Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Joj buba maro Mogu samo da zamislim kako ti je tj.kako je vama mamama... :rolleyes: Mene jos malo to ceka... :rolleyes: U pocetku kad mi neko kaze: spavaj i uzivaj,ja se cudim sto mi to govore,ali kad su poceli odjednom svi to da mi govore shvatila sam da posle od spavanja nema nista :blink: :blink: Sto bi rekla jedna moja rodjaka,sledece spavanje je za 18 god...Kad bude veliki decko :) Mada mislim da ni tad necu mirno spavati..Ja gledam moju mamu...ona ode kao spava a ustvari ceka burazera da se vrati iz grada :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao trudnice i mamice.cestitke svima koje su se porodile.kod mene jos nist.sutra mi je termin rano ujutro idem na ctg pa cemo vidjeti sta dalje.dea mi sejavila pozdravlja vas sve ni kod nje jos nista nema.eto bussi za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao trudnice i mamice.cestitke svima koje su se porodile.kod mene jos nist.sutra mi je termin rano ujutro idem na ctg pa cemo vidjeti sta dalje.dea mi sejavila pozdravlja vas sve ni kod nje jos nista nema.eto bussi za sve

Sabina ti samo da se ne pridruzis ovom Deinom i mom klanu :( nas dve nikako da namolimo bebice da izadju napolje... Kako se osecas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Majo na odgovoru :) A sto se tice odnosa,jedva izdrzasmo,pa tek posle treba jos dva meseca....Ali kad smo pokusavali,meni nije prijalo stvarno,nije mi rizicna trudnoca,ali opet nisam mogla da se opustim :ph34r: Nego kad smo vec izdrzali ovoliko,mozemo jos malkice :P:lol: Bubamaro hvala!!!Inace,videcemo da li ce biti tolika beba,malo mi se cini da mi je kompletic veci,ali kupicemo lako drugi,ako ovaj ne odgovara,pa ce kasnije da ga nosi...nego smo hteli da isteramo babi zelju....sto da ne :rolleyes: Kako je Milica,kako si mi ti sad?Jel ste isle malo u neku kracu setnjicu?Ljubac za vas dve!!! :wub:

E DRAGA MI SMO SUPER,OSIM STO SAM JA NE ISPAVANA I STO SU MICKU POCELI DA MUCE GRCICI ZADNJIH 2-3 DANA....MENI SU VEC KONCI POISPADALI I RANA MI SUPER ZARASTA,NE KRVARIM TJ.NESTO PO MALO TAKO DA SE JA OSECAM KAO DA SE NISAM PORODILA....I MICKA JE SUPER RUCKI I SPAVA OSIM STO JE SAD MUCE TI GRCEVI,IZLAZIMO NAPOLJE PO MALO SETKAMO ALI JE OVO VREME BLESAVO NIKAKO DA SE USTABILI....IDEMO NA VAKCINU I KONTROLU 7 MAJA I TAKOC....

Kako si nam ti,nije ostalo jos mnogo....Ovde je izgleda kod svih parola VOLIM SEX I RADO GA SE SECAM.... :lol: :lol: A odelce je i nama bilo malo veliko al nema veze,skinuli smo ga cim smo dosli kuci a tamo su je nekako zamotali tako da nema veze ako je malo vece.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina ti samo da se ne pridruzis ovom Deinom i mom klanu :( nas dve nikako da namolimo bebice da izadju napolje... Kako se osecas?

Zamisli kako je bilo Anuski da ceka 12 dana posle termina :blink:

Nece te bebice kad vi hocete, ipak su to tvrdoglavi ovnovi :D

Tako smo se i brat i ja rodili 11 dana posle termina, dva tvrdoglava jarca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj buba maro Mogu samo da zamislim kako ti je tj.kako je vama mamama... :rolleyes: Mene jos malo to ceka... :rolleyes: U pocetku kad mi neko kaze: spavaj i uzivaj,ja se cudim sto mi to govore,ali kad su poceli odjednom svi to da mi govore shvatila sam da posle od spavanja nema nista :blink: :blink: Sto bi rekla jedna moja rodjaka,sledece spavanje je za 18 god...Kad bude veliki decko :) Mada mislim da ni tad necu mirno spavati..Ja gledam moju mamu...ona ode kao spava a ustvari ceka burazera da se vrati iz grada :):rolleyes:

Kazem ja neki dan mojoj mami joj da mi je samo jedan dan ceo da prespavam a ona kaze sto si spavala spavala si,sad je mala pa ti ne da da spavas budi se pa moras da je hranis,nosis,presvlacis,a kad poraste neces moci da spavas jer ces misliti gde je sa kim je kad ce kuci i tako redom.... i verujem joj,ona ni jednu jedinu noc nije zaspala pre nego sto ja dodjem iz grada,a kad sam se udala i ostala trudna i onda je uvek bila napeta a pred porodjaj nije uopste spavala,kaze kad je ona isla da se poradja nje imala toliku tremu i nije se toliko plasila....

Majka je cudo svasta joj pada na pamet,ja sam se mojoj smejala kad je pricala da je noci ustajala da slusa da li disem a sa hvatam sebe kako isto to radim... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde je izgleda kod svih parola VOLIM SEX I RADO GA SE SECAM.... :lol: :lol: A odelce je i nama bilo malo veliko al nema veze,skinuli smo ga cim smo dosli kuci a tamo su je nekako zamotali tako da nema veze ako je malo vece.... :wub:

hahaha, pa kako drugacije... Osecam se ko bure pa sam teska i sama sebi :D

Joj Boze, e ne mogu vise nigde da provirim a da me niko ne pita pa ti se jos nisi porodila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si nam ti,nije ostalo jos mnogo....Ovde je izgleda kod svih parola VOLIM SEX I RADO GA SE SECAM.... :lol: :lol:

Kod mene ta parola vise ne vazi ;) Mada moram da priznam da malo boli, pa kazem mm da su mu vratili nevinu zenu :lol: :lol: :lol:

Bila sam juce na prvi ginekoloski pregled posle porodjaja i kaze doktorka sve je u redu, kao da se nisam porodila,materica se vratil, smanjila, rana zarasla, dala mi mast da mazem gde su me secnuli i sili da nemam oziljak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli kako je bilo Anuski da ceka 12 dana posle termina :blink:

Nece te bebice kad vi hocete, ipak su to tvrdoglavi ovnovi :D

Tako smo se i brat i ja rodili 11 dana posle termina, dva tvrdoglava jarca :lol:

Joj kad se setim Anuske i Danke male tvdoglavke :rolleyes: divim joj se majke mi ja sam jedan dan presla termin i polako pocela da ludim da sam cekala jos koji dan :blink::o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli kako je bilo Anuski da ceka 12 dana posle termina :blink:

Nece te bebice kad vi hocete, ipak su to tvrdoglavi ovnovi :D

Tako smo se i brat i ja rodili 11 dana posle termina, dva tvrdoglava jarca :lol:

Joj ovan il ne ovan, nek bude tvrdoglav za nesto drugo.. Ja ga ne teram napolje, lepo ga molim :)

Kazem ja neki dan mojoj mami joj da mi je samo jedan dan ceo da prespavam a ona kaze sto si spavala spavala si,sad je mala pa ti ne da da spavas budi se pa moras da je hranis,nosis,presvlacis,a kad poraste neces moci da spavas jer ces misliti gde je sa kim je kad ce kuci i tako redom.... i verujem joj,ona ni jednu jedinu noc nije zaspala pre nego sto ja dodjem iz grada,a kad sam se udala i ostala trudna i onda je uvek bila napeta a pred porodjaj nije uopste spavala,kaze kad je ona isla da se poradja nje imala toliku tremu i nije se toliko plasila....

Majka je cudo svasta joj pada na pamet,ja sam se mojoj smejala kad je pricala da je noci ustajala da slusa da li disem a sa hvatam sebe kako isto to radim... :o

Ovo mi sve nesto poznato :) Moja mama nije mogla da zaspi kad sam isla na matursko dok nisam ja dosla kuci i legla u krevet... A sad stalno kaze misi da bi joj bilo lakse kad bi mogla ona umesto mene na porodjaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene ta parola vise ne vazi ;) Mada moram da priznam da malo boli, pa kazem mm da su mu vratili nevinu zenu :lol: :lol: :lol:

Bila sam juce na prvi ginekoloski pregled posle porodjaja i kaze doktorka sve je u redu, kao da se nisam porodila,materica se vratil, smanjila, rana zarasla, dala mi mast da mazem gde su me secnuli i sili da nemam oziljak :)

Blago tebi kad si ukinula sankcije....jaimam jos da guram do tada.... :rolleyes: a ovaj moj polako pocinje da halucinira i ludi :lol:

Kako je bilo na pregledu ja se bas nesto plasim toga,mene su pregledali i kad sam krenula iz bolnice ovde te ne pustaju dok ne odrade ginekoloski pregled ali tad me pregledala neka super doktorka bas je bila nezna a kad pomislim da treba da odem kod one moje sto ima ruke i prste ko krofne jeza me obuzme,mislim da ima rana da mi pukne posle nje....E za ispadanje konaca je super kantarionovo ulje,ja kupila u apoteci mama mi rekla i ispali su mi konci posle 10 dana od prodjaja.... to sam zaboravila da napisem mozda nekom pomogne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ovan il ne ovan, nek bude tvrdoglav za nesto drugo.. Ja ga ne teram napolje, lepo ga molim :)

Ovo mi sve nesto poznato :) Moja mama nije mogla da zaspi kad sam isla na matursko dok nisam ja dosla kuci i legla u krevet... A sad stalno kaze misi da bi joj bilo lakse kad bi mogla ona umesto mene na porodjaj :D

Isto je i moja rekla kad bi ja mogla da odem umesto tebe da se nategnem :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ovan il ne ovan, nek bude tvrdoglav za nesto drugo.. Ja ga ne teram napolje, lepo ga molim :)

Ovo mi sve nesto poznato :) Moja mama nije mogla da zaspi kad sam isla na matursko dok nisam ja dosla kuci i legla u krevet... A sad stalno kaze misi da bi joj bilo lakse kad bi mogla ona umesto mene na porodjaj :D

:lol: :lol: :lol: E meni je ovo poznato, ali za brata, od kad je polozio vozacki njima svasta pada na pamet kada izlazi nocu, da se nesto nije desilo. A za mene su se brinuli dok sam bila u srednjoj skoli, od 18-te zivim sama u BG pa i ne toliko, jednom mesecno idem kuci na vikend. Zato je moj brat postao njihovo mezimce i nema zelje koja mu se ne ispuni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem ja neki dan mojoj mami joj da mi je samo jedan dan ceo da prespavam a ona kaze sto si spavala spavala si,sad je mala pa ti ne da da spavas budi se pa moras da je hranis,nosis,presvlacis,a kad poraste neces moci da spavas jer ces misliti gde je sa kim je kad ce kuci i tako redom.... i verujem joj,ona ni jednu jedinu noc nije zaspala pre nego sto ja dodjem iz grada,a kad sam se udala i ostala trudna i onda je uvek bila napeta a pred porodjaj nije uopste spavala,kaze kad je ona isla da se poradja nje imala toliku tremu i nije se toliko plasila....

Majka je cudo svasta joj pada na pamet,ja sam se mojoj smejala kad je pricala da je noci ustajala da slusa da li disem a sa hvatam sebe kako isto to radim... :o

podpisujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi kad si ukinula sankcije....jaimam jos da guram do tada.... :rolleyes: a ovaj moj polako pocinje da halucinira i ludi :lol:

Kako je bilo na pregledu ja se bas nesto plasim toga,mene su pregledali i kad sam krenula iz bolnice ovde te ne pustaju dok ne odrade ginekoloski pregled ali tad me pregledala neka super doktorka bas je bila nezna a kad pomislim da treba da odem kod one moje sto ima ruke i prste ko krofne jeza me obuzme,mislim da ima rana da mi pukne posle nje....E za ispadanje konaca je super kantarionovo ulje,ja kupila u apoteci mama mi rekla i ispali su mi konci posle 10 dana od prodjaja.... to sam zaboravila da napisem mozda nekom pomogne....

Meni su ispali pre nedelju-dve. E nista me nije bolelo kod doktorke, pogleda dal su ti ispali konci, kakva je rana i to je to, samo malo cacnula, ostalo gledala nekim svetlecim uredjajem koji ti samo priblizi, ni 2 min na onom stolu i ajde kuci. Za 6 meseci sleci pregled za briseve i papu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha, pa kako drugacije... Osecam se ko bure pa sam teska i sama sebi :D

Joj Boze, e ne mogu vise nigde da provirim a da me niko ne pita pa ti se jos nisi porodila :blink:

verjem ti tako je i meni bilo,zvoni fiksni,zvoni mobilni ne zna se koji je gori a ako izadjem negde svi jos nisi,pa kad ces,a ako krenem sama do prodavnice koja je dvadeset koraka od kuce ako me neko sretne odmah krecu gde si krenula mozes se usput poroditi :blink: kao da mi dete stoji u depu pa ce da izleti za minut....neki ljudi stvarno ne razmisljaju kad nesto hoce da kazu....a kad sam se porodila tad sam morala mobilni da punim dva puta dnevno od poziva i poruka nisam mogla da zaspim pa sam ga gasila,a cim ga izgasim svi krenu joj pa mi se zabrinuli,pa sto se ne javis....uh <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ispali pre nedelju-dve. E nista me nije bolelo kod doktorke, pogleda dal su ti ispali konci, kakva je rana i to je to, samo malo cacnula, ostalo gledala nekim svetlecim uredjajem koji ti samo priblizi, ni 2 min na onom stolu i ajde kuci. Za 6 meseci sleci pregled za briseve i papu.

Nadam se da ce tako biti i kod mene inacer ima da je udavim ako me nesto zaboli,joj koliko sam se ismejala neki dan kad mi je bila mama,kaze ona daj da ti pogledam ranu da vidim zarasta li i ja se skinem i legnem i ona nije ni prisla i samo gleda ne pipa naravno a ja krenula polako,joj boli me,kao da me pogled boli nego ja uvrtim u glavu kaze ona jadan mm on ima da izludi samnom ima da mu kukam 10 dana ranije i isto toliko posle.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka,Olja,Aanuska,Mala Nina,Mila,Maso,Mayo puno poljubaca za vas i vase bebice :wub: :wub: :wub:

AAA ZABORAVIH JELENU I NJENA TRI ANJELA :wub:

:wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E DRAGA MI SMO SUPER,OSIM STO SAM JA NE ISPAVANA I STO SU MICKU POCELI DA MUCE GRCICI ZADNJIH 2-3 DANA....MENI SU VEC KONCI POISPADALI I RANA MI SUPER ZARASTA,NE KRVARIM TJ.NESTO PO MALO TAKO DA SE JA OSECAM KAO DA SE NISAM PORODILA....I MICKA JE SUPER RUCKI I SPAVA OSIM STO JE SAD MUCE TI GRCEVI,IZLAZIMO NAPOLJE PO MALO SETKAMO ALI JE OVO VREME BLESAVO NIKAKO DA SE USTABILI....IDEMO NA VAKCINU I KONTROLU 7 MAJA I TAKOC....

Kako si nam ti,nije ostalo jos mnogo....Ovde je izgleda kod svih parola VOLIM SEX I RADO GA SE SECAM.... :lol: :lol: A odelce je i nama bilo malo veliko al nema veze,skinuli smo ga cim smo dosli kuci a tamo su je nekako zamotali tako da nema veze ako je malo vece.... :wub:

Super Bubamaro,drago mi je da ste dobro,i da si se ti lepo oporavila :)Ljubi mi Miciku malu :wub: Ja dobro,mucim mukicu sa gorusicom i bolovima u preponama...Sad setam sa mm svako vece,ovde je od juce jako lepo vreme,i prija mi da sam na vazduhu,jer posle lepse spavam,a nespavanje je bas pocelo da me muci ovih dana,tako da smo nasli metod,setnjica,vecerica pa u krevet :lol: Sexa,nema pa nemaaaa,ali dobro...jos malo i bice ;) ,samo nek je meni bebica dobro,izdrzacu ja sve zbog nje :wub: nije mi tesko :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Bubamaro,drago mi je da ste dobro,i da si se ti lepo oporavila :)Ljubi mi Miciku malu :wub: Ja dobro,mucim mukicu sa gorusicom i bolovima u preponama...Sad setam sa mm svako vece,ovde je od juce jako lepo vreme,i prija mi da sam na vazduhu,jer posle lepse spavam,a nespavanje je bas pocelo da me muci ovih dana,tako da smo nasli metod,setnjica,vecerica pa u krevet :lol: Sexa,nema pa nemaaaa,ali dobro...jos malo i bice ;) ,samo nek je meni bebica dobro,izdrzacu ja sve zbog nje :wub: nije mi tesko :rolleyes:

I mi vas ljubimo puno....Joj tako je i mene nekih 20-etak dana pred porodjaj uhvatila insomnija,sovila sam po celu noc :blink::o zevala sam u tv do 5 ujutru pa tek onda zaspim,a sad joj kako bi sad slatko spavala....samo ti setkaj ako pomaze.... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se vratili iz menje setnjice, sad me bolucka stomak, tj od juce me boli a sad me malo jace od setnje... Isla da kupim neki sareni papir za ukrasavanje da oblepim neku fasciklu sa decijim motivom za moje prase da ima gde dokumenta njegova da stavimo, mislim kad se resi da izadje napolje pa kad dobije izvode :) Inace jutros sam pocela polako da popunjavam radosnicu, i te neke stvarcice koje se odnose na period pre rodjenja :) Ja sve spremila za njega, al prasence nece napolje :)

A kako sam se slatko ismejala kad sam videla onu rodu ponovo na pocetku tikera :lol: :lol: :lol:

Vidim ovde je opet neko primirje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče!

Napokon lepo vreme pa svi u šetnjicu.

Majo,roda misli da mora opet ta leti ispočetka :lol: . Ko zna,možda ovo lepo vreme izmami tvoju,Deinu i Sabininu bebicu van :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jenny, srećan rođendan!

Jenny srecan rodjendan, sve najlepse :)

Jenny SRECAN RODJENDAN I SVE NAJLEPSE :wub:

Jenny SRECAN RODJENDAN,ZELIM TI SVE NAJBOLJE... :wub:

Evo jedna pesma od mene raspevane

http://youtu.be/tdzG9DTlz94

Jenny SRECAN RODJENDAN I SVE NAJLEPSE :wub:

hwala swima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jenny,pridružujem se čestitkama! I unapred čestitam za sutra ;) Uzivaj u vašem danu!

Opet nigde nikoga ovde... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, ja cu da se pridruzim Trecem trimestru :) Danas smo bili na kontroli i kaze doktorica ovo je 28. sedmica (kod nje 27+1)..meni su razna tumacenja sedmica i mjeseci vazda nejasni ali bitno je da smo zdravi i da se super osjecamo. Brinuo me visak kilograma ali kaze dr da je to zbog oticanja i da sljedeci mjesec mogu i da izgubim koji, ako se budem pridrzavala nekih savjeta (da se voda izbaci iz organizma). Tako eto, pozdrav svima! Termin mi je 27.jula :) Jos malo.. ;)

smileyvault-cute-big-smiley-animated-018

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.