Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Evo i ovde :rolleyes: nanchika88 srecan rodjendan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde :rolleyes: nanchika88 srecan rodjendan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milena, samo opušteno,zna beba kad njoj odgovara da izađe napolje ;) Ali, do tada- čučnjevi i gimnastika u krevetu,kao što pasuljcica kaze :lol:

Mene svi smaraju sa pitanjem šta da mi kupe za rođendan,a ja bih im rekla da mi kupuju za bebu :lol: Meni ne treba ništa... Šta ti je mama :rolleyes: Mm je rekao da će da mi kupi parfem, ali ide sam da izabere,da me iznenadi! Muškarci i iznenađenja :lol:

Neeeeee...to nikako...ima kad ce kupovati za bebu...moras malo i ti da uzivas:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolja ekipa je otisla, to znaju svi :P :P :P

Potpisujem! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolja ekipa je otisla, to znaju svi :P :P :P

Potpisujem i ja :lol:

Poljubac za moje cure ( Masa. mm88, Buba mara, Anuska, Sabina, Mila, Milankaa, Dea, Jela Jela, Olja ) i njihove bebice :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem i ja :lol:

Poljubac za moje cure ( Masa. mm88, Buba mara, Anuska, Sabina, Mila, Milankaa, Dea, Jela Jela, Olja ) i njihove bebice :wub: :wub: :wub:

Evo i ja da kazem da se u potpunosti slazem sa ovim sto ste napisale ,dok jos nisu izbrisali :P:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne vidim razlog zašto ovakvi komentari. ok,bile ste u trećem,lepo ste se družile,svi smo se lepo družili,ali vi ste se porodile i logično je da druženje nastavite u temama predviđenim za dete. Ako iz nekog razloga nećete da pišete tamo,to je vaša stvar,niko vas ne krivi. Bili ste dobra ekipa,ali ne znači da je svaka ekipa potpuno dobra ili potpuno loša,svaka ima strahove i nedoumice. Kao iskusnije,bolje nam dajte neke savete nego što se u ovoj temi prepucavate sa adminima. Zar smo mi,koje se još nismo porodile,ili devojke koje su se tek pridružile ovom forumu,toliko manje vredne od vas? Znate da nemam ništa protiv vas i vašeg druženja,ali zna se koja je tema predviđena za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je ovo povratak tima :rolleyes: ,sad kad vas sve videh ovde tako se obradovah....E znate sta mi jedino nedostaje odavde , ovi tikeri,sve sam znala koja bebica ima koliko dana a sad moram da pamtim al neka samo kad smo mi zajedno.... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne vidim razlog zašto ovakvi komentari. ok,bile ste u trećem,lepo ste se družile,svi smo se lepo družili,ali vi ste se porodile i logično je da druženje nastavite u temama predviđenim za dete. Ako iz nekog razloga nećete da pišete tamo,to je vaša stvar,niko vas ne krivi. Bili ste dobra ekipa,ali ne znači da je svaka ekipa potpuno dobra ili potpuno loša,svaka ima strahove i nedoumice. Kao iskusnije,bolje nam dajte neke savete nego što se u ovoj temi prepucavate sa adminima. Zar smo mi,koje se još nismo porodile,ili devojke koje su se tek pridružile ovom forumu,toliko manje vredne od vas? Znate da nemam ništa protiv vas i vašeg druženja,ali zna se koja je tema predviđena za to.

Milena draga niko nije rekao da ste vi manje vredne od nas i daleko od toga,mi smo ovde ostale i kad smo se porodile delile sm sa vama nasa iskustva i davale vam savete i onda smo odjednom bukvalno proterane ,kao mi smo OT,a i nisu samo administratori ucestvovali u proterivanju nego i nekolicina vas al ne bitno....BOLJE EKIPE OD OVE NIJE IMALO ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raspolozena da dam savet a ne da solim pamet!!! ;)

Pozdrav mamama i bebicama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milena draga niko nije rekao da ste vi manje vredne od nas i daleko od toga,mi smo ovde ostale i kad smo se porodile delile sm sa vama nasa iskustva i davale vam savete i onda smo odjednom bukvalno proterane ,kao mi smo OT,a i nisu samo administratori ucestvovali u proterivanju nego i nekolicina vas al ne bitno....BOLJE EKIPE OD OVE NIJE IMALO ;)

Ma nama je bolje na drugom forumu, cetujemo i nikada nismo OT tema :D

I nema ko da nas smara sta pisemo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nama je bolje na drugom forumu, cetujemo i nikada nismo OT tema :D

I nema ko da nas smara sta pisemo :P

potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,evo i nas... :lol:

Moja srecica me je probudila jutros u sest,bas se tumbala po stomaku i jako udarala... :rolleyes: Bas sam neraspolozena,ovo grozno vreme i neka nervoza...zavila bih se u krevet i ne bih ni ustajala... <_<

Nanchika88 SRECAN RODJENDAN!!! :lol:

Vidim od juce ima bas dosta postova,oraspolozila sam se malo citajuci...lepo je znati da imas podrsku ovde,kad je nemas u kuci...nesto se razmisljam da odem kod mojih na par dana da se odmorim,ne mogu ovde vise da slusam nebulozne komentare i gluposti,da se dzabe nerviram... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raspolozena da dam savet a ne da solim pamet!!! ;)

Pozdrav mamama i bebicama....

:) Uvek!

Milena sada sam videla da si me spominjala 16.maja...ajde da budem malo OT pa da ti odgovorim....Sofija je dobro,ja skinula kg od porodjaja,uzivamo sa bebicom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Uvek!

Milena sada sam videla da si me spominjala 16.maja...ajde da budem malo OT pa da ti odgovorim....Sofija je dobro,ja skinula kg od porodjaja,uzivamo sa bebicom :)

Baš mi je drago što ste dobro i što uživate. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro-Dobar dan ;) Evo i ja sam se budila :rolleyes: Jedva...Nocas sam bas lose spavala,stomak me je citave noci odvaljivao a i gorusica (prvi put u zivotu tako jaku gorusicu da imam :rolleyes: )No,prezivela sam..evo u komadu sam ;)

Nanchika88 draga,evo i ovde na Bebcu da ti pozelim svu srecu ovoga sveta... :wub:

Pozdrav za staru ekipicu,naravno i njihove prelepe bebice :wub: Evo masemooooo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, devojke, puno na čestitkama!

Majibebac, ako misliš da nemaš podršku u kući- odahni! I kod mene ima perioda kad imam osećaj da svi ignorišu bebu (to ej sve u mojoj glavi), kada imam osećaj da je mm baš briga i za bebu i za mene,ali to prođe. Ipak smo mi ranjivije nego pre, pa sve primamo k srcu! Kad se najmanje budeš nadala, prijatno će te svi iznenaditi. ;)

Baš je zanimljivo postalo- puno postova, što je neko rekao, me raduju! Podrška znači ;)

Mislim da je ovo previše lepa tema da bi je kvarili nekim ružnim stvarima! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav šugav dan...samo za spavanje :( Ali neću pokleknuti već nastavljam sa mučenjem zvanim peglanje... Još jedna tura i gotovo :D

Šta vi danas radite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PS: nanchika88 srećan rođendan i sve najlepše... :wub: za tebe i Oljicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan trudnice:-))))

vreme je danas nesto lepse pa sam i ja raspolozenija. doduse, spava mi se, ne mogu da gledam, ubila me gorusica sinoc do 2 nisam mogla da zaspim.

danas sam bila u kupovini, uspela sam da kupim bebi garderobicu za izlazak.

jos mi samo fale male carapice i super.

slikacu u kompletu pa cu vam pokazati.

bila sam juce kod dr po upute za krv, ekg...za carski..to cu sledece nedelje gledati da odradim.

5 juna se zvanicno dogovaram za termin sa dr. jedva cekam:-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiara, čim uspeš da stigneš,slikaj, taman da mi daš ideju šta da kupim (isto važi i za ostale mamice)

Tila, hvalaaaa! :wub:. Kod mene je sinoć peglanje bilo na redu,ali nisam još baš sve stigla da ispeglam- bebicine stvari jesam,ali imam naših milijardu! A tura sa posteljinom za krevetac mi još nije oprana :blink: Mama mi je opet kupila neke materijale za baldahine i prekrivače, ne znam šta ću prvo staviti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanchika, srecan rodjendan!! zelim ti zdravu i slatku bebu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uzela sam kombinezoncic. duzina je, cini mi se negde do kolena, kratki rukavi. ima kopcanje pozadi+satenske preslatke baletankice, roza naravno:-)))

htela sam neku tanku haljinicu, da je ne ubundam previse, ali tako malih nije bilo. mada, ovo mi je takodje svecano a i nosivo kasnije.

danas cu u kupovinu kozmetike, sapun, kremice i sl. sinu sam obecala da ce on birati dudu za sestru. moram uzeti jos i podlogu za presvlacenje i da operem gomilu stvari i da ih poredjam u orman, aaa, to ce bas biti posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavidim svima vama koje same sredjuju, peru i peglaju stvarcice za bebu. Meni moja mama kaze da ne valja da ja to kuci sredim, nego je ona sve uzela kod nje, pa ce da donese kad joj se rodi unuk :) Pocela sam da je nagovaram da sve to sredimo i slozimo kod mene... Ko zna - mozda mi se posreci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene veceras peglanje..joj.. :rolleyes:

Ja jos nisam oprala bebece stvari..ovo vreme je grozno pa cekam neko sunce...Oprala sam samo tetra pelene ali ne sve...posto sam par kom. spakovala u torbu za porodiliste...

A sto se posteljinice tice odprilike znam koju cu postaviti prvo...Onu koja ima najkracu ogradicu...Stvarcice sam kupila za izlazak ali nista sigurno,mozda naletim na nesto jos lepse :rolleyes:

Sobica sredjena jos samo posteljinica da se u krevecu postavi i gotovi smo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.