Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Zdravo zene!

Ja sam standardno dobro ;) , stomak mazim redovno i jedva cekam Januar :wub:

Termin mi je tek 30.Januara, ali mi se sve cini kad dodje Januar za cas ce i beba ^_^

VIOLETI cestitam od srca bebicu!!! SRECNO!!!

Sad kad je ona krenula, sada ce i ostale - jedna po jedna :wub:

MALISA, neka si nam i ti dosla! :D

Samo se pitam jos gdje nam je Maki? :huh: Bas mi je cudno bez nje - dugo je nema, a ja navikla da je srecem svuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZASTO NE???

Pa ko velim da ne zaboraviš od uzbuđenja, pa te ja zovem da te prekidam na pola ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ko velim da ne zaboraviš od uzbuđenja, pa te ja zovem da te prekidam na pola ;)

Ma samo ja da odem tamo... prekidaj onda koliko i kada hoces :lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se pitam jos gdje nam je Maki? :huh: Bas mi je cudno bez nje - dugo je nema, a ja navikla da je srecem svuda

Tu je Maki samo ne piše mnogo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je Maki samo ne piše mnogo :)

Pa dje si ti? Ja se ne poradjam bez tebe :D

Kako se osjecas? Je li sve u redu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dje si ti? Ja se ne poradjam bez tebe :D

Kako se osjecas? Je li sve u redu?

Tu sam.... sad stigla iz školice i kanim se da pristavljam ručak, sad će mi momci stići iz vrtića i sa posla... :lol:

Super sam, sve je u najboljem redu, idem sutra na UZ i jedva čekam :rolleyes:

Kako si ti? Kako ti je u školici? Jel ti se sviđaju pripreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hejjjj zenee sto vas to nema da se javite,da nije koja otisla da pravi drustvo Violeti :)

gdje je prija gdje jeca,sta je ovo,jaooooo :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam.... sad stigla iz školice i kanim se da pristavljam ručak, sad će mi momci stići iz vrtića i sa posla... :lol:

Super sam, sve je u najboljem redu, idem sutra na UZ i jedva čekam :rolleyes:

Kako si ti? Kako ti je u školici? Jel ti se sviđaju pripreme?

Divnoo :rolleyes:

i ja sam sjutra na UZ. U skolicu idem, super je, nekako stekne zena malo vise samopouzdanja kada zna sta je ceka tamo i kako da se ponasa, a i vjezbice su bas opustajuce. :) tebi?

a osjecam se dobro do sada, i dalje sam skroz aktivna :D . Da nadoknadim, kada dodje beba bice uveliko zima i necu moci mnogo da setam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas imam problem sa hranom.Ne mogu da jedem ama baš ništa.Od svega imam neku mučninu.Jedem voće i to mi jedino prija.Čak mi se javlja i onaj nagon za povraćanje kao na početku trudnoće.O kiselini da i ne govorim. :( Samo se plašim da time ne ugrozim bebu.Jel ima neko sličan problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hejjjj zenee sto vas to nema da se javite,da nije koja otisla da pravi drustvo Violeti :)

gdje je prija gdje jeca,sta je ovo,jaooooo :huh:

jeca je mrtva umorna... ne znam ni sama zasto... valjda nocu slabo spavam, pa posle ceo dan kunjam... bila po gradu da pokupim izvode, drzavljanstava i jos mnogo papira koje treba da predam kad se beba rodi...

violeti sam cestitala licno, al cestitam joj i ovde i zelim joj sve naj, naj!

sutra i ja idem da vidim sta ce da kazu... uh uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeca je mrtva umorna... ne znam ni sama zasto... valjda nocu slabo spavam, pa posle ceo dan kunjam... bila po gradu da pokupim izvode, drzavljanstava i jos mnogo papira koje treba da predam kad se beba rodi...

violeti sam cestitala licno, al cestitam joj i ovde i zelim joj sve naj, naj!

sutra i ja idem da vidim sta ce da kazu... uh uh...

super neka si setala,najbolje nam je da setamo pred porodjaj i ja sam,al malo otisla do kozmeticarke malo obrve sredila kupila neke sitnice ,torbu za u bolnicu.prala nesto i tako..

jao ti sj ides a oce li te ostavit ili sta?

kad se cujes sa violetom ako ti nebude tesko cestitaj joj u moje ime.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super neka si setala,najbolje nam je da setamo pred porodjaj i ja sam,al malo otisla do kozmeticarke malo obrve sredila kupila neke sitnice ,torbu za u bolnicu.prala nesto i tako..

jao ti sj ides a oce li te ostavit ili sta?

kad se cujes sa violetom ako ti nebude tesko cestitaj joj u moje ime.... :)

pa ne znam, ako nisam jos za porodjaj ja necu da ostajem... sta cu tamo...sutra idem oko sest, pa cemo videti... javicu se nekako posto ima neta u bolnici, a ja imam na telefonu wi fi...

a violetu cu pozdraviti nemas frke :)

kako si ti danas? jel funkcionises?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ČESTITKE VIOLETI

Živi,zdravi i sretni bili :wub: :wub: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ne znam, ako nisam jos za porodjaj ja necu da ostajem... sta cu tamo...sutra idem oko sest, pa cemo videti... javicu se nekako posto ima neta u bolnici, a ja imam na telefonu wi fi...

a violetu cu pozdraviti nemas frke :)

kako si ti danas? jel funkcionises?

super bas,ponekad me fisne stomak ko da mi noz neko zabode i odma prestane,a inace super ,kad ja mogu da cistim usisavam i tako to znam da sam dobro...

ti kako si,jesi li spremila torbu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super bas,ponekad me fisne stomak ko da mi noz neko zabode i odma prestane,a inace super ,kad ja mogu da cistim usisavam i tako to znam da sam dobro...

ti kako si,jesi li spremila torbu :)

uh spakovala sam je jos pre dve nedelje i sad cekam ko zapeta puska :D a i mene probije tako kroz stomak i to kako dani prolaze sve cesce se desava, al valjda je to normalno... i kad spavam jedva se okrecem u kreveu, pa me zaboli pa se probudim, al sta ces, to nam je sto nam je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh spakovala sam je jos pre dve nedelje i sad cekam ko zapeta puska :D a i mene probije tako kroz stomak i to kako dani prolaze sve cesce se desava, al valjda je to normalno... i kad spavam jedva se okrecem u kreveu, pa me zaboli pa se probudim, al sta ces, to nam je sto nam je...

da,al jos malo i procice....ja jedva cekam da se porodim,jednostavno da se oslobodim straha te da ne dizem tesko ,da jedem nesto sto nije valjalo u trudnoci i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,al jos malo i procice....ja jedva cekam da se porodim,jednostavno da se oslobodim straha te da ne dizem tesko ,da jedem nesto sto nije valjalo u trudnoci i tako to...

ma ja jedva cekam porodjaj samo da se rasteretim vise... bicu ko nova!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja jedva cekam porodjaj samo da se rasteretim vise... bicu ko nova!!! :D

vidi prijaaaa!!! :D :D :D

gde si ti ceo dan???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja kao postar :lol: prenosim pozdrave moje prije svima ovde t4705.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidi prijaaaa!!! :D:D:D

gde si ti ceo dan???

Ja gde sam ceo dan :angry: , a gde si ti meni juce ceo dan :angry: ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja kao postar :lol: prenosim pozdrave moje prije svima ovde t4705.gif

i ja sam se sad malko kuckala sa njom :)

blago njoj, ona uziva sa bekom i vec se mazuckaju po malko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja gde sam ceo dan :angry: , a gde si ti meni juce ceo dan :angry: ????

ja ko poludela... samo skupljam neke papire... nesto sam se uspanicila, kao da sutra ne postoji... tamo vamo.... bas ko furija neka... muz me gleda i smeje mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ko poludela... samo skupljam neke papire... nesto sam se uspanicila, kao da sutra ne postoji... tamo vamo.... bas ko furija neka... muz me gleda i smeje mi se...

Sta si skupljala :lol::lol::lol: ??? Ma ljudi ne razumeju taj osecaj koji mi imamo... Sve da se sredi, nabavi, pribavi, kao da idemo na kraj sveta i vracamo se za 10 godina, a ne u porodiliste!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta si skupljala :lol::lol::lol: ??? Ma ljudi ne razumeju taj osecaj koji mi imamo... Sve da se sredi, nabavi, pribavi, kao da idemo na kraj sveta i vracamo se za 10 godina, a ne u porodiliste!!!

pa izvode potvrde gluposti koje trazi nasa drzava da bi ostvario nekaaaa prava!!! e vala bas ko da se necu vracati vise kuci, samo da sve bude kako treba pod konac... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa izvode potvrde gluposti koje trazi nasa drzava da bi ostvario nekaaaa prava!!! e vala bas ko da se necu vracati vise kuci, samo da sve bude kako treba pod konac... :D

Pa znam... nemoj samo da se zaneses, pa suprugu da pocnes da pricas gde sta stoji kada krenes u porodiliste :lol::lol::lol: !!! Jesi li isla u 27. marta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.