Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

Maso sve cestitke :) uzivajte sad zajedno, poljubac za vas dve :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea 22.04.2012

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

Jela Jela 12.05.2012

A.N.A 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Eto i masa ode pre mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drugari Dea je u bolnici, ima bolove al kaze da je nece na indukciju jos kaciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto i masa ode pre mene :) Dal neko zna za prve dve sa spiska dal se porodise?

Veovatno jesu, Sandrisha se ne javlja vec par meseci, mozes ih skinuti sa spiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veovatno jesu, Sandrisha se ne javlja vec par meseci, mozes ih skinuti sa spiska.

E sad posto ce nam se i Dea verovatno poroditi do kraja dana osta ja prva na listi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad posto ce nam se i Dea verovatno poroditi do kraja dana osta ja prva na listi :)

:) dok ta lista do mene dođe ....... još ću da se načekam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) dok ta lista do mene dođe ....... još ću da se načekam :D

E tako sam i ja mislila pa eto ti mene na vrhu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto meni za dobro jutro na bebcu lepa vest ;):lol: :lol:

Maso draga,cestitam Vam na rodjenju cerkice,neka Vam je zdrava,srecna i uspesna... t4801.gif t4801.gif

Jao zene kako je pocelo ,ovde se sve lepo i lako zene poradjaju...NADAM SE da ce do kraja ostati tako ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad cujem ovako da se neko lako i lepo porodio,dobijem zelju da i ja odem da se porodim... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ušla sam u 30. nedelju :D :D :D ... finooooo ... još "samo" 70-ak dana do poroda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ušla sam u 30. nedelju :D :D :D ... finooooo ... još "samo" 70-ak dana do poroda :lol:

Isto i kod nas ;) Mada,meni 70 dana malo :lol:

Dragana, čekaj svoj red :P Poslednja si :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hejjj, pa gde si nam ti...nema te ovde, slabo svracas Vazno da si dobro, pa kad nam se javis super Danas citam tvoje iskustvo sa porodjaja, super si prosla, sve na brzinu. Ljubimo Vas puno :wub: Daj neku slicicu da vidimo Nemanju, nemoj ga kriti od ovolikih devojaka sa foruma

Hej duso moja :wub:

Evo nas...mi smo super...uzivam sa svojim momcima ( velikim i malim - mm, Sergejom i Nemanjom ) :wub: Udjem ja na brzinu da vidim ima li novih bebica i da vidm jeste mi dobro, ali dok sve iscitam ovo malo gladno .

Ubacicu vam danas slikicu da ga vidite

Ljubim punooo tebe i Saru :wub:

Mayce divno :wub: Ne brini o tome sad,verovatno je to pomalo izrazeno jer je sad pocetak,sve ce doci na svoje...I Sergej se sad navikava na novog,malog clana porodice ;) Samo opusteno i uzivajte!!!Ljubi tu bebusku puno od mene :wub:

Hvala Jeco moja :wub:

Vijerujem da ce to biti sve super, samo da ostane ovako i ice super. Sergej sad bas voli svog batu i cuva ga :rolleyes:

Veliki poljubac za tebe od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

Jao Maso suze mi krenuse :rolleyes:

Cestitam duso, da ste nam zive i zdrave.

Ljubim vas :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankice, jesu tebe bolela krsta pred porodjaj?

Mayce ljubi nam puno Nemanjicu i jedva cekamo slicicu :) Ja bas juce cackam na fb-ku da vidim dal si tamo okacila al nema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da i sve da vas pitam al nikako, kako odgovorite na vise stvari u istom postu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i kod nas ;) Mada,meni 70 dana malo :lol:

Dragana, čekaj svoj red :P Poslednja si :lol:

:P Ja bih na prvom mestu ali kad bih mogla :rolleyes: Ali na zalost prva sam od pozadi :rolleyes: Klackacu se ja jos dosta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i kod nas ;) Mada,meni 70 dana malo :lol:

Dragana, čekaj svoj red :P Poslednja si :lol:

zašto malo??? :) Hvata te "prpa" ili nešto drugo? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanchika88 pa nama je na isti dan termin :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drugari Dea je u bolnici, ima bolove al kaze da je nece na indukciju jos kaciti...

Jupiiii , eto nam jos drugara . Mislim na nju i saljem joj punooo pozitivne energije :wub:

dok ta lista do mene dođe ....... još ću da se načekam :D

:lol: ne gledaj draga na listu, vidis kao sa ih ja zeznula sve ;)

E tako sam i ja mislila pa eto ti mene na vrhu :)

Sad ces ti Majce, jedva cekamo drugara i imenjaka da nam se pridruzi :wub:

Ljubimo te :wub:

Kad cujem ovako da se neko lako i lepo porodio,dobijem zelju da i ja odem da se porodim... :lol:

Ti cekaj jos malo...sad ce to preletiti, ko da je jucebilo kad si usla u drugi tr. a sad eto te u zavrsnici :lol: Vidjeces kako bro proleti ovaj treci . Kiss :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayce ljubi nam puno Nemanjicu i jedva cekamo slicicu :) Ja bas juce cackam na fb-ku da vidim dal si tamo okacila al nema :)

Nece fb imati jos dugo tu cast da vidi bebusku...ali vi ste nasi drugari pa cemo morati da ubacimo slikicu. Bili ste velika podrska drugari i s vama je sve bilo lakse . Ljubimo vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zašto malo??? :) Hvata te "prpa" ili nešto drugo? :D

Hvata me prpa da nećemo stići da obavimo sve što treba dok se beba ne rodi :lol: a i prpica mala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankice, jesu tebe bolela krsta pred porodjaj?

Mayce ljubi nam puno Nemanjicu i jedva cekamo slicicu :) Ja bas juce cackam na fb-ku da vidim dal si tamo okacila al nema :)

E nisu krsta u 9om mesecu, ranije su me bolela, nego prepone, svako vece sam morala da masiram. Mozda zato sto sam se sirila, na porodjaj sam otisla 5 prsta otvorena :blink:

E da i sve da vas pitam al nikako, kako odgovorite na vise stvari u istom postu?

Imas ispod svake poruke citat, to kliknes na svakoj poruci gde zelis da odgovoris i na kraju stranice kliknes na odgovor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvata me prpa da nećemo stići da obavimo sve što treba dok se beba ne rodi :lol: a i prpica mala :lol:

Ne znam kakvih obaveza imaš ali 10 nedelja je i više nego dovoljno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kakvih obaveza imaš ali 10 nedelja je i više nego dovoljno :)

Nadam se... ;) Sad će to proleteti, pred kraj ću jedva čekati da krene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti cekaj jos malo...sad ce to preletiti, ko da je jucebilo kad si usla u drugi tr. a sad eto te u zavrsnici :lol: Vidjeces kako bro proleti ovaj treci . Kiss :wub:

Cekam,cekam :rolleyes: moram...:rolleyes: Inace da mogu,ja bih isto kao ti preko reda ;):)

Poljubac za tebe i tvoje Dve Srecice :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.