Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ju zene ja od 15h placem bez prestanka t2309.gif t2309.gif

Muza sam bez razloga napala ... :( Danas mi je onaj dan D t2309.gif t2309.gif t2309.gif Mnogo sam nervozna a neznam razlog t2309.gif t2309.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby jel prošla kriza? :)

Meni se često to dešava, ustajem sa leptirićima, a kasnije munje i gromovi :angry:

Ali prođe, jel? :rolleyes:

ahhh, čari trudnoće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,ja sam nova na forumu i vec je eto 30-ta nedelja...jos malo je ostalo... :rolleyes: Beba je devojcica i to jako,jako nemirna,ne da mami da spava,sedi...bas je sada postalo nezgodno se namestiti sa velikim stomakom. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,ja sam nova na forumu i vec je eto 30-ta nedelja...jos malo je ostalo... :rolleyes: Beba je devojcica i to jako,jako nemirna,ne da mami da spava,sedi...bas je sada postalo nezgodno se namestiti sa velikim stomakom. :lol:

Dobro došla! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče devojke,kako ste? I ja sam danas kao i Dragana, nervozna kao pas samo što ne plačem. ne znam da li ima veze s ovim vremenom,sa tim što me boli grudni koš ili sa hormonima samo znam da ceo dan grmim na muža i kad mi nešto odgovori ja ga napadam da hoće da se svađa :lol: . Ovo stanje je stvarno drugo stanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao,devojke moje!

Meni je dan ok bio, radila,pa otišli do Merkatora na ručak i u razgledanje stvarčica. Videli smo kolica koja bismo uzeli, mislim,ona koja bih ja uzela, dok je mm zapazio neka druga,ali biće to po mom :lol: Druga srećna vest je da su sveki i svekar izrazili želju da nam kupe kolica, ne mešaju se koja bismo,samo da kažemo cenu i to je to ! Od mojih ćemo onda dobiti nešto drugo (komodu, ležaljku itd...)

Danas se osećam dobro,nemam neke tegobe,osim što me leđa bole od sinoćnjeg peglanja,ali dobro...

Dragana, jesi nam se smirila? Ja nemam napade besnila,ali plakala bih svaki čas :lol:

Sutra pregleeed jeeej! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika super za kolica. Mi još nismo odlučila da li ćemo ih kupiti ili ćemo ih uzeti od moje zaove. videćemo kakav nam bude bio budžet. nije ni čudo što te bole leđa s obzirom da još uvek radiš i pretpostavljam da si uglavnom na nogama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika super za kolica. Mi još nismo odlučila da li ćemo ih kupiti ili ćemo ih uzeti od moje zaove. videćemo kakav nam bude bio budžet. nije ni čudo što te bole leđa s obzirom da još uvek radiš i pretpostavljam da si uglavnom na nogama.

Da,stojim ceo čas sa klincima,a to kad se zbroji ne bude samo jedan čas, već više u kontinuitetu,ali izdržaću to još jedan mesec...

Vidim da se žališ na bol u grudnom košu. Zbog čega te to boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,stojim ceo čas sa klincima,a to kad se zbroji ne bude samo jedan čas, već više u kontinuitetu,ali izdržaću to još jedan mesec...

Vidim da se žališ na bol u grudnom košu. Zbog čega te to boli?

Nisam sigurna, ali mislim da bebica gura nogice ispod desnih rebara. U početku me je s vremena na vreme boluckalio, ali poslednjih par dana jače i neprestano. Noću ne mogu da spavam na toj strani jer baš osetim bol i pritisak. I malo mi je kao naduveno. Izgleda da ih je pošteno nagnječila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana, ne brini, skroz normalno stanje, meni se desava isto. Ja sam takva u nedjelju bila, isplakala se u kupatilu ko luda i onda otisl na rostilj i najela se, napila, uzivala..totalni prenos :rolleyes:

Evo nesto za bolje raspolozenje. Divna ideja, ha? Beba je, vidi se, odusevljena! Nista joj nije jasno.. E,da, dobro nam dosle nove drugarice! Pusa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu nam je naša Dragana, samo nam ne piše ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene..bila mi svekica pa me je malo oraspolozila...

Slatko smo se ispricale i istracarile ;) Malo sam skoknula do mame,ona uzela da mi pravi ruske subare,jedva cekam sutra da idem da ih probam...mmm..njam,njam,njam...prosla me nervoza,samo sam malo tuzna...ali nema razloga,ocigledno je dan takav ili ovo drugo stanje....

Milenice draga,ti bas sitno brojis do finisa ;)

Lejlita slicica je preslatka,gde je nadje...heheh...bas mi je namamila osmeh ;)

nanchika88 draga,jedva cekam da cujem kako je napredovala nasa drugarica Olja :wub: molim te obavezno da nam javis izvestaj sa UZ ;):wub:

Majibebac,dobro nam dosla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da pitam...

Cula sam da je kupinovo vino zdravo da se popije ujutru(mala casica)za krvnu sliku...ja kupila ali tamo na flasi pise zabranjeno za mladje od 18 god. i trudnice :rolleyes:

Sta Vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitno,sitno Draganice... ponekad poželim da se što pre porodim jer mi sad na kraju sve teže pada trudnoća, a ponekad poželim da još traje jer sam tad sigurna da je moja beba dok je u meni zaštićena,ali sve u svemu,kako se bližimo kraju tako je i strah od nepoznatog i neizvesnost sve veća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izveštaj dobijate sutra čim stignemo kući! ;)

Videla sam u onoj radnji Osh Kosh u Merkatoru kod nas preslatke stvarčice,mislim da ću tamo nešto uzeti za izlazaak iz porodilišta. Jesu skuplje malko,ali ništa drugo od garderobe ne planiram da joj uzimam!

Svi me zezaju sa pitanjem- šta ako se doktor zeznuo? Šta ako je dečak? A meni se kosa diže na glavi! Primetila sam da me nešto svi opterećuju,da me sve nervira,baš sam postala netrpeljiva....

Moram da napravim spisak pitanja za dr-a, ima da ga udavim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi me zezaju sa pitanjem- šta ako se doktor zeznuo? Šta ako je dečak? A meni se kosa diže na glavi!

Isto i meni to kazu... :angry: ali ja im zatvorim usta...imam dve slike njegove pise.. :lol: iz 21 nedelje i sad iz 31 nedelje...bas mu je porastao :P:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i meni to kazu... :angry: ali ja im zatvorim usta...imam dve slike njegove pise.. :lol: iz 21 nedelje i sad iz 31 nedelje...bas mu je porastao :P:lol: :lol: :lol:

Hahhaha :lol: Ja nemam krupni plan piše :lol: To me i brine :lol: Videćemo šta će doktor da nam kaže sutra,samo da se ne šlogiram :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahhaha :lol: Ja nemam krupni plan piše :lol: To me i brine :lol: Videćemo šta će doktor da nam kaže sutra,samo da se ne šlogiram :lol:

:lol: :lol: jedva cekam da cujem izvestaj ;):wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da pitam...

Cula sam da je kupinovo vino zdravo da se popije ujutru(mala casica)za krvnu sliku...ja kupila ali tamo na flasi pise zabranjeno za mladje od 18 god. i trudnice :rolleyes:

Sta Vi mislite?

jedan deci - zasto da ne .... mislim da je cijela flasa odjednom pogubna :lol:

Inace meni je mnogo pomogao domaci sok od grozdja ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedan deci - zasto da ne .... mislim da je cijela flasa odjednom pogubna :lol:

Inace meni je mnogo pomogao domaci sok od grozdja ....

hvala..moracu i taj sok da probam... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da pitam...

Cula sam da je kupinovo vino zdravo da se popije ujutru(mala casica)za krvnu sliku...ja kupila ali tamo na flasi pise zabranjeno za mladje od 18 god. i trudnice :rolleyes:

Sta Vi mislite?

Dragana nece da ti skodi,to sto pise da je zabranjeno za mladje od 18god moraju zbog zakona ali mene brine zasto pise da je zabranjeno za trudnice :blink: to prvi put cujem,bolje uzmi Vranac ili je mozda najbolje ako mozes da nadjes negde domace crno vino,i svaki dan popij po casu :rolleyes: moze samo da ti pomogne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana nece da ti skodi,to sto pise da je zabranjeno za mladje od 18god moraju zbog zakona ali mene brine zasto pise da je zabranjeno za trudnice :blink: to prvi put cujem,bolje uzmi Vranac ili je mozda najbolje ako mozes da nadjes negde domace crno vino,i svaki dan popij po casu :rolleyes: moze samo da ti pomogne

Ja sam pila kupinovo vino jer mi je krv katastrofa bila u trudnoci, a zadnje mijesece sam pila :

- litar domaceg vina se izmijesa sa pola litre soka od malina ( ali onaj kupovni u flasi na razređivanje, meni su reli VITAMINKIN , ne znam da li ga ima tamo u Srbiji, ali ao nema moze i neki drugi ). i svako jutro ili vece po malu casicu popiti :)

Super je okusa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,devojke! Koja spava,neka ne ustaje jer je napolju :wacko:

Kod nas besana noć - nesanica, leva noga me jako bolela pa nisam mogla da se namestim,pa sma ogladnela :lol: , pa se mučila do ujutru kad sam malo odremala i evo sad pijem kafu i uživam jer sam sama kod kuće...

Primetila sam da mi nos curi već nekih nedelju dana,ali to nije ona klasična prehlada,nego sve po malko. Jel moguće da mi se pojavila alergija na neko cvetanje?

Šta nam radite? Kako su nam bebice? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,devojke! Koja spava,neka ne ustaje jer je napolju :wacko:

Kod nas besana noć - nesanica, leva noga me jako bolela pa nisam mogla da se namestim,pa sma ogladnela :lol: , pa se mučila do ujutru kad sam malo odremala i evo sad pijem kafu i uživam jer sam sama kod kuće...

Primetila sam da mi nos curi već nekih nedelju dana,ali to nije ona klasična prehlada,nego sve po malko. Jel moguće da mi se pojavila alergija na neko cvetanje?

Šta nam radite? Kako su nam bebice? :rolleyes:

Moguce da je alergija mada neki virus hara ovih dana ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ili dan,kako kome... dan je baš bzv. Moguće je nanchika da ti nešto iz vazduha smeta a možda samo nos raguje na ove drastične promene vremena. To za bolove u nogama prilikom spavanja ne pričaj ništa. Pitam se kako ću bez toga kad se porodim :lol: Moja bebica je od jutros nešto "podivljala". Udara me i gore i dole i stomak razvlači na sve strane i čini mi se da mi se stomak još više spustio :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.