Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jaooooo kafica i kolač :rolleyes:

Vidim ja da mi je nešto zamirisalo :lol:

Dobro jutro i od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlatne ste mi sve iz ovog tirmestra, iako se brzo menjate... Sve mi bezveze da upadam, da ne kvarim :rolleyes:

Ja dobro, jutros sam preko svojih krpa obukla vunenu prsluk, ne mogu više se smrzavam u busu, pa sam i odspavala... :) I sad gruvam...

MA nista ne kvaris Ivančice ...ti si u svim temama rado viđen gost :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice, samo ti svrati, lepo je druziti se sa tobom :)

Pa, jesmo li moj Kica i ja danas usle u deveti mesec!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske. Mislile ste da cete popiti kafu bez mene :lol: mene alarm budi bezuspesno jos od 9,ali sam morala do wc tako da sam ustala. Vec par dana mi se jedu krofne,pa sam zvala tetku da napravi,a ja cu sad da se spremim i idem.

Olja,zelim da ti ovaj deveti mesec brzo prodje i da nadoknadis sa spavanjem za prethodnih 8 :lol:

Ivancice,znas da ti nigde ne smetas,ja volim kad si tu negde medju nama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA nista ne kvaris Ivančice ...ti si u svim temama rado viđen gost :wub:

Ivancice, samo ti svrati, lepo je druziti se sa tobom :)

Pa, jesmo li moj Kica i ja danas usle u deveti mesec!?!?!

Dobro jutro zenske. Mislile ste da cete popiti kafu bez mene :lol: mene alarm budi bezuspesno jos od 9,ali sam morala do wc tako da sam ustala. Vec par dana mi se jedu krofne,pa sam zvala tetku da napravi,a ja cu sad da se spremim i idem.

Olja,zelim da ti ovaj deveti mesec brzo prodje i da nadoknadis sa spavanjem za prethodnih 8 :lol:

Ivancice,znas da ti nigde ne smetas,ja volim kad si tu negde medju nama :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

Slikaj nam krofnice... Meni već mirišu, ja ih obožavam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Slikaj nam krofnice... Meni već mirišu, ja ih obožavam... :)

I ja isto i bas ih dugo nisam jela. A ova tetka pravi najbolje,bas po mom ukusu. Sacuvacu ti koju da probas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske. Mislile ste da cete popiti kafu bez mene :lol: mene alarm budi bezuspesno jos od 9,ali sam morala do wc tako da sam ustala. Vec par dana mi se jedu krofne,pa sam zvala tetku da napravi,a ja cu sad da se spremim i idem.

Olja,zelim da ti ovaj deveti mesec brzo prodje i da nadoknadis sa spavanjem za prethodnih 8 :lol:

Ivancice,znas da ti nigde ne smetas,ja volim kad si tu negde medju nama :rolleyes:

E ja sam sad poslala kolege da mi kupe čokoladu... gledajući ovaj Oljin kolač i ti s tvojim krofnicama ....moram ja bar čokoladu da ručkam :rolleyes:

Milankaa pojedi jednu krofnicu i za nas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnice, ja kad pomislim da bih mogla da se porodim 29-tog :rolleyes: i meni je malo bezveze, mislim ipak slavi pravi rodjendan svake 4 godine, moj muz se sali da je to super, jer se ne bi puno istrosio na rodjendane :D , inace se u dokumentima vodi kao da je dete rodjeno 1. marta, tako sam cula.

Ja sam bas to pitala babicu kad smo bili sa skolicom u obilasku porodilista,i dobila odgovor da se dete rodjeno 29.02. i upisuje na taj datum i tako vodi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice tebi se bas približilo :rolleyes: kako volim da vidim te vase tikere ...još malo i eto nama Strahinje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi vreme najsporije prolazi,a vremenski uslovi napolju mi nimalo ne idu u korist :angry: Danas makar nema snega pa cu uspeti malo do grada na kafu i u soping,malo da ubijem vreme <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi vreme najsporije prolazi,a vremenski uslovi napolju mi nimalo ne idu u korist :angry: Danas makar nema snega pa cu uspeti malo do grada na kafu i u soping,malo da ubijem vreme <_<

IVO,jos maloooo :) :) :) Blago tebi stvarno :) Mene je sad jos uhvatio neki spor period,a vidi samo koliko jos imam da gurammm :rolleyes: Sta da radim ;) Ljubimo vas!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IVO,jos maloooo :) :) :) Blago tebi stvarno :) Mene je sad jos uhvatio neki spor period,a vidi samo koliko jos imam da gurammm :rolleyes: Sta da radim ;) Ljubimo vas!!! :wub:

Tebi ce pred kraj taman biti lepo vreme i moci ces da setas :wub: Ja se samo nadam da Strale nece krenuti po onom kijametu napolje,jer bih volela sto duze da ostanem kuci,da ne moram odmah u bolnicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi vreme najsporije prolazi,a vremenski uslovi napolju mi nimalo ne idu u korist :angry: Danas makar nema snega pa cu uspeti malo do grada na kafu i u soping,malo da ubijem vreme <_<

Kazu da deveti najsporije prolazi :) iscekivanje a i dosta je bilo :D ja se danas osecam kao da nosim ruksak , samo napred, a ne na ledjima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bas to pitala babicu kad smo bili sa skolicom u obilasku porodilista,i dobila odgovor da se dete rodjeno 29.02. i upisuje na taj datum i tako vodi ;)

Epa dobro, onda nije problem, i meni je bilo malo cudno kad sam cula. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IVO,jos maloooo :) :) :) Blago tebi stvarno :) Mene je sad jos uhvatio neki spor period,a vidi samo koliko jos imam da gurammm :rolleyes: Sta da radim ;) Ljubimo vas!!! :wub:

Jela Jela gledaj to ovako sad bar brojis dvocifreno :lol: Jos 90 i koji dan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: dobro jutro svima...ja poranila...e danas sam se posteno naspavala,ne pamtim kad sam ovako za svih 9 meseci...malo sam ukocena jer samo mogu sedeci da spavam ali nema veze...prijatno svima uz kaficu :rolleyes:

Andjelice i moj muz se isto sali na taj nacin za 29.feb... kaze e bas sam potrefio kad treba: jeftinije ne mozemo proci jer zna se koliko kostaju barbike sve sa kucom,kolima i td....lud je-ali naravno sali se :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jela Jela gledaj to ovako sad bar brojis dvocifreno :lol: Jos 90 i koji dan :wub:

Da znas :rolleyes: Ma nesto sam se smorila ovih dana,sve je to zbog selidbe,nismo ni tamo ni ovamo.Ali dobro,od prvog marta prelazimo,i onda cu konacno biti mirna :rolleyes: Ljub,ljub! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayce, jesi li pojela cokoladu? :) Ja sam podelila euroblok sa mm, nije mi dao da sama pojedem ceo <_< mozda jer sam jutros jela plazmu, pa da ne preterujem sa slatkisima :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayce, jesi li pojela cokoladu? :) Ja sam podelila euroblok sa mm, nije mi dao da sama pojedem ceo <_< mozda jer sam jutros jela plazmu, pa da ne preterujem sa slatkisima :unsure:

Olja samo ti klopaj,ja ne razumem zasto se toliko operecujete,ti super izgledas pa neces se pretvoriti u medveda :lol: Ja sam se ugojila 23kg pa se jedva vidi sve je u tibi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja samo ti klopaj,ja ne razumem zasto se toliko operecujete,ti super izgledas pa neces se pretvoriti u medveda :lol: Ja sam se ugojila 23kg pa se jedva vidi sve je u tibi :)

ej, pa samo zato sto ne smem mnogo da se ugojim. Vec sam negde pisala, imala sam pre 7god udes i lomila sam karlicu...od onda sam stalno na oprezu sa kilazom jer, sad vidim, da kada se ugojim mnogo mi je teze i imam bolove...

Tebi se uopste ne vidi da si se toliko ugojila, mislim i da nam je to zbog visine ;) znam da si visa od mene, ja sam 175 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej, pa samo zato sto ne smem mnogo da se ugojim. Vec sam negde pisala, imala sam pre 7god udes i lomila sam karlicu...od onda sam stalno na oprezu sa kilazom jer, sad vidim, da kada se ugojim mnogo mi je teze i imam bolove...

Tebi se uopste ne vidi da si se toliko ugojila, mislim i da nam je to zbog visine ;) znam da si visa od mene, ja sam 175 :)

Nisam puno,ja sam 181cm :rolleyes: Cuvaj se onda,ali kad ti se nesto jede pojedi ali smanji na umereno,meni bez narandzi dan ne moze da prodje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam puno,ja sam 181cm :rolleyes: Cuvaj se onda,ali kad ti se nesto jede pojedi ali smanji na umereno,meni bez narandzi dan ne moze da prodje :rolleyes:

meni bez mandarina :)

Nemam neki problem, tipa da se nesto ustrucavam da pojedem, jedem sta mi se jede ali umereno. Navikla sam vec na takav nacin ishrane, vise puta dnevno po manje porcije, ali sad npr. imam napade za cokoladom :D i to sam resila - pojedem u cugu koliko mi prija pa onda 3 dana je ne jedem uopste, npr. tako nesto radim i ok mi je...jedino sto se slabije krecem a inace sam stalno u nekom speedu i zujanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos, mogu li se ja prikljuciti.. isto sam u trecem trimestru, od skora sam primetila ovaj forum pa nisam sa vama od pocetka.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos, mogu li se ja prikljuciti.. isto sam u trecem trimestru, od skora sam primetila ovaj forum pa nisam sa vama od pocetka..

Dobrodosla anmi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jela sam čokoladu, pa prešla na slano...pa sad udarila po narandžama...e kad se rešim i ovih narandži onda više ništa nemam u torbi :blink:

Mm me zeza kad krenem ujutro na posao da još malo ce da mi treba onaj mali frizider sto se nosi na plazu ili kad se ide negdje roštiljati :lol::lol::lol: kaze da se spremam kao da cu biti na poslu tri dana a ne 9 sati ( koliko hrane nosim ) :angry:

Do sad sam se udebljala 12 kg ( toliko sam s prvim sinom za citave trudnoce dobila ), sad cu sigurno dogurati do 20 kg .....ali bas me briga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.