Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Nema Jela Jele od juce, mozda je Tamara resila malo da porani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas u NS-u se nadam da su toliko barem stručni da znaju da daju epidural! Pričaću još sa doktorom koji mi vodi trudnoću,čuću njegovo mišljenje i odlučiti... Idemo da smažemo sladoled,pa na peglanje! ;)

O tome pod kojom anestezijom ces se poroditi , ako bude carski, odlucice anesteziolog ;)

Samo se opusti. Ja sam pod opstom, toplo preporucujem ;)

A dete ce ti imati bas lepo ime! :wub:

I ima stalno da joj dosadjuju sa "Olivera", misleci da se tako zove ustvari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka, hocu i ja pp :P:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje od mene i Nemanjice :) kako ste mi? Ima li novosti ovde?

ja ne uspevam da vas iscitam, sto od bebca sto od izmlazavanja :( Konacno mi krenulo mlekce, al imam malu lenstinu koja je sad navikla na gotovo pa nece da se muci, mada je bas mucenje za njega zbog mojih uvucenih bradavica... Aj da ne pisem i ne kukam mnogo da ne bi bilo opet opomena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje od mene i Nemanjice :) kako ste mi? Ima li novosti ovde?

ja ne uspevam da vas iscitam, sto od bebca sto od izmlazavanja :( Konacno mi krenulo mlekce, al imam malu lenstinu koja je sad navikla na gotovo pa nece da se muci, mada je bas mucenje za njega zbog mojih uvucenih bradavica... Aj da ne pisem i ne kukam mnogo da ne bi bilo opet opomena :)

Uzmi one silikonske ako su ti uvucene bradavice, to pomaze koliko ja znam.

a sto se tice tih opomena, pa ovo je ipak kutak za trudnice, a vi to vise niste, nemojte se ljutiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i to probala, al mi bas ne pomaze :(

Ma ne ljutimo se mi, nego smo navikle na vas sto ste jos ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i to probala, al mi bas ne pomaze :(

Ma ne ljutimo se mi, nego smo navikle na vas sto ste jos ovde :)

E pa onda nisam pametna :(

I ja cu jos malo biti mama, jedva cekam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem ti :) Isto tako je bilo i kod mene :)

E jedna preporuka svima, ako naravno budete imale ranu dole... uzmite rivanol rastvor, moze da se koristi koliko zelite u toku dana, a hladi ranu i manje onda boli, a pritom i cisti ranu... Od kad sam pocela da koristim mnogo mi je lakse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece trudnice moje!!!Jos uvek se ništa nije promenilo,bile smo na kontrolu i sve ok hvala Bogu,samo beba nece jos...A inače nam se komp pokvario sinoc,sad vam pišem sa mm telefona.Mnogo mi nedostajete,nadam se da će ga mm večeras odneti kod majstora...Puno vas pozdravljamo trudnice moje!Megi kako si mi ti?Šta radi tvoja bebana?Ljubimo vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O tome pod kojom anestezijom ces se poroditi , ako bude carski, odlucice anesteziolog ;)

Samo se opusti. Ja sam pod opstom, toplo preporucujem ;)

A dete ce ti imati bas lepo ime! :wub:

I ima stalno da joj dosadjuju sa "Olivera", misleci da se tako zove ustvari :D

Hi hi! Svi je već zovu Olja i ne pitaju kako je beba nego već pitaju kako je Olja ;) Meni je lepo ime, a mama mi je Olivera,pa smo je malko skratili ;)

Nas dve smo stigle sa posla , bolje smo,mada je meni u sotmaku i dalje haos od nemirka! Kako ste nam vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece trudnice moje!!!Jos uvek se ništa nije promenilo,bile smo na kontrolu i sve ok hvala Bogu,samo beba nece jos...A inače nam se komp pokvario sinoc,sad vam pišem sa mm telefona.Mnogo mi nedostajete,nadam se da će ga mm večeras odneti kod majstora...Puno vas pozdravljamo trudnice moje!Megi kako si mi ti?Šta radi tvoja bebana?Ljubimo vas!

A ja pomislila da je Tamara resila da izadje :)

Ja sam pala s nogu. Svaka me koska boli. Zavrsila sam 4 vrste predjela. Noge su mi kao krofne, uzas. Sad cu da se okupam i pravac krevet.Beka mi je mirna danas bas, nedostaje mi da me udara kao pre

Poljubac za vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i vecernji pozdrav od mene.

Momci super stigli u Bosnu, skajpovali smo, a moj prvenac se obesio (ljubi ga majka, moja velika maza :( )

Danka i ja smo citav grad danas prekrstarile i posteno se umorile. Ona spava, a bogami i ja cu sada.

Svim stomacima, mamama i bebama zelim laku noc :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame izvinite sto upadam kao padob ranac.Jjel se javljala nekoj od vas Lajla?Znam da je rekla da ce kod lekara,za juce a posel toga koliko sam pratila nije dolazila na forum.Nadam se da je dobro i da ce se javiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame izvinite sto upadam kao padob ranac.Jjel se javljala nekoj od vas Lajla?Znam da je rekla da ce kod lekara,za juce a posel toga koliko sam pratila nije dolazila na forum.Nadam se da je dobro i da ce se javiti.

I ja sam pomislila na nju danas,da je nešto nema... Nadam se da je samo lepo vreme izmamilo napolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene.

Ja budna od pola 4, ustala u wc, i vise nisam zaspala. Glava mi puca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame izvinite sto upadam kao padob ranac.Jjel se javljala nekoj od vas Lajla?Znam da je rekla da ce kod lekara,za juce a posel toga koliko sam pratila nije dolazila na forum.Nadam se da je dobro i da ce se javiti.

Hvala draga sto brines... ja stvarno nisam stigla da se javim... imali smo 1000 obaveza... beba je dobro,Bogu hvala... dr mee izgrdila da se ne prepadam ako beba nekada ne mrda toliko... kaze to je sada u ovom periodu sasvim normalno jer vecinu vremena spava a ja sam jos i skroooz sigurna da je lenjivica na tatu pa eto i jos jednog razloga :)

kako si mi ti i tvoje bebce??? poljupci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i vecernji pozdrav od mene.

Momci super stigli u Bosnu, skajpovali smo, a moj prvenac se obesio (ljubi ga majka, moja velika maza :( )

Danka i ja smo citav grad danas prekrstarile i posteno se umorile. Ona spava, a bogami i ja cu sada.

Svim stomacima, mamama i bebama zelim laku noc :wub:

:wub: :wub: :wub: Ljubimo vas punoooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje i od nas,opet vam pisemo sa fona,ništa ne uradismo sa kompom:-(Kako ste mi danas,šta imate u planu?Ja evo,jos malo pa u setnjicu sa drugaricom,lakše je kad se malo prošetali:-)))Megi dušo,uzmi popi jednu tursku,i iscedi malo lumuna i tako popij.To je dobro za glavobolju,i uzimaj dosta vitamina C.Ima li novosti od Sabine?Lajla drago mi je da je sve ok,hvala Bogu:-)Srdacan pozdrav za sve moje trudnice!Ljubim vas i želim vam lep dan!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al ja progutah slova:-ppp,nadam se da mi nećete zameriti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas,kako ste mi sve,lepo vreme napolju pa smo se razbezale,ja danas izvodim Nikolinu na 20min jupiiii :lol: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene i mog nemirnog stomacica ;):P

Kako ste mi danas drage moje? :wub:

MasaS draga,uzivaj u svojoj sreci :wub:

LajLa* drago mi je da cujem da je sve ok ;):wub:

Evo posluzila sam vam lep dorucak ;):) IZVOLITE :wub:

r6t-vesper.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mi se vratile iz setnjice!Napolje je bas vrelo,kako mi sad prija ovaj hlad u kuci!Dragance uzivkaj ;) Megi da li ti je bolje?Mi smo u iscekivanju,jos sedam dana :wub: I uživamo uz Sasu Kovačevića :) Tako lepo peva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mi se vratile iz setnjice!Napolje je bas vrelo,kako mi sad prija ovaj hlad u kuci!Dragance uzivkaj ;) Megi da li ti je bolje?Mi smo u iscekivanju,jos sedam dana :wub: I uživamo uz Sasu Kovačevića :) Tako lepo peva :)

Hej Jelo :-) Vrucina je uzasna, smeta mi i ova majcica sto je imam. Bolje mi je odspavala sam neka 2h, do malopre :-D Ej, ti i ja cemo u isti dan! Sad kad sam pomislila jos 7 dana, prosli me neki zmarci!

Stiglo je odelance, na maminu adresu, posle idem da uzmem, jedva cekam da vidim kakvo je, mama kaze da je prelepo i da je bas lep pamuk!

Jos samo sutra da mi prodje, da ja lepo krkam, pa moze moja bebana napolje :-D

Sad sam skuvala nesic i slusam Tropico bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene i mog nemirnog stomacica ;):P

Kako ste mi danas drage moje? :wub:

MasaS draga,uzivaj u svojoj sreci :wub:

LajLa* drago mi je da cujem da je sve ok ;):wub:

Evo posluzila sam vam lep dorucak ;):) IZVOLITE :wub:

r6t-vesper.jpg

Od ovog prelepog dorucka jos je lepsi pogled :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj da,pogled je da padnes na dupe...I onako danima kukam da mi se ide na more :rolleyes: ...sta cu kad volim MOREEEEEEEEEEEEEEE :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.