Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hej zenske pa gde ste?

Zelim vam lep dan :)

Jos danas vam kuckam ovde,a sledeci put nadam se sa bebom u narucju :):)

Kako ste danas?

Ja nesto nisam najbolje spavala,skoro celu noc me stomak boleo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske pa gde ste?

Zelim vam lep dan :)

Jos danas vam kuckam ovde,a sledeci put nadam se sa bebom u narucju :):)

Kako ste danas?

Ja nesto nisam najbolje spavala,skoro celu noc me stomak boleo.

Dobro jutro!!!! Prijo, kako si ti? Jesi li sve spremila za sutra??? Danas onda vise da se druzis sa nama ovde, a od sutra nastavljamo u porodilistu :lol::lol::P ! Ja sam spavala kao beba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske pa gde ste?

Zelim vam lep dan :)

Jos danas vam kuckam ovde,a sledeci put nadam se sa bebom u narucju :):)

Kako ste danas?

Ja nesto nisam najbolje spavala,skoro celu noc me stomak boleo.

Mene stomak malo bolucka.Al,ništa stršno.Ja se nadam da neću pre termina.Prema pregledu potpuno sam zatvorena,a i grlić je čvrst.Osim ludih snova ja sam lepo spavala.

Jel te hvata trema?Mada ti ćeš na CR pa i nemaš sigurno isti osećaj kao mi što idemo prirodno.

Jel tebi sutra zakazan porođaj?

Sad ćeš ti ubrzo preskočiti u drugi forum,biće nam neobično bez tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo moja ja bih bas volela da se sto pre sretnemo u porodilistu:)

Danas cu biti malo ovde sa vama malo sa dragim.Moram i jos neke stvarcice za bebu da stavim u ormaric,pa da pripremim stvarcice za iznosenje bebe,i stvari za mene kada budem izlazila.Da sve stavim na gomilu dragom,da ne bi nesto pomesao:)

Ja vec dve noci nesto ne spavam lepo,ne znam sta mi je:)

Marijachi nije mi zakazan porodjaj,idem sutra u bolnicu pa hoce da mi isprate par dana stanje da vide sta ce samnom i bebom.Doktorka u porodilistu je rekla da sam spremna za porodjaj,njoj izgledalo (u utorak)kao da sam 39 nedelja.U slucaju da se beba okrenula ovih dana i ja cu najverovatnoje prirodno,naravno sve zavisi od velicine bebe.U 32 nedelji je beba imala 2,5 kg-kazu velika beba:)

Danas prestajem da pijem lekove.Trebalo bi u ponoc da prestanem ali evo sada cu ih popiti i necu vise:)

A trema,ma kakvijedva cekam da se porodim i uzmem bebu u ruke:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh da pravim dragom drustvo dok pece palacinke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo moja ja bih bas volela da se sto pre sretnemo u porodilistu:)

Danas cu biti malo ovde sa vama malo sa dragim.Moram i jos neke stvarcice za bebu da stavim u ormaric,pa da pripremim stvarcice za iznosenje bebe,i stvari za mene kada budem izlazila.Da sve stavim na gomilu dragom,da ne bi nesto pomesao:)

Ja vec dve noci nesto ne spavam lepo,ne znam sta mi je:)

Marijachi nije mi zakazan porodjaj,idem sutra u bolnicu pa hoce da mi isprate par dana stanje da vide sta ce samnom i bebom.Doktorka u porodilistu je rekla da sam spremna za porodjaj,njoj izgledalo (u utorak)kao da sam 39 nedelja.U slucaju da se beba okrenula ovih dana i ja cu najverovatnoje prirodno,naravno sve zavisi od velicine bebe.U 32 nedelji je beba imala 2,5 kg-kazu velika beba:)

Danas prestajem da pijem lekove.Trebalo bi u ponoc da prestanem ali evo sada cu ih popiti i necu vise:)

A trema,ma kakvijedva cekam da se porodim i uzmem bebu u ruke:) :):)

:

Znaci sledece nedelje ce biti dbaby.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:

Znaci sledece nedelje ce biti dbaby.gif

drage moje, tu ste... spremate se... lepoooo :D

ja cu jos malo da odmaram do srede, mada sam se i ja uzbudila sva... jedva cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice85 hajde i ti sa nama, pa da dobijemo cetiri bebe sledece nedelje :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice85 hajde i ti sa nama, pa da dobijemo cetiri bebe sledece nedelje :lol::lol::lol:

bikica bi trebala prva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bikica bi trebala prva :D

Ona ce izgeda sve da nas isprati i doceka iz porodilista... Srce nase :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona ce izgeda sve da nas isprati i doceka iz porodilista... Srce nase :lol::lol:

pa vala kako je krenula... nista me nece iznenaditi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa vala kako je krenula... nista me nece iznenaditi :)

Ma neka samo sve bude ok... pa kada bude :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neka samo sve bude ok... pa kada bude :lol::lol::lol:

pa mogu da zamislim kako joj je... zna da treba da se porodi, al nikako da krene... ja bih odlepila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mogu da zamislim kako joj je... zna da treba da se porodi, al nikako da krene... ja bih odlepila :)

Cuti zence... ko zna kada cemo i mi... znas koliko su pouzdane prognoze nasih doktora? Isti su kao i meteorolozi... veze nemaju :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuti zence... ko zna kada cemo i mi... znas koliko su pouzdane prognoze nasih doktora? Isti su kao i meteorolozi... veze nemaju :lol::lol:

hahahahaaaa, pa da znas da si u pravu... ali nejgore je sto su meni stvarno promasili termin... i jos me ubedjuje da je on u pravu, i ne mozes mu dokazati... tako da ja duboko verujem da sam ja sad ne 36+5 vec 38+5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaaaa, pa da znas da si u pravu... ali nejgore je sto su meni stvarno promasili termin... i jos me ubedjuje da je on u pravu, i ne mozes mu dokazati... tako da ja duboko verujem da sam ja sad ne 36+5 vec 38+5

Meni nisu toliko omasili, ali ovako je bilo.... Prvo mi je termin bio 11. 12., pa 09. 12. e onda od 10- 15. 12. a sada je do 01. 12. :huh::huh::huh::huh::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palacinci gotovi,ja se lepo najela, a vidim vas dve se bas lepo raspricale:)

Doktori su nam bas kao,kako prija kaze,meteorolozi....zato me i nervira sto sutra idem u bolnicu a ne znam kada cu se poroditi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nisu toliko omasili, ali ovako je bilo.... Prvo mi je termin bio 11. 12., pa 09. 12. e onda od 10- 15. 12. a sada je do 01. 12. :huh::huh::huh::huh::huh:

a mene uibedjuje da mi je poslednja menstruacija bila 15. marta, a ja zadnju imala 17. febvruara... a ciklusi su mu na 35-40 dana, a ne na 28... i ja stvarno kad sam izracunala, meni termin pada od 1. do 6. decembra... a oni vicu krupna beba... pa nije beba krupna nego sam ja malo vise trudna

al kako ja njemu da objasnim to... ja kazem ja nisam u martu imala menstruaciju i najverovatnije sam oko 10 marta i zatrudnela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a mene uibedjuje da mi je poslednja menstruacija bila 15. marta, a ja zadnju imala 17. febvruara... a ciklusi su mu na 35-40 dana, a ne na 28... i ja stvarno kad sam izracunala, meni termin pada od 1. do 6. decembra... a oni vicu krupna beba... pa nije beba krupna nego sam ja malo vise trudna

al kako ja njemu da objasnim to... ja kazem ja nisam u martu imala menstruaciju i najverovatnije sam oko 10 marta i zatrudnela...

Ma masa zena ima menstruaciju do treceg, cetvrtog meseca trudnoce... pusti ti to... Mene je pitala dr da li znam od prilike kada se " to" desilo :huh::huh::huh: ???? Ja rekla nemam pojma. Ona u rebusu... Pa ako smo resili da imamo bebu, znaci radili smo intezivno na tome, kada smo stigli, pa kada se desi... SUPER. Sada ispada da ja trebam da pisem dane, sate, kada i koliko puta... Ma pusti me tih gluposti :angry: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a mene uibedjuje da mi je poslednja menstruacija bila 15. marta, a ja zadnju imala 17. febvruara... a ciklusi su mu na 35-40 dana, a ne na 28... i ja stvarno kad sam izracunala, meni termin pada od 1. do 6. decembra... a oni vicu krupna beba... pa nije beba krupna nego sam ja malo vise trudna

al kako ja njemu da objasnim to... ja kazem ja nisam u martu imala menstruaciju i najverovatnije sam oko 10 marta i zatrudnela...

Ma njima ne vredi objasnjavati.

Meni vode trudnocu od 11.03 a ja zadnju menstruaciju imala 11.02.:)

I meni vicu velika beba,pre neki dan mi kaze doktorka zrela posteljica...eto toliko svi znaju :)

Prijo ista situacija i kod mene.Kada me neko pita pa jel znas kada si zatrudnela.Kada im kazem ne znam svi se zgranu...Kao u fazonu kako ne znas.Pa jbt imala sam sex svaki dan skoro nekada i dva puta:)(e bila su to lepa vremana):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma njima ne vredi objasnjavati.

Meni vode trudnocu od 11.03 a ja zadnju menstruaciju imala 11.02. :)

I meni vicu velika beba,pre neki dan mi kaze doktorka zrela posteljica...eto toliko svi znaju :)

Prijo ista situacija i kod mene.Kada me neko pita pa jel znas kada si zatrudnela.Kada im kazem ne znam svi se zgranu...Kao u fazonu kako ne znas.Pa jbt imala sam sex svaki dan skoro nekada i dva puta:)(e bila su to lepa vremana) :):):):)

Pa upravo tako, ali trebali smo da vodimo evidenciju kada, koliko i kako se to desilo...!!! A bice ih prijo jos... polako!!! Sada cekamo plodove istog tog lepog vremena :lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to jeste prijo,bice ih opet a sada cemo da uzivamo u nasim bebicama:)

Uh ne mogu bre da docekam:)

E a nema nam Bikice ceo dan:)

Sejla se isto ne javlja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to jeste prijo,bice ih opet a sada cemo da uzivamo u nasim bebicama:)

Uh ne mogu bre da docekam:)

E a nema nam Bikice ceo dan:)

Sejla se isto ne javlja?

Pa kada smo nas tri okupirale temu :lol::lol::lol: !!! Prijavljivale su se ali se nisu upisivale :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosadile smo im pa zato nece vise da se druze sa nama :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosadile smo im pa zato nece vise da se druze sa nama :blink:

uplasile se nasih termina, pa se sad preracunavaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.