Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao i od nas! :) Mi smo dobro,juce farbali jaja,danas smo napravili Kinder tortu :P Veceras cu za sutra umesiti pogacu,jer je mm obozava i moj posao je konacno zavrsen :D Vidim da ste mi sve dobro i to je bitno :D Booka ja sam imala nekoliko puta problema sa peskom,kretao je 2-3 puta i znam koliko boli :( Nadam se da ce te brzo proci!!! Od kozmetike sam iz Srbije dobila Pavlovicevu,a ostatak,kupkicu, sampon,i puder cu kupiti ovde.Puno pozdrava svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao devojke evo i ja da se javim,juce sam ceo dan farbala jaja isli uvece na neki rodjendan i tako,danas jos neke pripreme u kuci jel se ne radi naredna 3 dana nista.Evo ja sad rucak zavrsila i napravila bajaderu i toliko od mene,moji zovu non-stop da dodjemo sutra do njih a mm se plasi da se ne porodim usput a tata pece jagnje na razanj mmmmmm....... a mi kupilai 5 kg raznoraznog mesa i cevapcica sutra za rostilj,i naravno KRILCA. Javili se jos neki prijatelji da ce svratiti sutra ali sam ja mm podvukla da sutra ne mrdam malim prstom :rolleyes: i eto tako,cekamo da dobijem bolove ili da mi pukne vodenjak ali za sad jos nista od toga ;) Kako ste mi vi,sta ima kod vas?Pozdrav za sve stomacice,bebice i mamice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Masooo,priblizilo se :D Jao gde mi spomenu rostilj?Pa ja bih rostiljala svaki dan :P Sutra ce mm spremiti neko mesance,on to lepo sprema...Uzivajte u prazniku,mozda vas bas za praznik iznenadi princezica :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao devojke evo i ja da se javim,juce sam ceo dan farbala jaja isli uvece na neki rodjendan i tako,danas jos neke pripreme u kuci jel se ne radi naredna 3 dana nista.Evo ja sad rucak zavrsila i napravila bajaderu i toliko od mene,moji zovu non-stop da dodjemo sutra do njih a mm se plasi da se ne porodim usput a tata pece jagnje na razanj mmmmmm....... a mi kupilai 5 kg raznoraznog mesa i cevapcica sutra za rostilj,i naravno KRILCA. Javili se jos neki prijatelji da ce svratiti sutra ali sam ja mm podvukla da sutra ne mrdam malim prstom :rolleyes: i eto tako,cekamo da dobijem bolove ili da mi pukne vodenjak ali za sad jos nista od toga ;) Kako ste mi vi,sta ima kod vas?Pozdrav za sve stomacice,bebice i mamice :lol:

Maso, da se samo-pozovem na ta krilca? :rolleyes::P

Mm sutra radi!!!! :( :( tako da cemo samo pre podne biti svi zajedno, a kasnije cu do mojih sa decom i do s&s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam malopre merila pritisak i iznenadila sam se kad sam videla da je 124 sa 73. Uvek mi je oko 110 sa 70. Jel treba da se zabrinem? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam malopre merila pritisak i iznenadila sam se kad sam videla da je 124 sa 73. Uvek mi je oko 110 sa 70. Jel treba da se zabrinem? :unsure:

Dea nije strasno, nije ti veliko variranje... Dr je mojoj mami rekla da je bitno da donji ne prelazi 90, gornji nije strasan...

Meni pritisak ide i do 140 sa 80 pa mi nisu nikakve lekove davali da pijem da bi snizila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea nije strasno, nije ti veliko variranje... Dr je mojoj mami rekla da je bitno da donji ne prelazi 90, gornji nije strasan...

Meni pritisak ide i do 140 sa 80 pa mi nisu nikakve lekove davali da pijem da bi snizila :)

Uh dobro je! Malo sam se uplašila. Kaže meni sestra (med.radnik) da je bitno da mi taj donji ne bude visok, ali mislila sam iskreno da neće da me zabrinjava sad pa mi je zato to rekla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Mayce kad vec pomenu kapi za grceve, jel to potrebno odma u startu?

Nije draga potrebno :rolleyes: ali nesto se nadam da ih necu ni koristiit tj.da nam nece trebati...

s prvim sincicem sa se tako napatila s grcevima ...uh ...kad se samo sijetim, ali tad sam mu davala samo cajice...a ovj put sam odlucila da kupim kapi i neki novi caj sto su mi rekli da je dobar ...neka stoji, mozda ja budem mirnija a mozda i Nemanja ne bude ih trebao :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh vidim ima torta, bajodera, rostilja , krilca . jagnjetine ...mmmmmmmmmmmm

Kod mojih sutra rostilj, jagnjetina i baklava mmmm nije lose :lol:

Kiss :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su po ctg-u isle do 50 a ja nista nisam osetila :blink:

E ja sam osetila tek onu od 80, ove od 40 nisam nijednu. Evo sad osetim malo jace kontrakcije. Ma necu ja do ponedeljka sigurno.Hocu sutra rostilj da ruckam :D

Maya spominjala si nesto da si kupila bebici za pupak, sta je to? Jel to ona gaza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sam osetila tek onu od 80, ove od 40 nisam nijednu. Evo sad osetim malo jace kontrakcije. Ma necu ja do ponedeljka sigurno.Hocu sutra rostilj da ruckam :D

Maya spominjala si nesto da si kupila bebici za pupak, sta je to? Jel to ona gaza?

Jeste miki moj, za pupak sam uzela gazu ( veliku i malu ) i uzela sam bivacin prasak, tako sa i za Sergeja. Ne znam da se nije nesto promijenilo u ovih 6 god :lol:

Vidim da osijetis kontrakcije ? :rolleyes:

Meni su kontrakcije s prvim bile iste kao menstrualni bolovi samo jaci i u prekidima.

Nadam se da ces ruckiti rostilj sutra :rolleyes:

Ljubimo tebe i tvoju curu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso, da se samo-pozovem na ta krilca? :rolleyes::P

Mm sutra radi!!!! :( :( tako da cemo samo pre podne biti svi zajedno, a kasnije cu do mojih sa decom i do s&s

Anusa slobodno dodji,nace se i koje ohladjeno pivo,ipak to neide jedno bez drugog ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh vidim ima torta, bajodera, rostilja , krilca . jagnjetine ...mmmmmmmmmmmm

Kod mojih sutra rostilj, jagnjetina i baklava mmmm nije lose :lol:

Kiss :wub:

Maya lepo se provedi sutra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Masooo,priblizilo se :D Jao gde mi spomenu rostilj?Pa ja bih rostiljala svaki dan :P Sutra ce mm spremiti neko mesance,on to lepo sprema...Uzivajte u prazniku,mozda vas bas za praznik iznenadi princezica :wub::)

Jelo nikad se ne zna..... mm od klope samo zna da spremi rostilj(i to fantasticno) i to necemo menjati :rolleyes: uzivaj i ti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya lepo se provedi sutra :rolleyes:

Hocu draga :rolleyes:

To zelim i svima vama i vasim bebicama ... bebice nek pricekaju jos sutra da se najedemo pa cemo imati snage za porođaj :lol:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu draga :rolleyes:

To zelim i svima vama i vasim bebicama ... bebice nek pricekaju jos sutra da se najedemo pa cemo imati snage za porođaj :lol:

:wub:

E to si dobro rekla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh drage moje vidim dobro ste mi sve :) meni internet ne radi nesto ne znam koji mu je djavo...Vidim samo Anusa pita za mene...

ja sam isla na ctg i imala sam kontrakcije preko 50 i par do 40.

A mali se vrti nenormalno evo i sad ubi me :) Eto da vas pozdravim i kuckamo se kad dobijem net ljubac za sve :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

79w-578796.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGI MOJI PRIJATELJI HRISTOS VASKRS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaistinu Vaskrs :)

Srecan Uskrs svima, i sto lepse da ga provedete :D

Ljubimo vas sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske moje ja samo da uletim da vam svima pozelim SRECAN USKRS,DA GA PROVEDETE U SRECI I VESELJU SA VAMA DRAGIM LJUDIMA....

Nikako da stignem da vam napisem kako je proekao porodjaj jer kad Milica spava i mama uglavnom spava a i ne mogu da sedim pa cu se ovih dana potruditi da otkuckam....PUNO POLJUBACA ZA SVE MAMICE I BEBICE U STOMACIMA I VAN NJIH OD MENE I MILICE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hristos Vaskrs, srecan praznik, da lepo proslavimo svi!

Buba maro cekamo izvestaj, poljubac za tebe i malu Milicu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HRISTOS VOSKRESE,SRECAN PRAZNIK SVIMA!!!LEPO MI PROVEDITE OVAJ DAN!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh drage moje vidim dobro ste mi sve :) meni internet ne radi nesto ne znam koji mu je djavo...Vidim samo Anusa pita za mene...

ja sam isla na ctg i imala sam kontrakcije preko 50 i par do 40.

A mali se vrti nenormalno evo i sad ubi me :) Eto da vas pozdravim i kuckamo se kad dobijem net ljubac za sve :-*

SABINA SRECAN USKRS,JA SAM BAS RAZMISLJALA STA JE SA TOBOM,STO TE NEMA,ALI REKOH AJDE,MOZDA SE PORODILA PA NISAM NISTA HTELA DA PISEM!MI TE SVI CEKAMO OVDE KAD DODJE NET,PA SE PISEMO!POLJUBAC ZA TEBE I MALOG NEMIRKA! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E evo me da odkuckam nesto,dosla mi mama pa je sad lakse... ;)

E ovako je to bilo: U sredu ujutru bila na kontroli i radila ctg,uz i ginekoloski pregled i doktorka mi rekla da cu do uvece dobiti bolove,i onda ja odem na kolace i sladoled,prosetam malo po gradu dodjem kuci oko dva kad ono vec polako pocinju kontrakcije,i ja naravno ne legnem da me prodju jer sam zelela samo sto pre da se sve zavrsi i da ugledam moju Milicu nego setam po kuci kao ludak u krug i ceka da mm dodje u 4 sa posla....Kad je dosao dosli i njegovi i ja mu ispricam sta se desava i da bolovi postaju sve jaci i kontrakcije sve cesce ali nisam htela da njegovi vide da ne bi krenuli sa nama u porodiliste i tako ja sedim i jedem mrtva hladna a u sebi umirem od bolova....i onda ih slazemo oko sest da imamo neki rodjendan,oni odu ja trk u kupatilo na tusiranje i u pola osam stizemo u porodiliste....e onda tamo obnaj prijem pa ctg,pa klistiranje i u devet mi doktorka busi vodenjak,e tad pocinju bolovi za koje am mislila da ce da me obore sa nogu ....................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.