Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ćaos, drugarice naša! Evo mi se pridigle iz kreveta, ova moja zvrndolina stalno svoje stopalo zaglavi kod mog rebera,pa se onda borimo da ga skloni :lol: Trenutno pijem kafu, a pošto mi muž radi do uveče,idem kod mojih da mi malo ugađaju, idem na roštilj itd... Baš je lep dan i treba ga iskoristiti! :wub:;)

Ja se vise navikla na nogice i rebarca :lol: I kako se pozalim nekom za to,kao da me sutne jos jace u tom trenutku :blink: Buni se,ne svidja joj se,sto se ja zalim :rolleyes: Super onda drugarice,ako i treba da ti ugadjaju, lepo mi se provedite danas :D !!!Ja sad pojela jedan giros sto mi je mm doneo jutros sa posla,i sad idem odmah da turim jednu tursku da se razbudim,pa posle u setnju ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi hvala na linku,malo da nas razbudi ;) Lepo mi se porvedite,Jelo! Joj,giros :P Nemoj mi to raditi :lol: Inače, ja sam juče kupila neki sladoled u nekoj ambalaži (nije čaša,veće je od čaše, nego mala kantica) I u njemu je bilo 250 gr ili 500 ml i celog sam ga sama odjednom pojela! Ne smem nikom ni da kažem :lol:

Ljhubim vas,uzivajte danas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi hvala na linku,malo da nas razbudi ;) Lepo mi se porvedite,Jelo! Joj,giros :P Nemoj mi to raditi :lol: Inače, ja sam juče kupila neki sladoled u nekoj ambalaži (nije čaša,veće je od čaše, nego mala kantica) I u njemu je bilo 250 gr ili 500 ml i celog sam ga sama odjednom pojela! Ne smem nikom ni da kažem :lol:

Ljhubim vas,uzivajte danas :wub:

Nema na cemu ;) i drugi put :) Ljubimo i mi vas,uzivajte! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i svima koji danas borave u prirodi na roštiljanju i sl,želim lep provod!

Jao žene,koliko sam se ja noćas znojila od vrućine,mokra sam bila! A fora je što mi u stanu nije baš toliko toplo,prijatna sobna temperatura. A meni :blink: ,ako se pokrijem vruće mi je,ako se otkrjem hladno! Na kraju sam samo stomak pokrila i opet se probudila mokra!

Anusa, s obzirom da si se porodila u Sd,šta si sve nosila u porodilište? Hvala unapred na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice moje,kako ste mi?Mi smo odlicno :D ,danas je jako lep dan i iskoristicemo da idemo kasnije u setnjicu sa drugaricama,usput do poslasticarnice da se malo osvezimo :P Sta vi imate u planu danas?Megi duso,da li ima nesto novo mozda :rolleyes: Izvini,ali moram da pitam za drugaricu :D

Jelo, osim neprospavane noci, nista novo! Stomak i dalje boli, pogotovo kad stojim, pa sam opet legla :-D Ljubimo vas uzivajte danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa zaista ne znam da li ta tema postoji,ali mozes ukucati na pretrazi sta te zanima,i to ce da ti izbaci,ako ti ne izbaci pitaj nekog administratora,imas opcije za pomoc na forumu:)Trudnjace da li neka od vas moze da ponovi spisak termina?Bila bih zahvalna :) :) :)

Deciji rodjendani valjda treba da idu u temu Deca, ovo je Trudnoca, pa tako i termini porodjaja treba ovde da budu, a ne rodjendani. Jelo, spisak je par strana unazad, ja sam sad na telefonu, pa ne mogu da nadjem, sporo mi, a kad ustanem iz kreveta, potrazicu :-) Pojedi i za mene jednu kuglu italijanskog sladoleda u poslasticarnici :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa zaista ne znam da li ta tema postoji,ali mozes ukucati na pretrazi sta te zanima,i to ce da ti izbaci,ako ti ne izbaci pitaj nekog administratora,imas opcije za pomoc na forumu:)Trudnjace da li neka od vas moze da ponovi spisak termina?Bila bih zahvalna :) :) :)

Deciji rodjendani valjda treba da idu u temu Deca, ovo je Trudnoca, pa tako i termini porodjaja treba ovde da budu, a ne rodjendani. Jelo, spisak je par strana unazad, ja sam sad na telefonu, pa ne mogu da nadjem, sporo mi, a kad ustanem iz kreveta, potrazicu :-) Pojedi i za mene jednu kuglu italijanskog sladoleda u poslasticarnici :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi smo bili napolju na 3 min :rolleyes: jupiiii,isli smo da proverimo kako rostilj napreduje. Moji su danas tu,muski napolju rostiljaju,uzivaju,mama mi pravi trecu turu kolaca :blink: da imam za goste,rekla sam joj da ne ocekuje da smrsam tako brzo pored svega ovoga,a juce sam dobila tortu.....E da je tako stalno a ne samo kad se porodis :lol: Salim se,bili bi kao slonovi (bar ja) uzivajte danas,pa pisite posle kako ste provele 1MAJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i svima koji danas borave u prirodi na roštiljanju i sl,želim lep provod!

Jao žene,koliko sam se ja noćas znojila od vrućine,mokra sam bila! A fora je što mi u stanu nije baš toliko toplo,prijatna sobna temperatura. A meni :blink: ,ako se pokrijem vruće mi je,ako se otkrjem hladno! Na kraju sam samo stomak pokrila i opet se probudila mokra!

Anusa, s obzirom da si se porodila u Sd,šta si sve nosila u porodilište? Hvala unapred na odgovoru.

Milena, i ja sam se nocas probudila skroz mokra, morala sam da se presvlacim. A uopste mi nije vrucina u sobi, prozor je bio celo vece otvoren. A sad sam u 3/4 helankama, majici i bez carapa i samo se preznojavam. DRUGO STANJE, TO JE TO :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) Kako ste nam?

evo mi juce stigli kuci pa se adaptiramo na nove uslove i na veliki krevetac :) Inace smo za sada na dohrani posto meni nije krenulo mleko :( Sad pokusavam da masiram grudi pa mozda uspe da se pokrene... Bila nam je malopre patronazna sestra i okupala nas i sad spavamo kako kazu kao beba :D

Mene rana ubija, ne mogu da se pomeram kao covek al sta ces... Sad lezim jako puno posto sam u bolnici dosta bila na nogama dok ovi nisu ukapirali da nema mleka dovoljno pa je on jenu noc toliko pregladneo da se dr slogirala kad ga videla ujutro, a ove sestre sto daju dohranu sve kao ma dosta mu i to par kapi sto dobije od mene... Tu noc sam na kraju preplakala sa njim jer nisam znala sta da radim i kako da mu pomognem :(

Evo i nas da nas vidite :)

8zh-Fotogr.jpg

7dv-Fotogr.jpg

Jel ovde ima sta novo? jel se jos neko porodio nakon Dee i mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) Kako ste nam?

evo mi juce stigli kuci pa se adaptiramo na nove uslove i na veliki krevetac .Inace smo za sada na dohrani posto meni nije krenulo mleko :( Sad pokusavam da masiram grudi pa mozda uspe da se pokrene... Bila nam je malopre patronazna sestra i okupala nas i sad spavamo kako kazu kao beba :D

Mene rana ubija, ne mogu da se pomeram kao covek al sta ces... Sad lezim jako puno posto sam u bolnici dosta bila na nogama dok ovi nisu ukapirali da nema mleka dovoljno pa je on jenu noc toliko pregladneo da se dr slogirala kad ga videla ujutro, a ove sestre sto daju dohranu sve kao ma dosta mu i to par kapi sto dobije od mene... Tu noc sam na kraju preplakala sa njim jer nisam znala sta da radim i kako da mu pomognem :(

Evo i nas da nas vidite

8zh-Fotogr.jpg

7dv-Fotogr.jpg

Jel ovde ima sta novo? jel se jos neko porodio nakon Dee i mene?

Dusica mala :wub: :wub: :wub: Nek si ti nama stigla kuci sad ce sve biti lakse... a za njih u bolnici necu da komentarisem, uzas zivi :angry:

Veliki poljubac za vas dvoje :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) Kako ste nam?

evo mi juce stigli kuci pa se adaptiramo na nove uslove i na veliki krevetac :) Inace smo za sada na dohrani posto meni nije krenulo mleko :( Sad pokusavam da masiram grudi pa mozda uspe da se pokrene... Bila nam je malopre patronazna sestra i okupala nas i sad spavamo kako kazu kao beba :D

Mene rana ubija, ne mogu da se pomeram kao covek al sta ces... Sad lezim jako puno posto sam u bolnici dosta bila na nogama dok ovi nisu ukapirali da nema mleka dovoljno pa je on jenu noc toliko pregladneo da se dr slogirala kad ga videla ujutro, a ove sestre sto daju dohranu sve kao ma dosta mu i to par kapi sto dobije od mene... Tu noc sam na kraju preplakala sa njim jer nisam znala sta da radim i kako da mu pomognem :(

Evo i nas da nas vidite :)

8zh-Fotogr.jpg

7dv-Fotogr.jpg

Jel ovde ima sta novo? jel se jos neko porodio nakon Dee i mene?

Jao mis mali...Samo nastavi da masiras grudi i mlekico ce krenuti,i obavezno stavljaj bebca na grudi iako ti jos nije krenulo mleko,tako ces ga najbrze dobiti,i samo se naoruzaj strpljenjem,ja nedohranjujem Nikolinu pa cu da vidim na prvoj kontrolici da li je to dovooljno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo za Nemanju, odlicno napreduje:-)))))

:wub: :wub: :wub::rolleyes:

Nesto se mislim da uskoro treba da postavimo listu decijih rodjendana umesto nasih, tj. vasih termina :rolleyes:

Svako malo nam stigne poneki drugar, pa je tesko vise pratiti i imena i datume. Jel ima to negde na forumu?

Inace, Maya, momci idu u Kozarsku Dubicu i to preko Hrvatske, a za Brcko se ide Koridorom - ako se ne varam. Mozda i gresim?

E da Anuska , super ti ova ideja. Kazem ja vama da je vreme da se otvori negdje tema za nas iz treceg tr :lol: bas smo navikle jedna na drugu...bar ja na vas :wub:

U pravu si za Brcko se ide koridorom...ali ako nekad krenete slucajno na moju stranu, javite se.

Poljubac od mog momka za tvoju curu :wub::lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao mis mali...Samo nastavi da masiras grudi i mlekico ce krenuti,i obavezno stavljaj bebca na grudi iako ti jos nije krenulo mleko,tako ces ga najbrze dobiti,i samo se naoruzaj strpljenjem,ja nedohranjujem Nikolinu pa cu da vidim na prvoj kontrolici da li je to dovooljno :rolleyes:

pokusavala sam i dok sam bila u bolnici pa su mi sad bradavice sve ispucale al sta ces oporavice se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo, osim neprospavane noci, nista novo! Stomak i dalje boli, pogotovo kad stojim, pa sam opet legla :-D Ljubimo vas uzivajte danas!

Hvala draga :) i vi takodje,da mi lepo provedite dan :wub: i odmarajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) Kako ste nam?

evo mi juce stigli kuci pa se adaptiramo na nove uslove i na veliki krevetac :) Inace smo za sada na dohrani posto meni nije krenulo mleko :( Sad pokusavam da masiram grudi pa mozda uspe da se pokrene... Bila nam je malopre patronazna sestra i okupala nas i sad spavamo kako kazu kao beba :D

Mene rana ubija, ne mogu da se pomeram kao covek al sta ces... Sad lezim jako puno posto sam u bolnici dosta bila na nogama dok ovi nisu ukapirali da nema mleka dovoljno pa je on jenu noc toliko pregladneo da se dr slogirala kad ga videla ujutro, a ove sestre sto daju dohranu sve kao ma dosta mu i to par kapi sto dobije od mene... Tu noc sam na kraju preplakala sa njim jer nisam znala sta da radim i kako da mu pomognem :(

Evo i nas da nas vidite :)

8zh-Fotogr.jpg

7dv-Fotogr.jpg

Jel ovde ima sta novo? jel se jos neko porodio nakon Dee i mene?

Majo divan je Nemanja :wub: Neka vam je ziv i zdrav 1000 godina,uzivaj u materinstvu!!! :wub::) Sve najbolje!A ti da nam se sto pre oporavis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i svima koji danas borave u prirodi na roštiljanju i sl,želim lep provod!

Jao žene,koliko sam se ja noćas znojila od vrućine,mokra sam bila! A fora je što mi u stanu nije baš toliko toplo,prijatna sobna temperatura. A meni :blink: ,ako se pokrijem vruće mi je,ako se otkrjem hladno! Na kraju sam samo stomak pokrila i opet se probudila mokra!

Anusa, s obzirom da si se porodila u Sd,šta si sve nosila u porodilište? Hvala unapred na odgovoru.

E ovde je danas bas opeklo...ja dok prosetah,oznojih se sve dole,moram pod tus :lol: Ne vredi pocele su bas jake vrucine :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) Kako ste nam?

evo mi juce stigli kuci pa se adaptiramo na nove uslove i na veliki krevetac :) Inace smo za sada na dohrani posto meni nije krenulo mleko :( Sad pokusavam da masiram grudi pa mozda uspe da se pokrene... Bila nam je malopre patronazna sestra i okupala nas i sad spavamo kako kazu kao beba :D

Mene rana ubija, ne mogu da se pomeram kao covek al sta ces... Sad lezim jako puno posto sam u bolnici dosta bila na nogama dok ovi nisu ukapirali da nema mleka dovoljno pa je on jenu noc toliko pregladneo da se dr slogirala kad ga videla ujutro, a ove sestre sto daju dohranu sve kao ma dosta mu i to par kapi sto dobije od mene... Tu noc sam na kraju preplakala sa njim jer nisam znala sta da radim i kako da mu pomognem :(

Evo i nas da nas vidite :)

8zh-Fotogr.jpg

7dv-Fotogr.jpg

Jel ovde ima sta novo? jel se jos neko porodio nakon Dee i mene?

Majo, cestitam ti jos jednom, Nemanjica je presladak srce malo, zelim vam sto brzu adaptaciju i oporavak, i da dobijes mlekce, da mis mali jede najbolju hranu na svetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) Kako ste nam?

evo mi juce stigli kuci pa se adaptiramo na nove uslove i na veliki krevetac :) Inace smo za sada na dohrani posto meni nije krenulo mleko :( Sad pokusavam da masiram grudi pa mozda uspe da se pokrene... Bila nam je malopre patronazna sestra i okupala nas i sad spavamo kako kazu kao beba :D

Mene rana ubija, ne mogu da se pomeram kao covek al sta ces... Sad lezim jako puno posto sam u bolnici dosta bila na nogama dok ovi nisu ukapirali da nema mleka dovoljno pa je on jenu noc toliko pregladneo da se dr slogirala kad ga videla ujutro, a ove sestre sto daju dohranu sve kao ma dosta mu i to par kapi sto dobije od mene... Tu noc sam na kraju preplakala sa njim jer nisam znala sta da radim i kako da mu pomognem :(

Evo i nas da nas vidite :)

8zh-Fotogr.jpg

7dv-Fotogr.jpg

Jel ovde ima sta novo? jel se jos neko porodio nakon Dee i mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deciji rodjendani valjda treba da idu u temu Deca, ovo je Trudnoca, pa tako i termini porodjaja treba ovde da budu, a ne rodjendani. Jelo, spisak je par strana unazad, ja sam sad na telefonu, pa ne mogu da nadjem, sporo mi, a kad ustanem iz kreveta, potrazicu :-) Pojedi i za mene jednu kuglu italijanskog sladoleda u poslasticarnici :-)

U pravu si,slazemo se :) Vec sam poruckala :P a ovoj mojoj maloj smizli prija....i to od limuna :P Nikad mi nije limun vise prijao nego u Trudnoci :rolleyes:

Evo i naseg spiska ;)

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena29.04.2012

Jela Jela12.05.2012

A.N.A12.05.2012

Megi13.05.2012

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny7.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Ako sam nekoga slucajno izostavila,neka se upise :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni upravo ugradjuju klimu, u hodniku je haos od prasincine i kojecega, ali to ce mm morati da sredi, malopre sam izasla da rasirim ves i stomak me toliko zaboleo da sam opet morala da legnem.

Jelo mmmm sladoled sa limunom bi mi sad tako prijao da me rashladi, umirem od vrucine

Moja beba je juce i danas mnogo mirna, nesto su joj bas blagi pokreti, a kazu da je tako pred sam kraj?!

SABINA jel ima nesto novo?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje drage kod mene nista :angry:

Jucer sam bila na ctg-u i skakao je bukvalno kontrakcije svakih 10 min a mene nista ne boli... :blink:

Nisu me ostavili u bolnici jer je sve u redu sa bebom hvala Bogu sto je najbitnije i rekla mi je ako mi porodjaj ne krene sam do petka da onda ujutro u 8h dodjem i da ce mi staviti neku vaginaletu da krene porodjaj.

Ja sam toliko isprepadana to je nenormalno toliko se plasim samo placem :(

Jucer me stomak i ledja bolili kao kad dobijem i bas jak bol i prestalo i ja ocekivala opet ce a ono nista...Uglavnom STAAAAAAAAAH ME JEEEEEE!!!!!! :angry: Mrzim sto me je strah ali nema mi pomoci moram se poroditi kad tad...Bas sam velika kukavica

Vidim da se mi vi dobro i zdravo mazite stomacice i vase vec rodjene bebe ,a ja se nadam da cu biti dobro i da cu sve dobro podnjeti ! Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje drage kod mene nista :angry:

Jucer sam bila na ctg-u i skakao je bukvalno kontrakcije svakih 10 min a mene nista ne boli... :blink:

Nisu me ostavili u bolnici jer je sve u redu sa bebom hvala Bogu sto je najbitnije i rekla mi je ako mi porodjaj ne krene sam do petka da onda ujutro u 8h dodjem i da ce mi staviti neku vaginaletu da krene porodjaj.

Ja sam toliko isprepadana to je nenormalno toliko se plasim samo placem :(

Jucer me stomak i ledja bolili kao kad dobijem i bas jak bol i prestalo i ja ocekivala opet ce a ono nista...Uglavnom STAAAAAAAAAH ME JEEEEEE!!!!!! :angry: Mrzim sto me je strah ali nema mi pomoci moram se poroditi kad tad...Bas sam velika kukavica

Vidim da se mi vi dobro i zdravo mazite stomacice i vase vec rodjene bebe ,a ja se nadam da cu biti dobro i da cu sve dobro podnjeti ! Ljubim vas

Sabina, i ja se plasim, juce sam pocela da placem cim sam izasla od dr, jedva sam se smirila, a danas mi je skroz opusteno, pokusavam koliko toliko da ne mislim o tome. Meni je dr juce rekla, Da je to toliko strasno pa nijedna zena ne bi imala vise od jednog deteta. Ali dzabe meni sad sve price dok ja ne prodjem kroz to. Samo je bitno da mislimo na bebu jer se one mnogo muce dok prolaze kroz taj kanal. Bice sve to ok, ali da znas da nisi jedina, i ja sam prestravljena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i svima koji danas borave u prirodi na roštiljanju i sl,želim lep provod!

Jao žene,koliko sam se ja noćas znojila od vrućine,mokra sam bila! A fora je što mi u stanu nije baš toliko toplo,prijatna sobna temperatura. A meni :blink: ,ako se pokrijem vruće mi je,ako se otkrjem hladno! Na kraju sam samo stomak pokrila i opet se probudila mokra!

Anusa, s obzirom da si se porodila u Sd,šta si sve nosila u porodilište? Hvala unapred na odgovoru.

Za bebu sam nosila onaj najmanji pampers (43 kom), kosili sampon, pavlovicevu i vlazne maramice. Peskiri se podrazumevaju :rolleyes: mada sam ja ponela samo dva i to mi je bilo sasvim dovoljno.

Za sebe sam ponela mrezaste uloske (ne moras mnogo, svakako ce ti doneti neko), papuce (one obicne, kineske klompe za smrdljivo kupatilo i tusiranje), uljane AD kapi (da odmah krenem da mazem bradavice), tri spavacice, peskire, bade mantil. Uglavnom je to to. Ah da, nosila sam i rumenilo i maskaru da makar malo budem lepa kad izlazim kuci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.