lol: Meni je javila isto sto i Lejliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage nase i od nas konacnooo! Krecili smo, sredjivali, ima toga jos, nekako uspeh da prezivim..

DRAGANA JEL STIZE PAVLE?

Da li se neko cuo sa Draganom? A Nanchika kako nam je?

LJUBIMOOOO

I ja iscekujem vesti od nje!

Hvala sto pitas za mene. Evo me sa oklembesenim grudima po ceo dan paradiram :lol: Dobro sam,znoj lije sa mene. Cuvajte bebe u stomacima dok prodju vrucine,ne znam kako cete se rashladjivati posle :)

Lejlita,svaka cast! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

I ja iscekujem vesti od nje!

Hvala sto pitas za mene. Evo me sa oklembesenim grudima po ceo dan paradiram :lol: Dobro sam,znoj lije sa mene. Cuvajte bebe u stomacima dok prodju vrucine,ne znam kako cete se rashladjivati posle :)

Lejlita,svaka cast! :wub:

:lol: :lol: :lol: Sve za nasu djecicu.Ljubi Oljicu slatku. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja iscekujem vesti od nje!

Hvala sto pitas za mene. Evo me sa oklembesenim grudima po ceo dan paradiram :lol: Dobro sam,znoj lije sa mene. Cuvajte bebe u stomacima dok prodju vrucine,ne znam kako cete se rashladjivati posle :)

Lejlita,svaka cast! :wub:

Hvala mila..yao blago li se tebi, ljubis svoje medeno i hranis je, mazite se..samo uzivaj, neka vam citav zivot bude ispunjen ljubavlju i lijepim odnosom. Ti si njena prva i najbolja drugarica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana vidim da si tu,kako si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mila..yao blago li se tebi, ljubis svoje medeno i hranis je, mazite se..samo uzivaj, neka vam citav zivot bude ispunjen ljubavlju i lijepim odnosom. Ti si njena prva i najbolja drugarica :wub:

Hvala na ovim željama! Još više znače jer dolaze od takve osobe! Svakim danom mislim da sve oduševljavaš sve više i više svojom svestranošću,smirenošću i dobrotom! Ti zaslužuješ sve najlepše u životu! :)

Olja je pored mene na krevetu,mm voli da je stavi na naš veliki krevet da se maze pa onda ona zaspi i onda mu bude žao da je podiže i stavlja u njen krevetac.

Svima vam želim da što pre i što bezbrižnije možete da uživate u vašem malom savršenom biću!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene da vam mahnem..bas mi falite i mislim na vas...

Smestili su me na patologiji u Misovicu imam kontrakcije(podnosljive)na 15-20 minuta,otvorena dva prsta(mozda sad i tri)i malo krvarim...Nisu hteli da me posalju kuci jer je bebac krupan a nisu sigurni kad ce da krene porodjaj i kako...nadaju se najkasnije nocas...ali ja nesto cisto sumnjam,posto ovo lepo podnosim a kazu da ovde od bolova kukaju na sav glas...hehe...hvala vam na podrsci..ljubim vas sve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragance sta ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene da vam mahnem..bas mi falite i mislim na vas...

Smestili su me na patologiji u Misovicu imam kontrakcije(podnosljive)na 15-20 minuta,otvorena dva prsta(mozda sad i tri)i malo krvarim...Nisu hteli da me posalju kuci jer je bebac krupan a nisu sigurni kad ce da krene porodjaj i kako...nadaju se najkasnije nocas...ali ja nesto cisto sumnjam,posto ovo lepo podnosim a kazu da ovde od bolova kukaju na sav glas...hehe...hvala vam na podrsci..ljubim vas sve....

Bravo,ti si hrabrica,bice sve dobro.Brzo ces da se ljubis i mazis sa svojim andjelom.Lubimo te puno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene da vam mahnem..bas mi falite i mislim na vas...

Smestili su me na patologiji u Misovicu imam kontrakcije(podnosljive)na 15-20 minuta,otvorena dva prsta(mozda sad i tri)i malo krvarim...Nisu hteli da me posalju kuci jer je bebac krupan a nisu sigurni kad ce da krene porodjaj i kako...nadaju se najkasnije nocas...ali ja nesto cisto sumnjam,posto ovo lepo podnosim a kazu da ovde od bolova kukaju na sav glas...hehe...hvala vam na podrsci..ljubim vas sve....

Сад ће то зачас, желим ти да буде брзо и лако :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragance uzbudjena sam kao da se ja poradjam :) Jos par sati i stize nam drugar Pavle :wub: Draga sve najbolje ti zeli,brz i lak porodjaj,ljubimo te puno i mislimo na tebe svi :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto sam ushicena zbog Dragane i Pavlenceta!Srecno,da sve bude u redu! Cekamo vesti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na ovim željama! Još više znače jer dolaze od takve osobe! Svakim danom mislim da sve oduševljavaš sve više i više svojom svestranošću,smirenošću i dobrotom! Ti zaslužuješ sve najlepše u životu! :)

Olja je pored mene na krevetu,mm voli da je stavi na naš veliki krevet da se maze pa onda ona zaspi i onda mu bude žao da je podiže i stavlja u njen krevetac.

Svima vam želim da što pre i što bezbrižnije možete da uživate u vašem malom savršenom biću!

Jaoo hvala ti mnogo na takvim rijecima, skroz si me raznjezila, do suza. Zaista sve sto pisem je od srca i tako i mislim. Sve zenice su mi ovdje tako drage i otvorile su svoja srca jedna drugoj tako siroko i toplo. Mene je to odusevilo u ovom vremenu gdje je svako okrenut sebi i ne misli na druge a kamoli da se solidarise s necijim poteskocama i problemima..Mnogo mi znace tvoje rijeci.

Mogu da zamislim tvog muza i Oljicu, najsladji su mi ocevi s bebama, topim se kada vidim da tata gura kolica sam, brine se o bebi, hrani je..to je rijetkost i tako je divno!

Ocevi su posebno vezani za kcerke pa je Oljica sretna sto ima briznu mamu i tatu koji ce da uziva u njenom svakom napretku.. :wub:

evo mene da vam mahnem..bas mi falite i mislim na vas...

Smestili su me na patologiji u Misovicu imam kontrakcije(podnosljive)na 15-20 minuta,otvorena dva prsta(mozda sad i tri)i malo krvarim...Nisu hteli da me posalju kuci jer je bebac krupan a nisu sigurni kad ce da krene porodjaj i kako...nadaju se najkasnije nocas...ali ja nesto cisto sumnjam,posto ovo lepo podnosim a kazu da ovde od bolova kukaju na sav glas...hehe...hvala vam na podrsci..ljubim vas sve....

Cuvaj se, uz tebe smo! Bas si super, totalno opustena, tako i treba. Porod ce ti biti za 10! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci krenulo i kod dragane ... e pa veselo, veselo Laie_60A.gif

Hellen dobrodosla u treci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde Pavle,cekamo te :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo, ako hocete, pogledajte cime se ja bavim dok cekam svoje pile. stavila sam u temu Hobi ali i ovdje reko da s vama podijelim..ima tu mnogo vise stvari, ovo je samo dio..Uglavnom, meni nikad nije dosadno ;)

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

:wub:

Super je, bas mi se svidja :rolleyes:

evo mene da vam mahnem..bas mi falite i mislim na vas...

Smestili su me na patologiji u Misovicu imam kontrakcije(podnosljive)na 15-20 minuta,otvorena dva prsta(mozda sad i tri)i malo krvarim...Nisu hteli da me posalju kuci jer je bebac krupan a nisu sigurni kad ce da krene porodjaj i kako...nadaju se najkasnije nocas...ali ja nesto cisto sumnjam,posto ovo lepo podnosim a kazu da ovde od bolova kukaju na sav glas...hehe...hvala vam na podrsci..ljubim vas sve....

jao kad bi znao kako ga ne strpljivo cekamo pozurio bi on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slicni mozgovi razmisljaju isto!!! Odmaraj!

Veliki poljupci za tebe i tvoje dusice!!! Uh draga hvala sto mislis na nas, verujem da ti najbolje znas kako nam je sad, ti si ponovila ovu pricu tri puta. Kako ti je rana, jesili se oporavila, ks, vrtoglavica?

B.mama, svaka cast, vidi kako se ti seti iz prve. Da, da Jenny. Kako li to blesavo izgleda kad se toliko spusti..

ma sve znam, zadnji mjesec nikako da prođe, neizvjesnost, radost, iscekivanje, strah.....

rana mi je ok i meni se nesvjesti od vrucine. Bitno da ne krvarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi,idi nesanice...... :unsure: :unsure: :unsure::blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi,idi nesanice......

Joooooooooj!!!!desismileys_3274.gif

Nema nam vesti od Draganice i Pavla, ceeeekaaaaaamoooooo....... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodio se Pavle, dusica mila, 3750 gr i ima i kosice..Dragana kaze da lici na tatu! Cestitamo i zelimo sve najljepse, uzivajte dragi nasi, sreca je neprocjenjiva, mogu da zamislim... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.