Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

Cestitke, neka je ziva i zdrava :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

:lol: bravo za mamu i bebicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

cestitamoooooo :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

Sve cestitke Vaskrsiji i njenoj curici!!!

t2037.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

Neka je živa i zdrava :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija se malopre porodila dobila je devojcicu 3900 gr.!:-)

sve cestitke i od mene!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Честитам Васкрсија :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam vaskrsija!!! Jupiiiiiiiiiiiii! Jos bebica! Neka je ziva i zdrava! Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo svima! kako ste spavale ? :) uspevate da se namestite? ja u poslednjih par noci se budim u 4h ili u 5h, drugih problema nema...uh, zenske, bas me hvata frka! u toku dana jos i nekako budem hrabrija, ali se ujutru probudim i skocim od straha! uh!

poslednji uz koji sam uradila bio je gore na prijemnom na ginekologiji i bio je obecavajuci,(inace sam privatno kontrolisala celu trudnocu kod tog mog dr, koji ima super uz u svojoj ordinaciji ,dok je na odelenju uz obican aparat i star)... ali me neprestano juri neka poveca beba u mislima! uh! u poslednje vreme se radjaju ogromne bebe...kad cujem da se sve u tom slucaju poradjaju ipak prirodno, padnem u nesvest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skroz te razumem... Kad pomislim da je zvanicno ostalo jod nedelju dana... :blink: I ja se budim nocu kao blesava ili oko 5h ili oko 8h. Bar nije vise puta kao ranije.

A da razmisljam o svemu, kako cu, sta cu... I to sto kazes za bebe, sve po 4kg, a ja sam u fazonu, jao kad me ne bi sekli :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo svima! kako ste spavale ? :) uspevate da se namestite? ja u poslednjih par noci se budim u 4h ili u 5h, drugih problema nema...uh, zenske, bas me hvata frka! u toku dana jos i nekako budem hrabrija, ali se ujutru probudim i skocim od straha! uh!

poslednji uz koji sam uradila bio je gore na prijemnom na ginekologiji i bio je obecavajuci,(inace sam privatno kontrolisala celu trudnocu kod tog mog dr, koji ima super uz u svojoj ordinaciji ,dok je na odelenju uz obican aparat i star)... ali me neprestano juri neka poveca beba u mislima! uh! u poslednje vreme se radjaju ogromne bebe...kad cujem da se sve u tom slucaju poradjaju ipak prirodno, padnem u nesvest!

Ja razumem što tebe hvata frka,blizu si.Al što mene hvata frka to ne razumem.I ja se probudim u 4 ujutru,pa još ako sam oznojena i sve mi smeta,vrtim se tako dok mm uživa,hrčka ko hrčak a ja dapoludim.Pa počnem da razmišljam od kulina bana.Šta ćemo kad beba dođe,pa počnem o svom poslu kako ću ostat bez njega.

A onda imam neku ogromnu energiju,kao da bih otišla ko zna gde.Čudo Božje ovaj moj 8 mesec.

Inače šta vas najviše nervira kad vam ljudi kažu?Mene eto kad me pitaju za termin,a onda prokomentarišu,uuuuu imaš ti još puno da guraš.Ili kad me ubeđuju da nosim muško,iako je dr rekao drugačije.

:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javicu sta je bilo na kontroli:)

Pa kako bilo na kontroli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razumem što tebe hvata frka,blizu si.Al što mene hvata frka to ne razumem.I ja se probudim u 4 ujutru,pa još ako sam oznojena i sve mi smeta,vrtim se tako dok mm uživa,hrčka ko hrčak a ja dapoludim.Pa počnem da razmišljam od kulina bana.Šta ćemo kad beba dođe,pa počnem o svom poslu kako ću ostat bez njega.

A onda imam neku ogromnu energiju,kao da bih otišla ko zna gde.Čudo Božje ovaj moj 8 mesec.

Inače šta vas najviše nervira kad vam ljudi kažu?Mene eto kad me pitaju za termin,a onda prokomentarišu,uuuuu imaš ti još puno da guraš.Ili kad me ubeđuju da nosim muško,iako je dr rekao drugačije.

:mellow:

jao boze skoro smo iste i ja razmisljam o svemu,i uskoro cu u osmi mjesec,i ja sve mislim da sam jedina koja razmislja kako cu se naci sta me sve ceka,uopste ne znam sta mi je dal me strah od porodjaja ili vec od neceg drugog pojma nemam,samo znam da mi to iz glave ne izlazi nikako,pa mislim ako se desi nesto meni ili bebi nedaj boze,ma svakake gluposti,mene muz samo ucutka i kaze ne razmislajj o tome,ih njema je lako reci...i mozda mi je lakse sad kad vidim da nisam jedina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao boze skoro smo iste i ja razmisljam o svemu,i uskoro cu u osmi mjesec,i ja sve mislim da sam jedina koja razmislja kako cu se naci sta me sve ceka,uopste ne znam sta mi je dal me strah od porodjaja ili vec od neceg drugog pojma nemam,samo znam da mi to iz glave ne izlazi nikako,pa mislim ako se desi nesto meni ili bebi nedaj boze,ma svakake gluposti,mene muz samo ucutka i kaze ne razmislajj o tome,ih njema je lako reci...i mozda mi je lakse sad kad vidim da nisam jedina....

Mene se to ne javlja previše često al kad uhvati ne pušta. :) Izgleda što sam stara prvorotka,imam 28 godina,pa onda punorazmišljam.Mislim da mladje žene drugačije.Ne brini nisi jedina,al valjda je to sve prirodno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene se to ne javlja previše često al kad uhvati ne pušta. :) Izgleda što sam stara prvorotka,imam 28 godina,pa onda punorazmišljam.Mislim da mladje žene drugačije.Ne brini nisi jedina,al valjda je to sve prirodno <_<

a meni je 21 god ,i opet razmisljam puno,sve sam zivo udavila sam pricom i moju mammu i svekrvu i sestre,i sad ovde napisem sta me muci pa mi neko da savjet neki koristan,a imam jos dosta do porodjaja(28 dec) i ja mislim da cu poludjet do tad...uh ne znam ni sama sta cu...ali dao izgurma nekako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo svima! kako ste spavale ? :) uspevate da se namestite? ja u poslednjih par noci se budim u 4h ili u 5h, drugih problema nema...uh, zenske, bas me hvata frka! u toku dana jos i nekako budem hrabrija, ali se ujutru probudim i skocim od straha! uh!

poslednji uz koji sam uradila bio je gore na prijemnom na ginekologiji i bio je obecavajuci,(inace sam privatno kontrolisala celu trudnocu kod tog mog dr, koji ima super uz u svojoj ordinaciji ,dok je na odelenju uz obican aparat i star)... ali me neprestano juri neka poveca beba u mislima! uh! u poslednje vreme se radjaju ogromne bebe...kad cujem da se sve u tom slucaju poradjaju ipak prirodno, padnem u nesvest!

Cestitam pre svega Vaskrsiji :)

Ne mogu da se namestim, to je i moj problem. stavljam jastuk izmedju nogu, to mi jako prija, drugi zagrlim, a treci premestam sa jedne strane na drugu, po potrebi :lol: jednom reciju, haos u krevetu. Probode me nesto dole ponekad i to bas jako, ali je i meni receno da je to beba (neko je pitao u nekom postu). Beba je bas nemirna, da li to ima veze sa tim kakva ce biti kda se rodi? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mene probada,ja se ukocim :lol: kao da beba u tom momentu moze bas tako da ispadne :P:lol:

Sto se straha tice nema to veze dali imas 21 ili 28 god.kad se bojis,evo blizi se pa od muke stalno razmisljam o tome,mada kad dodje taj dan verujem da ce trema proci.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mene probada,ja se ukocim :lol: kao da beba u tom momentu moze bas tako da ispadne :P:lol:

Sto se straha tice nema to veze dali imas 21 ili 28 god.kad se bojis,evo blizi se pa od muke stalno razmisljam o tome,mada kad dodje taj dan verujem da ce trema proci.... :wub:

nadam se da ce i mene proc,mada cisto sumljam,ja kad odem na pregled sva se nesto ukocim uopste nisam opustena,ali ja ipak u sebi ponekad pomislim ma sve ce proci,samo da mi beba bude dobro a za ostalo cu lako,i da mi doktori nesto ne zeznu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VASKSIJA ČESTITAAAAAAAAM

mene probada svuda danima... leđa, prepone, grčevi u nogama... a od juče bradavice... lepo imam utisak da će otpasti :D

i jedva čekam kraj... ko će da čeka još mesec i po dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VASKSIJA ČESTITAAAAAAAAM

mene probada svuda danima... leđa, prepone, grčevi u nogama... a od juče bradavice... lepo imam utisak da će otpasti :D

i jedva čekam kraj... ko će da čeka još mesec i po dana :D

Obavezno stavi AD kapi na bradavice,i proći će.A i magnezijum od diethpharma mi je pomogao za grčeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene,opet se uspavao treci trimestar!

Samo da vas pozravim,nema nam Violete da cujemo kako je bilo na kontroli? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idealan dan za spavanje :rolleyes: ne znam kako kod vas,al kod nas kiša rominja ceo dan.Ja sebe tjeram da izadjem i kupim što treba za ručak.Kako ste vi danas?

Jel imate problema sa garderobom?Ja sve više.Posebno veš.Više ni ne znam koji broj gaćica da kupim,sve me stežu.A moje stare?Odložene u ormar do daljnjeg <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!Evo i mi se prebacujemo u treci trimestar.Nekako mi vreme sve brze prolazi i imam utisak kao da cu se poroditi za mesec dana ali ipak ima jos dosta do januara kad mi je termin. Ja se za sad dobro osecam,jeste mi sve teze ali jos uvek nekako funkcionisemo,ova moja "velika" devojcica mi ne da odmora ni na sekund pa i ne stignem da mislim na bebu. :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej cao,imam jedno pitanje za vas koje ste trudne,i koje ste bile,da li ste imale problem u trudnoci sa zacepljenim nosom,uglavnom tokom noci,zacepi mi se i nemogu da disem moram da ustajem da cistim,tako se mucim,i boim se da nije nesto opasno za bebu,molim neka mi odg neka ako je imala problem sa ovim,da lje opasno ovo...hvala unaprijed...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.