Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jao Nancika zavidim ti :) Ti sad ovo malo stvorenjce ozes da ljubis beskonacno, a moj ce tek za dva meseca :)

Ona je preslatkaaaa! Dusa mala! A tek majicica na brtelice da je pojedes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika Oljica je prelepa i preslatka i lici mi na tebe sa one slike u roze haljinici!!! :lol: Dusica mala,ljubi je puno.... ^_^

:wub::wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam narucila iz Akse,754 dinara,5 komada,ali su perive,a ne jednokratne...odmah sam ih oprala u mrezastoj kesici u masini zajedno sa perivim tupferima za grudi,veruj mi za 10 minuta su bile suve...stvarno su prakticne,ali nekako isuvise izgledaju bolnicki.Ja sam dala te pare jer nisu jednokratne,pa ako mi zatrebaju mrezaste gacice mogu cas da ih rucno operem,a ne da mi muzic dodatno juri po apoteci.Takodje sam uzela uz pakovanje Avent perivih tupferai jedno od 30 komada jednokratnih,a u torbu ubacila pakovanje mrezastih ulozaka i kupila dodatnih 5 pakovanja i stavila zasebno da mi muz kasnije donosi,jer gde cu njega da saljem po uloske u apoteku....torba mi je vec spakovana sa sve samponom,kupkom,sundjerom,sapunom,pastom i cetkicom,i nekom sminkicom,cisto onako,tri spavacice,4 pamucna brusa,dve pamucne majice,dva mala peskira i jednim velikim...

Jao ja ne znam dje cu sve stvari spakovati.Treba mi jedna OGROMNA torba.A svasta nesto treba ,znam od prije,svaki cas sam mm slala sms da mi nesto donese. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanchika prelepa je :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://img688.imageshack.us/img688/1126/20120712141718.jpg

Evo slika od danas. Znam da nije tema,pa ću obrisati da vam ne smeta. Onako ne znam jel bi je videle,a nije nam prva fotka (prva je mutna,kao i sve iz porodilišta, ništa se ne vidi)

:rolleyes:

Dusica mila! Yao , ista je ti nanchika draga! Okice medene, prava ljepotica i Olja joj bas pristaje...velika pusa

t48126.gif t48126.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://img688.imageshack.us/img688/1126/20120712141718.jpg

Evo slika od danas. Znam da nije tema,pa ću obrisati da vam ne smeta. Onako ne znam jel bi je videle,a nije nam prva fotka (prva je mutna,kao i sve iz porodilišta, ništa se ne vidi)

:rolleyes:

Draga ista je ti,med medeni buckasti sa krupnim okicama :) Nama slika nikako ne smeta :wub: sad sam jos vise nestrpljiva da se porodim i uzivam sa mojm Ninom kao ti sa Oljicom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,drage naše! :wub:

Majibebac, te perive mrežaste gaće sam i ja koristila, baš se brzo osuše pa možeš da menjaš dok si u bolnici. Jedva sam čekala da obučem pamučne gaćice (duboke,zbog rane) . Nosim obične uloške sa krilcima sada,mada sam rekla mm da mi kupi i jedno pakovanje mrežastih pa malo da kombinujem. Uvek vam sve mogu doneti,ali uložaka ponesite puno! Mislim da ti do šminke neće biti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika diiiiiivna je dusa mala... Da je covek pojede...mogu ti reci da se Istok oglasio na fotku hihihihih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika diiiiiivna je dusa mala... Da je covek pojede...mogu ti reci da se Istok oglasio na fotku hihihihih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika diiiiiivna je dusa mala... Da je covek pojede...mogu ti reci da se Istok oglasio na fotku hihihihih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika, prelepa je devojcica, pa ona meni izgleda kao da ima vec mesec dana :wub: :wub: :wub: . Joj, mozes stalno da je ljubis, blago tebi :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika Olja je medic maleni,ljubi je puno umesto nas.I meni izgleda kao beba od mesec dana :wub:

ZeMske ni u jednoj trudnoci nisam imala gorusicu a oba sina su mi bila cupava.Mimi je imao i friz :D

Pasuljcice ja sam odgledala sve filmice ranije,veoma su lepi i edukativni.Evo i jednog korisnog linka za citanje

http://dojenje.roditelj.org/category/uvod-u-dojenje/

Ja cu vam samo reci da dojenje ide iz glave.Nema cega da vas bude strah.Ne razmisljajte unapred o mastitisu vec pogledajte filmice koje je preporucila Pasuljcica i procitajte ove tekstove koje sam postavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,drage naše! :wub:

Majibebac, te perive mrežaste gaće sam i ja koristila, baš se brzo osuše pa možeš da menjaš dok si u bolnici. Jedva sam čekala da obučem pamučne gaćice (duboke,zbog rane) . Nosim obične uloške sa krilcima sada,mada sam rekla mm da mi kupi i jedno pakovanje mrežastih pa malo da kombinujem. Uvek vam sve mogu doneti,ali uložaka ponesite puno! Mislim da ti do šminke neće biti :lol:

Ja sam obezbedila sve,samo da mm ne trci po apotekama...Znam za sminku,ali neka,ne moze da skodi... :lol:

Meni je sve stalo u malu torbu osim nesesera,toalet papira,pakovanja tupfera i dokumentacije,to sam spakovala u klasicnu malo vecu tasnu koju obicno nosim kad idem na ceo dan od kuce da mogu da potrpam u nju sta mi treba. :rolleyes:

Oprane su sve stvarcice i posteljina,sutra peglanje i pakovanje,cim sredim,slikam i stavljam (moracu mm da zamolim ja nemam pojma kako,al ako neko moze neka mi objasni :) ) Radovi se zavrsavaju sutra JUUUHUUUUUU...do uvece se useljavam u moju spavacu sobicu!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, drugari i drugarice u stomacima! Hmm, da vidimo- jel ima neki momak za nas? ;)

Uživajte u pripremama, maštajte o bebama, iskoristite svaki tren tog stanja u kome ste! Jedva sam se navikla da nema stomaka (tj.ima ga i to pododsta) ali da nema bebe koja me šuta unutra! Ne opterećujte se kilažom- meni je ostalo 3 kg viška -sve je stomak)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece :wub: Moje smizle veceraju pa ce u krevet.A ja sam sa danas tako nesto smorila,ubi me ova kuca vise.Al rece dr da lezim do prvog avgusta :huh: Nesto mi se i cesto koci stomak,haos..... Bas sam nesto bzv...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je ovo,nema nikog :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganice, sta ima? Vidim tu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene sad tek stigla kuci..

Bila kumu na rodjendan... ;)

Osecam se odlicno i mislim da jos necu u porodiliste....Nista ali bas nista me ne boli :rolleyes: :rolleyes:

Nanchika draga evo i ovde da ti napisem da je Olja kao Lutka..preslatka je i ljubi mi je puno u te njene slatke okice :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika, Oljica je prava lepotica!! Mora da si jako ponosna!!!

CIRO, uredu je nekad i biti bzv, bitno je da ce to proci. Pokusaj da odmoris vise i da uradis nesto lepo za sebe samu, sta god da te opusta. Videces, ubrzo ce ti se vratiti veeeeliki osmeh na lice!

Respect, hvala na linku, procitacu sigurno!

Dragana, jer si zapocela trecu smenu?

A bre, devojke, vi se sve vec spakovale. Spremne torbe i odelca! Meni se jos nesto nezuri, cini mi se ima vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika, Oljica je prava lepotica!! Mora da si jako ponosna!!!

CIRO, uredu je nekad i biti bzv, bitno je da ce to proci. Pokusaj da odmoris vise i da uradis nesto lepo za sebe samu, sta god da te opusta. Videces, ubrzo ce ti se vratiti veeeeliki osmeh na lice!

Respect, hvala na linku, procitacu sigurno!

Dragana, jer si zapocela trecu smenu?

A bre, devojke, vi se sve vec spakovale. Spremne torbe i odelca! Meni se jos nesto nezuri, cini mi se ima vremena.

Ti si DIVNA,uvjek imas nekome nesto da kazes,tj da ga posavjetujes,uputis lijepu rijec,hvala ti. :rolleyes: Ma znam,nesto mi naislo,valjda ovo lezanje od dva mjeseca,al dobro,ne dam se... VELIKI LJUBAC ZA TEBE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganice, sta ima? Vidim tu si.

Ima 2u1 :lol: :lol: :P :P :wub: :wub:

Bas je bezveze sto kocim spisak :rolleyes: :rolleyes: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy draga,jel ti nesto osecas...? ;):lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

BranaS 17.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

Marija_pg14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Cisto da se ne zagubi spisak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.