Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala svima na cestitkama!!Dosle smo juce kuci,nego vamo tamo,pa nisam stigla da napisem koju rec.

Nevena je mirna beba,tu je i tata pa se mogu i odmoriti bez problema.Dobro smo obe,Bogu hvala,meni rana zarasta i takoc...Ne mogu da opisem osecaj kad je pogledam,kakva me toplina prolazi :wub: Pozdravljam sve i pisacu detaljnije o porodjaju na temu.

Wido drzim fige za porodjaj ;) .

E da,hvala SanjiRuski i MAckiMAzi sto su prenele moju radosnu vest....Ljubim vas i zelim svako dobro zenske.... :rolleyes:

divno divno.... jedva čekam da nam pišeš kako je prošao porođaj :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wida se porodila, 3300 devojcica, sve je ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wida se porodila, 3300 devojcica, sve je ok...

Jupiiii, cestitkeee!!!! :wub:

Maro, sad uzivajte sto vise mozete... Mi vam se pridruzujemo jos malko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wida se porodila, 3300 devojcica, sve je ok...

Cestitam,neka je ziva i zdrava,a mami brz oporavak zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosli maro :) Uzivajte

Ja jos nisam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wida se porodila, 3300 devojcica, sve je ok...

čestitaaaam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido, svaka cast!!! Cestitam od srca i zelim vam sve najlepse... Neka tvoja devojcica uvek bude zdrava, srecna i voljena! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Wido ! Sve najbolje tebi i cerkici,nek je ziva i zdrava :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Честитам Видо од срца :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Wido nek je ziva i zdrava sto godina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wido, cestitam!!! Zelim ti brz oporavak i dolazak kuci sa svojom devojcicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ti odrede taj dijabetes?

Pa radili su mi onaj OGTT test, test opterecenja glukozom. Dodjes ujutro, izmere ti secer, meni je bio 5,4 sto je ok. Onda popijes 100g glukoze rastvorene u vodi i cekas sat vremena. Izmere ti ponovo secer, meni je bio 9,7, znaci skocio je. Cekas jos sat vremena, izmere ponovo, meni bio 9,1. I jos jedan sat sedis i opet mere, meni je bio 7,4. I onda su mi rekli posto je ostao povisen, a nije se posle tri sata vratio u normalu, to je taj tzv. trudnicki dijabetes i moram na dijetu. A sve je krenulo tako sto je dr rekla da je beba po UZ krupnija za trenutnu nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa radili su mi onaj OGTT test, test opterecenja glukozom. Dodjes ujutro, izmere ti secer, meni je bio 5,4 sto je ok. Onda popijes 100g glukoze rastvorene u vodi i cekas sat vremena. Izmere ti ponovo secer, meni je bio 9,7, znaci skocio je. Cekas jos sat vremena, izmere ponovo, meni bio 9,1. I jos jedan sat sedis i opet mere, meni je bio 7,4. I onda su mi rekli posto je ostao povisen, a nije se posle tri sata vratio u normalu, to je taj tzv. trudnicki dijabetes i moram na dijetu. A sve je krenulo tako sto je dr rekla da je beba po UZ krupnija za trenutnu nedelju...

Majko moja, pa moja je krupnija za 3 nedelje i ovaj doktor mi nista nije rekao da idem da proverim to :blink: hmhmh

WIDOOOO BRAVOOOO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majko moja, pa moja je krupnija za 3 nedelje i ovaj doktor mi nista nije rekao da idem da proverim to :blink: hmhmh

WIDOOOO BRAVOOOO!

Nemoj da panicis. Da su mislili da teba da ides oni bi te slali. Ima veze i tvoja kilaza. Mene doduse ta dr kod koje sam otisla prvi put u DM nije ni merila niti me je pitala koliko sam se ugojila od pocetka trudnoce... Ja se jesam ugojila 17-18kg, ali ne izgledam kao tenk s obzirom da sam pre trudnoce imala ok liniju, ali mozda kad je videla moje otecene noge i sake i facu :lol: Uostalom, pitaj ih da bi bila mirna. Njima je to rutinski kao da provere prvo pritisak, ali posto mi je on dobar celu trudnocu,onda kao glukozu, kad ono... U svakom slucaju ne treba se prezderavati testom, vocem i slatkisima. I onako smo pri kraju... Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

WIDO CESTITAM TI MALU IVU I NEKA JE ZIVA I ZDRAVA,LEPA I VESELA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da panicis. Da su mislili da teba da ides oni bi te slali. Ima veze i tvoja kilaza. Mene doduse ta dr kod koje sam otisla prvi put u DM nije ni merila niti me je pitala koliko sam se ugojila od pocetka trudnoce... Ja se jesam ugojila 17-18kg, ali ne izgledam kao tenk s obzirom da sam pre trudnoce imala ok liniju, ali mozda kad je videla moje otecene noge i sake i facu :lol: Uostalom, pitaj ih da bi bila mirna. Njima je to rutinski kao da provere prvo pritisak, ali posto mi je on dobar celu trudnocu,onda kao glukozu, kad ono... U svakom slucaju ne treba se prezderavati testom, vocem i slatkisima. I onako smo pri kraju... Pozdrav!

Ja sam dobila 11kg za sad. Jos nisam otekla, pritisak mi je 90 sa 60 i pored sve volje da bude visi. Jedem nikad manje u trudnoci, valjda ni ne mogu vise, dete udara uglavnom u desno rebro, a poneki put se navali na yeludac tako da tada tek i nema sanse da jedem. ne panicim ja, vec sam navikla na ovog mog dr Cudaka, tako da verujem rekao bi da nesto treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, rekao bi sigurno da misli da treba da radis test. I bolje, mnogo je bljak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustavance ja bila sad na pregledu... usla u porodjaj... veceras u 10 idem u bolnicu, ako ide brzo ostajem, ako ne, idem ujutru u 9h... U medjuvremenu Vlada je obavestajac :) Pozdrav :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustavance ja bila sad na pregledu... usla u porodjaj... veceras u 10 idem u bolnicu, ako ide brzo ostajem, ako ne, idem ujutru u 9h... U medjuvremenu Vlada je obavestajac :) Pozdrav :)))

Auuu ala ste se zgusnule!! :lol: Srecno i samo polako ;) Izvestaj cekamo sa nestrpljenjem!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:Wido cestitam od srca!!!!Marija SRECNO!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustavance ja bila sad na pregledu... usla u porodjaj... veceras u 10 idem u bolnicu, ako ide brzo ostajem, ako ne, idem ujutru u 9h... U medjuvremenu Vlada je obavestajac :) Pozdrav :)))

Једва чекамо лепе новости!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wido, neka je sa srecom rodjenje cerkice...da je ziva i zdrava....

marija, tebi zelim puno srece, drzim fige da sve bude uredu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, drzim fige da sve bude bas onako kako ti zelis da bude! Brzo, lako i sto manje bolno... Brzo nam se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnjace. :) Doslo vreme da i ja predjem u ovu temu.Nadam se da cu uzivati sa vama.:)

Mene su sada spopale one trudnicke tegobe(uh dobila sam hemoroide,bas me uzasavaju).

A nadam se da ce do kraja sve biti ok:)

Novim mamama i bebama sve najlepse,i saljem vam poljupce(to moze i tatama :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido cestitam ti i zelim sve najbolje!!!

polubac za Ivu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.