Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Megi draga opusti se i uzivaj,jos malo je ostalo do izbora :lol: :lol: ,bices ti divna mama,sto kazes kad vidim ko sve gaji decu uh <_< ....kako si kako se osecas?

Samo da prodje ova nedelja i onda moze Magdalena da izadje kad god hoce :)

Danas sam super, samo sto uuuumirem od vrucine, samo se preznojavam.

Sta radi Micika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso, djevojcica je divna i imas medenog djecacica! Da su ti zivi i zdravi..

Danas je bas toplo i moje ruke su kao krofne, stopala isto...i ja sta cu, pijedem dvije krofnice s marelicom, nisam mogla da odolim prevose su savrsene. Hajde reko, klin se klinom izbija. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso Nikolina je preslatka a i ime joj je divno.....uziva kod starijeg brata,on ce joj ceo zivot biti oslonac i podrska,ja imam mladjeg brata ali sam uvek patila sto nemam i starijeg...mislim da nema niceg lepseg

Hvala draga,mislim da si upravu :rolleyes: nadam se da ce jedno drugom biti najveca podrska i oslonac u zivotu,bar cu se truditi da ih tako vaspitam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso, djevojcica je divna i imas medenog djecacica! Da su ti zivi i zdravi..

Danas je bas toplo i moje ruke su kao krofne, stopala isto...i ja sta cu, pijedem dvije krofnice s marelicom, nisam mogla da odolim prevose su savrsene. Hajde reko, klin se klinom izbija. ^_^

Hvala Lejlita :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo sad kad si pomenula zubara setila sam se mene na dan termina,ceo dan sam plakala koliko me je bila uhvatila trema i strah,i tesi mene mm kako to nije nista kako ce brzo proci kako nece da boli,kako je mene moja mama rodila i sve tako,a ja sve placem jer ce me kao boleti pa unapred da otplacem i kaze on meni sve je to normalno i prirodno a ja ga pitam je li normalno da ljudi ne kukaju kad vade zub kaze on jeste a ja ni pet ni sest e pa meni nije ja kad idem i na popravku kukam po 10 dana a kad sednem na stolicu suze samo liju :lol: on me posmatra kao da sam luda....i na kraju sve prodje i ne zaplakah ja :blink::lol:

Eto vidis :) Super je sve proslo,hvala Bogu :) Pa mislim,da se ne lazemo,mora da boli,ali sve to zena,tj jedna majka moze da izdrzi za svoje dete.Stvorena je za to da radja....I tih dana pre porodjaja,ja licno savetujem da se ne slusaju bilo kakve zastrasujuce price,sve smo mi zene drugacije i svaka ima razlicit prag tolerancije bola...Ovde lekari savetuju da se slusa relax muzika i klasicna Mocart,Betoven,one opustaju ....Ja nisam nesto ljubitelj te muzike,ali slusacu zbog bebice,eto saveta ako neko zeli neka primeni :rolleyes::) Ljubi nam Milicicu malu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedne lepe pesmice za vruce popodne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao! Evo i nas da vas sve pozdravimo! Divan dan danas,malko vetar zeza,ali nema veze, bitno da je toplo i da možemo u šetnjice! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedne lepe pesmice za vruce popodnehttp://www.youtube.com/watch?v=CKhu7pDjarY&feature=fvst

Jelo ja ne mogu da otvorim pesmicu :unsure:

Ćao! Evo i nas da vas sve pozdravimo! Divan dan danas,malko vetar zeza,ali nema veze, bitno da je toplo i da možemo u šetnjice! ;)

Caos Nancika, i ovde duva vetar kao blesav, ali meni i prija, da ne duva umrla bih od vrucine kad izadjem napolje

Ja odoh da pravim neku piticu sa mesom, nasla sam super recept, pa ako mi uspe posluzicu vas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Maso Nikolina je dusa medena...Ljubi mi je u te njene obrazcice ;) Dusa prelepa :wub: :wub: Sincic ti je presladak...Ma divna ti je porodica ;) Zelim vam svu srecu ovoga sveta :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zene moje vi se sve porodile samo ja nisam :(

Mm8,Dea i Maso cestitam vam od srca da su vam djecica ziva i zdrava jos puno godina :)

Ja sam isla jucer na ctg ali moj mali nece jos..Vodenjak mi curi a ja nista nisam skontala..Rekla mi je doktorica da dodjem u ponedeljak ako se do tad ne porodim...Imam kontrakcije ali nisu bolne onako moze se podnjeti meni to nije nikakav bol..Ja se nadam svakog casa ali kad me nista ne boli onda se malo razocaram.

Drago mi je da ste sve dobro i zdravo.

Buba maro nisam slala sms zato sto nema nista novo kod kuce sam nisu me pregledali tako da ne znam jesam li otvorena ali sveki mi kaze da jesam vjerovatno cim mi vodenjak curi :blink:

Ljubim vas sve nadam se da cu iduci put da se javim sa lijepim vijestima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Maso Nikolina je dusa medena...Ljubi mi je u te njene obrazcice ;) Dusa prelepa :wub: :wub: Sincic ti je presladak...Ma divna ti je porodica ;) Zelim vam svu srecu ovoga sveta :wub: :wub: :wub: :wub:

Hvala draga puuuno,i ti ces brzo da se druzis sa malim Pavlom,nasim drugarom...Jedva cekamo jos deckica,pa gde ce nam tolike devojcice naci momke ;) Ljubim te i uzivaj u preostalim danima trudnoce,sve to brzo prodje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemanja, Sofija , dobro nam dosli!!!!

Da ste zdravi, srecni i uspesni hiljadu godina. :wub: :wub: :wub:

Maso, Nikolina je medena. Nema lepseg prizora od nasih prvenaca kako vole ove male.

Danka se sva ozari i samo se smeje kad joj brat pridje. On je cmace do besvesti, sve joj izlaze bubuljice, ali neka. Bolje tako nego da joj kopa oci :lol:

Nisam se tri dana logovala, i rekoh niko me se nece ni setiti, ali pogresila sam. Dok sam sve citala, vidim da se i moja malenkost spominje u postovima ;)

Jos uvek sam rekorder po prenetoj trudnoci (bar u ovim nasim krugovima) :lol:

Mi se ovih dana ubijamo od skitnje, jutros setali, pa pravili pauzu popodne dok je bilo vruce, pa veceras opet izasli. Meni su sve ruke pocrvenele od sunca.

Nego, (znam da nije tema, ali samo da se pozalim) nikako ne znam kako da oblacim Danku za te setnje. Nekako mi se cini premalo samo bodic ili neka bluzica, ipak se ona ne krece nego lezi, a sa druge strane ne mogu ni da je trontam kada je 30 stepeni.

Jos jednom sve cestitke Dei i Maji, a Nikolini socan poljibac u obrazic :P (ja kao moj sin)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice naše,jeste se umorile od šetnjica pa otišle na spavanje?

Evo mi se mackamo kremicom,pa ćemo i mi još malo... Noge me jako bole, karlica... Radila sam neke vežbe istezanja malo, da mi bude lakše. Inače, noćas su me grčevi u listovima probudili :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista me nanchika ne pitaj... :blink: Zeludac me boli citav dan...osecam se kao da sam progutala celu jabuku :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista me nanchika ne pitaj... :blink: Zeludac me boli citav dan...osecam se kao da sam progutala celu jabuku :blink: :blink:

Jooj :( draga... Pa jel ti bebac visoko ili šta,jesi pojela nešto? Mene ne boli,već nekako vibrira,ali to kontam da je bebac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaooo sta ste sve ispisale trebace mi 3 dana da iscitam... :unsure:

Nije me bilo imala sam goste i polagano se pripremamo za prinovu, stigao nam je krevetac, a sve ostalo neka se snalaze tata i babe dok sam ja u porodilistu ;)

Evo slika....1tt-Pictur.jpg

Inace sto se tice mog termina, porodjaj ce biti mnogo pre mozda cak i u februaru zbog raznih okolnosti.

Cao, nadam se da jos posecujes forum :))) gde ste kupili krevetc i koliko ste platili? jako jako jako je lep i praktican... Pozz :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da prodje ova nedelja i onda moze Magdalena da izadje kad god hoce

Danas sam super, samo sto uuuumirem od vrucine, samo se preznojavam.

Sta radi Micika?

Ej draga poslusa ce Megi njenu mamicu,bas te briga moze i u petak da krene bices u porodilistu i uzivati neces slusati ono kad ces kad ces,i taman kad prodje slava i sve srede ti kucici sa bebuskom :rolleyes: Micka samo uziva,juce je spavala preko dana samo tri sata :blink: meni se sve cini kako je to malo a svi mi kazu pa ne moze ona da spava po ceo dan....otkud znam

Eto vidis :) Super je sve proslo,hvala Bogu Pa mislim,da se ne lazemo,mora da boli,ali sve to zena,tj jedna majka moze da izdrzi za svoje dete.Stvorena je za to da radja....I tih dana pre porodjaja,ja licno savetujem da se ne slusaju bilo kakve zastrasujuce price,sve smo mi zene drugacije i svaka ima razlicit prag tolerancije bola...Ovde lekari savetuju da se slusa relax muzika i klasicna Mocart,Betoven,one opustaju ....Ja nisam nesto ljubitelj te muzike,ali slusacu zbog bebice,eto saveta ako neko zeli neka primeni Ljubi nam Milicicu malu

Zena je cudo to sam napisala hiljadu puta,sta sve mozes da izdrzis zbog svog deteta,ja svako jutro kad ustanem i noci kad ustajem kazem da zbog neceg ili nekog drugog moram da se budim toliko puta pa tacno bi poludela a ovakaop mi nista nije tesko...ja sam ranije mogla da prespavam po 15 sati dnevno a sad mi je i pet dovoljno,da ne poveruje covek....

Pa zene moje vi se sve porodile samo ja nisam

Mm8,Dea i Maso cestitam vam od srca da su vam djecica ziva i zdrava jos puno godina

Ja sam isla jucer na ctg ali moj mali nece jos..Vodenjak mi curi a ja nista nisam skontala..Rekla mi je doktorica da dodjem u ponedeljak ako se do tad ne porodim...Imam kontrakcije ali nisu bolne onako moze se podnjeti meni to nije nikakav bol..Ja se nadam svakog casa ali kad me nista ne boli onda se malo razocaram.

Drago mi je da ste sve dobro i zdravo.

Buba maro nisam slala sms zato sto nema nista novo kod kuce sam nisu me pregledali tako da ne znam jesam li otvorena ali sveki mi kaze da jesam vjerovatno cim mi vodenjak curi

Ljubim vas sve nadam se da cu iduci put da se javim sa lijepim vijestima

Hej znaci jos si nam 2 u 1,nije te bilo juce pa sam pomislila da si se mozda porodila.....A jesi li rekla doktoru da ti curi vodenjak ? :blink: ako nisi obavesti ga pod hitno da ti ne iscuri skroz posle em ces se poradjati na suvo sto je verovatno mnogo bolnije,a i ne znam koliko je to za bebu dobro....ljubimo te

Nemanja, Sofija , dobro nam dosli!!!!

Da ste zdravi, srecni i uspesni hiljadu godina.

Maso, Nikolina je medena. Nema lepseg prizora od nasih prvenaca kako vole ove male.

Danka se sva ozari i samo se smeje kad joj brat pridje. On je cmace do besvesti, sve joj izlaze bubuljice, ali neka. Bolje tako nego da joj kopa oci :lol:

Nisam se tri dana logovala, i rekoh niko me se nece ni setiti, ali pogresila sam. Dok sam sve citala, vidim da se i moja malenkost spominje u postovima

Jos uvek sam rekorder po prenetoj trudnoci (bar u ovim nasim krugovima)

Mi se ovih dana ubijamo od skitnje, jutros setali, pa pravili pauzu popodne dok je bilo vruce, pa veceras opet izasli. Meni su sve ruke pocrvenele od sunca.

Nego, (znam da nije tema, ali samo da se pozalim) nikako ne znam kako da oblacim Danku za te setnje. Nekako mi se cini premalo samo bodic ili neka bluzica, ipak se ona ne krece nego lezi, a sa druge strane ne mogu ni da je trontam kada je 30 stepeni.

Jos jednom sve cestitke Dei i Maji, a Nikolini socan poljibac u obrazic (ja kao moj sin)

Samo da ti mahnemo,i da te podsetimo da nisi dosla na onu tortu sto si obecala :rolleyes: Joj tako i ja kad ponesem Milicu napolje sve razmisljam sta da joj obucem,pa sta ako joj je hladno,pa da joj nije pretoplo,uopste ne mogu da se orjentisem prema sebi jer je meni uvek toplo....PUNO POLJUBACA ZA VAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene,kao ste mi?Kod mene osvanuo lep suncan dan pa sam ja raspolozena....

Sinoc kazem ja mm da ugasi alarm da ne zvoni jutros kad ne ide na posao kad ono tacno u sest sati cujes iz sobe drugi alarm tj Milicu,kazem ja sat moze i da omasi ali ona nema pojma.... :rolleyes:

Puno poljubaca za sve :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo cestitam,sve najbolje ti zelim,tebi i tvojoj bebici,ljubim vas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene,nocas smo uspeli malo da odspavamo jupiii :rolleyes: I ovde je suncano ali duva neki vetar a ja mrzim vetar :angry: ali dobro sta sad,bar sija sunce,kako ste mi sve,drage mame,buduce mame i bebice,pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene,nocas smo uspeli malo da odspavamo jupiii :rolleyes: I ovde je suncano ali duva neki vetar a ja mrzim vetar :angry: ali dobro sta sad,bar sija sunce,kako ste mi sve,drage mame,buduce mame i bebice,pozdrav za sve

Jutro.....super sto ste se naspavali....ovde je bas lepo ne duva vetar ali je bas ugrejalo sunce tako da do predvece nam nema izlaska napolje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

Majo cestitam... od srca sve najbolje... neka je ziv i zdrav 100 god... sada ces i ti da se druzis sa bebiciom...

Ej draga poslusa ce Megi njenu mamicu,bas te briga moze i u petak da krene bices u porodilistu i uzivati neces slusati ono kad ces kad ces,i taman kad prodje slava i sve srede ti kucici sa bebuskom :rolleyes: Micka samo uziva,juce je spavala preko dana samo tri sata :blink: meni se sve cini kako je to malo a svi mi kazu pa ne moze ona da spava po ceo dan....otkud znam

Zena je cudo to sam napisala hiljadu puta,sta sve mozes da izdrzis zbog svog deteta,ja svako jutro kad ustanem i noci kad ustajem kazem da zbog neceg ili nekog drugog moram da se budim toliko puta pa tacno bi poludela a ovakaop mi nista nije tesko...ja sam ranije mogla da prespavam po 15 sati dnevno a sad mi je i pet dovoljno,da ne poveruje covek....

Hej znaci jos si nam 2 u 1,nije te bilo juce pa sam pomislila da si se mozda porodila.....A jesi li rekla doktoru da ti curi vodenjak ? :blink: ako nisi obavesti ga pod hitno da ti ne iscuri skroz posle em ces se poradjati na suvo sto je verovatno mnogo bolnije,a i ne znam koliko je to za bebu dobro....ljubimo te

Samo da ti mahnemo,i da te podsetimo da nisi dosla na onu tortu sto si obecala :rolleyes: Joj tako i ja kad ponesem Milicu napolje sve razmisljam sta da joj obucem,pa sta ako joj je hladno,pa da joj nije pretoplo,uopste ne mogu da se orjentisem prema sebi jer je meni uvek toplo....PUNO POLJUBACA ZA VAS

BUBA MARO.. JA TE POTPISUJEM :)

I Dragos je juce spavao samo od 10 do 13h i to je bilo to za ceo dan... ali uvece je zaspao oko 22:30 i porbudio se tek u pola 5 jutros.. i posle je krenulo zezanja..sisa, pa spava malo pa hoce da se igra... i tako... a inace mi spava vise puta dnevno ali tokom noci me zeza..budi se na 3 sata da siki..

kako je kod tebe??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya bas tako,nema lepseg osecaja od toga,u porodilistu mi je teze od porodjaja bilo to sto nisam sa svojim sinom,ali i to je proslo,sada uzivamo svi zajedno

Potpisujem :lol: i meni je teze od porodjaja bilo to sto nisam ila s svojim djecakom ta tri dana. Kad sam mu cula glas preko telefona ja pocela da placem.

Sad je divno ..uzivamo svi zajedno bas kao i vi :rolleyes:

Poljubac od nas za vas :wub:

Mayo veliki pozdrav i za vas od nas :wub: Jesi li ti dobro? Nama se priblizilo takodje,pa svi imamo ovde neku tremu...

Mi smo super Jeco. Uzivam sa svojim momcima. Osijecam se ko kraljica medju njima :wub::lol: Jos malo i eto nam i tvoje bebuske. Uzivaj u ovim lijepim danima.

Ljubimo vas :wub:

Nisam se tri dana logovala, i rekoh niko me se nece ni setiti, ali pogresila sam.

Nego, (znam da nije tema, ali samo da se pozalim) nikako ne znam kako da oblacim Danku za te setnje. Nekako mi se cini premalo samo bodic ili neka bluzica, ipak se ona ne krece nego lezi, a sa druge strane ne mogu ni da je trontam kada je 30 stepeni.

Ma gdje tebe da zaboravimo :wub:

Anuska i ja imam taj problem a jos ne izlazimo napolje :blink: isti problem imala sam i s prvim sincicem...nadala sam se da ce sad biti lakse , ali nije . Ali opet mislim dabebuske treba da budu bolje obucene jer im je cirkulacija slabija a i kao sto kazes one leze .

Veliki poljubac od mene i mojih momaka za tebe i Danku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan trudnjace moje,kako ste mi?Jeste li se lepo naspavale,koristite li lepo vreme za setnjicu?Mi kasnije planiramo malo do grada i tako...Puno pozdrava za sve moje trudnice,mamice i bebice!!! :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.