Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Eto meni radosti ;) Ima da me izveštavaš o svemu, a ja ću da idem na posao- raspodela :lol: Tu sam i ja, nisi jedina dežurna, s tim da sam malko dremnula,pa se evo sad opet uključujem! Mašemo vam :wub:

Ja cu da se snimam na casovima i da vam postavljam klipove...kako da disete... :P :P heheheh... Ili da ponesem laptop pa na skayp svi..online iz skolice..heheheh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeeee..napokon krecem u skolu za trudnice...zvali su me..od ponedeljka....

Bravo za mene... t2037.gif

Opet sam dezuna na bebcu :rolleyes: :rolleyes:

Jupiiiiiii,ja od utorka :) Ima o svemu da izvestavamo devojke koje ne mogu da idu :) U kom DZ? :) Kako ti je sada stomak? :-* Nisi jedina,tu smo i Nanchika i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiiiiii,ja od utorka :) Ima o svemu da izvestavamo devojke koje ne mogu da idu :) U kom DZ? :) Kako ti je sada stomak? :-* Nisi jedina,tu smo i Nanchika i ja :D

A divne ste ;)

Kod nas se tako naoblačilo, kao da će da bude haos od nevremena <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiiiiii,ja od utorka :) Ima o svemu da izvestavamo devojke koje ne mogu da idu :) U kom DZ? :) Kako ti je sada stomak? :-* Nisi jedina,tu smo i Nanchika i ja :D

Joj sad je dobro,kako me je sinoc boleo..ali dobro izdrzljivo je bilo..uhvatilo me malo frka,jer je moja mama imala 3 porodjaja u 7 mesecu... :rolleyes: Ali dobro,sve se lepo zavrsilo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A divne ste ;)

Kod nas se tako naoblačilo, kao da će da bude haos od nevremena <_<

Zato sluze prijatelji i ovako virtuelni :) Trudnoca je samo nama poznato stanje i najbolje razumemo jedna drugu.Zato smo tu,da se dopunjavamo,pomazemo jedna drugoj.Ja sa drugaricama ne mogu ovako da pricam jer me gledaju kao da sam pala sa Marsa,ne razumeju.Hvala onom koje smislio ovaj Forum,hvala mu na ovakvim ljudima kao sto ste vi :) I kod nas je bilo nevreme,sad smo ga poslali vama :) Ljubimo vas nas dve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sad je dobro,kako me je sinoc boleo..ali dobro izdrzljivo je bilo..uhvatilo me malo frka,jer je moja mama imala 3 porodjaja u 7 mesecu... :rolleyes: Ali dobro,sve se lepo zavrsilo :rolleyes:

Dobro je,valjda je to normalno.Nece tebi biti tako,izdrzaces do termina :) Meni je danas tvrd ali nema bolova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da a sta je sa nama koje nemamo pojma sta nas cekaaaaaaaaaaa? :)

Uzivajte u neznanju :rolleyes: xaxa salim se,ma i da znas sta te ceka samo bi ti bilo gore,a i svaki porodjaj je drugaciji i niko te ne moze pripremiti na to kroz sta se tada prolazi,samo hladna glava i koncentracija :rolleyes: i ne slusas NIKOGA sem babice koja te poradja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganče, dobro je da te je prošao. znam kako je,odmah se setim kako sam se osećala onda kad je mene boleo jer sam se preforsirala od posla. Užasno sam se uplašila, ali i to je prošlo, tako ej i kod tebe. Ma ne znam zašto mislim da ćeš ti da nam preteraš termin :lol:

Majo, pričam drugaricama,ali se bojim da ne udavim,a kad se zanesem,n ije lako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganče, dobro je da te je prošao. znam kako je,odmah se setim kako sam se osećala onda kad je mene boleo jer sam se preforsirala od posla. Užasno sam se uplašila, ali i to je prošlo, tako ej i kod tebe. Ma ne znam zašto mislim da ćeš ti da nam preteraš termin

Aj sto ti mislis,nego sto Ja mislim da cu da omasim i to bogami bas lepo da omasim...Mislim da se mom Pavlu ne zuri...A tako bih volela da mu se malo vise pozuri :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja se nadam da cu se poroditi bar nedjelju - dvije prije termina... Da ne bude bas sredina jula, po onoj vrucini!! Ali neka beba krene da izlazi kad hoce, samo bez pretjerivanja - ni mnogo prije, ni mnogo kasnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja se nadam da cu se poroditi bar nedjelju - dvije prije termina... Da ne bude bas sredina jula, po onoj vrucini!! Ali neka beba krene da izlazi kad hoce, samo bez pretjerivanja - ni mnogo prije, ni mnogo kasnije :)

A ni mnogo da boli :P:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina se zahvaljuje na poljupcu i uzvraca. :) Boze kao da zna da se radi o njoj,samo skakuce :) Mozda budu mirne bebe posto su sada nemirni :) Mada mozda je i ovo normalno samo sto mi ne znamo tj.bar ja.Nemam iskustva :D

Ne mogusad da se setim, ali ako Nina nije nasla decka, Istok je jos uvek slobodn:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ni mnogo da boli :P:lol: :lol: :lol: :lol:

Ma i neka boli koliko hoce, samo da sve prodje kako treba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy, HVALA!

Meni je mama htela da pomogne i da opere ćebenca,posteljinicu itd,ali sam joj rekla da sam kupila omekšivač za bebeće stvari i da hoću sve isto da miriše :lol:

Kljucna stvar je da prasak za ves i omeksivac uvek budu isti kada perete bebine stvari.

Ukoliko se desi da beba dobije bilo kakav osip, prvo ce vam dr. reci da menjate omeksivac i prasak za ves. Dakle, ukoliko koristite jedan isti prasak i jedan isti omeksivac, znacete sta vam je ciniti. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kljucna stvar je da prasak za ves i omeksivac uvek budu isti kada perete bebine stvari.

Ukoliko se desi da beba dobije bilo kakav osip, prvo ce vam dr. reci da menjate omeksivac i prasak za ves. Dakle, ukoliko koristite jedan isti prasak i jedan isti omeksivac, znacete sta vam je ciniti. ;)

To sam pročitala ovde na forumu i uzela samo za bebine stvari poseban i ne menjam ga do daljnjeg ;) Bila sam vredna učenica, sve sam iščitala pre akcije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče,kako ste? Mi slušamo/gledamo Evroviziju i pravo da vam kažem nijedna mi se pesma ne sviđa posebno,nije da je naša,ali Željkova je najbolja. Meni se nešto čudno ponaša stomak,kao da imam problema sa varenjem. Sve mi nešto krči i kao da me zeza želudac,ali s obzirom da više ne znam gde mi se koji organ nalazi,baš je bezveze. Ne mogu da kažem da mi je muka, a opet se ne osećam najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Evrovizija je strip u stihovima.

Evo i da vam i mi mahnemo malo. Dragana, sretno u skolici, vidjet ces da je mnogo korisna. Ja kad sam bila u bolnici na pripremama (prosla prijemno do porodiljskog odjeljenja) malo me vise frka ufatila, jer sam shvatila da sam trudna i da se moram poroditi :lol: Srecom, babica je diiiivna i tako nam je lijepo sve objasnila da sam se skroz smirila. Imam jos jedno predavanje sljedece srijede. A sve se odvija u ugodnoj atmosferi neke smirujuce muzikice (koju inace pustaju trudnicama kada prolaze kontrakcije u sobama) i mirisu lavande...ma super!

Ja isto mislim da ce me moje cedo poslusati i doci u terminu, mozda i koji dan kasnije, jer sam ga zamolila i mnogo ga mazim i pazim :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče,kako ste? Mi slušamo/gledamo Evroviziju i pravo da vam kažem nijedna mi se pesma ne sviđa posebno,nije da je naša,ali Željkova je najbolja. Meni se nešto čudno ponaša stomak,kao da imam problema sa varenjem. Sve mi nešto krči i kao da me zeza želudac,ali s obzirom da više ne znam gde mi se koji organ nalazi,baš je bezveze. Ne mogu da kažem da mi je muka, a opet se ne osećam najbolje.

Evo mi smo dobro, noge nas bole, grčevi me bude skoro svaku noć... Ne gledam Evroviziju, zaboravila sam skroz za nju. Joj, ne znam šta da ti kažem za stomak :mellow:

Okupala sam se,pa ću da sušim kosu i čekam mužića da stigne sa posla sa rođendanskim iznenađenjem :lol: Već me je zvao da pita da idemo zajedno sutra da mi kupimo nešto ! Muškarci :lol: Od mojih sam dobila tunikicu trudničku i dva grudnjaka! Od sveki i svekra pare i kozmetiku. A sutra na posao... <_<

Gde ste, drugarice naše? Šta nam radite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam pročitala ovde na forumu i uzela samo za bebine stvari poseban i ne menjam ga do daljnjeg ;)Bila sam vredna učenica, sve sam iščitala pre akcije ;)

Mnogo volim da ste vredne. :) nemate pojma koliko ce sve sto ste procitale da vam znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika,super za poklone :rolleyes: . Da se lepo provedete ti tm ;)

Ne znam šta je ali nadam se da će me proći i da me neće mučiti noćas jer planiram da iskoristim ovu kišu i da spavam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika,super za poklone :rolleyes: . Da se lepo provedete ti tm ;)

Ne znam šta je ali nadam se da će me proći i da me neće mučiti noćas jer planiram da iskoristim ovu kišu i da spavam :rolleyes:

Sklupčaj se ( koliko je to moguće u ovom stanju) uz mužića i spavkaj ;) Kod nas trenutno nema kiše, ali pirka vetrić,pa ima svežine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ewo i mene da se jawim,bila danas na kontroli u bolnici,kao prwo da mi urade ctg pa ostalo,odradili mi ctg a ono nijedna :blink: kontrakcija,a pre nedelju dana nekoliko,kaze doktor,ako nebudem imala neke tegobe nemoram do porodjaja da dolazim...

a sto se tice nalaza korpokulture i krwi,owi u somboru su mi ih opet izgubili :angry: :angry: :angry: ,moram da cekam utorak da widim dal ce ih poslati...ja sam toliki baksuz sa tim nalazima da je to za newerowati...

jedno pitanje za was swe,waljda ce neko znati,dobila sam spisak sta mi od nalaza treba,swe znam sta je,al jedino neznam sta je TPHA,jel zna neko sta je to?

pozdraw za swe od mene i moje razigrane tibe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sklupčala bih se ja pore mm samo da ne radi treću :(

Jenny,čini mi se da je to test na sifilis,ali nisam sigurna. meni too nisu dali da radim,samo test na žuticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke moje,jeste se ispružile i spavkate? Mene gorušica muči,a taman sam pomislila kako me je zaobišla u poslednje vreme. Najela se vrućeg peciva i eto... Čekam da mi se mužić istušira pa da se ispružimo i spavkamo! LJubim vas sve, do sutra :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene nikako da se namestim..kicma me boli.. :rolleyes: Kako god da sednem ili legnem meni tesko :rolleyes:

Danas sam non-stop gladna i ne znam kako da se zasitim :rolleyes:

nanchika88 Zelim ti lepe i Mirne snove :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.