Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

pa kao i nije... nesto su vam stali sa pomeranjem, u nedeljama je cinimi se ok, 36? ali one bekice vam nesto zabusavaju... probajte da ih promenite... mozda nisu dobri... :unsure:

Po tikeru ispada da smo juce usle u deveti!!!!! 36 ned i 1 dan, a usle smo pre8 dana ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po tikeru ispada da smo juce usle u deveti!!!!! 36 ned i 1 dan, a usle smo pre8 dana ????

violeti stoji beka na 31 nedelji... bzv... probaj neki novi tiker da napravis, ovi moji se mrdaju, oba i za sada nisu zakazali, tolko je kolko pise... nemam pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lijepe moje blizite se vi pomalo kraju,blago vama mene je užasno strah,sve te simptome,spusten stomak ,kontrakcije ma sve sto citam da vam se događa i meni je tako a ja sam tek u 33 tj,da mo je izgurat još bar 3-4 tjedna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je valjda triker uredu,a stomak mi se nije spustio jos,al kazu kad se spusti stomak da se zena posle toga brzo porodi,koliko je tacno pojma nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene.

Bas sam sva osamucena.

PRijo i ja vidim da tu nama tiket nesto ne valja,ali nema veze znamo mi kada smo ostale trudne(isti dan smo se bile bacile u akciju :lol: :lol: :lol: ).

E verujte mi da jedva cekam da se porodim...pa da se vretim u normalu :)

U ponedeljak na kontrolu kod moje doktorke pa u utorak na ctg :)

Cazablanka ti malo vise odmaraj,manje setaj da bi izgurala sto vise.:)

Jel si bila od doktora zbog bolova i kontrakcija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene.

Bas sam sva osamucena.

PRijo i ja vidim da tu nama tiket nesto ne valja,ali nema veze znamo mi kada smo ostale trudne(isti dan smo se bile bacile u akciju :lol: :lol: :lol: ).

E verujte mi da jedva cekam da se porodim...pa da se vretim u normalu :)

U ponedeljak na kontrolu kod moje doktorke pa u utorak na ctg :)

Cazablanka ti malo vise odmaraj,manje setaj da bi izgurala sto vise.:)

Jel si bila od doktora zbog bolova i kontrakcija?

ja danas poludela pa sam se uhvatila da cistim kupatilo, koje je juce zavrseno sa renoviranjem... pa sad umreh kolko boli, al tako mi i trba kad stvarno nisam normalna!!! i ja moj stomak drzim u krilu, a ovamo sam mnogo vredna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas poludela pa sam se uhvatila da cistim kupatilo, koje je juce zavrseno sa renoviranjem... pa sad umreh kolko boli, al tako mi i trba kad stvarno nisam normalna!!! i ja moj stomak drzim u krilu, a ovamo sam mnogo vredna...

to ce ti znacit sto si aktivna,i ja se bas trudim da sam u pokretu iako me kicma tako boli,e zamislite ja svaki dan minimum 10 puta uza stepenice i niz stepenice ,ima 43 stepenice, posto sam na trecem spratu u kuci i unutrasnje stepenice pa ja samo izmisljam da sidjem na dnu i da se vratim,il ocu u prodavnicu il tako to,nadam se da ce mi znacit???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to ce ti znacit sto si aktivna,i ja se bas trudim da sam u pokretu iako me kicma tako boli,e zamislite ja svaki dan minimum 10 puta uza stepenice i niz stepenice ,ima 43 stepenice, posto sam na trecem spratu u kuci i unutrasnje stepenice pa ja samo izmisljam da sidjem na dnu i da se vratim,il ocu u prodavnicu il tako to,nadam se da ce mi znacit???

ma hoce sigurno, sto se vise kreces, to bolje za tebe... a kazu i beba se bolje spusta i okrene kad si aktivna nego kad sedis samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma hoce sigurno, sto se vise kreces, to bolje za tebe... a kazu i beba se bolje spusta i okrene kad si aktivna nego kad sedis samo

pa tako sam cula,i bas sam aktivna iako me ponekad uhvati lenjilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas poludela pa sam se uhvatila da cistim kupatilo, koje je juce zavrseno sa renoviranjem... pa sad umreh kolko boli, al tako mi i trba kad stvarno nisam normalna!!! i ja moj stomak drzim u krilu, a ovamo sam mnogo vredna...

Nisi :D !!! Sto se zezas toliko sad pred kraj??? Radi ali polako cico i ne preteruj :angry: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,ja bih radila malko kada bih mogla...verujem da bi mi se onda i bebac okrenuo..ali sta cu kada ne smem i zaista ne mogu od bolova.

Danas sam malo prosetala,i poceli su bolovi a znam da zbog te setnje necu moci ni da spavam nocas jer cu imati grceve u nogama :)

Kako je sve to romanticno :lol:

Zenkse samo ne preterujte-kako kaze moja prija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, ja sam se juce jako lose osecala. Mislila sam da idem u bolnicu. Boleo me je stomak cim se pomerim malo, tako da sam samo lezala. Danas mi je bolje. Verujte mi, bojim dane do ulaska u deveti mesec. Ima ih jos 11. Bas sam neraspolozena zbog toga. :unsure:

Bitno da ti je sada bolje.Ja više ne znam kad mi je termin.Kreće se od 15 do 25 decembra :angry: A ceo život volim da znam u minut.Eh,naše bebe znaju kad će.

joj ja tek sad videh da mi se tiker pomerio na poslednju slicicuuu 112550ze19xcxwsj.gif jos samo malooo sutra ulazim u devetiiii!!!!

Super,ja moj nisam ni gledala.

Pozdrav i od mene :)

Uh i meni nesto nije najbolje,boli me stomak(mama mi kaze da mi se juce spustio stomak).

To sa spuštanjem stomaka nije uopšte verodostojno.Mojoj drugarici se nije sputio do samog kraja,tek kada se porađala.A moj je visoko,kiselina me muči.Noću se budim koliko me muči kiselina.

Imam jedno pitanje za vas,ovde ne radi bris pred porođaj,što mene nervira.Jeste vi čule da treba da se radi bris na streptokoke?Ja sam čitala o tome i rekla doktorici,ona kaže ma to se ovdje ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,ja bih radila malko kada bih mogla...verujem da bi mi se onda i bebac okrenuo..ali sta cu kada ne smem i zaista ne mogu od bolova.

Danas sam malo prosetala,i poceli su bolovi a znam da zbog te setnje necu moci ni da spavam nocas jer cu imati grceve u nogama :)

Kako je sve to romanticno :lol:

Zenkse samo ne preterujte-kako kaze moja prija :)

Ma ja sam bila do juce u fazonu MOGU SVE, NIJE MI NISTA, NECE JOS...!!! Setala, prala, pomerala... kada me je sastavilo sinoc... vise ne mogu nista... tesko mi je i da lezim k07072.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam bila do juce u fazonu MOGU SVE, NIJE MI NISTA, NECE JOS...!!! Setala, prala, pomerala... kada me je sastavilo sinoc... vise ne mogu nista... tesko mi je i da lezim k07072.gif

Uopste mi ne cuvas snajku a043.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uopste mi ne cuvas snajku a043.gif

Pa kada nema ko da radi, moram ja k07053.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kada nema ko da radi, moram ja k07053.gif

dobro jutro lepotice mojeeee!!!

evo ja se prva zapisujem, posto od moje jucerasnje vrednoce, nocas nisam oka sklopila sto od bolova, sto od grceva sto od kiseline i svih ostalih mogucih uzasa t1933.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene....

ejjjj sta vama je nedajte se,mene nista ne boli ,sad sam se probudila,idem da spremim nesto da se jede i da raspremam bas imam volju,i vama zelim da vas nista ne boli....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene.:)

Popila kaficu i uzivam u ovom danu(mada bih vise uzivala da mi je dragi tu,ali danas cu biti sama).

Lepo sam spavala,naspavala se:)

Zenske nema mnogo setnje sada jer mogu grcevi u nogama bas bas da vas muce.

Ja sam juce setala malo,i poceli su grcevi ali sam popila dve case magnezijuma i smirilo se.

Cuvejte se,pogotovo ako imate bolove.

Gde mi je prija,nema ni marijachi ni bibice?!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene. :)

Popila kaficu i uzivam u ovom danu(mada bih vise uzivala da mi je dragi tu,ali danas cu biti sama).

Lepo sam spavala,naspavala se:)

Zenske nema mnogo setnje sada jer mogu grcevi u nogama bas bas da vas muce.

Ja sam juce setala malo,i poceli su grcevi ali sam popila dve case magnezijuma i smirilo se.

Cuvejte se,pogotovo ako imate bolove.

Gde mi je prija,nema ni marijachi ni bibice?!

:)

Evo me i ovde b0230.gif!!! Gde ste zenice... ja sam se prijavljivala od jutros jednom, ali su na citavom forumu bile samo tri clanice... odjavila se i vratila u krevet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas si lencuga :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh samo neki sendvic da napravim pa se vracam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas si lencuga :):):)

Pa sada ne valja sto lezim i odmaram :( , a juce me kritikujes da ne cuvam ti snajku... :(

Odoh samo neki sendvic da napravim pa se vracam :)

Samo jedes :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha moram malko da te zekim....samo mi ti cuvaj snajku a i sebe :):)

Jeste samo ruckam,sendvic napravljen,caj skuvan...pa kada to smazem prelazim na kolace :)...njam njam

KO hoce na kolace ja sam na Mirijevu,sama sam ceo dan pa neka dodje da se druzimo :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha moram malko da te zekim....samo mi ti cuvaj snajku a i sebe :):)

Jeste samo ruckam,sendvic napravljen,caj skuvan...pa kada to smazem prelazim na kolace :) ...njam njam

KO hoce na kolace ja sam na Mirijevu,sama sam ceo dan pa neka dodje da se druzimo :):)

Ti to pravis zurezu zbog novog tikera :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa naraFski...Napokon sam tacno trudna :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.