Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Maya, ljubim ja vas do zvezda :wub: :wub:

Sto bi mm meni rekao - volim te i preko rampe u Hjustonu :lol: :lol:

:wub::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankaaaaaa, javi seee!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankaaaaaa, javi seee!!!! :D

Stvarno gdje nam je Milanka :wub:

Prosto je neobično ovdje kad je nema :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke...al ste poranile od jutros :blink:

Evo ja se polako budim uz bebac,znate da nemam problem sa spavanjem ;)

Mm88,vidis da to iz drugog ugla drugacije izgleda,bar ti ne moras kod njih. I verujem da ces biti jos srecnija sto ih manje vidjas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke...al ste poranile od jutros :blink:

Evo ja se polako budim uz bebac,znate da nemam problem sa spavanjem ;)

Mm88,vidis da to iz drugog ugla drugacije izgleda,bar ti ne moras kod njih. I verujem da ces biti jos srecnija sto ih manje vidjas ;)

daj mi malo tvog sna, molim te....sad sam kao da me je voz pregazio :(

Mm88, ne komentarisem nista jer znam tacno kako ti je. Mislim da nas dodatno hormoni "drmaju" pa nam sve jos teze pada. Samo se ti opusti kod kuce i udovolji sebi, ne moras da ides tamo...a tm neka ti sve donese za tih par dana, naruci i sto ti ne treba, malo prohtevaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nam jeeeee :rolleyes:

N ja nemam problema s spavanjem, nikad nisam ni imala . Mm kaže da dok izbroji do 5 ja spavam dubokim snom :lol: ali zato on ima slab san pa je zato zadužen za sinčića, za ustajanje i pokrivanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nam jeeeee :rolleyes:

N ja nemam problema s spavanjem, nikad nisam ni imala . Mm kaže da dok izbroji do 5 ja spavam dubokim snom :lol: ali zato on ima slab san pa je zato zadužen za sinčića, za ustajanje i pokrivanje ;)

kod nas je obrnuto. Mm zaspe dok vidi krevet a ja sovim. I dok sam radila, 6 ili 7h sna meni je i vise nego dovoljno, hiperaktivna sam. :) npr, on je u 22h vec u krevetu, spava, a ja pre ponoci ni ne razmisljam da legnem ( i ako ustajem u 6:30h za posao). A sada ludi jer sam i njega skroz "poremetila" pa sovi sa mnom do nekog doba.... :D a i ja sam ta sa lakim snom, dok on bas lepo spava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ja,vec pola sata pokusavam da otkucam poruku,ali me mm zvao s posla,a to su razgovori kao da se mesec dana ne vidimo. Ali ne zalim se ja,bar znam da uvek misli na mene :lol:

Olja,rado bih ti dala par sati mog sna,jer spavam previse,cak nekad i popodne po 2 sata,cim legnem zaspim.

Majo ovo mi je dalo ideju,posto ja spavam kao top,onda ce mm ustajati nocu oko bebice. Ja ne znam kako cu je cuti kad place,kad ni alarm ujutru ne cujem. Mada,bice krevetac blizu pa cu se navici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo ovo mi je dalo ideju,posto ja spavam kao top,onda ce mm ustajati nocu oko bebice. Ja ne znam kako cu je cuti kad place,kad ni alarm ujutru ne cujem. Mada,bice krevetac blizu pa cu se navici.

Meni je najveci problem bio kad se sincic otkrije i smrzne a ja spavam ko top, pa ujutro kad ustanem i vidim kako je hladan ja sjednem na krevet pa oplačem :( ( a nije htio da spava u onim vrećicama za spavanje.... pa sam navijala sat da me budi svaki sat :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka, neces imati takav san kad se beba rodi, videces. Ima da cujes i kada se otkrije a ne kada place... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka, neces imati takav san kad se beba rodi, videces. Ima da cujes i kada se otkrije a ne kada place... :)

Videcemo :) Mada verujem da cu je citi, navici cu se. A mm cuje i sad sta se nocu desava oko kuce, ako nesto susne :angry: Dogovorili smo se mm i ja da kad se porodim uzme odmor mesec dana da mi pomaze oko bebice i da radi kucne poslove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcemo :) Mada verujem da cu je citi, navici cu se. A mm cuje i sad sta se nocu desava oko kuce, ako nesto susne :angry: Dogovorili smo se mm i ja da kad se porodim uzme odmor mesec dana da mi pomaze oko bebice i da radi kucne poslove.

Blago tebi! Ne bih vise komentarisala o tm, svaka mu cast! Meni ce moj takodje da pomogne, oko bebe, ima i iskustva pa mi je to super. A znam da, kad pocne da radi, ja cu njega da stedim, da se naspava, ipak treba i na posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E p blago vama,moj zaspe i spava kao klada ni topovi ga ne bi probudili :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! :)

Ja se mucila od 1h do 3:30h da zaspem, onda presla u dnevnu, zaspala uz TV i u 5:20h se probudi mm i uplasi se sto me nema u krevetu, vikne mi ime i - gotovo spavanje. <_< evo, kuvam kafu i blejim, sad sam vec i gladna ali sanjiva nikako! Ima li jos neka od vas problem sa spavanjem? :( Milanka, znam da ti spavas kao beba, blago tebi :)

Meni je tako skoro svake noci. Probudim se oko 1 i nesto, 2, mudro odmah predjem u dnevnu sobu, blejacim do 4,5 i tu zaspim uz tv. I tako ceo drugi i treci trimestar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa,vidim sitno sitno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tako skoro svake noci. Probudim se oko 1 i nesto, 2, mudro odmah predjem u dnevnu sobu, blejacim do 4,5 i tu zaspim uz tv. I tako ceo drugi i treci trimestar.

ali se ti probudis oko 1h a ja ne spavam uopste :( odlucila sam da spavam preko dana ako mi se prispava, a ne da se patim kad i onako nocu sovim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi! Ne bih vise komentarisala o tm, svaka mu cast! Meni ce moj takodje da pomogne, oko bebe, ima i iskustva pa mi je to super. A znam da, kad pocne da radi, ja cu njega da stedim, da se naspava, ipak treba i na posao...

Pa i ja cu mog da stedim kad bude radio, a dok bude na odmoru, presese mu, vise ce raditi kuci nego sto je radio na poslu ;)

Mi smo tako planirali, da uzme 15 dana godisnjeg i 10ak dana ga sleduje na poslu kad dobije bebu, tako da ce to ispasti i vise od mesec dana, jer mu se vikendi ne racunaju u odmor, a tad ce mi biti najpotrebniji. Pa u junu opet malo...ufff sto je dobro kad toliko imas odmora, mozes kad hoces na bolovanje, a nije ti nista, posao za pozeleti. Radis od 7. budis se u 8, trebalo bi do 3 da si na poslu, a u 2 si vec kuci, ako ne i ranije..nadam se da ce i meni da "uleti" neki takav posao :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankaa svaka čast tm , baš fino od njega :rolleyes:

Mm puno radi pa sam s prvim sinčicem stvarno gledala da ga poštedim koliko sam mogla, bar da se naspava... jer ja sam mogla spavati kad maleni spava a on je morao raditi.

A sad je rekao da cemo zadržati tetu sto nam cuva sincica da bude s mnom par mijeseci i da mi pomogne dok on ne dođe s posla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankaa svaka čast tm , baš fino od njega :rolleyes:

Mm puno radi pa sam s prvim sinčicem stvarno gledala da ga poštedim koliko sam mogla, bar da se naspava... jer ja sam mogla spavati kad maleni spava a on je morao raditi.

A sad je rekao da cemo zadržati tetu sto nam cuva sincica da bude s mnom par mijeseci i da mi pomogne dok on ne dođe s posla :rolleyes:

Super, u svakom slucaju imaces pomoc sto ce ti dosta znaciti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, u svakom slucaju imaces pomoc sto ce ti dosta znaciti :)

Teta mi je super, čuva mi sincica od 11 mijeseci i nekad mislim da vise o njemu zna nego ja ( jer bas mnogo vremena provodi s njim ) i bas radi s njim .

Ima 5,5 god. a vec zna sva slova napisati i brojeve do 10 :wub:

I sad mi bas mnogo pomogne tako da sigurno ce mi biti od pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa,vidim sitno sitno :rolleyes:

Dzomba nema sta :lol:

A nisi ni ti daleko iza mene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se iznervirala :angry:

znas, Milanka ona ljubicasta kolica sto sam htela (sa a. sedistem), Chipolinova? Pa je cena njih i a.s. = 20 000 din i ja kupim ova za 18 200, reko ipak za tu razliku mogu da kupim jos nesto, cebence, posteljinu...nesto... i sad nadjem na netu, na sajtu sa kojeg sam inace narucila i kupila krevetac ta ljubicasta kolica sa a.s. za 19 000din! Aaaaaa!! :angry: jos ti donesu na kucnu adresu... mislim, lepa smo mi kolica uzeli, tj - da ne lazem, apsolutno imaju iste funkcije i istog su kvaliteta, samo su nasa Bertonee (talijani) i boja je braon- krem.... a meni se ta jorgovan ljubicasta toliko svidjaju....nisu mi bila sudjena, izgleda... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teta mi je super, čuva mi sincica od 11 mijeseci i nekad mislim da vise o njemu zna nego ja ( jer bas mnogo vremena provodi s njim ) i bas radi s njim .

Ima 5,5 god. a vec zna sva slova napisati i brojeve do 10 :wub:

I sad mi bas mnogo pomogne tako da sigurno ce mi biti od pomoći.

Divno :wub: Znace dosta stvari kad krene u skolicu :)

Verujem da ce ti biti od pomoci, zna sa malom decom, i kada vec radi kod vas tako dugo znaci da je ok zena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se iznervirala :angry:

znas, Milanka ona ljubicasta kolica sto sam htela (sa a. sedistem), Chipolinova? Pa je cena njih i a.s. = 20 000 din i ja kupim ova za 18 200, reko ipak za tu razliku mogu da kupim jos nesto, cebence, posteljinu...nesto... i sad nadjem na netu, na sajtu sa kojeg sam inace narucila i kupila krevetac ta ljubicasta kolica sa a.s. za 19 000din! Aaaaaa!! :angry: jos ti donesu na kucnu adresu... mislim, lepa smo mi kolica uzeli, tj - da ne lazem, apsolutno imaju iste funkcije i istog su kvaliteta, samo su nasa Bertonee (talijani) i boja je braon- krem.... a meni se ta jorgovan ljubicasta toliko svidjaju....nisu mi bila sudjena, izgleda... :(

Joooj, i ja to mrzim kad kupim nesto, a onda nadjem ono sto mi se prvo svidjalo :angry: Zamisli kao da ih vise nema i bice ti bolje, ne razmisljaj o njima. Mada, ja znam da bi jela oko toga, ali moras ubediti sebe kako su ta sto si kupila mnooogo bolja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se iznervirala :angry:

znas, Milanka ona ljubicasta kolica sto sam htela (sa a. sedistem), Chipolinova? Pa je cena njih i a.s. = 20 000 din i ja kupim ova za 18 200, reko ipak za tu razliku mogu da kupim jos nesto, cebence, posteljinu...nesto... i sad nadjem na netu, na sajtu sa kojeg sam inace narucila i kupila krevetac ta ljubicasta kolica sa a.s. za 19 000din! Aaaaaa!! :angry: jos ti donesu na kucnu adresu... mislim, lepa smo mi kolica uzeli, tj - da ne lazem, apsolutno imaju iste funkcije i istog su kvaliteta, samo su nasa Bertonee (talijani) i boja je braon- krem.... a meni se ta jorgovan ljubicasta toliko svidjaju....nisu mi bila sudjena, izgleda... :(

Ma hajde ko zna zašto je dobro što nisi kupila ta kolica ... možda bi im se slomio točak odmah drugi dan :lol:

Bitno je da su kolica funkcionalna a koje su boje ... to i nije toliko bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.