Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Violeta srecno sutra, drzimo ti palceve... Veceras uzivancija sa muzem, a uskoro sa bebicom... Neprocenjivo :)

Ostale trudnice, javljajte se, ja, kako moj doktor kaze necu pre 12-og, pa ostajem ovde i ispracam ;)

Bikice, dosta si stezala cekajuci lekara, sad mozes da pustis dete napolje hehe....

Neću ni ja pre 12,tako da nećeš biti sama :) meni je termin 15.osim ako beba neće ranije..

Dobro jutro zenske moje:)

Pije se cajic,pa do SUP-a da promenim prebivaliste pa u bolnicu :)

Bikice nadam se da cu ,kada se vratim iz bolnice, procitati ovde kakoje tvoj beban odlucio da izadje i da uzivate svi u novoj bebi:)

Ljubim vas sve i cuvajte se

Nadam se da se uskoro kuckamo a194.gif

Dobro jutro.Ja se već mesec dana budim u 6 i 48 tačno u minut.Nemam pojma zašto,ne idem na posao.Čak i kada sam išla morala sam navijati alarm.Zatim hvata me neki tandrc,pred porođaj samo bih negde skitala i šetala uopšte mi se ne miruje.

A pitanje još se nisi porodila?Pa kad ćeš?Me tako izluđuje da bih dotičnoj osobi samo prešla na desetu temu da i sama shvati koliko mi smeta.Smeta mi više nego kad bi me pitali,a koliko ti je još ispita ostalo do kraja?

Inače kod nas najavljuju restrikcije,od kad sam ja ostala trudna nije pošteno pala kiša pa vi sad vidite koliko je to.Uh,kažu neće biti tamo sve do mog termina. :unsure:

Kako ste vi spavale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehehe drzimo palceve Violetismileys-daumen-642034.gif i da nas uskoro obraduje lepim vestima!!!!

Ja sam spavala kao portir-budila sam se svaki sat,dva da idem u wc,pa dete trazilo mleko,pa nisam mogla da se namestim,ali dobro,ipak sam se naspavala s obzirom na okolnosti...

Inace idem danas u pola dva na kontrolu pa vam javljam sta ce dalje biti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene...

kako ste spavala,ja sam bas lijepo spavala,mada sanjam svasta bas.gluposti nekake to nemoze ni da se protumaci...

zene sta je ovo sto vas nema,ajde jos malo i onda necemo vise pisat nego cemo oko nasih bebica... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla,MojBebac,Jeca1984,Cazablanka,Ye-Ya....gde ste bre?Sve se uspavale ili odlutale u predporodjajni shoppingsmileys-einkaufen-133660.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla,MojBebac,Jeca1984,Cazablanka,Ye-Ya....gde ste bre?Sve se uspavale ili odlutale u predporodjajni shoppingsmileys-einkaufen-133660.gif

moguce je da su otisle,a moguce je i da su otisle na porodjaj,one ce pre tebe izgleda,:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla,MojBebac,Jeca1984,Cazablanka,Ye-Ya....gde ste bre?Sve se uspavale ili odlutale u predporodjajni shoppingsmileys-einkaufen-133660.gif

Evo mene... Dobro jutro ili dan, kako kome :lol: . Ja nocas nisam spavala od glavobolje, tako da cu verovatno danas poslepodne " malo" da sleeping.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene... Dobro jutro ili dan, kako kome :lol: . Ja nocas nisam spavala od glavobolje, tako da cu verovatno danas poslepodne " malo" da sleeping.gif.

jao uh nema vece muke nego glava kad boli nocu a nemos da popijes nista ,znaci ti nam danas spavas...

da se sa violetom nisi cula ,da nema sta novo kod nje? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao uh nema vece muke nego glava kad boli nocu a nemos da popijes nista ,znaci ti nam danas spavas...

da se sa violetom nisi cula ,da nema sta novo kod nje? :rolleyes:

Pustila sam joj poruku, ali je bila na prijemu, pa ce se javiti kasnije... ako se javi men,i pre nego nama ovde, javljam :lol: ! Nikada me glava nije bolela toliko da ne mogu da spavam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustila sam joj poruku, ali je bila na prijemu, pa ce se javiti kasnije... ako se javi men,i pre nego nama ovde, javljam :lol: ! Nikada me glava nije bolela toliko da ne mogu da spavam :(

mene jes samo jednom u toku trudnoce i to u cetvrtom mjesecu a inace nije...

dako nam se Violeta danas porodi,a sta ti cekas sto ne ides ti da se poradjas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve sitno brojimo. ja juce bila kod dr i kaze da nece jos bebac.

je l zna neko sta znaci "SGA-baby"? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene jes samo jednom u toku trudnoce i to u cetvrtom mjesecu a inace nije...

dako nam se Violeta danas porodi,a sta ti cekas sto ne ides ti da se poradjas :)

Pa kada bebana bude trazila napolje, tada cu otici... do tada... NE, NE :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene prenosim vam pozdrave od moje prije t4705.gif...! Otvorena je sest prstiju i spustili su je na odeljenje za prirodni porodjaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene prenosim vam pozdrave od moje prije t4705.gif...! Otvorena je sest prstiju i spustili su je na odeljenje za prirodni porodjaj

jaooo bas si me obradovala,superrrr ,sl put kad se cujes prenesi joj pozz.znaci jos malo i ona ce se porodit....superrrrrrr :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo bas si me obradovala,superrrr ,sl put kad se cujes prenesi joj pozz.znaci jos malo i ona ce se porodit....superrrrrrr :D:D:D:D:D:D

Kaze danas u toku dana ili nocas... :lol: ! Pitala sam je da li da vam dajem informacije, s obzirom da je to licna i intimno, rekla je da mogu, tako da cu vam prenositi kada se javi!!! Pozdravlja i ona vas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaze danas u toku dana ili nocas... :lol: ! Pitala sam je da li da vam dajem informacije, s obzirom da je to licna i intimno, rekla je da mogu, tako da cu vam prenositi kada se javi!!! Pozdravlja i ona vas :lol:

e super bas lijepo...

a gdje nam je ejca nema je jutros mora da je u kupovinu.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e super bas lijepo...

a gdje nam je ejca nema je jutros mora da je u kupovinu.... :rolleyes:

Nemam pojma... mada i ona rece juce, cini mi se, da hoce da odmara do srede... Javice se u nekom trenutku :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma... mada i ona rece juce, cini mi se, da hoce da odmara do srede... Javice se u nekom trenutku :lol::lol::lol:

javice se ona,nemoze ona bez nas... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BOK CURKE

Super za Violetu :rolleyes: ,cekamo vijesti od Bikice,joj mogu da zamislim kako ti je.Mi troje bili danas u bolnici na kontroli,narucili nas 12.12 na utz i novu kontrolu ako sve bude ok,inace rekli su nam da moramo piti normabel i mirovati jer od sad kupujemo vrijeme(sto god da im to znacilo),inace osijecamo se dobro danasPUSAČ ZA SVEX3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BOK CURKE

Super za Violetu :rolleyes: ,cekamo vijesti od Bikice,joj mogu da zamislim kako ti je.Mi troje bili danas u bolnici na kontroli,narucili nas 12.12 na utz i novu kontrolu ako sve bude ok,inace rekli su nam da moramo piti normabel i mirovati jer od sad kupujemo vrijeme(sto god da im to znacilo),inace osijecamo se dobro danasPUSAČ ZA SVEX3

super drzi se...kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta samo napred uz tebe smo!Obavezno je pozdravi.Još bolje što će prirodno.

Jeste vi planirale da nosite fotoaparat u porodilište?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene :) Ja danas zavrsavam bebicinu sobu, stigao je orman za nju, poslednje sto smo cekali... Samo jos malo je ostalo da se sklopi, pa cu da slozim sve njene stvarcice i napravim mesto za sve... Bas se radujem tome :)

Inace sam mnogo lose spavala nocas, vidim da ni vama nije bilo sjajno... Isla u wc na svaka 2, 2 i po sata, a na tibi kao da mi je sedelo neko slonce... Bas zna da bude neprijatno... I ona se pomera stalno, gurka me... I stuca u 7 ujutro ko prava, pa me je jos i ona probudila...

Juce sam gledala na TLC-ju novu emisiju gde snimaju porodjaje, pa sam se ziva isplakala, jedva cekam moj porodjaj i da je konacno vidim... Violeta mozda vec sada drzi svoju bebicu, i to mi tera suze na oci... Bas sam preemotivna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta samo napred uz tebe smo!Obavezno je pozdravi.Još bolje što će prirodno.

Jeste vi planirale da nosite fotoaparat u porodilište?

ja jesam,mada mi je dobra cam i na tel,al cu najvjerovatnije i dig aparat ponijet,a ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene :) Ja danas zavrsavam bebicinu sobu, stigao je orman za nju, poslednje sto smo cekali... Samo jos malo je ostalo da se sklopi, pa cu da slozim sve njene stvarcice i napravim mesto za sve... Bas se radujem tome :)

Inace sam mnogo lose spavala nocas, vidim da ni vama nije bilo sjajno... Isla u wc na svaka 2, 2 i po sata, a na tibi kao da mi je sedelo neko slonce... Bas zna da bude neprijatno... I ona se pomera stalno, gurka me... I stuca u 7 ujutro ko prava, pa me je jos i ona probudila...

Juce sam gledala na TLC-ju novu emisiju gde snimaju porodjaje, pa sam se ziva isplakala, jedva cekam moj porodjaj i da je konacno vidim... Violeta mozda vec sada drzi svoju bebicu, i to mi tera suze na oci... Bas sam preemotivna :)

drage moje nesto mi ovaj net ne radi kako treba, al evo da se i ja javim danas... odmaram lezim posto su mi noge otekle katastrofaaa kao slon izgledam samoj sebi!

drzim i ja palceve violeti i zelimjoj sve naj, naj da prodje sve ko podmazano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jesam,mada mi je dobra cam i na tel,al cu najvjerovatnije i dig aparat ponijet,a ti?

ja nosim telefon, on je extra ima dobru kameru, pa cu slikati sve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jesam,mada mi je dobra cam i na tel,al cu najvjerovatnije i dig aparat ponijet,a ti?

Ja planiram,mada ne znam da li će mi izaći u susret neko od osoblja da ovekoveči taj trenutak kad prvi put stavim bebu u naručje.I da li će mi dozvoliti.Inače kod nas je zabranjeno da muž prisustvuje porođaju.Ili bilo ko koga poznajete.

Čak ni ginekolog koji vam je vodio trudnoću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.