Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro drage moje debele. :)

Nema vas od jutros...uspavale ste se ili ste otisle na najlepsi dogadjaj koji vas ceka :):)

Ja se opet lepo naspavala,pijuckam kaficu i uzivam.

Bebac me nocas budio koliko je grebao i bio aktivan asada spava mala barabica :)

Evo mene prijo, ali nema nikoga... Auuuuu i tebe grebe? Iskopace oci jedno drugom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje debele. :)

Nema vas od jutros...uspavale ste se ili ste otisle na najlepsi dogadjaj koji vas ceka :):)

Ja se opet lepo naspavala,pijuckam kaficu i uzivam.

Bebac me nocas budio koliko je grebao i bio aktivan asada spava mala barabica :)

Dobro jutro.Ja se upravo spremam,idem u školicu za trudnice.Što se tiče spavanja,imam tajming odavno legnem u 11 ustanem u 7.Svaki dan,već godinu dana :) Mene budila bešika,uh,uvek pogledam u sat tačno u 3 i 30.Eto sve neki tajming :)

Meni beba skroz na desnu stranu.Tako smešno,svi kažu muško.Eh,ove naše bapske priče.UZ je rekao svoje,više puta.A i sanjala sam da je žensko.

Kako vama stoji stomak?Jel možete staviti kaficu kao na stočić?Ja to nekad uradim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene prijo, ali nema nikoga... Auuuuu i tebe grebe? Iskopace oci jedno drugom :lol:

Kakva ce to ljubav biti :lol: :lol: :lol:

Jaoj zamisli ih zajedno kada budu imali dve tri godine...hahahahah

Marijachi i meni je beba nekako vise na desnoj strani,a za te babske price nisam cula(mada ni ne verujem u babske price) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene,i ja sam super spavala samo sam se jednom probudila,nema grceva sto je super...

e zene juce sam postala tetka sestra od ujaka mi se porodila,sad me frka uhvatila jer ona je samo 3nedelje ispred mene ona se malo prije vremena porodila,joj znaci sad sam ja na redu joj bas sam sinoc bila uplasena nesto,jer sve mene to ceka uskoro...i sad jos malo cu da je zovem da mi prica kako je prosla,sve ce ona meni u detalje ispricat jer zna koliko je mene strah.... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mamice!!!!!Ja sam jos ovde,cela i debela :lol: !!!

Kako vama stoji stomak?Jel možete staviti kaficu kao na stočić?Ja to nekad uradim :rolleyes:

Ume stomak nekad da bude bas praktican :D ,i ja stavim kaficu na njega ili tanjiric,ili se naslonim rukama...to mi je posle prvog porodjaja ponekad nedostajalo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla da ti cestitam sto si postala tetka...to je tako divno.

I samo opusteno,nije bas toliko strasan porodjaj :),bar mislim :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla da ti cestitam sto si postala tetka...to je tako divno.

I samo opusteno,nije bas toliko strasan porodjaj :),bar mislim :):):)

evo i mene da se zpisem!!! dobro jutro!!!

i ja sam nocas slabo spavala, bekica me je ubila za medalju, ne znam sto polude toliko a evo jos uvek ne odustaje... budila se ko kreten 2 puta i sva sam nikakva!!!

sejla cestitam i ja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene da se zpisem!!! dobro jutro!!!

i ja sam nocas slabo spavala, bekica me je ubila za medalju, ne znam sto polude toliko a evo jos uvek ne odustaje... budila se ko kreten 2 puta i sva sam nikakva!!!

sejla cestitam i ja!!!

I ja sam se budila nocas.Dva puta isla u wc i jednom na duze me probudio bebac...:)

Mora da im ne odgovara ovo vreme pa skakucu da se zabave :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se budila nocas.Dva puta isla u wc i jednom na duze me probudio bebac...:)

Mora da im ne odgovara ovo vreme pa skakucu da se zabave :):):)

ma sta ja znam sta gospodinu ne odgovara!? uh naljutila sam se sinoc bila.... bas me nije ostavio na miru, zaspala sam tek oko 2 a ne znam ni kako, valjda organizam otkazao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooooooj mene juce sve bolelo kao da cu da dobijem. i karlica i krsta i noge... ma sve jedva sam zaspala pa sam se budila 4, 5 puta... da pijemn vodu, da idem u wc, da se okrenem na drugu stranu... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam..

jao sto je moja sestra super prosla,dobila male bolove oko 10h ujutru i u 15h pocelo bas da je boli i odma na sto i u 16:30h se porodila a joj blago njoj ,a ja cu bit da se mucim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam..

jao sto je moja sestra super prosla,dobila male bolove oko 10h ujutru i u 15h pocelo bas da je boli i odma na sto i u 16:30h se porodila a joj blago njoj ,a ja cu bit da se mucim....

Mozda ti prodjes jos bolje... nemoj biti pesimista :lol: Kako god moras da se porodis... to ne mozemo da izbegnemo, pa nikako :lol: !!! Prijo, postacemo sudije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ti prodjes jos bolje... nemoj biti pesimista :lol: Kako god moras da se porodis... to ne mozemo da izbegnemo, pa nikako :lol: !!! Prijo, postacemo sudije :lol:

e vala bas, bolelo, ne bolelo, to nam je sto nam je!!! prezivecemo svakako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e vala bas, bolelo, ne bolelo, to nam je sto nam je!!! prezivecemo svakako :)

Sada cu i ja kao moj komsija da pitam: A jelte kako su se vase babe i majke poradjale, bez anestezija i svih tih pregleda silnih??? Pa svima su deca isto u zivotu... Sto? Mi smo gori od vasih princeva i princeza ili ste vi bolji od nas? Ma pazi majke ti ;) !!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ja sma umrla od smeha, ali sa jedne strane covek je u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada cu i ja kao moj komsija da pitam: A jelte kako su se vase babe i majke poradjale, bez anestezija i svih tih pregleda silnih??? Pa svima su deca isto u zivotu... Sto? Mi smo gori od vasih princeva i princeza ili ste vi bolji od nas? Ma pazi majke ti ;) !!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ja sma umrla od smeha, ali sa jedne strane covek je u pravu.

pa ja sam se tom logikom i vodila na prvom porodjaju... ovi moji pitaju dal cu epi, ma kakav epi, ako je moja majka mene rodila zivu i zdravu, rodicu i ja!!! a i taman posla kad vec imam sansu da vidim sta je porodjaj, ja da je ispustim i zivim u neznanju... e kad sam saznala sta je porodjaj... uh... bas mi nije bilo sve jedno, ali evo me opet, samo sto nije dosao taj dan, ali opet cu ici bez epidurala, jer sve se da preziveti, pa nije ni to tako strasno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ja sam se tom logikom i vodila na prvom porodjaju... ovi moji pitaju dal cu epi, ma kakav epi, ako je moja majka mene rodila zivu i zdravu, rodicu i ja!!! a i taman posla kad vec imam sansu da vidim sta je porodjaj, ja da je ispustim i zivim u neznanju... e kad sam saznala sta je porodjaj... uh... bas mi nije bilo sve jedno, ali evo me opet, samo sto nije dosao taj dan, ali opet cu ici bez epidurala, jer sve se da preziveti, pa nije ni to tako strasno!!!!

Pa jedna clanica je prokomentarisala... KAKO BI PAMTILI PORODJAJ!!! NEMA TEZIH, ALI NI SLADJIH BOLOVA. ZABORAVE SE CIM TI SPUSTE BEBU NA GRUDI :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bre ja se uopste ne bojim porodjaja.Necu ni da razmisljam o njemu.Bice sta bude a nemam pojma sta me ceka,tako da necu da lupam glavu :)

Jedino me strah od doktora i babica da nesto ne zeznu.A bol kao bol,svi ga prezive :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bre ja se uopste ne bojim porodjaja.Necu ni da razmisljam o njemu.Bice sta bude a nemam pojma sta me ceka,tako da necu da lupam glavu :)

Jedino me strah od doktora i babica da nesto ne zeznu.A bol kao bol,svi ga prezive :):):)

ma sve ce bre biti ok! ja samo porodiliste menjam, jer je ono bio pakao, ali zato u gradsku polazem svaku nadu da ce biti malo humaniji od onih predhodnih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo a nas dvekao da smo iskusne a obe duduci i nemamo pojma e058.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sve ce bre biti ok! ja samo porodiliste menjam, jer je ono bio pakao, ali zato u gradsku polazem svaku nadu da ce biti malo humaniji od onih predhodnih!

drzite se zene :D

imam jedno pitanje da nije koja razmisljala o depilaciji pred porodjaj,ja stalno idem al zadnja dva mjeseca nisam isla jer kazu moze od bola kontrakcije da se izazovu tako da ne znam sta da radim,a brijanje me ubija,pix bas je brijanje bzvz... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo a nas dvekao da smo iskusne a obe duduci i nemamo pojma e058.gif

Pa sta da radimo... Desice nam se najlepsa stvar u zivotu... Svaka zena zivi za to da postane majka zar ne? Mislim svaka NORMALNA zena!!! Ovo iskustvo se mora doziveti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo a nas dvekao da smo iskusne a obe duduci i nemamo pojma e058.gif

kako nemate pojma, kad vas stave tamo na krevet sve cete da znate, a ne zaboravi da cu tu biti i ja pa cu vam davati instrukcuje, ako negde zagusti, da vas podsetim c0581.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako nemate pojma, kad vas stave tamo na krevet sve cete da znate, a ne zaboravi da cu tu biti i ja pa cu vam davati instrukcuje, ako negde zagusti, da vas podsetim c0581.gif

Imacemo pravog uzitelja :)

Na kraju cemo se sve tri smejati na porodjaju i jos i babice zasmejavati...bice to prava zurka

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto prijo, Jeca ce nam davati moralnu podrsku.... ako se i ona ne bude poradjala na trecem krevetu sa nama big-smiley-face.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzite se zene :D

imam jedno pitanje da nije koja razmisljala o depilaciji pred porodjaj,ja stalno idem al zadnja dva mjeseca nisam isla jer kazu moze od bola kontrakcije da se izazovu tako da ne znam sta da radim,a brijanje me ubija,pix bas je brijanje bzvz... :huh:

Ja depiliram sada samo noge i mali deo prepona,ostalo brijem...sada nema sanse da je depiliram kada me i onako sve doleboli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.