Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitki Ana masala golem decko si rodila neka e ziv i zdrav Djordje tebe ti posakuvam brzo oporavuvanje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

JAO CESTITAMMM!!! Neka ti je ziv i zdrav i da uzivate zajedno... a lose iskustvo se brzo zaboravi pored tolike ljubavi i neznosti koje to malo bice nakon toga pruzi... Pozdravcic i brz oporavak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro treci trimestru!!!

Dobro jutro mojim curama i njihovim bebama.

Bubamaro, MasoS, Maya82 - imate pp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

Čestitamo! Želim što brži oporavak i da se uskoro družite :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A. , čestitke tebi i bebanu! Da se ti brzo oporaviš,a da veliki dečko bude živ i zdrav !

Dobro jutro i od nas! Mi se spremamo,pa idemo do laboratorije da vadimo krv, pa posle toga na posao, danas časovi ceo dan... Jako sam loše spavala, oči širom otvorene i nema šanse da zaspim. Treba izdržati današnji dan. Kao da me grlo nešto bolucka, samo mi još to fali...

Trudnice,, kako ste? Šta radite?

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se spava,opet se nisam naspavala. Malo malo pa su mi trnule ruke, a stomak mi je sve veći i stvarno ne mogu više da se okrećem tako lako pa se ukočim na jednoj strani. Malo je utihnulo ovde Meni mm posle 100 godina radi prvu smenu pa po podne koristim da budemo zajedno,mada nas ovo vreme ne služi za šetanje. Mi sutra dajemo briseve pa po podne ctg i uz. baš me interesuje koliko smo porasli za mesec dana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

A.N.A sam skinula sa spiska - ako sam dobro shvatila porodila se, zar ne :) :) :)

Ima nas najviše sa terminom u 7 mjesecu :)

Ovih dana nisam bila u mogućnosti da kuckam :) .... novopečenim mama sam čestitala ali evo i ovde, Megi i A.N.A čestitam od srca i želim kratak i lijep oporavak te da su vam bebe žive i zdrave još 100 godina :)

Jesam li propustila neku novopečenu mamu pošto me nije dugo bilo? :)

Šta ima kod Vas, kako se osjećate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke A.N.A., sve najljepse ti zelim, brz oporavak i lijepo druzenje s tvojom bebeom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A cestitam momcinu,da je ziv i zdrav!Tebi zelim sto brzi oporavak :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

Cestitam i brz oporavak ti zelim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro treci trimestru!!!

Dobro jutro mojim curama i njihovim bebama.

Bubamaro, MasoS, Maya82 - imate pp ;)

Dobro jutro :wub:

Procitala i odgovorila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

Čestitam Ana , nek je ziv i zdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam A.N.A! Želim ti brz oporavak pa da uživaš sa svojim lepotanom...

Društvo, kako vi podnosite ove tmurne dane? Mene je već počelo opasno da nervira!!! :angry:

Danas imamo UZ pa mi je to onaj tračak svetlosti po ovom vremenu, da vidim kako napreduje moj bebironac...moj nemirko koga uživam gledati kako mi pomera stomak :)

Fenomenalan osećaj i prelepo za gledati :D

A posle UZ ću da počastim svoje sisiće nekim novim brusićima, jer su ovi već počeli da me stežu ispod grudi pa mi iziritiraju kožu i naravno da kupim još neku stvarčicu i mom sinu. Možda neki lepi frotirčić, peškir...Videćemo već ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam A.N.A! Želim ti brz oporavak pa da uživaš sa svojim lepotanom...

Društvo, kako vi podnosite ove tmurne dane? Mene je već počelo opasno da nervira!!! :angry:

Danas imamo UZ pa mi je to onaj tračak svetlosti po ovom vremenu, da vidim kako napreduje moj bebironac...moj nemirko koga uživam gledati kako mi pomera stomak :)

Fenomenalan osećaj i prelepo za gledati :D

A posle UZ ću da počastim svoje sisiće nekim novim brusićima, jer su ovi već počeli da me stežu ispod grudi pa mi iziritiraju kožu i naravno da kupim još neku stvarčicu i mom sinu. Možda neki lepi frotirčić, peškir...Videćemo već ;)

Ne znaš šta je gore,da li ovakvo tmurno i hladno vreme ili onako vrelo i sparno od pre par dana. Mi sutra idemo na uz i jedva čekam :rolleyes: mada čisto sumnjam da će i sad moći da se vidi lepo pol jer smo sada vejiki ali sigurno ću znati šta je kad se porodim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Ima li neko posle mene :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Ima li neko posle mene :unsure:

Još uvek nema ali će se uskoro pridružiti još devojaka iz drugog trim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ANA! Malo mi je strasna tvoja prica, sto te tako probudise ranije?!

Ja sam danas isla na ctg, prekosutra mi je termin pa ako se nista ne desi-a ne desava se onda idem ponovo na ctg u bolnicu, pa u dispanzer na pregled, pa nazad u bolnic u porodiliste na pregled :rolleyes:

Kakva je praksa kod ovih sto prenesu, sta se koliko ceka? I sta ja da im kazem u porodilistu-meni je termin ja dosla il sta?! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milena026 meni je nekako lakše kada je toplo, toplo, toplo i sunčano...Pa makar bila i sparina. Totalno sam letnje dete (iako rođena u maju, mesec i po dana ranije) i uvek mi je lakše podneti i vrućinu nego kišu, hladnoću, sneg... :wacko:

Ja od jutros gledam na sat i čekam 17h pa da lagano krenem kod dr. Pišem novosti kada se vratim, a ti sutra :)

B.mama kada nam pristignu drugarice iz drugog popećemo se i mi na toj listi... ;)

Evo ja uđoh u 30-tu nedelju pa mi sve ta cifra nekako došla velika i kao da je dan D baš baš blizu iako imam da guram još 10 nedelja, ako sve bude išlo po planu i programu tj. ako bebiron ne poželi napolje ranije, kao mama mu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea,kako si ti? Jesi li se oporavila? Sofijica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

Čestitam! Neka je bebac živ, zdrav i veseo sto godina! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A cestitam....

Cestitam ANA! Malo mi je strasna tvoja prica, sto te tako probudise ranije?!

Ja sam danas isla na ctg, prekosutra mi je termin pa ako se nista ne desi-a ne desava se onda idem ponovo na ctg u bolnicu, pa u dispanzer na pregled, pa nazad u bolnic u porodiliste na pregled :rolleyes:

Kakva je praksa kod ovih sto prenesu, sta se koliko ceka? I sta ja da im kazem u porodilistu-meni je termin ja dosla il sta?! :blink:

koliko sam shvatila ti si iz Sombora?oces se tu poradjati?

ti ides u dispanzer,pa te oni salju u bolnicu i onda im kazes kako ti je prosao termin i da su te ovi poslali na ctg....uglavnom oni sacekaju par dana da vide oce li porodjaj sam krenuti....mojoj cimerki iz sobe su cekali 6dana i onda je krenula beba sama....zelim ti da krene porodjaj danas ili sutra.....i da super prodjes....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Ima li neko posle mene :unsure:

B.mama, kakva slucajna koincidencija :lol: :lol: :lol: to kaze prijatelj Zika iz Zikine Dinastije

Bas sam ti danas postavila pitanje u temi posle porodjaja - bubuljice na rukama. Iako je tvoj post od pre godinu dana, ja trenutno imam isti problem, pa bih te zamolila za recept i resenje (ako se secas sta je tebi pomoglo)

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A cestitam i da je malisa ziv i zdrav 100000000 god,tebi zelim brz oporavak i da sto pre dodjete kuci i da uzivas sa malenim...

Ja jedva cekam sledecu sredu da idem na kontrolu valjda ce okrenuti guzu i videti se sta je,mada je dr na 4d rekao da je pisuljica....pozzzz za sve vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.