Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

hejjj dobro jutro zene,sta ste se to ucutale,da se nije koja porodila pa se nejvaljate :)

kako ste spavale ,sta vas je mucilo,ja super samo sto sam malo nahladjena ali nije strasno valjda ,ja danas ulazim u deveti mjesec jaoooo pa me neka trema ko da cu sj da se porodim ,danas sam ja na redu za CTG pa vidjecemo sta ce bit.....

Dobro jutro...nema zena... :) ! Dobrodosla u deveti... najduzi mesec u trudnoci :lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro - dobar dan i od mene.

Ja iako u 33 nedelji moram da mirujem zbog kontrakcija, nisu bolne ali su jake, kaze dr da se tokom kontrakcije skroz smanji kolicina plodove vode u materici, mogao bi vodenjak ranije da pukne....

Sa prvim detetom sam bila aktivna na forumu celu trudnocu a sad sam bas okasnila :)

a sa prvim detetom sam u 34 neddelji zavrsila u bolnici na IV ginipralu jer nisam mirovcala, sad se nedam, ne mogu opet tamo da lezim, a jedva cekam da udjem u 9 mesec, onda moze sve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene!!!!!!!!!!

Sejla kad imas CTG danas?Pisi kako je bilo!!!MojBebac je potpuno u pravu ,ovo je NAJDUZI MESEC U TRUDNOCI :angry:

Sto se spavanja tice,izlomila sam se nocas...kako legnem tako me ledja rasturaju,ja se ponadam da ce poceti kontrakcije,ali cim ustanem-nista me ne boli.Ustajala sam svaki sat da idem u wc i spavala na jedno oko jer su me ledja razbijala kako god da se namestim...e onda je i moj sin imao "koncert :lol: " tako da sam tek u 7h zaspala normalno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene!!!!!!!!!!

Sejla kad imas CTG danas?Pisi kako je bilo!!!MojBebac je potpuno u pravu ,ovo je NAJDUZI MESEC U TRUDNOCI :angry:

Sto se spavanja tice,izlomila sam se nocas...kako legnem tako me ledja rasturaju,ja se ponadam da ce poceti kontrakcije,ali cim ustanem-nista me ne boli.Ustajala sam svaki sat da idem u wc i spavala na jedno oko jer su me ledja razbijala kako god da se namestim...e onda je i moj sin imao "koncert :lol: " tako da sam tek u 7h zaspala normalno....

Halucinacije o skorom porodjaju :lol::lol::lol: !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene!!!!!!!!!!

Sejla kad imas CTG danas?Pisi kako je bilo!!!MojBebac je potpuno u pravu ,ovo je NAJDUZI MESEC U TRUDNOCI :angry:

Sto se spavanja tice,izlomila sam se nocas...kako legnem tako me ledja rasturaju,ja se ponadam da ce poceti kontrakcije,ali cim ustanem-nista me ne boli.Ustajala sam svaki sat da idem u wc i spavala na jedno oko jer su me ledja razbijala kako god da se namestim...e onda je i moj sin imao "koncert :lol: " tako da sam tek u 7h zaspala normalno....

hahahhaha bravo za koncert!!!!

uskoro cemo sve da imamo koncerte u kuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahhaha bravo za koncert!!!!

uskoro cemo sve da imamo koncerte u kuci :)

Jedva cekamo... za docek koncert MALA NOCNA MUZIKA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Halucinacije o skorom porodjaju :lol::lol::lol: !!!!

`Ladno :lol::lol::lol: Tako je to kad pregazis termin,uskoro cu videti i ruzicaste slonove

animaatjes-elefant-10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

`Ladno :lol::lol::lol: Tako je to kad pregazis termin,uskoro cu videti i ruzicaste slonove

animaatjes-elefant-10.gif

Podsetila si me na Damba i onaj crtac sa slonovima od sapunice :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koga ja to vidim ovde.... da nas je posetio :lol::lol::lol::lol:;););)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koga ja to vidim ovde.... da nas je posetio :lol::lol::lol::lol:;););)

i ja vidim neko nas je posjetio ,samo da nam pusti poruku :)

danas idem posle 3h na CTG jedva cekam uh,ma ja popila caj sinoc i isla sam 4puta u wc uf katastrofa.

jao zene jedva cekam da se porodim,ali i imam malo treme mislim to je normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej drage moje debele javlja vam e mrsava :lol: i bas sam vas se uzelela.

Hvala vam mnogo na zeljama cestitkama i pozdravima i nadam se da cu uskoro i ja vama cestitati.

Juce smo dosli kuci,pa se sada privikavamo.Cekamo i patronaznu sestru da dodje:)

Necu vam danas pisati celokupan dozivljaj porodjaja,nego malo da dodjem sebi pa onda natenane:)

Sto se Tice gradske samo da vam kazem sta vam treba za porodiliste,a to je:

ZA BEBEU: NISTA

ZA NAS:ulosci,spavacica,bade mantil(ako hocete),mrezaste gacice(5 kom),higijena,2 peskira(najbolje mala da lakse baratate) i to je to.Deciji sapun,ako budete secene,samo sa njim da perete ranu.

Moram da podojim sina pa se vracam

Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja vidim neko nas je posjetio ,samo da nam pusti poruku :)

danas idem posle 3h na CTG jedva cekam uh,ma ja popila caj sinoc i isla sam 4puta u wc uf katastrofa.

jao zene jedva cekam da se porodim,ali i imam malo treme mislim to je normalno...

Sejla, samo sto si usla u deveti ti odmah panicis... :lol::lol::lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla, samo sto si usla u deveti ti odmah panicis... :lol::lol::lol: !!!

evo projo.. dok ja krenem da funkcionisem, vi bezite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej drage moje debele javlja vam e mrsava :lol: i bas sam vas se uzelela.

Hvala vam mnogo na zeljama cestitkama i pozdravima i nadam se da cu uskoro i ja vama cestitati.

Juce smo dosli kuci,pa se sada privikavamo.Cekamo i patronaznu sestru da dodje:)

Necu vam danas pisati celokupan dozivljaj porodjaja,nego malo da dodjem sebi pa onda natenane:)

Sto se Tice gradske samo da vam kazem sta vam treba za porodiliste,a to je:

ZA BEBEU: NISTA

ZA NAS:ulosci,spavacica,bade mantil(ako hocete),mrezaste gacice(5 kom),higijena,2 peskira(najbolje mala da lakse baratate) i to je to.Deciji sapun,ako budete secene,samo sa njim da perete ranu.

Moram da podojim sina pa se vracam

Ljubim vas

draga doslaaaa siiii jupiiiiiiii!!!! nadam se da se lepo snalazite vas troje i da nema nekih problema :) ljubi beku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo projo.. dok ja krenem da funkcionisem, vi bezite :)

Njam, njam... :lol: Ja sam juce bila maltene ceo dan online, ali nikoga nema :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njam, njam... :lol: Ja sam juce bila maltene ceo dan online, ali nikoga nema :huh:

ma mene muz zeznuo... hoce i on u sajber svet... ja mu lepo kazem idi radi nesto :)

danas sam tuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mene muz zeznuo... hoce i on u sajber svet... ja mu lepo kazem idi radi nesto :)

danas sam tuuu

rolly-1.gifhug.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mene muz zeznuo... hoce i on u sajber svet... ja mu lepo kazem idi radi nesto :)

danas sam tuuu

vidite sta sam nasla ja za nas debele, a i za violetu mrsavu KLIKNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidite sta sam nasla ja za nas debele, a i za violetu mrsavu KLIKNI

zene ja imam tremu,al ne znam sto :blink: :blink: :blink: svjesna sam da idem na obicni CTG...ali ne znam sta ce jos da mi kaze???? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ja imam tremu,al ne znam sto :blink: :blink: :blink: svjesna sam da idem na obicni CTG...ali ne znam sta ce jos da mi kaze???? :unsure:

drugarice opusti se i uzivajjjj ctg nije strasan taman ces cuti bekino srce kako kucka :) samo polako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hejjj dobro jutro zene,sta ste se to ucutale,da se nije koja porodila pa se nejvaljate :)

kako ste spavale ,sta vas je mucilo,ja super samo sto sam malo nahladjena ali nije strasno valjda ,ja danas ulazim u deveti mjesec jaoooo pa me neka trema ko da cu sj da se porodim ,danas sam ja na redu za CTG pa vidjecemo sta ce bit.....

Evo dok pišem beba štuca.Tako se brinem za moju malenu,da izdrži dok se ne rodi i da mi bude zdrava i prava.Sinoć sam imala košmare,budila se,i gledala muža kako mirno spava.A ja nikako da zaspim.Još mi kažu da sad treba najviše da se naspavam,pitam ja vas kako?!Pored ovolikog stomaka,i stalnog odlaska u toalet.A onda briga i nervoze,uh,uh..

Hej drage moje debele javlja vam e mrsava :lol: i bas sam vas se uzelela.

Hvala vam mnogo na zeljama cestitkama i pozdravima i nadam se da cu uskoro i ja vama cestitati.

Juce smo dosli kuci,pa se sada privikavamo.Cekamo i patronaznu sestru da dodje:)

Necu vam danas pisati celokupan dozivljaj porodjaja,nego malo da dodjem sebi pa onda natenane:)

Sto se Tice gradske samo da vam kazem sta vam treba za porodiliste,a to je:

ZA BEBEU: NISTA

ZA NAS:ulosci,spavacica,bade mantil(ako hocete),mrezaste gacice(5 kom),higijena,2 peskira(najbolje mala da lakse baratate) i to je to.Deciji sapun,ako budete secene,samo sa njim da perete ranu.

Moram da podojim sina pa se vracam

Ljubim vas

[/quot

Samo da ste vi lepo prošli porođaj,sad ćete polako da se navikavate jedno na drugo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo dok pišem beba štuca.Tako se brinem za moju malenu,da izdrži dok se ne rodi i da mi bude zdrava i prava.Sinoć sam imala košmare,budila se,i gledala muža kako mirno spava.A ja nikako da zaspim.Još mi kažu da sad treba najviše da se naspavam,pitam ja vas kako?!Pored ovolikog stomaka,i stalnog odlaska u toalet.A onda briga i nervoze,uh,uh..

tvoja stuca, a moja oplela kolce pa me ubiiii... sve ce biti ok, nema mesta panici... meni dr kaze ako si ti srecna i beka je srecna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja vas pozdravljam ovde do daljnjeg.... ljubim vas sve t4705.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja vas pozdravljam ovde do daljnjeg.... ljubim vas sve t4705.gif

sta bi???

gde cesssss????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta bi???

gde cesssss????

Pusticu ti pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.